Профі-Центр курси англійської мови

Іде набір в школи англійської на березень

39112 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

1 перегляд сторінки школи Профи-Центр cьогодні

Програми навчання

Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Фединця, 37
Інформація про набори від школи Профі-Центр оновлення від 28.09.2022

Подивитися інші школи англійської на Enguide

10 шкіл на карті Ужгороду

Безкоштовний пробний урок

Про школу Профі-Центр

Курси англійської мови «Профі-Центр» - це не просто багатообіцяюча назва. Як справжні професіонали, колектив школи виконує всі свої обіцянки. Так що ж обіцяє школа англійської «Профі-Центр»?

В першу чергу, це офіційно акредитована школа CALLAN METHOD в Україні. Callan Method Organisation London (тобто, навчання іноземної мови за методом професора Кембриджу Робіна Каллана) полягає в прямому зв'язку іноземних слів з образами в пам'яті. Виходить, що не потрібно витрачати час на уявний переклад слова - ви просто починаєте "розуміти по-англійському", думати англійськими поняттями. Але головне, що, за статистикою, за методом Каллана англійська вивчається в чотири рази (!) Швидше, ніж за якоюсь іншою методикою навчання іноземним мовам.

Крім того, курси англійської мови «Профі-Центр» є сертифікованим центром підготовки до іспитів Кембріджського університету. Значить, тут ви можете сміливо готуватися до тестів IELTS, FCE, TOEFL - і здавати їх прямо в школі англійської «Профі-Центр»! Школа уповноважена реєструвати кандидатів IELTS від імені Британської ради.

Вчитися в Профі-Центрі можна з семи років і ... в будь-якому віці. Тут є індивідуальні програми, групові заняття, в тому числі корпоративні. Ви напевно знайдете програму, яка оптимально вам підходить за інтенсивністю, рівнем підготовки, вартостю.  

Подробнее: https://www.profi-center.com.ua/callan/uzhgorod/?utm_source=enguide-ua 
Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

profi-centr.ua

Офіси Профі-Центр на карті

  • вулиця Фединця, 37 Україна
    Ужгород, вулиця Фединця, 37
    Зараз закрито

    ПН - ПТ: 10:00 - 21:00