Відгуки про курси англійської мови в Києві

Відгуки студентів про курси англійської в Києві, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

  • Эля Молла
    Эля Молла про Speak Now20 Серпень 2017, 15:06
    Начала ходить на курсы не давно, всё устраивает,преподаватели профессионалы, готовы помочь, находят подход к каждому. Хорошее место расположения.
    Очень атмосферно. Комфортные условия. Мне очень нравятся занятия в школе "Speak Now", всем советую))))
    Переглянути →
    • Макаренко Анна про English Prime Був(ла) на уроці 19 Серпень 2017, 16:19
      Оцінка - 10
      Викладач 10.0
      Методика навчання 10.0
      Навчальний клас (офіс) 10.0
      Сервіс 10.0

      Переглянути →
      • Людмила Базиляк
        Людмила Базиляк про Space Deer19 Серпень 2017, 13:05
        Чи рекомендую я Space Deer? Однозначно! Простір і атмосфера, де проходять заняття, викладачі, формат, відсутність домашки - це найвищий бал! Більш ненапряжних, цікавих і ефективних(!) занять в моєму житті не було. Місце, куди ти біжиш із задоволенням, а додому не дуже і поспішаєш. 3 місяці - і ти можеш...
        Переглянути →
        • Artem Shishkin
          Artem Shishkin ответил(a) на коментар про Speak Up19 Серпень 2017, 11:57
          Анжеле: если хотите попробовать в Speak up, продам 1,5 уровня, дешевле, чем официально в школе. Далее, если пожелаете, можете оформить продление учёбы в самой школе.
          Переглянути →
          • Иван
            Иван про Green Forest19 Серпень 2017, 11:07
            Учился в Green Forest с уровня Pre-intermidiate по Intermidiate включительно. Сначала учился на Позняках, и мнение о школе было так себе: ни хорошо, но и не плохо. Но потом, на следующий уровень, я перевелся в офис на Сковороды, и мнение о школе поменялось кардинально в лучшую сторону. Юлия Азаренкова...
            Переглянути →
            • Оля Поліщук
              Оля Поліщук ответил(a) на коментар про English Prime18 Серпень 2017, 22:47
              ооо,Ромчик, ну, ти відстояв нашу школу! тепер, тобі +100 до карми! :) P.S.це Оля з групи на Олімпійській)
              Переглянути →
              • Yuliya
                Yuliya про Студія Red Arrow18 Серпень 2017, 21:26
                Меня очень заинтересовал Ваш сайт!:) (ссылка удалена) . Прошла трайал период. Скажите, а доступ к этому сайту Вы даете бесплатно? Или есть какая-то абонплата?
                Переглянути →
                • Bi-Lingual
                  Bi-Lingual про Студія Red Arrow18 Серпень 2017, 21:14
                  Обучение понравилось. Я почерпнул много интересных и полезных идей. Замечательные и очень профессиональные преподаватели. Буду рекомендовать!
                  Переглянути →
                  • Татьяна Иващенко
                    Татьяна Иващенко про Green Forest18 Серпень 2017, 20:57
                    Мені відношення в Грін Форест взагалі не сподобалося. Я була в офісі біля метро Контрактова площа. Як тільки я прийшла на консультацію та на тестування, то на мене взагалі не звернули уваги. Спочатку адміністратор розмовляла по телефону, потім просто пройшла мимо мене до чоловіка і щось почала йому пояснювати...
                    Переглянути →
                    • Pavel Puzinya
                      Pavel Puzinya про Redford18 Серпень 2017, 18:25
                      Ходил в разные школы, эта лучшая
                      Переглянути →