Навчання у Великобританії: як обрати кращу школу?

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Навчання у Великобританії: як обрати кращу школу?
«Якби батьки кожного покоління знали, що відбувається з їхніми дітьми в школах, історія освіти була б іншою».
Клайв Льюїс (автор «Хронік Нарнії»)

Іноді студенти школи Closer to the Dream просили порекомендувати їм місце для навчання у Великобританії. Донедавна ми не могли дати відповідь, оскільки не володіли такою інформацією. Однак тепер ми готові відповісти на це питання. 

Об'їздивши Великобританію інтенсивніше, ніж середньостатистичний британець (20 міст Об'єднаного Королівства), ми відкинули місця, які не є типово-британськими. Тому, сюрприз № 1: ми ніколи не будемо рекомендувати нашим студентам їхати в Лондон для вивчення англійської.

Також ми відразу відклали в сторону «школи-конвеєри», вирішивши шукати домашню, сімейну атмосферу, де кожен студент відчуває себе індивідуальністю, персоною, а не просто черговим платником. 

Відвідавши кожну зі шкіл, які могли потенційно зацікавити нас, ми звертали увагу на ставлення керівництва, роботу адміністративного персоналу, викладачів, динаміку студентського життя, саме місто або місце розташування школи, місця проживання студентів, а також ціну навчання. 

Ще один важливий фактор. Ми шукали ті місця, де фактично відсутні вихідці з колишнього Радянського Союзу. Відвідавши близько десятка шкіл, ми обрали безперечного переможця – школу LILA * в Ліверпулі.

Про всі переваги цієї школи читайте на офіційному сайті Closer to the Dream. 

Лучшая школа английского языка в Великобритании

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide