online-study

Вивчай англійську онлайн

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі школи, які зараз викладають онлайн.

Отзывы о курсах английского языка в Львове

Отзывы студентов о курсах английского в Львове, оценки качества обучения и рекомендации учащихся, оценки качества обучения и рекомендации учащихся помогут вам определиться с выбором

Сомневаетесь какую школу выбрать? Изучите отзывы!

Если мы хотим не ошибиться с выбором хорошей книги или фильма, мы обязательно знакомимся с отзывами о том и другом произведении литературы или киноискусства. Дело обстоит также с выбором курсов английского языка: прежде чем посетить пробный урок в лингвистическом центре, мы изучаем отзывы студентов. Проблема состоит в одном: где найти актуальные и достоверные отзывы. Ответ прост: на сайте курсов английского языка Еnguide. 

Отзывы о курсах английского языка города Львова на сайте Enguide помогут вам сопоставить разные языковые школы, узнать мнение других студентов, сделать выбор, которым вы останетесь довольны. 

Преимущества отзывов сайта Enguide:

 • их оставляют реальные студенты языковых школ
 • они разнообразны: на сайте представлены как положительные, так и отрицательные комментарии
 • отзывы студентов может комментировать администрация школы, благодаря чему вы узнаете позицию лингвистического центра 

Ознакомившись с отзывами о той или иной школе английского языка, Вы сможете принять решение, о котором в последствии не пожалеете.

Читать полностью
 • Khrystyna Pylyp
  Khrystyna Pylyp о Азбука Світу5 Апрель 2020, 14:57
  Я відвідую курси англійської мови на просп. Чорновола. Я задоволена. Група невелика, всього 5 студентів. Заняття цікаві, пояснення чіткі і зрозумілі. Зараз, під час карантину ми перейшли на онлайн-навчання, що по ефективності не змінилося.  Рекомендую школу Азбука світу!
  Посмотреть →
  • Marianna Hnatkevych
   Marianna Hnatkevych о Азбука Світу3 Апрель 2020, 09:52
   Ходжу на курси німецько мови приблизно півроку. Моя ціль – говорити з партнерами по бізнесу, вести переписку, вільно почувати себе при поїздках в Німеччину. Навчання проходить цікаво і легко завдяки сучасній методиці викладання. Цікаві підручники, цікаві теми, аудіо вправи, постійне спілкування з викладачем...
   Посмотреть →
   • Iryna Chaika
    Iryna Chaika о Азбука Світу2 Апрель 2020, 18:55
    Відвідувала курси двічі!
    Задоволена. Доступні для розуміння заняття та наповнені групи. Останній курс був незабутній. Дякую Лідії, чудовому викладачеві, яка зробила наші заняття цікавими та продуктивними!!
    Посмотреть →
    • Оля Дзундза
     Навчаюсь в школі вже близько року, вивчаю французьку. Насправді я дуже задоволена результатом, а також професіоналізмом викладача. Вероніка вміє знайти правильний підхід до учнів. Дякую!
     Посмотреть →
     • Marta Yavorska
      Marta Yavorska о Азбука Світу2 Апрель 2020, 14:53
      Відвідую курси підготовки до ЗНО з англійської мови на Сихові. Дуже задоволена! Викладач Мирослава пояснює все дуже доступно та зрозуміло, тож результат не заставив на себе чекати. Усім рекомендую Азбуку Світу!
      Посмотреть →
      • Галя Нагірна
       Відвідую курси англійської мови на Сихові. Результатом задоволена. Викладач Анастасія доступно і чітко все пояснює. Рекомендую школу Азбука світу!!!
       Посмотреть →
       • Ann Krvavych
        Ann Krvavych о Азбука Світу2 Апрель 2020, 14:43
        Давно планувала піти на курси англійської, знайшла час і довірившись рекламі в фб оплатила курс pre-intermediate. І на перших тижнях змінювала групи - особисто мені не підходили викладачі. І натрапивши на Настю (займалися в Інтерсіті на Сихові, ранішня група) побачила, що є контакт :). Мені все вдавалося...
        Посмотреть →
        • Olha Yakymiv
         Olha Yakymiv о Азбука Світу2 Апрель 2020, 14:26
         Вивчаю тут англійську мову вже близько 6 місяців. З викладачем Іванкою швидко знайшли спільну мову. Дуже подобається, що вона акцентує увагу на проблемні ділянки. Із початком карантину перейшли на онлайн навчання. Швидко організували зручний графік, який при необхідності можна змінювати.
         Посмотреть →
         • Sergiy Tsibulsky
          Sergiy Tsibulsky о Азбука Світу2 Апрель 2020, 13:47
          Гарні курси англійської мови, займаюсь біля 10 місяців. У разі змін у розкладі, завжди швидко повідомляють. Викладач супер! прекрасно розбирається в своїй професії. Також, дівчата на рецепції дуже привітні. В загальному, рекомендую азбуку світу всім бажаючим вивчати іноземні мови.
          Посмотреть →
          • Роман Дзіндзюра о The Language Village Был(a) на уроке 30 Март 2020, 20:02
           Оценка - 10
           Преподаватель 10.0
           Методика обучения 10.0
           Учебный класс (офис) 10.0
           Сервис 10.0

           Посмотреть →