+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Closer to the Dream курси англійської мови

Closer to the Dream курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовний пробний урок
Рейтинг: 9.3
389 відгуків

Безкоштовний урок в Closer to the Dream

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 13956 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 26 посетителей просматривали сторінку Closer to the Dream

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 07.12.2017

Выберите расположение
вулиця Саксаганського, 29

Умови навчання

 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Closer to the Dream

Школа "Ближче до мрії" може по праву вважатися найбільш рекомендованою школою іноземних мов в Києві! 80% студентів школи приходять по рекомендації.

Переваги школи: вищі ціни ви знайдете швидко. Якіснішого навчання доведеться шукати довго. Ймовірність знаходження? Близька нулю. 

Мета школи: за одне заняття студент повинен сказати більше слів іноземною мовою, ніж середньостатистична людина рідною мовою за цілий день. 

Переваги школи:

 • У школі немає розподілу на VIP клієнтів і звичайних. Всі студенти школи - VIP клієнти. 
 • Студенти школи приречені говорити. Без винятків! 
 • Ціни на групові заняття існуючим студентам не підвищуються ніколи 
 • Фіксовані ціни на корпоративне навчання - 3600 грн/міс з групи (8:00-17:30), 4200 грн/міс (17:30-21:00) незалежно від кількості осіб
 • Головний секрет школи - працювати під девізом: «Що б ви не робили, трудіться від усієї душі - так, ніби це було для Господа, а не для людей» (Біблія, Новий Завіт) 
Показати більше інформації про школу

Офисы Closer to the Dream на карті

 • вулиця Хрещатик, 44В Украина
  Київ, Шевченківський район, вулиця Хрещатик, 44В
  М Театральная
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

 • вулиця Саксаганського, 29 Украина
  Київ, вулиця Саксаганського, 29
  М Олимпийская
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

 • вулиця Івана Мазепи, 3 Украина
  Київ, вулиця Івана Мазепи, 3
  М Арсенальная
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

Відгуки

 • Closer to the Dream (Ближе к мечте)
  Closer to the Dream (Ближе к мечте) відповіла на коментар про Closer to the Dream у 17:40, 8 Грудень, 2017
  Оксано, дуже дякуємо, що завітали до нас на заняття! Хоча нам і сумно, що Ви не залишилися із нами, але це Ваше абсолютне право – обирати у вивченні англійської те, що подобається саме Вам, навіть якщо це не наша школа. До речі, щомісяця цим правом користується від 27,5% до 11,4% усіх, хто відвідує пробні заняття у «Ближче до мрії». Відповідно, від 72,5% до 88,6% усіх, хто приходить до нас, з нами залишаються. Тож ще раз спасибі, що були нашою гостею! І все ж таки, декілька слів з приводу Вашого коментаря.
  1) Імена. Це – суперважливо! Саме через це ми постійно благаємо наших викладачів звертатися до наших студентів за іменем. Але тут є й зворотня сторона медалі. Бо якщо викладач називає усіх «you», то проблем з «іменною плутаниною» не буде апріорі. До того ж, якщо викладач хороший (а Нік – один із наших найкращих, студенти Верховної Ради, наприклад, від нього у захваті), він вчитиме досить багать людей щоденно. Наприклад, вчора я викладав у 44 (сорока чотирьох) різних людей. Жоден з них не був на моєму занятті вперше (на відміну від Вас на Ніковому уроці). Тим не менш, я по одному разу припустився помилки з іменами двох людей. Я щиросердо попросив вибачення, хоча не обіцяв, що такого більше не трапиться. Прагнучи звертатися до кожного індивідуально, по імені, ми приречені іноді робити помилки. Але ж Нік не помилявся з іменами інших студентів в групі? J
  2) Про «помилку» викладача. Вочевидь, йдеться про вправу 7 на сторінці 54 підручника Total English Intermediate. Сутність завдання полягала у заповненні пробілу, що наведений нижче.

  It is essential not to give up. You_____give up.

  Так, Вам здалося помилковою позиція Ніка, коли він сказав, що правильна відповідь – “mustn’t”. Вам здалося, що краще було б сказати “shouldn’t”. Безумовно, Ви маєте рацію. Але ось тут я надаю посилання на Total English Teachers’ Book, яка красномовно свідчить про думку авторів книги. Відповідно до укладачів книги, правильна відповідь - “mustn’t”. https://drive.google.com/open?id=0Bxlo_c8e0rCCVlVsQUZrX25rZkE (сторінка 55 книги для вчителя)

  Стосовно ж “should”, воно вживається нижче, у реченні 5: I think it’s a good idea to have a plan. You ______ have a plan.

  У будь якому разі, Оксано, ще раз дякуємо за Ваше бажання вчити англійську, яку б школу Ви не обрали. Такі люди, як Ви, роблять наше суспільство кращим! Ви – героїня. І про це я кажу абсолютно щиросердо.
  Юрій Інтелегатор
  • Ваня Лановий залишив відгук про Closer to the Dream у 11:54, 7 Грудень, 2017
   Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 7.5
   Викладач 8.0
   Методика навчання 7.0
   Навчальний клас (офіс) 9.0
   Сервіс 6.0
   Уроки проходять на одному диханні, дуже цікаво. Є претензії, до мови яку використовують викладачі ( розмовляють в основному російською ) для мене це проблема , але якщо вам все одно то не пожалієте....
   • Оксана Коновал
    Оксана Коновал залишила відгук про Closer to the Dream у 15:17, 4 Грудень, 2017
    Не сподобалось. Була на пробному зайняті, вчитель не міг запам'ятати мого ім'я, що дуже бісило і виглядало неповажно по відношенню до мене, краще б називав на "ти". Уся група сперечалась з ним відносно одного з завдань..на що він казав, що ми не праві, а прийшовши додому я стала шукати вірну відповідь і переконалася, що він був не правий.

    На наступне заняття не піду..буду шукати щось краще.
    Читати всі відгуки