График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

American English School курсы английского языка

American English School курсы английского языка

45.19 8
8 отзывов
от290 грн/мес

О школе American English School

Львівська школа American English School пропонує 18 різних програм вивчення мови. Зміст такого поділу полягає не в рівнях, а в призначенні Ваших знань. Школа пропонує як курси загального англійського, так і спецкурси по підготовці до міжнародних іспитів (IELTS чи TOEFL), працює дитячий літній англомовний табір. За допомогою AMES Ви можете здійснити подорож за кордон з метою вивчення мови.

Показать больше информации о школе

График занятий

Будни: 9:00-20:20
Суббота: 9:00-15:00

Адреса филиалов и телефоны

 • Львов, Франковский район, улица Наклонная, 9

Отзывы

 • Оксана
  Оксана оставила отзыв о American English School в 13:41, 18 мая, 2016
  Ходила в 2008р. і була дуже задоволена,але вже у цьому році спробувала продовжити і була розчарована. До викладачів притензій немаю, але от для адміністрації це просто бізнес...зараз вже не пораджу нікому
  • Сергій
   Сергій оставил отзыв о American English School в 20:10, 25 августа, 2011
   AmES - the best of the best! Вчуся в цій школі вже 2-й рік. Дружня атмосфера та класні викладачі:)) Був в таборі цього літа! Це було просто супер!!! Багато друзів, кльові викладачі з штатів!!! Ще до сих пір переписуюсь! Дійсно кльова школа!
   • Іванка
    Іванка оставил отзыв о American English School в 19:55, 25 августа, 2011
    Навчаюся в цій школі. Рекомендую усім, бо курси проводять кваліфіковані викладачі, у зручний час та помісячна оплата. І крім того, проводять англомовний клуб для студентів з носіями мови безкоштовно для студентів:)) Дуже цікаві зустрічі!
    Читать все отзывы