online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Pickwick Clubкурси англійської мови

Іде набір в школи англійської на червень

33202 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

9 переглядів сторінки школи Pickwick Club cьогодні

Подивитися інші школи англійської на Enguide

13 шкіл на карті Миколаєва

Безкоштовний пробний урок

69 відгуків

Про школу Pickwick Club

Піквік клуб - це приватна школа розмовної англійської мови в Миколаєві. Вже 27 років ми пропонуємо якісне викладання мови для дітей та дорослих. Головна відмінність нашої школи від інших - це постанова правильної вимови і ефективного сприйняття мовлення на слух. Ми досягаємо цього завдяки широкому залученню аудіоматеріалів та нестандартній методиці викладання. Окрім підручників, на заняттях використовуються навчальні вірші і пісні, як для дітей, так і для дорослих. Домашня робота також включає мінімум письмової та максимум усної практики. 

Заняття проходять після обіду та по вечорах з вересня по червень. Групи формуються у вересні, але під час навчального року можна приєднатися до групи, що відповідає вашому рівню володіння мовою. Безумовно, ми пропонуємо подивитися на заняття перед тим як починати навчання. Також є можливість навчатися індвідуально в першій половині дня.  

Наші випускники зараз живуть або працюють в англомовних країнах, навчаються у престижних міжнародних університетах або продовжують жити і працювати в Миколаєві, але на більш цікавих роботах. 

Показати більше інформації про школу

Офіси Pickwick Club на карті

 • вулиця Морехідна, 14 Украина
  Миколаїв, Заводський район, вулиця Морехідна, 14
  Зараз відкрито

  ПН - СР: 8:00 - 22:00

  Четверг: 8:00 - 22:30

  ПТ - ВС: 8:00 - 22:00