График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Closer to the Dream курси англійської мови

Closer to the Dream курси англійської мови

Официальная страница школы на Enguide
Безкоштовний пробний урок
Рейтинг:
9.8
376 відгуків

Безкоштовний урок в Closer to the Dream

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 10789 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 104 посетителя просматривали сторінку Closer to the Dream

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 13.08.2017

вулиця Саксаганського, 29

Умови навчання

 • Старт навчання Кожний тиждень
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Є
 • Навчальні посібники Входить у вартість
 • Оплата Помісячно

Про школу Closer to the Dream

Школа "Ближче до мрії" може по праву вважатися найбільш рекомендованою школою іноземних мов в Києві! 80% студентів школи приходять по рекомендації.

Переваги школи: вищі ціни ви знайдете швидко. Якіснішого навчання доведеться шукати довго. Ймовірність знаходження? Близька нулю. 

Мета школи: за одне заняття студент повинен сказати більше слів іноземною мовою, ніж середньостатистична людина рідною мовою за цілий день. 

Переваги школи:

 • У школі немає розподілу на VIP клієнтів і звичайних. Всі студенти школи - VIP клієнти. 
 • Студенти школи приречені говорити. Без винятків! 
 • Ціни на групові заняття існуючим студентам не підвищуються ніколи 
 • Фіксовані ціни на корпоративне навчання - 3600 грн/міс з групи (8:00-17:30), 4200 грн/міс (17:30-21:00) незалежно від кількості осіб
 • Головний секрет школи - працювати під девізом: «Що б ви не робили, трудіться від усієї душі - так, ніби це було для Господа, а не для людей» (Біблія, Новий Завіт) 
Показати більше інформації про школу

Адреса филиалов

 • Київ, Шевченківський район, вулиця Хрещатик, 44В
  М Театральна
  Сейчас открыто

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

 • Київ, вулиця Саксаганського, 29
  М Олімпійська
  Сейчас открыто

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

 • Київ, вулиця Івана Мазепи, 3
  М Арсенальна
  Сейчас открыто

  ПН - ПТ: 8:00 - 21:15

Відгуки

 • Yuliia Kuvitsa
  Yuliia Kuvitsa залишила відгук про Closer to the Dream у 16:05, 15 Серпень, 2017
  пришла по рекомендации сестры сначала к определенному преподавателю, понравилось,
  решила осенью пойти на курсы, подтянуть английский. была в двух других школах, когда выбирала (в одной на пробном уроке, в другой - на определении уровня), решила что Closer to the dream - лучшее, что можно найти в Киеве.
  и не ошиблась. иногда приходила туда уставшей и с плохим настроением, а выходила со счастливой улыбкой и желанием учиться дальше
  плюсы: бесплатное определение уровня и наличие пробного занятия, удобное размещение офисов, помесячная оплата, преподаватели, которым нравится их работа, много общения (я готовилась учить грамматику, заучивать теорию, а меня заставили обсуждать ее и играть в разнообразные игры - в итоге знание теории и умение излагать свои мысли на иностранном языке), чудесное настроение, цена
  минусы: да, иногда говорят, чтобы подождали, так как нет свободных помещений для группы. но ведь это же говорит о том, что спрос больше предложения))
  когда меня друзья просят порекомендовать курсы английского, я не думаю ни секунды и называю Closer to the dream
  • Сергей Супрун
   Сергей Супрун залишив відгук про Closer to the Dream у 15:18, 14 Серпень, 2017
   Ходив на курсы близько 1,5 року, але по роботі потрібно було переїхати до Харкова. На жаль я більше не зустрічав школу яка б давала подібні результати. Зараз маю багато закордонних відряджень. Едина мова спілкування - англійська. Я дуже вдячний викладачам школи Closer to the Dream і зокрема Юрієві за їхню роботу на результат. Я гадаю що 99,9% вивчають англійську мову задля спілкування , задля того щоб розширити свій світогляд, щоб подорожувати світом і ніколи не відчувати так званного "мовного барєру". І школа Closer to the Dream дає все це. "Ініціатива 2000" - проста , але, як кажуть, все ГЕНІАЛЬНЕ - просто, тому-що тільки спілкуючись один з одним з викладачами ми набуваємо необхідних навичок, які нам стануть в пригоді при закордонних мандрівках. Дякую школі за чудові 1,5 року. Шкода , що Вас немає в Харкові(((((
   • Oleg Morshna
    Oleg Morshna залишив відгук про Closer to the Dream у 19:28, 6 Серпень, 2017
    Хожу на курсы Closer to the Dream 2 года! За это время Я НАЧАЛ ГОВОРИТЬ НА АНГЛИЙСКОМ и это очень радует. Начинал с НУЛЯ!) Спасибо всем преподавателям, которые у нас были( а их было много). На уроках очень крутая атмосфера, много общаемся ,играем в различные игры . Ещё одно, если у вас есть желание и вы хотите выучить английский, много зависит именно от вас)Но на курсах вы всё постепенно, шаг за шагом будете учить, и через некоторое время почувствуете результат!Так было у меня(именно это и мотивирует)! Есть и МИНУС - преподаватели частенько опаздывают. Но в основном всё нравится и я ВСЕМ СОВЕТУЮ ЭТИ КУРСЫ! ещё огромный плюс - ЦЕНА!) HAVE A GOOD DAY ;)
    Читати всі відгуки