Англомовний журнал «Lviv today»: найважливіші новини Львова англійською

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Англомовний журнал «Lviv today»: найважливіші новини Львова англійською
 • Дата 30.05.2014
 • Поділитися
«Lviv today» – щомісячний журнал англійською мовою, завдяки якому ти можеш не тільки отримати цікаву та актуальну інформацію, але й удосконалити мовні навички. 

Кілька слів про журнал

Приєднуйся до когорти читачів єдиного на Західній Україні вітчизняного англомовного видання, що розказує про новини та події Львова на мові міжнародного спілкування. Журнал видається з 2008 року, тому вже встиг завоювати чималу аудиторію читачів. На сторінках видання

Огляди найцікавіших подій культурного та економічного життя регіону, новини, інформація про традиції та історію старовинного міста – це далеко не повний перелік того, що може запропонувати тобі журнал «Lviv today». Рубрики журналу відзначаються різноманіттям. Серед них представлені такі: Upcoming Lviv, Lviv History, Lviv Opinion, Lviv Personality, Lviv Business, Lviv Sports, Lviv Style, Lviv Society, Lviv Promotion тощо. 

Де придбати журнал?

Журнал розповсюджується безкоштовно через обрані мережі авіакомпаній, готелів, ресторанів, бізнес-центрів та мистецьких центрів. Детальніше про місця розповсюдження «Lviv today» можна дізнатися на офіційному сайті видання.  Також ви можете знайти багато корисної інформації, ознайомившись з електронною версією журналу. 

Приєднуйтесь до аудиторії читачів «Lviv today»!  

Коментарі до події


  Додати коментар

  Розсилка подій

  Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

  Розсилка подій

  Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide