Новий зимовий набір до АнтиШколи английскої Space Deer!

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Space Deer 2909
Новий зимовий набір до АнтиШколи английскої Space Deer!
 • Дата 03.12.2018
 • Організатор Space Deer
 • Поділитися

Перша та єдина АнтиШкола англійської Space Deer запрошує покращити розмовну англійську за авторською ефективною програмою з 3 грудня!

Зима не просто близько - вона вже майже тут! Але ще є час, щоб зареєструватись в нову групу АнтиШколи англійської Space Deer, перезимувати з користю і до весни щебетати англійською легко і з задоволенням.

Програма навчання в АнтиШколі Space Deer унікальна, тому допоможе розмовляти навіть тим, хто давно і безрезультатно намагається подолати мовний бар'єр. З нами ти забудеш про нього і навіть не згадаєш, що колись англійська здавалась важкою. Наші викладачі знайдуть правильний підхід до навчання кожного, а інтерактивна онлайн-платформа дає доступ до навчальних матеріалів, завдань та захопливих додаткових лінків.

3 і 4 грудня почнеться заняття в декількох групах різного рівня підготовки. В одній з них точно є саме ваше комфортне місце, атмосфера в нас затишна, а гарячий чай зі смачним печивом ніколи не закінчується.

Ну, і ціна - 5 900 грн, просто зимова казка!

Ми завжди на зв'язку через наш сайт (залишай заявку) та за телефоном 0674810822 (зателефонуйте менеджеру, запишіться на зустріч і забронюйте місце в групі). До зустрічі! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide