+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська

Новий семестр в Green Country

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Green Country3333
Новий семестр в Green Country

Є в Києві таке місце, де англійську можна спробувати на смак… Виліпити з глини, намалювати на склі чи навіть заколотити з неї вибухову суміш! Ну і, звичайно, не менш англійсько приправити це все піснями! А йдеться на разі про школу англійської мови для дітей та підлітків 3-17 років Green Country.

Зараз на мить заплющіть очі і давайте зробимо маленький екскурс в часи вашого дитинства. Шановні батьки, пригадайте свої уроки іноземної мови в школі: безкінечні завчання текстів про Лондон, нуднюща грамматика і численні твори на тему «Моя сім’я». Пригадали? Мурашки по шкірі побігли? Так от, будьте певні, це зовсім не про Green Сountry. Чому? Зараз наведу вам красномовну ілюстрацію. Якщо десь в коридорах Green Сountry ви зустрінете ходячу купу підручників, ігор, кольорових олівців, плакатів, карток та дисків – не лякайтеся! Скоріш за все це хтось із викладачів поспішає на урок...

МОТИВАЦІЯ. В кожного студента цієї школи є певні фінансові зацікавлення. Саме так! На уроках учні заробляють заповітні кантрики - шкільну валюту,яку використовують для купівлі приємних та корисних дрібничок у місцевій крамничці: ручок, блокнотів, значків, ігор, шоколадок, бульбашок, футболок. Ці товари є ексклюзивними та продаються лише дітям і лише за кантрики.

ЗАЦІКАВЛЕННЯ. Якщо ви зупините будь-якого учня Green Сountry та спитаєте який в нього улюблений день тижня, він, ні секунди не сумніваючись, відповість: СУБОТА! А все тому, що саме по суботах діти мають можливість творити і витворяти по-англійськи! Для цього Green Сountry розробила серію майстер-класів, розмовних клубів, пізнавальних та дослідницьких занять. Розкажу вам детальніше про деякі з них.

ЕКСКЛЮЗИВ. Одним із найулюбленіших клубів наших студентів є Dive into science. Тут ваша дитина має змогу відчути себе як мінімум професором Крейдом, адже разом із викладачем може створити вибухову суміш, написати листа невидимим чорнилом або ж навіть виростити справжнісінький кристал! Не менш популярним є клуб любителів мандрів Discover the world. Поряд із теоретичними відомостями про країни, культуру різних народів діти мають можливість виготовити японські суші, дізнатися цікавинки про єгипетських фараонів або й просто насолодитися йодлями (не знаєте що це? А студенти Green Сountry вже в курсі!). Мова спілкування – англійська!

Hand-made English – це те місце, де дитина зможе показати себе не лише як знавця англійської мови, але й як багатогранну творчу особистість: малювання по склу, виготовлення свічок, шоколаду чи мила, ліпка з глини і багато-багато всього іншого.

Поговорити про дівочі штучки або ж поділитися емоціями від перегляду останніх «Трансформерів» студенти «Green Сountry» можуть разом із викладачем Boys\Girls ONLY Club.

Як правильно готуватися до вечірки, виготовляти запрошення, прикрашати кімнату або як порадувати гостей цікавим десертом ваша дитина може навчитися в Party Сlub.

Ну і на останок добре було б перевірити свої сили в Speaking Club – розмовний клуб із іноземцем. І якщо перші 10 хвилин діти дивляться на іноземця, як на прибульця, то хвилин за 15 вони вже спілкуються з ним англійською, як добрі старі друзі.

І це, повірте на слові, далеко не весь список клубів, який пропонує Green Сountry під час року, але нам кортіло розказати про найновіші із них. 

Перше заняття у клубах БЕЗКОШТОВНЕ, але за попередньою реєстрацією.

Вартість абонементу для наших учнів – 100грн\6 занять, для гостей – 250грн\6занять (термін дії абонементу необмежений).

І на останок: більше про нас можна дізнатися на сайті або завітавши за адресою пров.Інженерний 4-Б (м.Арсенальна), тел.: (044) 280-30-07, (063) 617-96-88 або вул.Мішуги 2 (м.Позняки біля ТЦ Піраміда, з 05 лютого). Початок НОВОГО семестру з 20 січня (м.Арсенальна) та з 10 лютого (м.Позняки). НОВІ клуби та майстер-класи відкриваються з 20 січня. 

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide