График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

У листопаді побачимо «Fantastic Beasts and Where to Find Them». У листопаді 2016- го

АРХИВ НОВОСТЕЙ
У листопаді побачимо «Fantastic Beasts and Where to Find Them». У листопаді 2016- го
Світ «Гаррі Поттера» росте!

Дорослим теж потрібні казки. Це довів ще «Гаррі Поттер», який вітав у кінотеатрах глядачів різного віку. «Fantastic Beasts and Where to Find Them» – свідчив напис на одному з підручників Гаррі Поттера. Тепер ми всі чекаємо фільм з такою назвою, реліз якого в Україні запланований на 17 листопада 2016 року. Дія фільму перенесеться на інший континент – ми зможемо побачити, чим живе чаріний світ в Америці. Всього лише рік очікування! Поки можемо милуватися першими фото зі зйомок (за матеріалами Entertainment Weekly) : 

Хто такий Ньют Скамандер (Newton Artemis Fido «Newt» Scamander)? Головний герой фільму відомий тим, що він – магозоолог і письменник у світі чарівників. Він присвятив своє життя дослідженню найжахливіших фантастичних істот чарівного світу. За особливі заслуги був нагороджений Орденом Мерліна другого ступеня. А найголовніше: його портрет був розміщений на картці від шоколадної жаби. 

Прочитати про найжахливіші створіння, яких оживила фантазія Джоан Роулінг, можна на сайті harrypotter.wikia.com. 

Афиша событий в ближайшие дни

Старт курса разговорного английского! Зустрічі Старт курса разговорного английского! 6 березня Space Deer 4900 грн. за весь курс (3 месяца)
Экспресс-курс выходного дня Job Interview Зустрічі Экспресс-курс выходного дня Job Interview 18 березня English Prime при оплате до 11 марта – 1330 грн., после – 1400 грн.

Комментарии к событию


    Додати коментар

    Рассылка событий

    Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

    Рассылка событий

    Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide