Новий формат курсів англійскої у Києві!

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Новий формат курсів англійскої у Києві!
Вивчайте англійську в новому форматі!

У Києві відкрився абсолютно новий формат курсів англійської – Коучінг центр Learn English. Такий підхід найбільше підійде тим, хто любить конкретні результати і звик досягати своєї мети в житті.

Чим наш Коучінг Центр відрізняється від традиційних курсів:

 • Ви не просто вивчаєте мову, ви домагаєтеся своєї конкретної мети
 • Методики і техніки навчання підбираються під кожного члена групи
 • Індивідуальний онлайн кабінет з Вашим прогресом і аналізом ефективності занять
 • Викладачі-коучі мають кембриджські сертифікати та захоплені своєю справою і бажанням допомогти Вам досягти своєї мети

Що ще відрізняє нас від всіх інших, так це те, що ми вкладаємо душу в кожного нашого студента і в кожне заняття. Змотивувати, надихнути, нагадати Вам про Вашу головну мету – це те, що Ви можете очікувати від Вашого викладача-коуча.

Можливо, Ви чули про безліч різних шкіл або курсів англійської мови? Тоді Ви напевно помітили, що є завжди люди, яким певний метод підходить, а є ті, з якими він не спрацьовує.

У Коучінг Центрі Learn English не буває нездатних вивчити мову. Коучінг дозволяє підібрати найбільш підходящі для Вас техніки і створити унікальну комбінацію тих методів, які спрацюють саме для Вас.

Єдине, що ми не обіцяємо, так це «чарівних таблеток» і чудодійних заклинань, що дозволяють Вам без праці заговорити вже через 1 місяць. Вам потрібно буде працювати, але наш девіз: Головне працювати не багато, а розумно. Тому ми зробимо так, щоб мінімум ваших зусиль приніс максимум результатів!

Якщо Вам потрібно не просто ходити на курси, а досягти Вашої мети у вивченні англійської, приходьте в Learn English, ми Вам дуже раді! Подробиці – на офіційному сайті центру! 

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide