+38 (068) 190-55-45

Closer to the Dreamкурси англійської мови

Безкоштовний пробний урок
Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовний пробний урок
Офіційна сторінка школи на Enguide

Безкоштовний урок в Closer to the Dream

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

22654 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

13 переглядів сторінки школи Closer to the Dream сегодня

8.7
7 студентів поставили школі Closer to the Dream хорошу оцінку
Поставити оцінку школі може тільки той, хто відвідав уроки
Викладач 9.3
Методика навчання 9.1
Навчальний клас (офіс) 9.3
Сервіс 9.1

Активний набір в групи та ціни на Січень

Оберіть офіс (всього 2 офісу)
вулиця Івана Мазепи, 3
Інформація про набори від школи Closer to the Dream оновлення від 27.12.2018

Умови навчання

 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Closer to the Dream

Школа "Ближче до мрії" може по праву вважатися найбільш рекомендованою школою іноземних мов в Києві! 80% студентів школи приходять по рекомендації.

Переваги школи: вищі ціни ви знайдете швидко. Якіснішого навчання доведеться шукати довго. Ймовірність знаходження? Близька нулю. 

Мета школи: за одне заняття студент повинен сказати більше слів іноземною мовою, ніж середньостатистична людина рідною мовою за цілий день. 

Переваги школи:

 • У школі немає розподілу на VIP клієнтів і звичайних. Всі студенти школи - VIP клієнти. 
 • Студенти школи приречені говорити. Без винятків! 
 • Ціни на групові заняття існуючим студентам не підвищуються ніколи 
 • Фіксовані ціни на корпоративне навчання - 3600 грн/міс з групи (8:00-17:30), 4200 грн/міс (17:30-21:00) незалежно від кількості осіб
 • Одне індивідуальне заняття - всього 160 грн (до 18:00)
 • Головний секрет школи - працювати під девізом: «Що б ви не робили, трудіться від усієї душі - так, ніби це було для Господа, а не для людей» (Біблія, Новий Завіт) 
Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

dreamer.kiev.ua

Офіси Closer to the Dream на карті

 • вулиця Лютеранська, 6 Украина
  Київ, Печерський район, вулиця Лютеранська, 6
  М Крещатик
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

 • вулиця Івана Мазепи, 3 Украина
  Київ, вулиця Івана Мазепи, 3
  М Арсенальная
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

Відгуки

 • Виталий залишив відгук про Closer to the Dream у 15:14, 6 Вересень, 2018
  Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 10
  Викладач 10.0
  Методика навчання 10.0
  Навчальний клас (офіс) 10.0
  Сервіс 10.0
  Всё просто прекрасно, понравилось! Закончил курсы. Желаю школе только процветания и побольше клиентов)
  • Vadym залишив відгук про Closer to the Dream у 15:02, 6 Вересень, 2018
   Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 8
   Викладач 8.0
   Методика навчання 8.0
   Навчальний клас (офіс) 7.0
   Сервіс 9.0
   Не плохо, правда место в аудитории было маловато.
   • Ваня Лановий залишив відгук про Closer to the Dream у 11:54, 7 Грудень, 2017
    Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 7.5
    Викладач 8.0
    Методика навчання 7.0
    Навчальний клас (офіс) 9.0
    Сервіс 6.0
    Уроки проходять на одному диханні, дуже цікаво. Є претензії, до мови яку використовують викладачі ( розмовляють в основному російською ) для мене це проблема , але якщо вам все одно то не пожалієте....
    • Yuriy Intelehator залишив відгук у 23:42, 21 Грудень, 2017
     +2 Іване, вкотре перечитую Ваш відгук і знову хочу сміятися і плакати. Чого смішно? Ще Арістотель влучно визначив сутність смішного як «невідповідність». Наприклад, ми чуємо щось на кшталт: «Це чудова книга. Щоразу, коли читаю її, одразу засинаю». І ми посміхаємося, бо між «компліментом» і реальністю є невідповідність. Отже, чого смішать Ваші оцінки? Сервіс – 6 із 10. Це «комплімент». А що ж реальність? 1) Ви прийшли до нас на тестування 20 вересня (середа). А вже наступного дня, 21 вересня (четвер), Ви прийшли на пробне заняття. Це швидше, ніж доставка з «Розетки», чи не так? 2) З приводу оплати. У нас фантастична ціна, й до того ж, оплата – щоразу лише за місяць. І при всьому тому Ви попросили адміністраторів платити щоразу за два або чотири заняття. І ми пішли Вам назустріч! Більше НІХТО зі студентів нашої школи (і це декілька сотень) не платить таким чином. 3) Коли Ви приходите до нас в офіс, ми завжди вітаємо Вас, посміхаємося і звертаємося по імені. 4) Ми не просто пропонуємо Вам воду або чай, дуже часто наші адміністратори роблять Ваш зелений чай самі. 5) Коли Ви очікуєте на заняття, з Вами досить регулярно спілкується викладач. 6) Мабуть Ви помітили, що ввечері зазвичай у нас працює два адміністратори, хоча треба обслуговувати лише 4 кімнати. Чого ми це робимо, бо фінансово це досить непросто? Тому що хочемо, щоби бодай десь до наших людей ставилися так, як ми хотіли б, щоби ставилися до нас. Тому, Іване, ще раз дякую, що розсмішили: шістка – це саме та оцінка, яка відображає той сервіс, який я описав. Метод – 7 з 10. Іване, Ви знаєте, що ми рахуємо кількість слів, які наші студенти говорять на уроці? Власне, я, засновник школи, роблю це власноручно – слухаю записані уроки наших викладачів і рахую, скільки слів сказали наші студенти. Мене не так вже й цікавить, наскільки прибутковим є офіс на Олімпійській (по правді, він працює десь в нуль), для мене важливо, щоби на кожному уроці Ви сказали тисячу слів англійською. И це, власне, те, що відбувається з Вами. До речі, Ви знаєте, що в інших школах студенти навряд чи писнуть більше 200 слів за заняття? І Ви оцінюєте наш метод на 7. Смішно.

     І сумно. Сумно тому, що українці продовжують жити із цим світоглядом: «Ось є чудовенька криниця. Поп’ю. А тепер плюну». Прочитавши Вашу оцінку, я спочатку хотів повернути Вам гроші за Вашу останню оплату і порадити повивчати англійську в інших школах, особливо – в English Prime та Denis’ School. Вони – королі брехні, яка є їхньою офіційною політикою (до речі, Ваша оцінка опустила нас нижче цих жуліків). Але потім я подумав: «Ближче до мрії» - все одно Ваш найкращий шанс заговорити англійською та відкрити для себе той чудовий світ, де у криницю, з якої п’єш, не плюють. Ви ж не винні, що не дізналися про це раніше? Як, власне, не винна Паула (викладач, який у Вашому рейтингу говорить російською), для якої рідною мовою є не українська, а німецька. А те, що пояснювала вона граматичний матеріал російською, а не англійською, то це було частково відповіддю на Ваше прохання. Влада ж (інший викладач) – яка думає українською – пояснює те ж саме як українсько, так і російсько. Ще раз дякуємо за 7.5 з 10. Смішно. Сумно.

     P.S. Коли моя дружина прийшла до English Prime, їй навіть не запропонували води. Та й яка там вода, навіть не спілкувалися з нею, просто сказали сидіти й заповнювати якісь папери.
     Щиро, Юрій Інтелегатор
     Відповісти
    Читати всі відгуки