Відгуки про курси Educado School

8.8 з 10
Онлайн-школа
8.8 з 10

Оцінка школи на основі 3 перевірених відгуків 8.8

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 12
Додати відгук

 • 17 Травень 2024, 16:10
  Подруга порекомендувала записатись на пробне заняття-все сподобалось))) Викладач Софія дуже мила, хочу продожувати вчитись саме в неї)))
  • Був(ла) на уроці 17 Травень 2024, 01:17
   Оцінка - 10
   Викладач 10.0
   Методика навчання 10.0
   Навчальний клас (офіс) 10.0
   Сервіс 10.0
   Рекомендую цю школу. Після залишеної заявки, зі мною одразу звʼязались і записали на пробний урок. Чекати мені довго не довелось. Відвідала урок англійської мови-все сподобалось, викладач супер, все дуже доступно пояснює, інформація легко сприймається, що дуже важливо. Займаюсь близько 1 місяця, а вже бачу прогрес. І це дуже радує. Дівчата менеджери на звʼязку і допомагають у вирішення будь яких питань. Тому однозначно рекомендую Educado. Тут зацікавлені у вашому результаті навчання.
   • Був(ла) на уроці 15 Травень 2024, 13:16
    Оцінка - 10
    Викладач 10.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 10.0
    Сервіс 10.0
    • 15 Травень 2024, 12:50
     Нещодавно переїхала в США і терміново виникло питання із мовою-тому вибрала уроки із носієм мови Джеймсом. Дуже подобається підхід до проведення занять! Вміє зацікавити та ефективно провести заняття-прогрес був навіть за декілька занять.
     • Був(ла) на уроці 14 Травень 2024, 22:32
      Оцінка - 10
      Викладач 10.0
      Методика навчання 10.0
      Навчальний клас (офіс) 10.0
      Сервіс 10.0
      Спробувала урок в школі Educado. Мені дуже сподобалося! Без нудних правил. Живе приємне спілкування. Видно, що викладач - професіонал своєї справи. Зарядив мене на подальше навчання! Я вже з нетерпінням очікую наступного уроку :) Всім рекомендую вивчати англійську в цій школі!
      • 3 Травень 2024, 22:35
       Вивчаю англійську в Educado і це буквально найкраще, що зі мною було. Я була в різних онлайн школах і ніде не було такого чудового підходу як тут. Графік підлаштовано під мене. Вчитель, який розуміє мої потреби, з яким ми на одній хвилі! Ще круто, що є платформа, на якій я пропрацьовую всі теми. В цілому, в мене дуже хороший вчитель та приємні менеджери, які зі мною спілкуються
       • 3 Травень 2024, 10:57
        Доброго дня , хочу залишити гарний відгук щодо школи. Я проходжу курс індивідуальних занять англійської мови , що мене дуже тішить , компетентний та життєрадісний викладач, з яким ми тренуємо практику говоріння на різні теми. Що мені подобається це не банальний урок, граматика і т.д. а під влаштований під мої запити уроки. Зараз додала ще вивчення німецької мови, і це все в одній мовній школі. Дуже вам дякую.
        • 19 Квітень 2024, 15:15
         Вітаю! Я давно хотіла покращити рівень англійського, але завжди це не на часі, кругом перевантаженість, невизначеність, втома, нестача часу. Але от почала навчання з Едукадо, і дуже тішуся, шкода, що не наважилася раніше. Маю індивідуальний графік, дуже гнучкий, і це для мене ідеальнй підхід, бо це моя єдина нагода отримати бажане навчання. Мені дуже подобається підхід до моїх індивідуальний потреб, що ми працюємо саме в тому напрямку, що мені потрібен. І, найголовніше, подобається саме навчання. Я нещодавно почала, але вже використовую знання з перших тем в роботі, і це дуже приємно))).
         • 10 Квітень 2024, 05:21
          Вітаю! Я дуже рада,що звернулась в Едукадо,вже займаюсь кілька місяців з вчителькою Вірою і дійсно є результат я більше вільно спілкуюся англійською мовою і більш впевнено себе почуваю.,коли розмовляю. Також мене влаштовує ціна.
          • 8 Квітень 2024, 11:04
           Займаюсь з викладачем вже пів року. Маю непогану розмовну, але потрібно було вдосконалити граматику. З першого пробного уроку викладач, як кажуть «зайшов». Дає дуже структуровано граматику, я дійсно покращила свій рівень і ми продовжуємо вивчати різні нюанси, тренувати використовувати більш складні конструкції в розмові.
           Використовуються тільки правила, які подаються англійською, що покращує і спрощує запамʼятовування .
           Також приділяється час розмовній практиці і новій лексиці. Мене влаштовує підхід і я бачу прогрес.
           • 3 Квітень 2024, 18:12
            Переїхала до англомовної країни два роки тому. Англійську мову я навіть в школі не вчила. В мене був абсолютний 0. Два роки не наважувалась розпочинати навчання. Думала вивчу сама, але давалося важко. З викладачем займаюся вже два місяці. Відчуваю прогрес в навчанні, що мене дуже тішить. Я всім задоволена. Мій викладач не тільки доступно і зрозуміло проводить заняття, але і радить які програми краще встановити на комп'ютер для навчання і як ними користуватися. Спочатку я взяла 12 уроків щоб зрозуміти що це взагалі таке. Я ніколи не вчилася онлайн , мені майже 50 і навіть з репетитором ніколи не займалася. Результат відчула одразу. Можливо я не йду широкими кроками до своєї мети, але не стою на місці. Жалію що не розпочала раніше.
            • 3 Квітень 2024, 15:08
             Доброго дня. Мені дуже подобається структура навчання. На заняттях викладач докладно пояснює, якщо щось незрозуміло, завжди відповість на ваші запитання. Дуже подобається, що є домашнє завдання, щоби повторити тему. Програма є достатньо об'ємною, але не перевантаженою.

             Додати новий відгук


             Безкоштовний урок в Educado School

             Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

             Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

             39297 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

             7 переглядів сторінки школи Educado School cьогодні