Speak Upкурси англійської мови

8.3 з 10
Є онлайн-курси
8.3 з 10
Є онлайн-курси

Безкоштовний урок в Speak Up

Повноцінні онлайн уроки з викладачем в групі

Займайтеся з комфортом, за комп'ютером або смартфоном. Економте час на дорогу

42597 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

4 перегляди сторінки школи Speak Up cьогодні

8.3
1 студент поставив школі Speak Up хорошу оцінку
Поставити оцінку школі може тільки той, хто відвідав уроки
Викладач 9.0
Методика навчання 9.0
Навчальний клас (офіс) 10.0
Сервіс 10.0

Активний набір в групи та ціни на Жовтень

Школа проводить уроки онлайн з усіх курсів через платформу Students' Zone для дорослих та сервіси ZOOM та Skype для дітей. Записуйся на безкоштовний пробний урок та підтягни свою англійську не виходячи з дому!
Оберіть офіс (всього 1 офіс)
вулиця Катерининська, 27
Інформація про набори від школи Speak Up оновлення від 09.09.2019

Про школу Speak Up

Курси англійської мови Speak Up в Одесі - це міжнародна школа з багаторічними традиціями, що спеціалізується на навчанні дорослих і дітей. Девіз команди школи: «навчання для всіх».

Педагогічний склад формують українські вчителі з міжнародними сертифікатами і носії мови. Консультанти школи забезпечують постійний контакт зі студентами.

Основою методичної роботи є індивідуальний підхід з орієнтацією на досягнення особистих цілей своїх студентів.

Починаючи проходження будь-якого курсу школи, студенти отримують письмову гарантію про те, що можна повторно пройти курс одного рівня безкоштовно, якщо фінальний тест проходження курсу зданий на менше ніж 65%. А якщо студент не може закінчити навчальний курс, він має право поставити його на паузу і закінчити курс в будь-який зручний час. Завдяки гнучкому графіку роботи школи, студенти самі формують свій розклад в особистому кабінеті онлайн, включно з індивідуальними консультаціями.

Займатися можна особисто з педагогом або в групі до 10 осіб. Перевага роботи в групі - більша інтенсивність і максимум розмовної практики. Кожен новий урок студент може проходити в новій групі. Уроки проходять в мультимедійному класі. Щотижня проводяться розмовні клуби.

Програми школи англійської Speak Up в Одесі:

 • Безлімітний курс онлайн на базі платформи Student Zone;
 • Розмовний курс на основі методики активної комунікації;
 • Підготовка до IELTS з усім необхідним інструментарієм;
 • Курс для бізнесу і туризму;
 • Програма вихідного дня: скорочений інтенсивний базовий курс англійської з акцентом на практику мови;
 • Англійська дітям від 6 років: навчання за британськими підручниками, ігрова форма, використання комплексного підходу, максимум спілкування, підготовка до іспитів.

Методисти розробили курс дистанційного навчання Speak Up Live School - групові онлайн заняття з розмовної англійської, граматики, читання, письма або лексики. Компанії можуть пройти програму корпоративного навчання за спеціалізацією своєї фірми. А для швидкого занурення в англомовне середовище можна пройти інтенсивний курс англійської. Кожен курс складений за основними рівнями англійської, від початкового до продвинутого.

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

l.speak-up.com.ua

Офіси Speak Up на карті

 • вулиця Катерининська, 27 Украина
  Одеса, вулиця Катерининська, 27
  Зараз закрито

  ПН - ПТ: 7:30 - 21:30

  Суббота: 9:00 - 18:00

  Воскресенье: 10:00 - 15:00

Відгуки

 • Аня Димитрова
  Аня Димитрова 12 Квітень 2021, 11:50
  - [ ] Добрый день, хочу оставить негативный отзыв о школе Speak- up. На один уровень обучения даётся 3 месяца ,у меня их было 2 ,так сложилось что из-за двух карантинов, затянулось мое обучение, на протяжений этих 6 месяцев,менеджер часто мне звонил и уточнял многие вопросы,по поводу занятий ,как и в...
  Переглянути →
  • Влад Чернявский
   Влад Чернявский 13 Лютий 2021, 11:42
   Добрый день , очень плохой сервис менеджеров . Преподают английский нормально , но с менеджерами проблема . Не отвечают на вопросы клиента так зачем такой менеджер нужен ?
   Переглянути →
   • Lena
    Lena 26 Вересень 2020, 00:26
    Были проблемы с произношением,не могла нормально формулировать предложения,боялась вообще говорить, пока не начала ходить на английский в speak up. Через пару месяцев я стала замечать,что свободней,легче начинаю говорить.И сейчас нет тех проблем,которые я не могла исправить на других курсах и преподавателями...
    Переглянути →
    Читати всі відгуки