Pickwick Clubкурси англійської мови

Іде набір в школи англійської на січень

31662 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

20 переглядів сторінки школи Pickwick Club cьогодні

Подивитися інші школи англійської на Enguide

13 шкіл на карті Миколаєва

Безкоштовний пробний урок

65 відгуків

Про школу Pickwick Club

Піквік клуб - це приватна школа розмовної англійської мови в Миколаєві. Вже 27 років ми пропонуємо якісне викладання мови для дітей та дорослих. Головна відмінність нашої школи від інших - це постанова правильної вимови і ефективного сприйняття мовлення на слух. Ми досягаємо цього завдяки широкому залученню аудіоматеріалів та нестандартній методиці викладання. Окрім підручників, на заняттях використовуються навчальні вірші і пісні, як для дітей, так і для дорослих. Домашня робота також включає мінімум письмової та максимум усної практики. 

Заняття проходять після обіду та по вечорах з вересня по червень. Групи формуються у вересні, але під час навчального року можна приєднатися до групи, що відповідає вашому рівню володіння мовою. Безумовно, ми пропонуємо подивитися на заняття перед тим як починати навчання. Також є можливість навчатися індвідуально в першій половині дня.  

Наші випускники зараз живуть або працюють в англомовних країнах, навчаються у престижних міжнародних університетах або продовжують жити і працювати в Миколаєві, але на більш цікавих роботах. 

Показати більше інформації про школу

Офіси Pickwick Club на карті

 • вулиця Морехідна, 14 Украина
  Миколаїв, Заводський район, вулиця Морехідна, 14
  Зараз відкрито

  ПН - СР: 8:00 - 22:00

  Четверг: 8:00 - 22:30

  ПТ - ВС: 8:00 - 22:00