Отзывы о курсах Educado School

8.8 из 10
Онлайн-школа
8.8 из 10

Оценка школы на базе 3 проверенных отзывов 8.8

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 13
Добавить отзыв

 • 27 Май 2024, 01:02
  Я хочу висловити свою глибоку вдячність онлайн школі вивчення мови "Educado". Це дійсно унікальне місце для тих, хто бажає опанувати нову мову або вдосконалити свої знання.

  Перш за все, варто відзначити високий професіоналізм викладачів. Вони не лише мають глибокі знання предмету, але й вміють захопити увагу студентів, використовуючи інтерактивні методи навчання. Наприклад, уроки часто включають реальні життєві ситуації, що допомагає краще засвоїти матеріал та використовувати його на практиці.

  Навчальна програма побудована дуже логічно і структуровано, що дозволяє поступово нарощувати знання без зайвого навантаження. Дуже зручно, що всі уроки записуються, і завжди можна повернутися до пропущених або складних тем.

  Ще одним великим плюсом є можливість навчатися в зручний час. Гнучкий графік занять дозволяє поєднувати навчання з роботою чи іншими обов’язками, що особливо цінно в сучасному ритмі життя.

  Платформа "Educado" також пропонує безліч додаткових матеріалів, таких як відеоуроки, статті та тести для самоперевірки. Це робить процес навчання більш різноманітним і цікавим.

  Завдяки "Educado" я значно покращила свої мовні навички і тепер відчуваю себе набагато впевненіше у спілкуванні іноземною мовою. Рекомендую цю школу всім, хто прагне досягти успіху у вивченні мови!
  • 17 Май 2024, 16:10
   Подруга порекомендувала записатись на пробне заняття-все сподобалось))) Викладач Софія дуже мила, хочу продожувати вчитись саме в неї)))
   • Был(a) на уроке 17 Май 2024, 01:17
    Оценка - 10
    Преподаватель 10.0
    Методика обучения 10.0
    Учебный класс (офис) 10.0
    Сервис 10.0
    Рекомендую цю школу. Після залишеної заявки, зі мною одразу звʼязались і записали на пробний урок. Чекати мені довго не довелось. Відвідала урок англійської мови-все сподобалось, викладач супер, все дуже доступно пояснює, інформація легко сприймається, що дуже важливо. Займаюсь близько 1 місяця, а вже бачу прогрес. І це дуже радує. Дівчата менеджери на звʼязку і допомагають у вирішення будь яких питань. Тому однозначно рекомендую Educado. Тут зацікавлені у вашому результаті навчання.
    • Был(a) на уроке 15 Май 2024, 13:16
     Оценка - 10
     Преподаватель 10.0
     Методика обучения 10.0
     Учебный класс (офис) 10.0
     Сервис 10.0
     • 15 Май 2024, 12:50
      Нещодавно переїхала в США і терміново виникло питання із мовою-тому вибрала уроки із носієм мови Джеймсом. Дуже подобається підхід до проведення занять! Вміє зацікавити та ефективно провести заняття-прогрес був навіть за декілька занять.
      • Был(a) на уроке 14 Май 2024, 22:32
       Оценка - 10
       Преподаватель 10.0
       Методика обучения 10.0
       Учебный класс (офис) 10.0
       Сервис 10.0
       Спробувала урок в школі Educado. Мені дуже сподобалося! Без нудних правил. Живе приємне спілкування. Видно, що викладач - професіонал своєї справи. Зарядив мене на подальше навчання! Я вже з нетерпінням очікую наступного уроку :) Всім рекомендую вивчати англійську в цій школі!
       • 3 Май 2024, 22:35
        Вивчаю англійську в Educado і це буквально найкраще, що зі мною було. Я була в різних онлайн школах і ніде не було такого чудового підходу як тут. Графік підлаштовано під мене. Вчитель, який розуміє мої потреби, з яким ми на одній хвилі! Ще круто, що є платформа, на якій я пропрацьовую всі теми. В цілому, в мене дуже хороший вчитель та приємні менеджери, які зі мною спілкуються
        • 3 Май 2024, 10:57
         Доброго дня , хочу залишити гарний відгук щодо школи. Я проходжу курс індивідуальних занять англійської мови , що мене дуже тішить , компетентний та життєрадісний викладач, з яким ми тренуємо практику говоріння на різні теми. Що мені подобається це не банальний урок, граматика і т.д. а під влаштований під мої запити уроки. Зараз додала ще вивчення німецької мови, і це все в одній мовній школі. Дуже вам дякую.
         • 19 Апрель 2024, 15:15
          Вітаю! Я давно хотіла покращити рівень англійського, але завжди це не на часі, кругом перевантаженість, невизначеність, втома, нестача часу. Але от почала навчання з Едукадо, і дуже тішуся, шкода, що не наважилася раніше. Маю індивідуальний графік, дуже гнучкий, і це для мене ідеальнй підхід, бо це моя єдина нагода отримати бажане навчання. Мені дуже подобається підхід до моїх індивідуальний потреб, що ми працюємо саме в тому напрямку, що мені потрібен. І, найголовніше, подобається саме навчання. Я нещодавно почала, але вже використовую знання з перших тем в роботі, і це дуже приємно))).
          • 10 Апрель 2024, 05:21
           Вітаю! Я дуже рада,що звернулась в Едукадо,вже займаюсь кілька місяців з вчителькою Вірою і дійсно є результат я більше вільно спілкуюся англійською мовою і більш впевнено себе почуваю.,коли розмовляю. Також мене влаштовує ціна.
           • 8 Апрель 2024, 11:04
            Займаюсь з викладачем вже пів року. Маю непогану розмовну, але потрібно було вдосконалити граматику. З першого пробного уроку викладач, як кажуть «зайшов». Дає дуже структуровано граматику, я дійсно покращила свій рівень і ми продовжуємо вивчати різні нюанси, тренувати використовувати більш складні конструкції в розмові.
            Використовуються тільки правила, які подаються англійською, що покращує і спрощує запамʼятовування .
            Також приділяється час розмовній практиці і новій лексиці. Мене влаштовує підхід і я бачу прогрес.
            • 3 Апрель 2024, 18:12
             Переїхала до англомовної країни два роки тому. Англійську мову я навіть в школі не вчила. В мене був абсолютний 0. Два роки не наважувалась розпочинати навчання. Думала вивчу сама, але давалося важко. З викладачем займаюся вже два місяці. Відчуваю прогрес в навчанні, що мене дуже тішить. Я всім задоволена. Мій викладач не тільки доступно і зрозуміло проводить заняття, але і радить які програми краще встановити на комп'ютер для навчання і як ними користуватися. Спочатку я взяла 12 уроків щоб зрозуміти що це взагалі таке. Я ніколи не вчилася онлайн , мені майже 50 і навіть з репетитором ніколи не займалася. Результат відчула одразу. Можливо я не йду широкими кроками до своєї мети, але не стою на місці. Жалію що не розпочала раніше.
             • 3 Апрель 2024, 15:08
              Доброго дня. Мені дуже подобається структура навчання. На заняттях викладач докладно пояснює, якщо щось незрозуміло, завжди відповість на ваші запитання. Дуже подобається, що є домашнє завдання, щоби повторити тему. Програма є достатньо об'ємною, але не перевантаженою.

              Добавить новый отзыв


              Бесплатный пробный урок в Educado School

              Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

              Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

              39376 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

              27 просмотров страницы школы Educado School сегодня