Підготовка і здача іспиту IELTS в Києві

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Підготовка і здача іспиту IELTS в Києві
 • Дата 03.06.2013
 • Поділитися

Сучасний динамічний світ диктує людині свої умови. Якщо Ви хочете бути успішним, Ви повинні бути активним, якщо Ви хочете легко долати труднощі, Ви повинні навчитися мислити нестандартно, якщо Ви хочете бути вільним, не обмежувати свій доступ до інформації, ви повинні володіти англійською мовою, а якщо ВИ хочете отримати освіту в одному з кращих університетів світу - Ви повинні здати іспит IELTS.

Кілька слів про іспит IELTS

IELTS, International English Language Testing System - іспит на знання англійської мови, який визнається в 110 країнах світу. Необхідність у цьому іспиті виникає, якщо Ви хочете отримати освіту за кордоном або іммігрувати в країну, де англійська є основною мовою спілкування. Організації, які володіють правами на цей іспит: Cambridge Assessment English, British Council, IDP: IELTS Australia.

Залежно від цілей Вашого виїзду за кордон знаходиться той чи інший вид IELTS: якщо Ви їдете заради освіти в одному з престижних університетів, Вам необхідно пройти тест Academic Module (Академічний), якщо ж Ваша мета - виїзд за кордон на постійне місце проживання, достатньо обмежиться проходженням тесту General Training Module (Загальний), який дещо простіше Академічного.

Відмінною рисою цього іспиту є чітка обмеженість у часі. Іспит ділиться на чотири частини, завдяки яким можна визначити рівень розвитку тих чи інших мовних навичок екзаменованого: читання, письмо, сприйняття інформації на слух, розмовна мова. На аудіювання (Listening) дається 30 хвилин, за які потрібно встигнути прослухати текст, прочитати питання і дати правильні відповіді. Друга частина тесту - Читання (Reading), на неї виділяється 60 хвилин. На письмове завдання (Writing) теж виділяється не так вже й багато часу - 60 хвилин, за які потрібно встигнути написати рапорт (150 слів) і твір (250 слів), якщо Ви здаєте Academic Module, або лист (150 слів) і твір (250 слів), якщо Ви вибрали General Training Module. Найкоротшою за часом є четверта частина іспиту - перевірка розмовної мови (Speaking) - на неї виділяється від 11 до 14 хвилин.

Загальна тривалість іспиту - 2 години 45 хвилин, за цей час будуть протестовані і оцінені всі аспекти Вашого володіння мовою.

Де можна здати IELTS в Києві

У світі налічується близько 500 центрів в 120 країнах, які здійснюють прийом іспиту. В Україні діють два офіційних центру.

Students International IELTS Test Centre - офіційний центр з прийому іспиту IELTS 

Центр пройшов акредитацію у одного з власників прав на іспит IELTS - IDP IELTS Australia. Саме тут Ви можете пройти реєстрацію до іспиту, отримати необхідні консультації, рекомендації та поради і те, в яких школах краще всього проходити підготовку до іспиту, в тому випадку, якщо Ви бажаєте готуватися самостійно - отримати інформацію про те, як замовити офіційні матеріали чи дізнатися, де підготуватися онлайн, і, нарешті, скласти іспит. Крім усього іншого, в центрі Вас можуть проконсультувати про те, як отримати освіту за кордоном та допомогу при вступі в іноземні ВНЗ. Центр працює з 10: 00-18: 00 з понеділка по п'ятницю. Подробиці - на офіційному сайті центра.

The British Council is the United Kingdom’s cultural relations organisation 

Центр сприяє зміцненню відносин між Україною і Великобританією, а також сприяє вивченню англійської мови українськими громадянами. Центр діє як Відділ культури при посольстві Великобританії в Україні. Саме в цьому центрі можна скласти іспит IELTS, заздалегідь зареєструвавшись. В British Council можна пройти підготовку до іспиту, вибравши для себе найбільш прийнятний варіант: 

 • одноденний семінар (вартість 830 грн.) 
 • безкоштовна онлайн підготовка 
 • 20-годинний інтенсивний курс підготовки до іспитів

40-годинний курс підготовки до IELTS

Як оцінюється іспит IELTS ?

Кожна з чотирьох частин іспиту (Listening, Reading, Writing і Speaking) оцінюється за шкалою від 1 до 9 з кроком в півбала.

Середньоарифметичне значення цих 4 оцінок і дає Загальний бал (Overall band) за іспит. Частини Listening і Reading містять по 40 питань. При перевірці вважається кількість правильних відповідей. Залежно від кількості правильних відповідей виставляється оцінка від 1 до 9 балів IELTS. Письмова частина (Writing) оцінюється за чотирма критеріями: розкриття теми, зв'язність розповіді, лексична і граматична насиченість, орфографія. Усна частина іспиту (Speaking) оцінюється за такими критеріями: швидкість і зв'язність мовлення, лексичний запас, рівень і правильність використовуваної граматики і вимова. Оцінки по кожному з чотирьох критеріїв у письмовій та усній частини рівні між собою за значимістю. Задати питання Ви можете на офіційному сайті Students International IELTS Test Centre. 

Що в першу чергу хвилює тих, хто хоче здати IELTS? Які акценти можна почути на іспиті, особливо в тій частині, яка перевіряє розмовні навички - Speaking, і яке значення має акцент при здачі розмовної частини іспиту? 

Тут необхідно пам'ятати, що IELTS - міжнародний іспит. Тому в частині Listening Вам можуть зустрітися різні офіційно прийняті акценти англійської мови: американський, британський, канадський, австралійський, новозеландський, і т.д. Більш того, укладачі екзаменаційних завдань намагаються спеціально варіювати різні акценти в завданнях. Те ж стосується і розмовної частини - там також допускаються всі офіційно прийняті акценти англійської мови.

Надія Зенченко 
IELTS Coordinator, Students International IELTS Test Centre 

Хто готує до іспитів

Кожен вибирає найбільш зручний і прийнятний спосіб підготовки до іспиту IELTS. Хтось реєструється на спеціальних курсах, хтось готується самостійно, використовуючи послуги консультантів при офіційному центрі іспиту IELTS. Але навряд чи можна знайти тих, хто не присвячує кілька місяців перед іспитом старанним заняттям і повторення основних граматичних правил, читання книг англійською мовою та виконання вправ. Іспит IELTS неможливо здати без підготовки, так як той, хто володіє мовою настільки добре, що не потребує додаткових занять, вже є жителем країни з англомовним населенням або на даний момент навчається в одному з університетів зі світовим ім'ям.

У Києві кілька центрів підготовки до іспиту. Варто звернути увагу на такі з них, так як вони є офіційними партнерами центрів з прийняття IELTS

Іспит IELTS перевіряє не тільки Ваш рівень знання мови, а й уміння цими знаннями оперувати, швидкість мислення та навички, які, як може здатися, повинні бути доведені до автоматизму. Труднощі при здачі іспиту можуть полягати в абсолютно нешкідливих дрібницях: незначній орфографічній помилці, невмінні правильно розподілити час, неуважному прочитанні питань іспиту або витрачанні дорогоцінних хвилин на повну відповідь, тоді як питання вимагає односкладової відповіді. Тому готуватися до іспиту необхідно, тренуючи не тільки мовні навички, а й уміння прораховувати час на виконання завдань щохвилини, здатність залишати питання, на які немає можливості знайти відповідь і переходить до наступних і, зрозуміло, вміння зберігати спокійну розсудливість в будь-якій ситуації

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide