Міжнародний іспит CPE

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Новини сайту 20624
Міжнародний іспит CPE
 • Дата 11.10.2013
 • Поділитися

CPE - Cambridge English: Proficiency - це не тільки один з найстаріших Кембриджських екзаменів, він також є п'ятим і найскладнішим тестом, з усіх, які були розроблені Cambridge ESOL. І це не випадково, адже назва іспиту говорить сама за себе: Cambridge English: Proficiency - Сертифікат про досконалому володінні англійською мовою. Про це іспиті ми розповімо Вам детальніше. 

CPE - іспит, який вперше був представлений ще в 1913 році. Цей сертифікат відповідає рівню С2 за шкалою Ради Європи (Proficiency), крім того, він є підтвердженням того, що людина досягла найвищого рівня володіння мовою. Сертифікат дійсний протягом усього життя. 

Навіщо здавати іспит CPE?

Якщо Ви хочете вступити до одного з вузів Великобританії на програми бакалаврату або магістратури, Ви можете скласти цей іспит. Сертифікат CPE визнається практично всіма вищими навчальними закладами Великої Британії та багатьма - країн Європи та США. Крім того, сертифікат CPE також необхідний при вступі на програму навчання в аспірантурі або для початку дослідницької діяльності на базі університету. Багато роботодавців також визнають результати CPE. Щорічно володарями сертифіката CPE стають близько 40 тисяч людей з 80 країн світу. 

Структура іспиту CPE

Іспит складається з п'яти частин, в кожній з яких буде перевірятися Ваш рівень володіння тим чи мовним навиком. В структуру іспиту входять такі складові частини: Reading (Читання і розуміння тексту), Writing (Письмова мова) Use of English (Лексико-граматичний тест) Listening (Аудіювання), Speaking (Усне мовлення). Завдання на іспиті досить обширні, час - строго обмежена. Саме тому варто ретельно підготуватися до іспиту.

Підготовка до іспиту CPE

Найрізноманітніші клуби англійської мови і лінгвістичні школи пропонують послугу з підготовки до будь-якого з Кембриджських екзаменів, у тому числі і CPE. Для самостійної підготовки до тесту Вам знадобитися якісна навчальна література. Якщо ж Ви хочете підготуватися до іспиту на базі однієї з лінгвістичних шкіл, варто відзначити один з кращих центрів в Києві - Greenwich.

На базі цього центру Ви зможете підготуватися до здачі іспиту CPE. Унікальна програма центру дозволяє швидко і якісно удосконалювати знання граматики, мовні навички, а також усне мовлення на заняттях в розмовному клубі Greenwich. Час роботи центру: з 8.00 до 21.00 (з понеділка по п'ятницю), з 10.00 до 16.00 (у суботу), неділя - вихідний. 

Підготуватися до здачі міжнародного іспиту можна також на базі школи іноземних мов Interlingua. Викладачі школи гарантують не тільки інтенсивний і захоплюючих процес навчання, якісні навчальні матеріали та індивідуальний підхід до кожного клієнта, а й головне - успішну здачу міжнародного іспиту.

Де можна здати іспит CPE?

У Києві налічується кілька центрів, на базі яких можна здати Cambridge English: Proficiency.

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерні версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.). 

Перший центр, на який ми хочемо звернути Вашу увагу - Grade Education Center. Він знаходитися за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. Вартість Certificate in Advanced English в центрі - 1200 грн.

Крім того, здати всі іспити Кембриджської лінійки, в тому числі і CPE, Ви можете також на базі екзаменаційного центру International House Kiev. Офіс центру знаходитися за адресою: Київ, вул. офіс 126. Вартість Cambridge English: Proficiency в цьому центрі становитиме 1400 грн. (комп'ютерний варіант), 1500 грн. (паперовий варіант). 

Якщо Ви володієте англійською мовою на високому рівні, хочете отримати вищу освіту за кордоном або стати співробітником міжнародної компанії - Вам варто спробувати свої сили при здачі Cambridge English: Proficiency. 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide