Отзывы о курсах Luna School

Онлайн-школа

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 17
Добавить отзыв

 • 5 Июнь 2023, 17:49
  Навчаюсь протягом трьох місяців з викладачем Анастасією і дуже задоволена. Навчання проходить дуже цікаво , навіть не помічаєш коли воно добігає кінця. Анастасія дуже зрозуміло все пояснює , коли потрібно і через це легко засвоюється новий матеріал. Дуже подобається процес навчання)) ані трохи не жалкую , що обрала саме ці курси англійської
  • 26 Май 2023, 12:39
   Всім привіт! Навчаюсь 9 місяців з викладачем Діаною! за цей час з початкового B1 я отримала рівень B2, відчутно підтянула свою розмовну англійську! Кожен урок надзвичайно цікавий! я проводжу його з максимальним задоволенням та користю! Уроки з Діаною - найкраще, що могла статися на шляху вивчення англійської!
   • 11 Май 2023, 18:47
    Я з радістю напишу Вам відгук про школу, а саме хотів би виділити викладача англійської мови Ніколетту. Вона є дуже досвідченим і талановитим викладачем, з яким я маю честь працювати.
    Ніколетта має чудові навички комунікації та вміє створювати дружню та підтримуючу атмосферу на занятті. Її уроки завжди цікаві та пізнавальні, завдяки чому я почав більш впевнено володіти англійською мовою. Я завжди відчуваюсь впевненим та мотивованим після кожного її уроку.
    Загалом, я рекомендую Ніколетту як викладача англійської мови. Її професійність, досвід та ентузіазм роблять навчання англійської мови ефективним та приємним.
    • 6 Май 2023, 15:53
     Навчаюсь вже 8 місяців! Викладач Діана, дуже задоволений!:)
     • Навчаюсь майже 9 місяців у цій школі. Викладач Діана просто супер. Все чітко й зрозуміло пояснює. Уроки проходять легко, доступно і весело. Саме таке викладання англійської у цій школі. Скільки викладачів намагалися навчити мене англійської, а Діана змогла. Всім рекомендую :)
      • Навчаюсь з чоловіком, обрали парний варіант навчання. Наш викладач Діана, гарно все пояснює, чітко, зрозуміло. Якщо є питання - пояснює повторно, аж поки не стане зрозуміло. Теми цікаві, заняття інтерактивні, повторюємо минулі теми. Дуже подобається що Діана дає слухати багато інших діалогів і ми на слух сприймаємо різні акценти.
       • 3 Май 2023, 13:51
        Я рада мати можливість відзначити свого репетитора з англійської мови Оксану, з якою я працюю вже 4 місяці. Вона виявилася чудовим наставником, завжди допомагає мені зрозуміти складні теми та відповідає на всі мої запитання. Дружня атмосфера на наших заняттях завжди допомагає мені відчувати себе комфортно та впевнено під час навчання. Я дуже вдячна за її підтримку та позитивний настрій під час наших зустрічей, і з нетерпінням чекаю на майбутні заняття з нею! Оксана - це знахідка))
        • 2 Май 2023, 20:46
         Чудова школа, можна зручно підлаштувати графік навчання. Діана - супер викладач німецької мови!
         • 2 Май 2023, 10:51
          Я дуже задоволена курсами з англійської мови та своєю викладачкою Наталією ❤️
          Проходжу індивідуальні заняття, щоб підтягнути розмовний рівень та ділову англійську. Викладачка враховує всі мої побажання та надає багато корисної та цікавої інформації паралельно з вивченням нових слів та повторенням часів. Таке різноманіття дуже зберігає мотивацію та зацікавленість у процесі навчання. Однозначно рекомендую!
          • 1 Май 2023, 20:06
           Навчаюсь вже 9 місяців у цій школі, повністю пройшла курс В2 і успішно склала екзамен. Навчання з Діаною - це найкраще, що сталося з моєю англійською, та дало дуже міцний та швидкий буст для покращення усіх навичок. Діана не тільки гарний викладач, а ще й дуже сильно підтримує як психолог. І, навіть, деколи вірить в тебе більше, ніж ти сам :)
           • 1 Май 2023, 19:02
            Вивчаю англійську мову з пані Аліною вже два місяці та за цей час пройшла багато цікавих тем. Ми багато розмовляємо на уроках та повторюємо те що погано запамʼятовується щоб точно засвоїти весь матеріал. Викладачка дуже класно пояснює і комфортно викладає)))
            • 1 Май 2023, 19:02
             Навчаюсь 2 місяць англійської мови у викладача Аліни . Навчання дуже якісне, зрозуміле , урок пролітає як 5 хвилин. Також , що подобається , що виклад матеріалу подається по-сучасному і викладач багато часу приділяє говорінню , що допомагає ще більше засвоїти матеріал. Заняття мотивують і хочеться ще більше всього вивчати
             • 1 Май 2023, 18:59
              Вивчаю англійську мову з викладачкою пані Аліною, вже 2 місяці
              На цьому етапі вже бачу результат)
              Викладачка пояснює матеріал доступно і зрозуміло)
              Подобається те, що багато розмовляємо на англійські мові, що допомагає запам'ятовувати нові слова.
              • 1 Май 2023, 18:58
               Навчаюсь майже 2 місяці, дуже подобається викладач Марія, у мене ІT англійська, та мені підібрали викладача, яка сама вчилася в цій сфері, тому матеріал пояснює дуже зрозуміло, дякую
               • 1 Май 2023, 18:09
                Навчаюсь вже 3й місяць іспанській мові у викладача Оксани, все дуже подобається, уроки завжди цікаві та різноманітні. Всім рекомендую!
                • 1 Май 2023, 17:54
                 Навчаюсь більш ніж пів року, викладач Діана, повністю задоволений
                 • Навчаюсь 2 місяці, все подобається, викладач Анастасія зрозуміло пояснює матеріал, кожний урок дуже цікавий!)

                  Добавить новый отзыв


                  39311 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

                  6 просмотров страницы школы Luna School сегодня