Мовний табір для дорослих – LearnEnglish Weekend

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Мовний табір для дорослих – LearnEnglish Weekend
Приємного занурення!

Коучинг Центр LearnEnglish в черговий раз здивував і порадував своїх студентів, запустивши новий проект – мовний табір для дорослих – LearnEnglish Weekend!

Повне занурення в атмосферу англійської мови тепер можливо, не виїжджаючи далеко від Києва! Про те, як це буде проходити і для чого взагалі потрібен подібний формат, розповіла Анна Красильник, засновник Коучинг Центру, Cambridge-сертифікований викладач і ICF-сертифікований коуч:

Анна Красильник, основатель Коучинг Центра, Cambridge-сертифицированный преподаватель и ICF-сертифицированный коуч

Як коуч і тренер англійської мови, я добре знаю основні проблеми, з якими стикаються більшість тих, хто вивчає англійську мову. Це зазвичай зниження мотивації, втома, страх зробити помилку, відчуття занадто повільного прогресу.

Всі ці питання вирішуються за допомогою коучинг підходу в викладанні, але для максимального ефекту необхідно повне занурення в простір, де все буде працювати на вас. Саме тому ми організували цей мовний табір, вся програма якого складена так, щоб учасники змогли подолати мовний бар'єр, знайти нові ресурси для мотивації і, звичайно ж, добре провести час в компанії чудових людей.

У нашій програмі будуть дискусії та тренінги, заняття з акторської майстерності з професійним актором з Великобританії, веселі ігри, пісні під гітару, і все це – англійською мовою.

Моя задача, як коуча, створити таку атмосферу, в якій кожен зможе розкритися, отримати для себе максимум користі і отримати нові приємні знайомства.

Ми знаємо про те, що всі дорослі в душі вірять в чудеса, тому ми підготували кілька приємних сюрпризів, адже емоційна складова при вивченні теж дуже важлива.

Особисто я закохана в цей проект і з нетерпінням чекаю вас у якості учасників!

На LearnEnglish Weekend також раді сім'ям з дітьми, для яких організовуються окремі активності. У 2016 році Коучинг Центр проведе 2 заїзди мовного табору для дорослих:

 • 16-17 липня
 • 6-7 серпня

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті.

Приєднуйтесь!

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide