График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Speak Well курси англійської мови

Speak Well курси англійської мови

Безкоштовний пробний урок
90.02 78
78 відгуків

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 25.04.2017

вулиця Олександра Мишуги, 8

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм Великобританія, США
 • Сертифікат На кожному рівні навчання

Про школу Speak Well

Навчання в школі англійської мови Speak Well - це вдале поєднання розмовного і граматичного курсів, заняття з носіями мови і найкращими українськими викладачами, відвідування різноманітних тематичних клубів та ще багато корисної інформації. На заняттях панує дружня неформальна атмосфера. 

Безкоштовні додаткові можливості від школи Speak Well:

 • Speaking Club (розмовні клуби з носіями мови);
 • Cinema Club (перегляд улюблених серіалів англійською з подальшим обговоренням);
 • Grammar Club (англійська граматика це доступно і легко з нашими спеціалістами!)
 • Game Club (вивчай англійську граючи з викладачами в англомовні table games!)
Показати більше інформації про школу

График работы школы

ПН - ПТ: 10:00 - 19:00

Перейти на офіційний сайт

http://www.speakwell.ua/

Адреси філіалів та телефони

 • Київ, вулиця Січових Стрільців, 5А
 • Київ, Дарницький район, вулиця Олександра Мишуги, 8
 • Київ, вулиця Мечникова, 14/1

Відгуки

 • Victoria Mikhaylova
  Victoria Mikhaylova залишила відгук про Speak Well у 10:30, 20 Липень, 2017
  Друзья, хочу поделиться своим впечатлением об этой школе :) Хочу начать с того, что я уже занималась в этой школе некоторое время назад, и когда решила возобновить обучение, решила учиться в SpeakWell. Мне пришлось ждать начала занятий в группе дольше чем было написано в рекламе, но это того стоит. Преподаватель Ирина прекрасно ведет уроки, старается максимально рассказывать все на английском. Обожаю спикинг и всех native speakers, со мной ходят на спикинги даже друзья, которые уже не учат язык, а для улучшения разговорного уровня. Администраторы всегда приветливы! Если есть вопросы, советую писать в фейсбук на страницу школы или звонить, всегда ответят терпеливо на все вопросы))) P.S. Хочу добавить, что рекомендую школу не только в этом отзыве, но и друзьям, уже "подсадила" на эту школу троих друзей)))
  • Міша Борис
   Міша Борис залишив відгук про Speak Well у 13:13, 19 Березень, 2017
   Відвідував курси 1,5 роки в Києві на Золотих Воротах. Коротко про основне:
   1. Тестування
   Коли ви приходите на тестування вам кажуть ваш реальний рівень знань. Багато моїх друзів, які відвідували інші школи маючи нормальний рівень знань сходу чули elementary. Тут вас протестують на граматику і поговорять і порадять дійсно те, що буде для вас найкращим.
   2. Адміністратор
   Всі адміністратори, які були (вони часто мінялись бо виходили в декрет :). Завжди привітні, якщо заняття з якихось причин переноситься (захворів викладач наприклад ) , завжди завчасно попереджали. Тобто з цим ніколи ніяких проблем не було.
   3. Оплата
   Хоча я весь час навчання платив відразу за весь курс (так дешевше на 10%), мої одногрупники платили по місяцям, до вас поставляться лояльно, тобто, затримка в оплаті тиждень-два це не катастрофа і з заняття вас не виведуть.
   Для навчання можна книжку та зошит( +450 грн ) і вони дійсно того вартують. ( можна не купувати, тоді вам викладач буде ксерити кожної пари листочкі)
   4. Навчальний процес
   На мою суб'єктивну думку, успіх в вашому майбутньому володінні анг лежить на вас самих, так як пояснюють зрозуміло і вичерпно. Доки ти не зрозумієш цей матеріал, до наступного не переходимо. Всі аудиторії обладнані телевізорами або проекторами. Матеріал вивчається різносторонній на різноманітні теми. На парах і слухали, і читали, і розв'язували вправи, і говорили, і дивились відео. Дуже багато дискусій на цікаві теми. Півтори години пролітали блискавично.

   Також особливо хочеться подякувати Альоні Нестеренко, моєму викладачу.
   Пари проходили не в ранзі викладач-студенти, а просто в дружній обстановці. Манера викладання і ставлення до студентів просто прекрасне. Якби такі викладачі працювали в школах, то вся б країна вільно говорила англійською. Тому Альона дуже велика молодець і Викладач з великої літери.
   5. Висновок
   Загалом враження залишились тільки найкращі, дуже багато нових знайомств з цікавими людьми.
   Влаштувався на роботу, легко пройшов співбесіду англійською, тобто з цим все прекрасно.
   Безперечно рекомендую і бажаю процвітання школі Speak Well !!!
   • Наталья Липовенко
    Наталья Липовенко залишила відгук про Speak Well у 17:57, 27 Лютий, 2017
    Позвонили сказали что набралась группа на воскресенье и чтобы я приходила с 12 февраля на 10 утра, я пришла там никого не было и какой то мужик ( то ли охранник то ли сантехник ) сказал что школа не работает. Могли хотя бы позвонить и предупредить что школа не работает, после этого тоже не перезвонили. вообще не серьезно. какая то шарашка.
    Читати всі відгуки