online-study

Вивчай англійську онлайн

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі школи, які зараз викладають онлайн.

Семінар із засновником «GENKI ENGLISH»

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Семінар із засновником «GENKI ENGLISH»

Друзі, Київський Будинок Книги запрошує всіх охочих на семінар легендарного засновника методики з вивчення іноземних мов Річарда Грема. Його всесвітньо відома програма Genki English визнана Гарвардським університетом як «сенсація у сфері освіти».

Що підштовхнуло Річарда Грема до створення Genki English? За словами засновника методики, його шкільні роки проходили нудно і буденно, як у більшості. Пізніше Річард провів три роки в японських школах, де все було ще більш занедбаним - викладачі вели монотонні монологи, від яких учні засинали. Незабаром у нього виникла ідея: «А якщо розпитати дітей про те, як вони хочуть навчитися?». Саме думки та побажання дітей стали фундаментом Genki English, що і викликало небувалий успіх програми.

Використайте одну з рідкісних можливостей поспілкуватися з неперевершеним викладачем і дізнайтеся секрети продуктивного навчання англійській мові!

 • Дата: 17-18 жовтня
 • Запитати або подати заявку: info@genki.com.ua 
 Адреса Телефон  Подробиці
 вул. Льва Толстого 11/61 (044) 234-75-08
(044) 459-01-66 
на сайті

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide