Відгуки про курси Green Forest. Дистанційне навчання

9.7 з 10
Онлайн-школа
9.7 з 10
Онлайн-школа

Оцінка школи на основі 34 перевірених відгуків 9.7

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 182
Додати відгук

 • 1 Травень 2024, 18:19
  Длброго дня) є індивідуальні уроки?
  • 27 Лютий 2024, 08:42
   Найкраща школа англійської мови, з тих які я обирав, викладачі мають великий досвід роботи, матеріал викладається зрозуміло та дуже докладно, крім вивчення самих правил, є дуже багато вправ з фільмами на англ.мові, так і вправ в ігровій формі. У школи є свій додаток, який працює як на комп'ютері, так і на смартфоні. Я би звісно рекомендував всім своїм друзям школу "Green Forest", так як завдяки їй я отримав знання та практики, яких мені не вистачало.
   • 19 Січень 2024, 17:16
    З того, що сподобалось - викладачі школи досить хороші, стараються відповісти на всі питання, дуже уважні. Викладачам плюс. Також плюс, що весь урок говориш англійською. З мінусів - на жаль, дуже розчарувала платформа. Вона має купу помилок та багів. Пояснення правил в деяких уроках не логічні та з помилками. Якщо ви говорите з помилками, то так і будете говорити з помилками, оскільки це ніхто не виправляє. Завдання на уроках не завжди доречні та логічні. І ще було важко слухати діалоги з не носіями мови. Це звучало відверто погано. Якщо бути чесним, то друзям би не порадила.
    • Green Forest Адміністрація школи23 Лютий 2024, 12:18
     Тетяно, вітаємо! Дякуємо за ваш відгук. Нам шкода, що ви не можете порадити нашу школу після відвідування наших занять. В свою чергу хочемо зазначити, що наша платформа ексклюзивна і унікальна, створена українськими викладачами з багаторічним стажем для українських студентів. Вона наповнюється та змінююється щодня, і, також, постійно удосконалюється. Так як це онлайн платформа будь-які помилки швидко виправляються. Щодо логіки правил та завдань - тут ми повністю довіряємо професіоналізму наших викладачів та методистів, і на 100% впевнені у їх правильності. Також запрошуємо вас на наші безкоштовні або платні англомовні івенти, які проходять щотижня!
    • 26 Грудень 2023, 09:57
     Я полюбила Green Forest, тому взяла наступний рівень - закінчила А2 і перейшла на В1. Онлайн. Дякую улюбленим вчителькам - Дарія Швець і Олена Турка. Завдяки їм чекаю уроків з радістю. Ті вчительки, котрі бували на заміну - теж мені сподобалися. Хіба шо у деяких вимова була трошки незвичною. Але це не суттєво. Уроків не відміняли, а давали вчительку на заміну.

     Нещодавно випадково двічі оплатила за наступний курс - мені без проблем за кілька днів повернули кошти.

     Дякую, Green Forest
     • Green Forest Адміністрація школи23 Лютий 2024, 12:19
      Лізо, дякуємо за ваш відгук! Дуже цінуємо ваш досвід в нашій школі і сподіваємось на нову зустріч на уроках або на наших івентах!
     • 21 Листопад 2023, 18:56
      Дужа гарна школа. Матеріал доступний, цікавий, Завдання різного характеру й складності, інтерактивні вправи, роботи колективні й в різних групах по 2-3 чоловіки. Чудовий викладач - Анастасія Благовірна. Для кращого опрацювання матеріалу учнями давала граматику в таблицях і презентації, на кожну письмову роботу надсилала відгук-аналіз. Було цікаво, пізнавально, корисно, дієво. Мені дуже сподобалося!
      • Green Forest Адміністрація школи23 Лютий 2024, 12:20
       Ірино, дякуємо за вичерпний відгук вашого досвіду в Грін Форест! будемо раді вас знову побачити на уроках або інших активностях школи та нашого величезного англомовного ком'юніті.
      • Був(ла) на уроці 13 Вересень 2023, 14:24
       Оцінка - 10
       Викладач 10.0
       Методика навчання 10.0
       Навчальний клас (офіс) 10.0
       Сервіс 10.0
       Дууже крута школа з сучасною методикою викладання, структурованою і завжди зрозумілою подачею інформації, насиченими та цікавими заняттями англійською мовою і викладачами, які кожному приділять увагу та знайдуть індивідуальни.
      • Був(ла) на уроці 13 Вересень 2023, 13:59
       Оцінка - 10
       Викладач 10.0
       Методика навчання 10.0
       Навчальний клас (офіс) 10.0
       Сервіс 10.0
       Однозначно рекомендую. Навчання відбувається онлайн за інтерактивним підручником. Чудова атмосфера в групі і привітний викладач, що відразу налаштував на спілкування та активну роботу. Для мене також плюс, що можна вибрати свій графік навчання з безлічі можливих. Це дійсно зручно!
       • Був(ла) на уроці 8 Вересень 2023, 13:54
        Оцінка - 10
        Викладач 10.0
        Методика навчання 10.0
        Навчальний клас (офіс) 10.0
        Сервіс 10.0
        найкраща школа в порівнянні з усіма іншими школами англійської мови в Україні, дуже цікава та доступна подача інформації, повне занурення та адаптування до англомовного середовища, багато практики спілкування!
        • Був(ла) на уроці 8 Вересень 2023, 11:21
         Оцінка - 10
         Викладач 10.0
         Методика навчання 10.0
         Навчальний клас (офіс) 10.0
         Сервіс 10.0
         Дуже подобається навчання у Грін Форест! Привітні викладачі, завжди раді відповісти на всі питання (а в мене їх зазвичай багато :)), крутий інтерактивний підручник! Ну і хочу відмітити підтримку менеджерів: навіть якщо у вас є сумніви - допоможуть їх розвіяти, все «по поличках» розкладуть, розкажуть. Зараз мій семестр триває ще, я переживала, як навчання поєднувати з роботою восени, та мені допомогли підібрати графік так, що можна встигнути все! Позаймавшись вже місяць, можу щиро рекомендувати школу))
         • 7 Вересень 2023, 17:19
          Навчаюсь в цій школі протягом 2 семестрів, планую йти на 3, щоб здобути рівень В2.
          Перш за все хотілось виокремити професіоналізм викладачки. Кожне заняття, було підготовлено творчо та цікаво. Вона ввела правило, за яким, якщо у нас є вільна хвилинка, ми не чекаємо, а говоримо між собою англійською. Що не тільки зблизило нас як колектив, але і дало змогу більше практикувати говоріння. Чудово, що вона давала багато додаткових вправ та завдань, для тих кому не достатньо підручника для закріплення теми. Мені це дуже потрібно. Після занять завжди був чудовий настрій, навіть після важких тем.
          Є велика кількість додаткових занять в школі, і в самому підручнику є додаткові слова для вивчення, якщо в тебе є зайвий час.
          Ще величезна дяка менеджерам, вони завжди привітні, та швиденько відповідають. І найголовніше це ненавʼязливий сервіз.
          • Був(ла) на уроці 7 Вересень 2023, 13:31
           Оцінка - 10
           Викладач 10.0
           Методика навчання 10.0
           Навчальний клас (офіс) 10.0
           Сервіс 10.0
           Дуже раджу спробувати навчання у Green Forest. В школі сучасна методика, професійні активні викладачі, багато практики використання мови, цікаві матеріали, дуже зручна платформа. То любов з першого заняття:)
           • Був(ла) на уроці 7 Вересень 2023, 13:05
            Оцінка - 10
            Викладач 10.0
            Методика навчання 10.0
            Навчальний клас (офіс) 10.0
            Сервіс 10.0
            Дуже сподобалась саме ця онлайн-школа, одразу підібрали рівень і зручний графік, заняття класно організовані, всім приділяється увага і чітко викладається інформація, Плюс сподобалось що всі уроки виключно англійською і є багато прикольних плюшок для учнів у вигляді розмовних клубів, бонусів та додаткової безкоштовної інформації для навчання. Обов'язково буду продовжувати навчання)
            • Був(ла) на уроці 7 Вересень 2023, 13:02
             Оцінка - 10
             Викладач 10.0
             Методика навчання 10.0
             Навчальний клас (офіс) 10.0
             Сервіс 10.0
             Був на пробному занятті, все дуже круто пройшло - записуюсь на навчальний курс. Вперед до нових знань!
             • 7 Вересень 2023, 13:00
              Вивчаю в GF вже другий рівень. Подобається викладання та подача матеріалу. Завжди є зворотній зв'язок з викладачем! Атмосфера на заняттях дружня та привітна. Під час занять викладач завжди допомагає та виправляє за потреби, наводячи різні приклади)
              Підручник в електронному форматі, з можливістю виконувати завдання декілька разів. Підручник розбитий на два блоки - Комунікаційний та Граматичний, також є додаткові примітки з словами (флеш картки), неправильні дієслова, таблички з правилами, додаткові завдання , тестування тощо. Кабінет студента - дуже зручний у використанні.
              Дуже подобається, що є ще додаткові заняття, які можна відвідувати безкоштовно, звісно якщо встигнеш записатися
              • 7 Вересень 2023, 12:29
               Навчалась у цій школі декілька семестрів і онлайн, і офлайн. Високий рівень викладання, чудово структуровані уроки. Школа дає не лише класний рівень знань, а й можливість крутих знайомств. Однозначно рекомендую)
               • 7 Вересень 2023, 08:38
                Давно шукала онлайн школу для більш детального вивчення англійської, мій вибір зупинився на Green Forest. Зручний розклад уроків, заняття цікаві та проходять в невеличких групах де всі +-одного рівня, сподобався онлайн підручник який завжди доступний до використання. Викладач завжди привітний на зв'язку 24/7, на уроці завжди перепитає чи все зрозуміло, чи немає запитань. Можу сказати одне, мені дуже сподобалась ця школа, підхід викладачів до учнів та цікаві уроки, планують надалі навчатися в ній.
                • 4 Вересень 2023, 13:09
                 Я пройшла курс навчання з травня по вересень 2023 року в Green Forest та здобула рівень А1.
                 Мені сподобалась електронна кгига де можна виконувати домашні завдання.
                 Я відчуваю прогрес в спілкуванні на англійській мові в Європі. Я розібралася як використовувати часи в англійській мові та вивчила багато нових слів. Я планую продовжити навчання далі.
                 • 3 Вересень 2023, 12:57
                  Я пройшла курс навчання з лютого по травень 2023 року в Green Forest та здобула рівень А2.
                  Мені дуже сподобалося проводити час в Speaking Club, виконувати домашні завдання.
                  Я дійсно побачила значний прогрес в спілкуванні на англійській мові. Мені стало легше розуміти носіїв мови. Я розібралася як використовувати часи в англійській мові, вивчила багато нових слів. Я планую продовжити навчання далі.
                  • 3 Вересень 2023, 12:20
                   Навчалася у цій школі ще у 2014 році,у Харкові. Чудові викладачі Таня і Тамуна. Все було супер. Зараз знову цду на курс ,але вже онлайн. Хотілося б щоб була функція оплати частинами
                   • 31 Серпень 2023, 17:15
                    Я прийшла у Green Forest на рівень С1, тому напишу саме про навчання на цьому рівні. Просунутий рівень - Advanced - у школі GF складається з двох частин: С1.1 та С1.2, кожна тривалістю 4 місяці. У вас будуть 3 уроки на тиждень - 2 Communication classes та 1 Grammar class, кожне заняття триває півтори години. Ви можете вибрати для себе зручний час, варіантів багато. Також є можливість змінити групу в процесі навчання. Після кожного уроку у вас буде домашнє завдання, і його буде багато, I mean it - a lot! Це може бути вивчення нової лексики, фраз, виразів, граматики, аудіо та відео завдання, виконання вправ в інтерактивному підручнику на платформі, завдання на читання та обговорення, письмові завдання, напр. есе, додаткові завдання на інших ресурсах. З мого досвіду, якщо ви не встигаєте виконувати homework, то ви не отримаєте від цього курсу того, на що він розрахований. Ви маєте бути готові приділяти достатньо часу самостійній роботі. Вчителі завжди на зв'язку, підкажуть, виправлять помилки. Крім того, у вас є можливість відвідати 2 розмовних заняття на тиждень - speaking club - з носіями мови, ці заняття потрібно забронювати заздалегідь, встигнути, бо охочих багато. На додаток, Green Forest пропонує безліч безкоштовних speaking events для всіх охочих: Make Music Not War у суботу, 3 відкритих івента English Sunday у неділю, Come And Learn - розбір граматичної теми раз на 2тижні, Sharing Is Caring. Особливої уваги заслуговує інтерактивний підручник. Особисто мені дуже подобаються розділи Street Notes та Hot Topics. На закінчення хочу зазначити, що я жодного разу не пошкодувала витрачених грошей, в підсумку я отримала набагато більше ніж сподівалася, це дійсно good value for money, I bet.
                    P.S. Being a part of GF family you're gonna meet so many interesting, versatile people aspired with the common idea of learning and improving their English skills, you will learn from each other and support one another, expanding your horizons together. This is the way.
                    • 31 Серпень 2023, 13:38
                     Давно чула про Green Forest від друзів, родичів та знайомих тільки позитивні відгуки. Нарешті зібралась теж навчатись в цій школі. Впевнена, що результат мене не розчарує!
                     • 29 Серпень 2023, 15:42
                      Курс надзвичайно крутий
                      • 29 Серпень 2023, 10:21
                       Найкраща інгліш школа евер! Результат гарантований. Крутий підхід до кожного студента в групі, усі працюють, усі задіяні. Гарно організована робота в групах! Ходила і іду ще, бо тільки та школа залишає знання в довготривалій пам’яті) Ольдзя, візьми АПЕРів, пліз
                       • 12 Серпень 2023, 18:38
                        Скептично ставилася до навчання онлайн. Не вірила, в заявлений школою формат, де будемо 100% навчання спілкуватися англійською. Не розуміла, як це може бути втілено в Zoom. І як же круто було помилятися.
                        За час ковіду і війни, школа розробила і відшліфувала ідеальну методику навчання онлайн. Групи складються з 10-12 студентів. Уся комунікація відбувається виключно англійською. Пяснюючи тему, вчитель використовує лексику вашого рівня. Тому із розумінням проблем не виникає. Під час занять, студенти діляться на групи по 2- 3 людини і виконують завдання. В таких умовах доводиться спілкуватися, пояснювати свою точку зору, взаємодіяти. Це добряче допомагає побороти мовний бар'єр.
                        Вчителі - це найбільша цінність цієї школи. Вони - без перебільшення - неймовірні. Навчання проходить в жвавому темпі, мінімум теорії - максимум практики. Цікаві додаткові домашки. Вчителі на зв'язку 24/7.

                        Пропущені матеріали можна вивчити самостійно за відео-уроками. Тобто пропускаючи урок ви втрачаєте можливість ще більше прокачати свої комунікативні навички, але нічого такого, щоб ви не могли самостійно опрацювати - не пропустите.

                        Школа має власний підручник. Теми з підручника включають лексику, яку можна використовувати у реальному житті. Багато сленгової, живої лексики. В тілі підручника є флеш- картки із новими словами. Якщо цих карток буде замало, є можливість зробити власні картки в розділі підручника (My notes). Додаткових матеріалів для безкоштовного вивчення ду-у-у-у-же багато.

                        Щонеділі (об 11.00, 13.00 та 15.00) в Zoom є бескоштовні розмовні клуби. В групі всі мають плюс/мінус той же рівень англійської. Це допомагає розвиватися. Немає великого розриву в знаннях і ти почуваєшся комфортно, а не "тормозом", поряд з Intermediate. Для кожної зустрічі викладач створює тези для розмови, тому вам не треба самим вигадувати про що говорити із партнером. Спілкування відбувається по 2-3 людині, які змінюються протягом заняття.

                        Ця школа не контролює вас і не підганяє стусанами до екзамена. Але вона мотивує і підтримує! Вчителі дають знання, виправляють помилки і направляють вас. Це адеватний і усвідомлений підхід до навчання.

                        Бачу свій результат. Від неможливості і двох слів зв'язати разом. Від односкладних Yes та No - я прийшла к результату, коли можу вільно і структуровано розповісти про себе і свої вподобання, професію. Вмію висловити думку (погодитись чи відмовитись). І що, найголовніше - мене розуміють :)


                        • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:20
                         Юліє, дякуюємо за ваш дуже детальний відгук! Дуже раді, що змогли переконати вас у тому, що навчання лише англійською можливе і, головне, ефективне! Також раді, що вам сподобався наш формат навчання і підручник! Сподіваємось побачити вас на наступному рівні в Green Forest.
                        • 22 Липень 2023, 16:22
                         Рекомендую для тих хто хоче вчитися та надихатися процесом!
                         • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:20
                          Тарасе, дякуємо за відгук!
                         • 10 Липень 2023, 17:53
                          Мені подобається ця школа. Навчаюсь в Грін Форест вже півтори року. Задоволена. Уроки проходять цікаво та насичено. Дуже гарні викладачі мені попадаються. Доступно подають матеріал. Почала говорити англійською саме завдяки Грін ФОрест, до того часу вчила англ самостійно або в навчальних закладах - все одно був якийсь зажим в розмові. Тут вчать розкривати свій потенціал))
                          • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:21
                           Маріє, дякуємо за відгук! Ви прраві на 100% - наша мета, допомогти кожному студенту не просто вивчити англійську, а досягти своїх цілей і мрій з допомогою цих знань! Так тримати!
                          • 17 Червень 2023, 22:56
                           Пройшов два курси в greenforest. Мені сподобалось навчання і атмосфера на школі. Також, особливо, хочу відмітити викладачку Юлію Сингаївську. Вона професійна, сучасна, гарно володіє учбовим матеріалом, уважно ставилась до учнів, вміло володіє комп'ютером. Вважаю вона одна з найкращих вчителів, що були в мене досі. Пишу цей відгук, тому що сам цікавлюсь відгуками перш ніж чимось зайнятись і нажаль, хоча Юля вже декілька років працює в цій компанії, але дивно що відгуків про неї я не знайшов. Тому бажаю їй успіхів і більше вдячних студентів.
                           • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:22
                            Юрію, дякуємо за відгук, передамо вашу вдячність Юлі! =)
                           • 14 Червень 2023, 12:35
                            Дуже гарна школа, пройшла рівні з zero to upper intermediate. Гарні викладачі та крута книга для навчання, є безкоштовні розмовні клуби.
                            • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:23
                             Дякуємо за відгук, Тетяно!
                            • 7 Червень 2023, 12:21
                             Буквально вчора завершила курс В1 :) Якщо чесно, то під час вибору школи, дуже сумнівалася, чи мені підійдуть онлайн-заняття і чи буде якийсь результат, але спробувала GF і дуже задоволена. Хотіла б відзначити роботу менеджерів, які взагалі не спішили на мене і не тиснули, коли я ще сумнівалася, чи хочу залишитись на курсі: спокійно відповідали на мільйон моїх питань, переносили кілька разів тестування рівня на зручний мені час, пішли мені назустріч, коли я після першого заняття все ще не могла вирішити, чи мені подобаються онлайн-уроки)) Отже, для тих, хто сумнівається, моя порада: спробуйте! Перше заняття вас ні до чого не зобов'язує, воно дійсно безкоштовне. Ну і перед початком курсу ознайомтеся з платформою і всіма крутими штуками, які пропонує GF для своїх студентів. Платформа для вивчення англійської - дуже зручна, інтерактивна, цікава, якщо одним словом - просто офігезна! Багато матеріалів для додаткового вивчення, багато додаткових безкоштовних занять для студентів, мені реально шкода, що я не встигала всім цим користуватися через свій робочий графік. У додатку і у кабінеті на сайті GF є крутезний розділ My notes і там можна формувати свій власний словничок, система готує вам картки для вивчення і це прям дуже-дуже зручно. Якщо пропустили заняття - є всі матеріали, аби пройти його самостійно. Так, вас ніхто не буде змушувати і вимагати виконання домашки і це круто, бо коли щось не встигаєш, то не стресуєш і не пропускаєш урок "бо не готовий", а спокійно собі підключаєшся і все ок. Мені дуже пощастило з викладачками і на Communication, і на Grammar classes. Бачила тут відгуки про те, що викладачі не слідкують за студентами, але в моєму випадку це було зовсім не так. На Communication classes ви багато спілкуєтесь в маленьких групах (по 2-3), але Аліна постійно нас слухала і виправляла. І вимову в тому числі. Що не ясно - завжди пояснювала, уточняла, перепитувала, чи зрозуміли. Завжди у нас на Communication була гарна атмосфера на заняттях і після навіть якийсь настрій кращий) На Grammar classes Ліза також дуже спокійно і виважено роз'яснювала усе-усе, що нам було незрозуміло, можна було попросити додаткові матеріали будь-якої теми. Так, бувають теми важкі плюс багато чого вартує і ваше бажання самостійно працювати, виконувати домашку і не пропускати заняття. Але GF - це дуже крута можливість вчити англійську. Головне досягнення мого курсу, вважаю, це те, що я нарешті перестала боятись говорити!
                             • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:25
                              Аню, дякуємо за ваш відгук з усіма подробицями! Такі відгуки мотивують нас щодня розиватись і робити навчання ще зручнішим, цікавішим та ефективнішим!
                             • 7 Червень 2023, 11:24
                              Проходив в GreenForest кілька курсів від Pre-intermediate to Upper-intermediate.
                              Результатом задоволений на всі 100%.
                              Це поки що найкраща школа з Англ мови для мене.
                              Приємно дивує і ціна за курс і професійні викладачі.
                              • Green Forest Адміністрація школи16 Серпень 2023, 15:25
                               Андрію, дякуємо! Все взаємно - у нас найкращі студенти =)
                              • 10 Травень 2023, 11:48
                               Не перезванивают после заявки на сайте, не отвечают в месенджере фейсбук, когда самой удалось дозвониться ответили что мест нетбхотя активно рекламируют текущие курсы. Не знаю как преподавание но уровень обслуживания очень хромает. Даром поерянное время.
                               • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:16
                                Ольго, доброго дня. Якщо ви залишали заявку на вихідних або пізно ввечері, то всі наші заявки обробляються у порядку черги на наступний день, також, ми завжди маємо вільні місця на поточному курсі або завжди можемо запропонувати місце в наступному курсі, адже старт занять у нас щомісяця. Ольго, ми не знайшли вас у нашій базі за цими ім'ям та прізвищем, але дуже хотіли б розібратись, що саме сталось та де порушилась комунікація, тому, будь ласка, напишіть свій номер телефону або вишліть нам його на friends.greenforest@gmail.com.
                               • 1 Травень 2023, 10:38
                                Пройшов курс B1 з грудня 2022 по квітень 2023. До цього вчив англійську тільки в школі та університеті, тому порівнювати особливо нема з чим. Для першої школи англійської це просто чудовий вибір. Завдяки великій кількості бажаючих час очікування збору групи мінімальний.

                                Для мене виявилося забагато 3 заняття на тиждень плюс домашні завдання. Десь годину йде на виконання ДЗ. А ще є безкоштовний розмовний клуб Green Forest у неділю, який хочу окремо порекомендувати, т.к. він допомагає освоїтися з англійською не в плані граматики чи нових слів, а в плані вільної розмови.

                                Багато занять – це плюс, просто розраховуйте сили. Я робив лише ті домашні завдання, які задавали, але за бажання в онлайн-підручнику можна знайти ще більше матеріалу. Він величезний.
                                • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:17
                                 Георгію, дякуємо за такий детальний відгук та рекомендацію! Чекатимемо вас на B2. =)
                                • 28 Квітень 2023, 10:29
                                 Зймалась в цій школі офлайн у 2015-му і онлайн в 2023 роках, повністю задоволена, дуже крутий підхід, цікаво, не нудно, всім рекомендую!
                                 • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:18
                                  Анно, дякуємо за відгук, дуже раді чути про ваші досягнення та враження!
                                 • 13 Квітень 2023, 16:17
                                  Пройшла курс інтенсив від рівня Starter до Upper-Intermediate разом з Green Forest!
                                  Хочу відзначити системний підхід та чітке планування всього навчального процесу. Викладач дуже професійний, відповідальний та уважний до кожного студента. Зручний інтерактивний підручник Notes, цікаві завдання на уроках з відео, аудіо матеріалами, багато розмовної практики в парах та групами. Щиро вдячна команді Green Forest а також моїй неймовірній викладачці Дарині) Однозначно рекомендую!
                                  • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:21
                                   Тетяно, дякуємо за ваш відгук і рекомендацію нашої школи! Дуже приємно читати відгуки студентів, які з нами пройшли від Starter і до Upper-Intermediate, пишаємося вами, так тримати!
                                  • 10 Квітень 2023, 10:07
                                   Пройшов у них курс Б-1. На мою думку, вам нічого робити тут, якщо ви не знаєте того, що ви будете вчити. На жаль, вчителю просто байдуже на вас і він ніколи, майже ніколи вас не виправляє, і ви віддані на відкуп самі собі.

                                   Вас кидають в групу з 3-4 людей і кажуть "робіть це", і ви можете вчити один одного спілкуватися з помилками, неправильно вимовляти слова, тощо.

                                   Якщо вам треба повторити щось - Грін Форест ідеальна платформа для цього, якщо ж вивчити, то навіть не намагайтеся, результату буде 0. Наприклад у нас в групі є хлопець, який закінчив "Б-1" курс разом зі мною, але він навіть не вміє спілкуватися (Рівень Б-1, еге ж).

                                   90% вашої роботи, це індивідуальна робота, і якщо ви не будете працювати по максимуму і змушувати себе робити все що треба, то ви просто викините гроші. Грін Форест - не для слабохарактерних. Якщо вам треба примус, то це не для вас.
                                   • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:28
                                    Сашо, дякуємо за відгук. Не можемо погодитись з вашим відгуком, тому що мета нашої школи навчити англійської, а ніяк не повторити вивчене. Це можуть довести десятки тисяч студентів, які навчаються у нас щороку. Більш за все вам не підійшов викладач і його підхід до роботи, в таких випадках ми реклмендуємо спробувати заняття в іншій групі. Адже від викладача, який безсумнівно має мотивувати студентів, дуже сильно залежить враження від навчання в цілому. Також ми заохочуємо всіх студентів звертатись зі своїми скаргами/проблемами/побажаннями до наших менеджерів у процесі навчання, щоб компанія могла оперативно відреагувати на ситуацію та запропонувати варіанти її вирішення. Але погодимось з вами в одному: Грін Форест - це не про примус, це про здоровий підхід до навчання, де ми дамємо нашим студентам дуже багато інструментів для навчання, направляємо, допомагаємо, але вчитись потрібно саме студенту.
                                   • 2 Березень 2023, 12:59
                                    Закінчила один семестр в школі на рівні Elementary.
                                    З плюсів: інтерактивна платформа, яка включає слухання, читання, вивчення слів візуально по картинках, різноманітні завдання для додаткового вивчення, якщо є час. Багато різноманітних вправ на закріплення пройденого матеріалу.
                                    З мінусів: Частина тем неактуальні для застосування в повсякденному житті дорослими людьми, наприклад, птахи, їх частини тіла, дикі тварини з поділом на групи і інші. Варто було б адаптувати платформу хоча б під вивчення щоденних побутових тем або на вулиці, на роботі замість вузькоспеціалізованих або не дуже актуальних. Тому перед вибором школи варто запитати назви тем, що будуть вивчатися.
                                    Платформа передбачає альтернативні відповіді на завдання, цим ускладнюється перевірка себе. Крім того, часто правильна відповідь у скороченому або, навпаки, нескороченому вигляді сприймається як помилка і витрачається зайвий час на виконання, яке по суті є правильним, але ти сидиш і думаєш, де ж помилка.
                                    Під час уроків часто завдання виконуються в групах. Тут є плюс: допомога один одному, а мінус- вчитель рідко виправляє твої помилки в таких завдання, не має змоги корегувати неправильну вимову.
                                    Вкінці курсу є запит від школи про аналіз роботи вчителя. Тут в принципі все гаразд: багато прийняття, пояснення, професійного вміння. Але немає запиту аналізу самої платформи. Тобто не бачу зацікавлення школою почути думку учнів щодо вдосконалення платформи.
                                    В разі пропуску заняття по платформі тяжко самостійно закріпити пропущений матеріал, хіба є можливість вивчити слова. Варто було б додати такі пояснення уроків, щоб людина могла самостійно пройти в разі пропуску.
                                    • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:41
                                     Тетяно, доброго дня. Дякуємо за розлогий відгук. Щодо тем наших підручників - 1) навряд ви знайдете хоча б 1 підручник з набором таких актуальних тем, як в нашому. Підручник Notes - постійно наповнюється, щотижня ми додаємо додаткові уроки на найгарячіші світові теми. Він Орієнтований саме на сучасних українських студентів та на їх потреби у спілкуванні. 2) в рівні Elementary 50 уроків на 50 різних тем включаюи такі теми як їжа, подорожі, вільни час, щоденні справи, дім, зовнішність, транспорт і т. ін. Дійсно, серед цих тем є 2 уроки присвячених тавринам: 1 про домашніх улюбленців, і 2 - різних цікавих тварин. Повний перелік тем до підручника кожного рівня, за яким навчаються наші студенти можна переглянути у відповідній статті на сайті Green Forest у відкритому доступі. Щодо відпрацювання пропущених занять - все необхідне завжди доступно на платформі, але ви також завжди можете звернутись за допомогою до вашого викладача.
                                    • Если Вы человек который ценит свое время, и Вам важен рещультат, а не путь к нему, то Вам в Green Forest!!
                                     Никаких Small Talk на уроке, только согласно темем и задачам.
                                     Онлайн платформа с автоматияеской проверкой и подсказками - огонь! Она удобна в использовании, структурирована. Вот тебе отдельно разделы со словарем, вот с фразеологизмами, экстра топики (для тех кто любит интенсивный интенсив :))
                                     Я в восторге, и при результате. Спасибо Green Forest!
                                     • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:42
                                      Катерино, дякуємо за відгук. Кайфуємо від того, що ви отримали очікуваний результат разом з Green Forest!
                                     • 26 Січень 2023, 09:18
                                      Школа Green forest - дуже гарний вибір , аби нарешті почати вчити англійську серйозно. Я вже пройшла 2 курси й навіть не думаю зупинятися. Відчуваю, що моя англійська дійсно стала кращою. Дуже задоволена, що можу вчитися онлайн. Викладачі приємні, методика навчання ефективна.
                                      • Green Forest Адміністрація школи23 Травень 2023, 12:42
                                       Дякуємо за відгук, Ніколіно!
                                      • Був(ла) на уроці 15 Вересень 2022, 23:16
                                       Оцінка - 10
                                       Викладач 10.0
                                       Методика навчання 10.0
                                       Навчальний клас (офіс) 10.0
                                       Сервіс 10.0
                                       Пробував займатися в інших популярних школах, але тільки у Green Forest побачив класний результат, тому не можу не залишити свій відгук! Викладачі професійні. Уроки динамічні та цікаві, хоч і групові заняття, викладач звертав на усіх увагу. Ну і звісно не можу не відмітити суперзручний особистий кабінет, їх інтерактивний підручник Notes, безкоштовні заняття з носіями і загалом безкоштовні англомовні івенти, які школа робить для всіх бажаючих. Загалом планую продовжувати навчання у Green Forest і рекомендую спробувати усім!)
                                       • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 23:22
                                        Оцінка - 10
                                        Викладач 10.0
                                        Методика навчання 10.0
                                        Навчальний клас (офіс) 10.0
                                        Сервіс 10.0
                                        Дуже класна система навчання:онлайн підручник зручний, можна робити вправи, перевіряти себе. Цікаві теми, в підручнику(хоч я і тільки почала), сподобався мій викладач і хочу відмітити уважне ставлення з боку адміністратора. Буду вивчати мову тут.
                                        • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 20:24
                                         Оцінка - 10
                                         Викладач 10.0
                                         Методика навчання 10.0
                                         Навчальний клас (офіс) 10.0
                                         Сервіс 10.0
                                         Проходив навчання, все дуже доступно та цікаво
                                         • 12 Вересень 2022, 18:46
                                          Проходила в школі рівень С1. Сказати, що вражена школою - не сказати нічого! Викладачі - неймовірні професіонали своєї справи. Але іноді головне не досвід викладання і кількість сертифікатів, а людські якості менторів. В Грін Форесті саме такі викладачі. Чуйні і дбайливі до всіх переживань і труднощів студентів. Інтерактивний підручник - то взагалі супер! Для таких класиків, як я є ще окрема додаткова друкована версія (для тих, хто любить з ручкою і зошитом, як в старі добрі часи)))) Дуже Рекомендую навчання!
                                          • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 18:13
                                           Оцінка - 10
                                           Викладач 10.0
                                           Методика навчання 10.0
                                           Навчальний клас (офіс) 10.0
                                           Сервіс 10.0
                                           Маю багатий досід вивчення різних мов у різних школах. Подобається як Green Forest заміксував традиційний підхід у вивченні мови із сучасними темами і завданнями. Прикольно, цікаво, дуже доступно, а ще дуже імпонує невимушена атмосфера на заняттях.
                                           • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 17:36
                                            Оцінка - 10
                                            Викладач 10.0
                                            Методика навчання 10.0
                                            Навчальний клас (офіс) 10.0
                                            Сервіс 10.0
                                            Школа дійсно настільки крута, як про неї говорять! Вже з першого заняття я зрозуміла, що саме тут зможу нарешті вивчити англійську. Крутий підхід до навчання, я просто вражена. Окрему увагу варто приділити викладачам - вони дійсно професіонали! Однозначно рекомендую!
                                            • 12 Вересень 2022, 17:35
                                             Школа дійсно настільки крута, як про неї говорять!
                                             Вже з першого заняття я зрозуміла, що саме тут зможу нарешті вивчити англійську. Крутий підхід до навчання, я просто вражена. Окрему увагу варто приділити викладачам - вони дійсно професіонали!
                                             Однозначно рекомендую!
                                             • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 17:23
                                              Оцінка - 10
                                              Викладач 10.0
                                              Методика навчання 10.0
                                              Навчальний клас (офіс) 10.0
                                              Сервіс 10.0
                                              Школа дійсно заслуговує першого місця в усіх рейтингах! Я вражена підходом до кожного студента, професіоналізмом викладачів, сучасними аспектами навчання та взагалі всім-всім. Саме тут я змогла досконало вивчити мову після купи невдалих спроб в інших школах. Навчання було просто мега-цікавим! Актуальні теми, круті відео, цікаві домашки. Про що каже тільки те, що вони працюють за своїм власним інтерактивним підручником! Та жодна школа не може похвалитись цим. Всім рекомендую від щирого серця саме Грін Форест!
                                              • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 14:22
                                               Оцінка - 10
                                               Викладач 10.0
                                               Методика навчання 10.0
                                               Навчальний клас (офіс) 10.0
                                               Сервіс 10.0
                                               Доброго дня! Школа огонь, сподобалась з першого погляду, рекомендую для всіх!!!!
                                               • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 13:15
                                                Оцінка - 10
                                                Викладач 10.0
                                                Методика навчання 10.0
                                                Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                Сервіс 10.0
                                                Дякую. Дуже цікаво і саме головне якісна подача знань.
                                                • Був(ла) на уроці 12 Вересень 2022, 13:01
                                                 Оцінка - 10
                                                 Викладач 10.0
                                                 Методика навчання 10.0
                                                 Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                 Сервіс 10.0
                                                 Доброго дня! Навчаюсь у GF вже другий семестр. Дуже подобається система навчання та викладач. Все дуже добре пояснює, також привітна та приємна людина. Буду з великим задоволенням радити навчання своїм друзям та знайомим.
                                                 • 5 Вересень 2022, 22:17
                                                  Навчалася в Green Forest на рівні Elementary та Pre - intermediate і це найкраща з шкіл. Багато розмовної практики, викладачі що мотивують та надихають та зручний підручник з цікавими домашніми завданнями.
                                                  • 1 Вересень 2022, 17:21
                                                   Займалася у школі на рівнях B2, C1 на уроках офлайн. Можу сказати, що школа проводить дуже якісні уроки, підбирає професійних викладачів. На уроках багато навчальних активностей, які допомагають вивчати англійську цікаво.
                                                   Навчання в цій школі швидше як дозвілля та приємно проведений час, за яке ще й якісно вивчаєш англійську. Навчалася і в інших школах, знаю, що уроки англійської можуть бути нудними, як у школі, від яких втомлюєшся. А коли нудний урок, то вивчати щось нудно.
                                                   Також у Грін Форесті багато різних активностей, додаткових уроків та матеріалів для тих, хто проходить курси і для тих, хто на них не навчається. Таким чином можна підтримувати рівень мови з Грінфорест навіть після закінчення школи.
                                                   Мені школа дуже сподобалася, вважаю вона найкраща у Дніпрі за співвідношенням ціна-якість-час, тепер усім її раджу.
                                                   • 1 Вересень 2022, 13:12
                                                    Закінчила на Green forest 2 рівні, планую на третій. Всі викладачі класні, пояснюють доступно і дуже важливо - англійською, ніякою української, а ти більше росіянськоі. В Zoom буде зручно, багато спілкуєшся з одногрупниками.
                                                    • 1 Вересень 2022, 13:05
                                                     Один із найбільших плюсів: системний підхід та чітке планування активності, це стосується як окремого уроку, так і загалом курсу. Викладачі дуже професійні й комунікабельні, уважні до запитань та помилок учнів.
                                                     • 31 Серпень 2022, 23:30
                                                      Багато разів я намагався вивчати англійську мову у різних школах та різними методами, але Грін Форест виявилися найкращими! Найголовніше в цій справі, на мій погляд, викладачі, та в них вони просто дивовижні. Індивідуальний підхід до кожного, цікаві завдання, робота в командах. Вже через три вістці відчув в собі сили і пройшов співбесіду по роботі на англійській! Дякую за чудовий сервіс! Продовжую вдосконалювати англійську з вами)
                                                      • 31 Серпень 2022, 18:11
                                                       Закончила уровень Pre-intermediate, сейчас перешла на Intermediate. Занимаюсь онлайн. В целом я довольна:хорошие преподаватели, мне нравится, как объясняют. Очень нравится, что 98% английская речь и уроки проходят так, что тебе приходится что-то, да говорить. Мне кажется для онлайн формата очень все хорошо сделано. Жаль, что в городе нет возможности оффлайн заниматься
                                                       • 31 Серпень 2022, 13:33
                                                        Чудові небайдужі викладачі, які допомогають навіть поза межами заняття! Цікаві заняття, які реально допомгають підвищити розмовний рівень, мислити не стандартно та не нудьгувати)
                                                        • 31 Серпень 2022, 12:34
                                                         Навчалася більше року у школі, та наразі хочу продовжити навчання, мені здається це найкращий відгук, коли у цю школу хочеться повернутись. Класна атмосфера, викладачі, матеріал та його подача. Організація різних додаткових івентів, спікін клабів та інше. Ван лав. Процвітання вам.
                                                         • 31 Серпень 2022, 10:23
                                                          Дуже гарна школа. Навчаюсь тут вже 2 роки, мій рівень англійскої мови дуже виріс за цей час. Вчителя добре вчать, усе зрозуміло
                                                          • 30 Серпень 2022, 21:25
                                                           Усім привіт)
                                                           Щиро раджу пройти курс в Green Forest. В мене був досвід як з дистанційним, так і з офлайн курсом.
                                                           Спершу записалась на курс рівня intermediate у школі у Львові. Мені було важливо спілкуватись вживу з людьми і підтягнути в першу чергу лексику і тд. Була надзвичайно рада викладачам і студентам. Пізніше почалась війна і все навчання перейшло на онлайн систему, то ж я відновила заняття. Хоча дуже вагалась, бо не розуміла як можна спілкуватись на такому ж живому рівні з 12 людей. Приємно вражена, викладачі викладаються на максимум, програма цікава і викликає бажання вчитись і розвиватись далі)
                                                           • 30 Серпень 2022, 21:22
                                                            Навчався у Green Forest на рівні Intermediate, це мої перші курси англійської після того, як ще вчився в університеті ( а це 2010 рік!!! ). Дуже оригінальний підхід до викладання, чудові викладачі, зручний додаток, домашні завдання. За 4 місяці навчання я відчув серйозний стрибок вгору у моїх знаннях.
                                                            Хочу продовжити навчання на наступному рівні і буду рекомендувати цю школу друзям та колегам на роботі!
                                                            • 30 Серпень 2022, 19:47
                                                             Навчання в школі Green Forest проходить відмінно. Багато практики, завдань, та корисних вправ! Цінні викладачі, які не залишають нічого позаувпгою. Якщо є мета вивчити мову, тоді вам в цю школу.
                                                             • 29 Серпень 2022, 20:45
                                                              Green Forest- чудово школа. В групі С1 - професійна викладачка, яка дає максимум знань і змушує працювати мозок на повну. З радістю відвідую заняття, адже знаю, що матиму багато розмовної практики та вдосконалю свої знання в граматиці. Всім рекомендую спробувати навчання і отримати максимум знань за короткі терміни.
                                                              • 29 Серпень 2022, 18:45
                                                               Я - перфекціоніст. Маю вже таку звичку - перед тим як остаточно визначитись - достеменно вивчити інші пропозиції й обрати найліпше. Тож, обійшла з десяток різних мовних шкіл згідно рейтингу Google. Можу сказати, що в нас досить високий рівень викладання англійської в цих школах, що тішить. І все ж, моя любов - це Green Forest. Зайшла до них на рівні Intermediate, зараз закінчую Upper-Intermediate й планую переходити на Аdvance level.

                                                               Мені припав до душі колектив Green Forest і їхня динамічна система навчання. Тож, я і доньці порадила тут навчатись.

                                                               Вона вже закінчила і Green Forest, здала IELTS і продовжила навчання в Канаді. Дара сказала, що в порівнянні зі студентами з інших країн, її мовна підготовка краща і тому їй легше вчитись.

                                                               Донька ще кількох своїх одногрупниць з собою привела. Вони здавали TOEFL і також навчаються закордоном.

                                                               Мій чоловік, послухавши нас з донькою, вирішив і собі піти на онлайн курси Green Forest. Його зачепило, що ми дивимось фільми англійською, а він випадає з нашої компанії. Жартує, що онуки можуть розмовляти англійською і він хоче мати можливість з ними спілкуватись.

                                                               Хорошим добре ділитись, тож ще радила своїм колегам й знайомим. Декілька зараз навчається в Green Forest.

                                                               Що найбільше мені подобається в цій школі:

                                                               Вона жива - тут часто проходять якісь ivents.

                                                               Вона іноваційна - тут постійно з’являється щось новеньке. Особливий респект за онлайн курси і різні клуби. Book Club - мій улюблений.

                                                               Вона щедра на sharing вільних уроків. Відчувається, що мета компанії не просто заробити гроші, а й допомагати вчити мову та have fun разом зі студентами.

                                                               Школа має свої цінності. Тут не просто вивчають мову, тут формується інший тип свідомості й поведінки. Адже на уроках підіймаються важливі дискусійні теми. Моя улюблена - еко тематика.

                                                               Чого не вистачає особисто мені? Додаткових занять з native speakers, відновлення movie club, book club and discussion club з контраверсійними темами.

                                                               Мені подобається, що школа Green Forest вийшла на вищий level ENGLISH + Допомагає опановувати англійську не лише крізь уроки, але й через різноманітні напрямки-уподобання.

                                                               Адже, абагато цікавіше й легше вчити мову опосередковано, використовуючи її в активностях, які тебе захоплюють. На емоційному, підсвідомому рівні мова заходить швидше й глибше.

                                                               Ну, і top-level - це створення language family. Створюється така атмосфера й середовище, коли студенти продовжують спілкуватись поза школою та приводять в Green Forest своїх дітей.
                                                               • 29 Серпень 2022, 17:22
                                                                Был на бесплатных уроках, и покупал мини-курсы на Booyya, школа отличная, преподаватели хорошо объясняют материал.
                                                                • 29 Серпень 2022, 15:26
                                                                 До курсів в Green Forest не могла речення скласти і вимовити нормально, дуже переживала, не знала слів та граматики, після не тільки почала спілкуватись англійською але і отримувати радість від цього. Тут все чітко організовано, так як це люблю - граматика, спілкування, книга, ДЗ все є в особистому кабінеті, по розділам + мобільний додаток - навчайся де тобі зручно. Вчителі на уроках матеріал дають в різній формі і так щоб це заходило на ура. Ти з нетерпінням очікував нового уроку і що там буде. Також досвід спілкування з різними людьми, вчитися слухати, розуміти, допомога один одному - це додавало сил і віри, разом радіти успіхам. Дякую вам і на наступний рівень точно до вас!
                                                                 • 29 Серпень 2022, 13:49
                                                                  Доброго всім дня! Коли я потрапила на курси, моя англійска починалася і закінчувалася - London it`s a capital of Great Britane. Знайомо? на цьому все. Далі йшла гра у "корову" - тобто міміка, жести - це було моє все. Так , звичайно, люди мене розуміли і дуже потішалися з моїх зусиль. Це псиолочічна проблема більшості людей - є таке відчуття, як собаки, коли ти все розумієш, але не говориш. Це потужне відчуття страху зробити помилку, чи бути у своєму віці смішним, через відсутність знань язика. З перших занять у GF страх зник, я навчилася слухати і розуміти людей, говорити до них і отримувати відповіді, спілкуватися на рівних. Вже по закінченню першого курсу Green Ferest я відкрила рот, почала розмовляти. Мене розуміли люди за кордоном і я перестала боятися. Програма скадена на щоденних тематиках звичайного життя, викладачі дуже терпіливо вслухаються в твоє промовляння, корегують, дають фрази, які неможливо перевести дослівно черезз гугл перекладач, але вони , як вислови вживаються, відкриттям для мене було заучування слів. Виявляється, що це дуже легко і просто - викладачі користуються Quizlet, з яким граючись ти вивчаєш за 15-20 хвилин по 30 слів! Рекомендую усім обов'язкого спробвати! Англійська з GF - це легко і невимушено!
                                                                  • 29 Серпень 2022, 02:02
                                                                   Цікаві уроки, класний підручник по якому навчалися, супер викладачі, дуже сподобалось навчання, тож хочу продовжити підвищувати рівень, саме тут
                                                                   • 28 Серпень 2022, 12:38
                                                                    GF - це одна з найкращих, найбільших та найсучасніших шкіл вивчення англійської в Україні. Пішов туди оскільки вже давно знав хорошу репутацію школи від друзів та знайомих. Навчаючись там, аніскільки не пошкодував. Немає нудних уроків, сухої нецікавої теорії, вже що здавалося раніше важким матеріалом GF перетворює в легку для сприйняття та вивчення інформацію. Це все завдяки правильному та цікавому підході до викладання. Із задоволенням піду на наступний курс. І хто б мене не запитав, радити буду лише GF.
                                                                    • 28 Серпень 2022, 08:22
                                                                     Green Forest мені порадила подруга, коли я шукала хорошу школу англійської мови. В мене були свої критерії: по-перше, мені треба було поєднувати вивчення англійської з вихованням 5-річного сина і роботою, тому те, що тут графік підбирають мало не під студента, було надзвичайно важливо для мене; по-друге, мені сподобалося, що окрім основного навчання, тут є спікінклаби. А які в Green Forest викладачі!!! мммм... яскраві, розумні, енергійні, дивлячись на них хочеться вчитися і вчитися. Якщо не віриться в те, що я тут розказую, можна глянути в ютюб одне з навчальних відео Green Forest? Їх там купа. Словом GF це 10 з 10! Рекомендую!
                                                                     • 28 Серпень 2022, 00:24
                                                                      Починала з рівня starter. Зараз закінчую Elementary. В захваті від викладачів: Марію Фарат та Яну Кательницьку (найкращі), допомагають з домашками, пояснюють "на пальцях" якщо десь незрощуміле, позитивні і завжди дають відповідь на всі запитання. Навчання дуже допомагає використовувати англійську на практиці, працюючи в парах чи групах. Рекомендую❤️
                                                                      • 27 Серпень 2022, 23:02
                                                                       З Green Forest я познайомилась, коли шукала школу англійської мови для свого сина, на той момент дев'ятикласника, і ні разу не пошкодувала про свій вибір, Результатом навчання стало відмінно складене зно, грамота від міністерства освіти за високі знання англійської мови, вільне володіння мовою . Тому коли я прийняла рішення піти вчити англійську мову, без яких либо коливань, вибір був однозначний- школа Green Forest!
                                                                       • 27 Серпень 2022, 16:31
                                                                        Вперше познайомився зі школою Green Forest більше двох років тому, тоді її порадили знайомі, а я якраз шукав цікаве ком'юніті для вивчення та вдосконалення англійської мови, яка мені необхідна як для роботи, так і для купи інших задач. Зараз із впевненістю можу сказати, що про вибір не шкодую, і найкращим показником тут буде досягнутий мною результат – дійшов до рівня Upper Intermediate і рухатимусь далі. Переконаний, що це стало можливим завдяки грамотно продуманій, збалансованій навчальній програмі та інтерактивному онлайн-підручнику і професійним викладачам із досвідом, які під час занять приділяють увагу кожному учню і оцінюють його досягнення та вказують на допущені помилки. Заняття проводять у невеликих групах, по 7-14 чол., що дуже класно.
                                                                        Підсумовуючи, можу сказати, що курси Green Forest – чудове місце для вивчення і вдосконалення англійської мови, приходьте, не пошкодуєте. Enjoy learning English and have fun!
                                                                        • 27 Серпень 2022, 15:38
                                                                         Green Forest - це дуже крута школа, з правильним підходом до навчання. Одразу потрапляєш до англомовного оточення. У мене був страшний мовний бар'єр. Я боялася робити помилки, почати спілкуватися, але вчителі і атмосфера впливає і допомагає зробити кроки вперед. Зручний інтерактивний он-лайн підручник, цікаві завдання на уроках та домашка. Багато мовної практики – це головне.
                                                                         Мої вчителі були супер вмотивовані і передавали це нам. Терплячі та уважні. Дякую їм за їх роботу. Я проходила навчання в Green Forest з рівня А1 до В2.
                                                                         • 27 Серпень 2022, 12:25
                                                                          Моя любимая школа английского. Прохожу уже 4 уровень здесь. Проходила пробные уроки в других школах, но это совсем не то. В GF классные отзывчивые преподаватели, интересные красочные книжки, отличная методика обучения. Слова и правила легко запоминаются в игровой форме. А цены в 2 раза ниже, чем в остальных школах.
                                                                          • 27 Серпень 2022, 12:06
                                                                           Green Forest крута школа! Англійську мову я вчу з першого класу. Вже було багато курсів, репетиторів і інших спроб заговорити. В цій школі я пройшла декілька курсів і дійсно побачила результат. Зараз я не боюся говорити з іноземцями (хоча мій рівень ще далеко не С), можу дивитися серіали англійською та навіть непогано пишу. Рекомендую ☺️
                                                                           • 26 Серпень 2022, 15:18
                                                                            Green forest чудова школа англійської мови. Пройшла три курси англійської мови, навчанням задоволена. Кожен викладач має свій підхід до викладання, на онлайн курсі завжди було багато інтерактиву, різні ігри відповідно до теми.
                                                                            Коли виникають питання стосовно вивченого матеріалу викладач завжди пояснить, навіть деколи декілька разів якщо питання виникають в декілького студентів.
                                                                            Школа має два варіагти підручників інтерактивний, який знаходиться в особистому кабінеті, а так можна придбати паперовий підручник ,якщо ви любите писати ручкою, а не друкувати. Також багато бнзкоштовної інформаціїї можна знайти в соціальних мережах: instagram, telegram. Кожної неділі проводять безкоштовні спікінг клаби навіть якщо ви не студент їхньої школи. Також до початку повномаштабного вторгнення проводили спікінг клаби з нетівами.
                                                                            • 26 Серпень 2022, 15:05
                                                                             Пройшла вже 2 курси в цій школі.
                                                                             Можу сказати, що навчання проходе інтенсивно з великою кількістю інформаціі та завдань.
                                                                             На звичайному курсі. Тому скучно точно не буде. Особлива любов то граматика та спікінг класи з носіями мови, завжди цікаві та важливі теми обговорення. Дуже зручно, що можна робити домашні завдання лише з додатком на телефоні) Буду навчатись ще)
                                                                             • 26 Серпень 2022, 14:34
                                                                              Вчусь англійську з нуля у дорослому віці. Пояснюють добре, завантажують завданнями посильно. За короткий час зрозумів, що розумію, що мене питають і знаю, що відповісти. Суперовий тренажер домашніх завдань.
                                                                              • 26 Серпень 2022, 14:31
                                                                               Я відвідувала різні курси англійської, тому можу не тільки оцінити, а й порівняти рівень викладання у школі Green Forest. Серед усіх можу точно сказати, що Green Forest найкраща і найефективніша школа вивчення англійської. Професійні викладачі, зручна і сучасна платформа, яка структурує матеріал та дає можливість одразу виконувати домашні завдання та перевіряти себе, інтенсивні заняття, завдяки яким нарешті проходить страх розмовляти. Рада, що колись вирішила спробувати курс, адже в результаті я пройшла 2 рівні та збираюсь на наступний. Як на мене, останнє — це показник того, що прогрес разом з Green Forest неминучий)
                                                                               • 26 Серпень 2022, 14:01
                                                                                Найкраща школа англійської з усіх, що мені довелось відвідувати. Цікавий інтерактивний підручник, розвиток всіх навичок (розмовних, читання, аудіювання і тд), велика кількість часу, яка приділяється спілкуванню та відпрацьовуванню вивченого, зручний додаток. Цих переваг достатньо аби не дивлячись на важкий робочий день чи поганий настрій - із задоволенням відвідувати заняття.
                                                                                • 26 Серпень 2022, 13:12
                                                                                 Дуже гарна онлайн школа с мого міста Харків, проходив навчання зимой 2019 році. Все сподобалось, хочу залишити відгук на 5 з 5 балів.
                                                                                 • 26 Серпень 2022, 13:02
                                                                                  Англійська зараз є невід'ємною частиною майже всіх сфер життя, ми стикаємося з нею останнім часом майже усюди. Моя історія не є вийнятком. Для меня вивчення англійською є як є професійною необхідністю, так і великим задоволенням. Про Green Forest я чула від багатьох друзів та колег, що, власне, і вплинуло на вибір місця вивчення мови. Цю школу мені рекомендували як одну з кращіх у місті (Харків), тому коли я нарешті наважилася на цей крок - вибір був очевидним. Я дуже задоволення процесом навчання, цікавою альтернативою звичайним підручникам є інтерактивний підручник Notes. Я проходила ще у мирний час дистанційний курс. Не дивлячись на те, що члени групи були у різних куточках країни та світу, все ж зберігалося відчуття синхронності та реальної присутності. Викладач уважно слухав кожного учня під час діалогів у міні-групах та виправляв індивідуальні помилки.
                                                                                  Я дуже задоволена якістю навчання у школі Green Forest, тому рекомендую!
                                                                                  • 26 Серпень 2022, 13:02
                                                                                   Раджу Грін Форест! Закінчила курс С1, отримала реальні знання за адекватну ціну.
                                                                                   Гарний і продуманий онлайн-підручник, приємні та кваліфіковані викладачі, які вчасно розпочинають уроки. Приємна група (але то вже кому як пощастить).
                                                                                   З мінусів хотіла б зазначити лише про побажання більш різноманітно проводити уроки, використовувати ігрові платформи і т.д.
                                                                                   • 26 Серпень 2022, 12:54
                                                                                    Hi there! )
                                                                                    В шкільні роки вивчав німецьку, і цей " дитячий страх" мене перслідував до поки я не зустрів на своєму шляху класну компашку Green Forest)) Англійська рулить) Час від часу вивчав самостійно англійську на різних сайтах, програмах та ін., тому мій словниковий запас мав хаотичний порядок. На даний час навчаюся на рівні: Elementary. Не скажу що все так легко, бо вивчення мови це трудомісткий процес, але за допомогою методології та допомоги викладачів школи це набагато легше. На заняттях працюють усі і зі всіма методами (слова, правила, читання, аудіювання, тести, діалоги, домашки, додаткові ресурси з вивчення, навіть ігри та мультики)... Так, мені 35 і вивчення починається з елементарних мультиків, проте пройде час і будемо обговорювати Гаррі Потера) Дякую за чудову та клопітку роботу команді "Green Forest". Чекаю з усіма нашої перемоги, щоб заняття вернулися в офлайн режим, бо поки це єдиний недолік.

                                                                                    Що ж, зараз я підходжу до завершення рівня Starter, і страх говорити зник☺️ так ще багато працювати, але я уже впевнений, що згодом зможу вільно говорити англійською.
                                                                                    Тут ви не просто вчитиметесь розмовляти, а й весело проведете час в групах, з приємними людьми, які завжди вас підтримають, бо всі ми в одній тарілці)
                                                                                    Тож щиро рекомендую вам почати шлях вивчення англійської у цій приємній школі Green Forest❤️
                                                                                    • 26 Серпень 2022, 12:26
                                                                                     Пійшов за порадою колеги - не жалкую. При старі курсів швидко зв‘язалися, визначили рівень англійського та швидко введи в курс справи. Рекомендовано
                                                                                     • 26 Серпень 2022, 12:17
                                                                                      В липні 2022 я швидко і легко пройшов тестування на сайті Green Forest в особистому кабінеті - визначив свій рівень англійської на теперішній час - записався на дистанційний курс та відвідав перше безкоштовне заняття в групі.

                                                                                      Хочу поділитися моїм враження від заняття онлайн в зумі - це мій перший досвід навчання англійської онлайн. Викладач все пояснювала, звертала увагу на особливості і деталі курсу та навчання в цілому, все було підкріплено слайдами та посиланнями на електронний підручник.

                                                                                      Ми чудово попрацювали над завданнями в розділених кімнатах-групах по 2-3 студента, всі намагались спілкуватись англійською, викладач завжди підтримував та допомагав в процесі уроку та ставив особисті питання по завданням кожному студенту. А також підключався до малочисельних груп в процесі виконання міні завдань, допомагала і підказувала за потреби!
                                                                                      Було продуктивно, весело і цікаво!

                                                                                      Заняття тривалістю 1,5 години промайнуло як 5 хвилин!
                                                                                      Була чудова атмосфера занурення в англомовне середовище.

                                                                                      Дякую за таку чудову можливість безкоштовно ознайомитись з процесом навчання на першому занятті, особисто відчути і зрозуміти як буде проходити навчання щоб прийняти рішення піти навчатися далі та вибрати зручний час для навчання в групах!

                                                                                      Я хочу розпочати дистанційне вивчення англійської в Green Forest в осінньому курсі 2022 зі 50% знижкою на навчання!
                                                                                      Дякую!
                                                                                      Мрії люблять наполегливих!!!
                                                                                      • 26 Серпень 2022, 12:06
                                                                                       Чудова школа. Всім рекомендую. Починав з нуля, школа дала прекрасну базу. Гарні вчителі, уроки проходять дуже цікаво.
                                                                                       • 26 Серпень 2022, 12:00
                                                                                        I’m excited about GF!
                                                                                        The lessons are always fascinated. Teacher of communication block Anna Arnautova has impressive communication skills, and can simply explain hard things and inspire to improve your knowledge constantly.
                                                                                        The teacher of grammar, Olena Kesareva is great as well. She loves her students and creates a very friendly atmosphere in the lessons.
                                                                                        I am going to continue studying at the next level
                                                                                        • 26 Серпень 2022, 11:31
                                                                                         Отличные Преподаватели.
                                                                                         Насыщенная программа даже на не интенсивен.
                                                                                         Результат ощущаемый.
                                                                                         Цена качество отменное.
                                                                                         Очень рекомендую.
                                                                                         • 26 Серпень 2022, 11:14
                                                                                          Почала проходити дистанційний курс нещодавно, але вже можу поділитися першими враженнями. Викладачі усміхнені, добре пояснюють матеріал, зажди запитують чи вже зрозуміло і при потребі пояснюють ще раз. Заняття в групах цікаві. Викладач встигає приділити час кожному учневі.
                                                                                          • 26 Серпень 2022, 11:14
                                                                                           Доброго дня!хочу висловити подяку за чудовий курс! займалася на інтенсивному курсі у нас був дуже крутий викладач. Таня, Ви найкраща! дуже зручний підручник і крутезні матеріали!дуже дякую за нові цікаві знання і можливості!
                                                                                           • 26 Серпень 2022, 11:10
                                                                                            Не передати словами, як я щаслива, що опинилась у школі Green Forest. Вже 3 місяць, вже другий рівень і вже такий шалений прорив у вивченні мови. Я роками не могла заговорити, розуміла граматику, але використати було неможливо. Кожний/а викладач/ка підходить до своєї справи професійно та з інтузіазмом, заздалегідь готуючись до занять. Я вже маю другу викладачку і просто задоволена підходом кожної. Ця школа все ближче наближає мене до мрії. Жодних грошей не шкода за таку прекрасну українську команду. Я довгий час не вірила, що в Україні можуть бути якісні освітні продукти, перепробувала різноманітні курси нашого сусіда психопата (мені досі соромно за це), але Green Forest — це не тільки спільнота, яка дає якісні знання, а ще й крута психологічна та моральна підтримка під час війни. Ми розмовляємо на найрізноманітніші теми і знаходимо хвилини підтримки для тих, хто, на жаль, постраждав/ла у якомусь ступені від війни. Просто дякую за все, я буду й надалі йти уперед до зірок (рівня С2) разом з Green Forest. Навіки ваша фанатка❤️❤️❤️
                                                                                            • 26 Серпень 2022, 11:07
                                                                                             Я проходжу онлайн курс, стандарт. Уроків достатньо, та часу достатньо щоб запам’ятати щось мінімально , якщо додатково виконувати дз то результат буде на багато кращий. Цікаві теми. Але відділ граматики не зовсім цілісний - не можливо використовувати граматику зразу якщо рівень ще не високий.
                                                                                             Вчителі добре володіють мовою - і завжди пояснюють з усмішкою.
                                                                                             Мінус онлайн курс це те що мало письмової практики, ти все виконуєш на комп‘ютері, тож потрібно самостійно щось придумувати
                                                                                             • 26 Серпень 2022, 10:15
                                                                                              Про курси чула позитивні відгуки давно, але продовжувала займатися індивідуально з викладачем. Записалася на курс в травні 2022 року. Курс дуже сподобався, дуже зручна онлайн платформа з власним кабінетом та підручником, все працює коректно, не глючить і це дуже важливо. Викладачі дуже класні. Займаюся онлайн на стандартному курсі.
                                                                                              • 26 Серпень 2022, 09:35
                                                                                               Був на C1. Багато практики та корисної лексики.
                                                                                               Вчитель давала прикольні відео для домашнього завдання (серії з сіткомів, фільми тощо).
                                                                                               Різноманітні активності на jamboard, bambooze, wheelchair, quizlet live.
                                                                                               Було зручно, що нова лексика була одразу в quizlet і можна було одразу тренуватись.
                                                                                               Загалом, мені дуже сподобалось.
                                                                                               • 26 Серпень 2022, 09:29
                                                                                                У лютому завершила рівень В1 офлайн і залишилась задоволеною. Непогано збудована програма і цікаві заняття. Залишилась задоволеною і можу рекомендувати цю школу.
                                                                                                • 26 Серпень 2022, 09:21
                                                                                                 В лютому завершила курс по рівню B1 і залишилася надзвичайно задоволеною
                                                                                                 • 26 Серпень 2022, 08:47
                                                                                                  Я почав із рівня Starter
                                                                                                  За 4 місяці навчання я , дізнався більше ніж за 9 років у школі
                                                                                                  Викладачі зрозуміло пояснюють . Поступово пояснюють щоб всі все зрозуміли .
                                                                                                  Я вже рекомендую цю школу всім друзям і знайомим . І дальше буду проходити нові рівні !
                                                                                                  Дякую Вам ! Дякую Юлії Примак з Хмельницького )
                                                                                                  • 26 Серпень 2022, 08:39
                                                                                                   Я закінчила курс Intermediate. Навчання у Green Forest виявилось для мене надзвичайно продуктивним оскільки я змогла використовувати вивчений матеріал у роботі, при поїздці закордон. У мене завжди були проблеми з граматикою але завдяки чудовому викладачу Ользі я значно вдосконалилась і більше не боюсь часів Perfect. Сам процес дистанційного навчання виглядає дуже цікаво і весело і головне що дає результат
                                                                                                   • 26 Серпень 2022, 08:04
                                                                                                    Проходила інтенсивний курс англійської, сподобався підхід до навчання і офіс у Дніпрі. Наступного разу хочу стандартний курс
                                                                                                    • 26 Серпень 2022, 00:31
                                                                                                     Проходила інтенсив курс, щоб підтянути англійську до потрібного рівня. Дуже сподобався формат викладання: невеликі групи, викладач на одній хвилі зі студентами, цікавий матеріал, інтерактиви. Страх вивчення англійської мови зник з перших занять. Є власний додаток, де є доступ до підручника, відображається домашнє завдання. Рекомендую Грін Форест <3
                                                                                                     • 26 Серпень 2022, 00:28
                                                                                                      Почала свою історію з Green Forest минулого року. Це не просто курси, а велике коло спілкування, де можна знайти навіть друзів.
                                                                                                      У мене був страх говорити англійською, але завдяки різними додатковим можливостями, то цього просто немає. Є можливість спілкуватися з носіями мови і тд.
                                                                                                      Якщо обирати школу для вивчення англійської, то тільки тут!
                                                                                                      • 25 Серпень 2022, 23:46
                                                                                                       Почала навчання в Grin Forest з рівня А2, сподобалось і пішла ще на рівень В1. Навчалась як і онлайн, так і в офлайн форматі. Дуже крута команда вчителів і адміністраторів. Навчання проходить в інтерактивній формі в базується в основному на комунікації, тому після навчання не виникає жодного мовного бар’єру. Цікаві теми для спілкування кожного уроку. Доступно і розбірливо пояснюють граматику. Вчителі спілкуються з тобою тільки на англійській, тому в тебе немає шансів не вивчити і не заговорити на англійській мові. Рекомендую від душі !!!!
                                                                                                       • 25 Серпень 2022, 23:29
                                                                                                        Коли я прийшла в школу в мене рівень був елементері, але я і його не знала, в мене в школі не було англійської і я її вивчала, як могла сама. Навчання у школі мене розслабила та зібрало, завжди тримало в тонусі, бо дають багато вправ на опрацювання. Інколи коли було багато роботи (маю на увазі своєї роботи) і не вистачало сил, я ненавиділа все. Але я збиралася і розуміла для чого це мені. Іноді я лінувалася, але на курсі були такі вчителі, вони мотивували займатися - це Олена з Харкова і по Граматиці Дар'я - самі найкращі. Я вдячна їм за розуміння і витримку. Школа завжди на щабель більше ніж ти є зараз і тому це не дає розслабитися. Вдячна за те що навчили мене говорити - хай ще мені далеко до гарної вимови, але я вчуся далі. Ви мене навчили не соромитися говорити. І дуже зручний додаток. Дякую за все. Процвітання вам!
                                                                                                        • 25 Серпень 2022, 22:54
                                                                                                         Почала своє навчання у 2020 році з рівня Itermediate, і вже не змогла зупинитись. Закінчила рівень C1, і планую якось пройти ще раз, щоб підтримувати свій рівень.
                                                                                                         Дуже класна школа. Зрозуміла наскільки все зручно влаштовано, коли почала вчити іспанську і не змогла знайти школу, яка б задовольнила на всі 100%. Бо порівняно з GF все було якось не те.
                                                                                                         Онлайн-підручник - суперзручний. Додаткові безкоштовні заняття, + безкоштовні спікінг клаби. За свої гроші вони дають дуже багато додаткових можливостей.
                                                                                                         Загалом у групових занять, звісно, є свої мінуси. Але для тих хто хоче вивчити мову і готовий вчитись не лише під час уроку, але й самотужки, має підійти.
                                                                                                         • 25 Серпень 2022, 22:53
                                                                                                          Прошла в данйій школі два курси,стандартний і інтесив,хочу сказати,що програма спланована дуже вдало,гарні викладачі, доступні матеріали,можливість займатись дистанційно,обирати зручний час для себе. Все прозоро і зрозуміло. Можливість практикувати свою англійську,знайомитись з новими людьми.
                                                                                                          • 25 Серпень 2022, 22:42
                                                                                                           Мій відгук не про школу, а про маркетинг. Школа взагалі не клієнтоорієнтована. Зв'язатись неможливо, телефони не відповідають, колбек не працює. Єдини спосіб, яким можна зв'язатись, це месенджери. Але про це треба здогадатись.
                                                                                                           Про методику навчання поки не готовий говорити, але, судячи із того що бачу зараз - бюрократія.
                                                                                                           • 25 Серпень 2022, 22:33
                                                                                                            Всім привіт!

                                                                                                            Крута школа. Дуже класний метод викладання. Рекомендую всім.
                                                                                                            • 25 Серпень 2022, 22:01
                                                                                                             Краща онлайн школа з англійської !) Професійні викладачі, заняття завжди проходять активно і тільки на англійській. Вивчала курс B2 і дуже комфортно почуваюсь при розмові зараз, дякую і всім раджу!
                                                                                                             • 25 Серпень 2022, 21:57
                                                                                                              Закінчую навчання на рівні Intermediate. Школою Green Forest задоволена на 100%. Навчання починаються кожного місяця і це просто супер, не треба чекати початку семестру, як інших школах. Викладачі просто супер! Я вже всім рекомендую починати чи продовжувати навчання тільки в Green Forest.
                                                                                                              • 25 Серпень 2022, 21:37
                                                                                                               Всім привіт! Починала займатися в офісі на рівні Elementary, потім почалася війна, тому адміністрація поновила мені новий доступ безкоштовно в онлайн групу. Рекомендую! Крута школа, круті викладачі. Прислухаються до побажань студентів!
                                                                                                               • 25 Серпень 2022, 21:36
                                                                                                                Багато позитивних оекомендацій від моїх друзів, зараз додаю і свою, всім дякую… ТОП
                                                                                                                • 25 Серпень 2022, 21:29
                                                                                                                 Навчалась в Green Forest з «0” та планую продовжити, рекомендую кожному, хто прагне вивчити мову. Чудова школа!
                                                                                                                 • 25 Серпень 2022, 20:57
                                                                                                                  Протягом останніїх 5 років проходила досить велику кількість шкіл занглійської мови, але хочеться радити друзям та знайомим Green Forest, cаме до цієї школи у мене не виникало жодних зауважень та я абсолютно задоволена.
                                                                                                                  • 25 Серпень 2022, 20:52
                                                                                                                   Моя історія вивчення англійської тягнеться ще з 2 класу. Я безліч разів починав вчити англійську, але всі рази закінчувались нічим, що б нагадувало живу мову.
                                                                                                                   Коли я почав навчання в школі Green Forest в голові була уже невеличка база слів, але це був хаос з якого я неміг побудувати жодної фрази і здавалося, що іншим так легко вчити, а я нічогоне зможу.

                                                                                                                   Що ж, зараз я підходжу до завершення рівня Starter, і страх говорити зник☺️ так ще багато працювати, але я уже впевнений, що згодом зможу вільно говорити англійською.
                                                                                                                   Тут ви не просто вчитиметесь розмовляти, а й весело проведете час в групах, з приємними людьми, які завжди вас підтримають, бо всі ми в одній тарілці)
                                                                                                                   Тож щиро рекомендую вам почати шлях вивчення англійської у цій приємній школі Green Forest❤️
                                                                                                                   • 25 Серпень 2022, 20:12
                                                                                                                    проходив літом інтенсив - якщо коротко, то було супер. Сподобалося, що найбільше увага приділялася на розмовну англ. + круто - викладач міг розговорити будь-кого, з будь-яким настроєм. Не даремно витрачені кошти, задоволений)
                                                                                                                    • 25 Серпень 2022, 19:56
                                                                                                                     Якщо ви хочете підняти рівень і для цього готові працювати - вам сюди. Не просто думати, що зараз ви прийдете і за вас то все вивчать. А вам також треба буде вчити. Вчителів можна записати що не було зрозуміло по домашці, багато спікінгу на уроках, різні вправи, дуже круто що є безкоштовні івенти які можна відвідувати і покращувати англійську. Наприклад якщо ви не зрозуміли тему - на сайті можна знайти урок і записатись, де це ще раз убдуть пояснювати. Дуже зручно !
                                                                                                                     • 25 Серпень 2022, 19:46
                                                                                                                      У Green Forest закінчила 3 курси, записалася на наступний B2. Навчалася офлайн. Для мене Green Forest - це молоді кваліфіковані викладачі, цікаві заняття, нові знайомства та гарно проведений час. Методика навчання та інтерактивний підручник дозволяють запам'ятовувати матеріал в легкий, невимушений спосіб, не зазубрюючи слів.
                                                                                                                      • 25 Серпень 2022, 19:45
                                                                                                                       Задоволена рівнем викладання у GreenForest. Розробленою платформою та підручником. Навчання завжди цікаве та ефективне. Дякую за класні уроки. Рекомендую завжди своїм друзям❤️
                                                                                                                       • 25 Серпень 2022, 19:23
                                                                                                                        Проходжу вже другий курс англійської у Green Forest. Займаюся онлайн. Тільки позитивні враження від вчителів і навчальних матеріалів. Є багато розмовної практики і багато домашніх завдань. Дуже лояльне ставлення до тебе, як до людини, яка тільки вчиться. В цілому навчання приносить велике задоволення. Всім рекомендую!
                                                                                                                        • 25 Серпень 2022, 19:18
                                                                                                                         Я проходжу вже другий рівень поспіль в Гріні, зараз на А2. І я віддала їм своє серденько. Починала в офлайні. І викладач Аня робила вечірні заняття такими, що навіть після важкого дня з'являлась енергія і увага. Інтерактивні вправи, ігри, щоб натренувати вивчене (залежить, звісно, від вчителя і його скілів), легкий перехід до обговорень тем, зрозуміла структура матеріалу, доступ до кабінету — все це є в гріні. Наступний рівень перервала війна, але я вдячна школі за можливість заморозити курс поки не з'явиться можливість поновитись. І от, зараз я вже з іншою групою, на жаль, онлайн, але так само дякую собі за вибір минулої осені довірити свою англійську саме їм ❤️
                                                                                                                         • 25 Серпень 2022, 19:08
                                                                                                                          Пройшла курс Intermediate, зараз проходжу Upper-Intermediate. Дуже подобається сама подача інформації, не буває нудно, бо урок рухається динамічно з одної вправи до обговорення, з нього на reading або listening і т.д. Легко вивчається матеріал, завдяки різноманіттю видів вправ. Окрема вподобайка викладачам, які постійно комунікують з учнями, пояснюють помилки і жартують англійською)) Загалом - рекомендую!
                                                                                                                          • 25 Серпень 2022, 19:04
                                                                                                                           Чудова школа, в якій ти маєш можливість обрати зручний для тебе формат, який підходить для тебе найкраще. Можливість внесення корективів в графік занять за необхідності, високо професійні вчителі. Коли мені не підійшов вчитель - консультанти радо погодилися допомогти і посприяли переведенню в іншу групу де мені було комфортно і максимально продуктивно. Рекомендую.
                                                                                                                           • 25 Серпень 2022, 19:01
                                                                                                                            Викладачи дійсно професіонали своєї справи. На уроці завжди дуже затишна та комфортна атмосфера. Мені дуже сподобалося, що велика увага приділяється спікінгу і ти постійно говориш: як з викладачем, так і зі своїми одногрупниками в групах. За 4 місяці дійсно можна покращити свій рівень з такими класними заняттями
                                                                                                                            • 25 Серпень 2022, 18:59
                                                                                                                             Хороші курси, проходив 2 роки тому, все сподобалось.
                                                                                                                             • 25 Серпень 2022, 18:59
                                                                                                                              Дуже довго шукала найкращі курси з англійської за шкалою "ефективність-ціна". Було нелегко в ці важкі для України часи. Зупинила свою увагу на #GreenForest. Спочатку захопилася уроками на каналі Ютуб, закохалася у подачу інформації викладачами: вони не просто навчають, кожен з них любить свою справу, так як і мову. Такого не зустріла в жодних інших школах. А для мене закоханість в мову - найголовніша умова. Адже і я така ж закохана, саме тому й вирішила вивчити англійську до досконалості. Щиро вдячна Green Forest, бажаю мирного неба в решті-решт всім викладачам і організаторам курса та подальших успіхів в праці!
                                                                                                                              • 25 Серпень 2022, 18:47
                                                                                                                               Чудові курси,кваліфіковані викладачі.Подача матеріалу йде чітко та цікаво.Ви навіть не встигнете оглянутись,як розмовна мова у Вас покращиться вже після 1-го місяця навчання.Рекомендую ці курси з власного досвіду.
                                                                                                                               • 25 Серпень 2022, 18:46
                                                                                                                                Дякую велике Greenforest. Завдяки вам , я почав говорити англійською . Буду продовжувати займатися у вас.
                                                                                                                                • Був(ла) на уроці 16 Серпень 2022, 21:40
                                                                                                                                 Оцінка - 10
                                                                                                                                 Викладач 10.0
                                                                                                                                 Методика навчання 10.0
                                                                                                                                 Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                 Сервіс 10.0
                                                                                                                                 Все просто супер! Уроки надзвичайно цікаві, матеріал викладається чітко і зрозуміло. Окремий респект за сучасні та актуальні теми для обговорень, а не британські тексти, які вже давно нікому не цікаві:) Я просто вражений підходом до всього! Зручна платформа, інтерактивний підручник, купа додаткових можливостей! Все на висоті!!! Найкраща школа евер!
                                                                                                                                 • Був(ла) на уроці 16 Серпень 2022, 12:44
                                                                                                                                  Оцінка - 10
                                                                                                                                  Викладач 10.0
                                                                                                                                  Методика навчання 10.0
                                                                                                                                  Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                  Сервіс 10.0
                                                                                                                                  Супер! Буду всем рекомендовать
                                                                                                                                  • Був(ла) на уроці 16 Серпень 2022, 11:39
                                                                                                                                   Оцінка - 10
                                                                                                                                   Викладач 10.0
                                                                                                                                   Методика навчання 10.0
                                                                                                                                   Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                   Сервіс 10.0
                                                                                                                                   Вперше навчалась в школі в 2017 році, ще в аудиторіях. Зараз виникла потреба підвищити знання - і я обрала знову Грін Форест. Вже в дистанційному форматі. Особистий кабінет - простий в користування і зручний, як з ноута так і з телефона. Є все що треба і немає зайвого. Викладач все дуже чітко пояснювала, завжди відповідала на питання, якщо щось до мене не доходило)))). На занятті панувала робоча атмосфера, хоч ми і спілкувались через Зум. Навіть на роботі помітили, що моя англійська стала краща)))
                                                                                                                                   • Був(ла) на уроці 16 Серпень 2022, 10:53
                                                                                                                                    Оцінка - 10
                                                                                                                                    Викладач 10.0
                                                                                                                                    Методика навчання 10.0
                                                                                                                                    Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                    Сервіс 10.0
                                                                                                                                    Заняття минуло на вищому рівні,дуже сподобались, багато інтерактиву. Достатньо уваги від викладача. Буду навчатись та друзям рекомендувати
                                                                                                                                    • Був(ла) на уроці 15 Серпень 2022, 12:17
                                                                                                                                     Оцінка - 10
                                                                                                                                     Викладач 10.0
                                                                                                                                     Методика навчання 10.0
                                                                                                                                     Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                     Сервіс 10.0
                                                                                                                                     Чудовий сервіс, цікава та сучасна платформа, професійні викладачі! Все знаходиться в одному додатку, тому вивчати англійську ти можеш будь-де і будь-коли, і це реально круто:) дякую Вам і бажаю класних студентів та подальшого розвитку
                                                                                                                                     • 23 Липень 2022, 12:27
                                                                                                                                      Хочу залишити свій відгук про тічера Ксюшу з Green Forest.
                                                                                                                                      Ну прямо мега крута тічерка
                                                                                                                                      • Alina Khavelova 23 Липень 2022, 12:30
                                                                                                                                       Завжди все пояснить та роз'яснить, до кожного студента знайде свій підхід і це є дуже важливим моментом адже всі люди різні. Заняття, по перше, завжди проходять швидко, хоч і йдуть півтори години, бо тічер робить їх надцікавими та захоплюючими, це талант, по друге, навіть якщо вони і важкі за темою, вони все одно даються легко, бо Ксюша вміє подати матеріал так, що навіть самий нетямлячий усе зрозуміє! Коротше кажучи я в захваті від занять з цим тічером
                                                                                                                                       • Green Forest Адміністрація школи9 Серпень 2022, 16:51
                                                                                                                                        Аліно, дякуємо за відгук! Уточніть тільки, якій саме Ксюші передати ваш фідбек?
                                                                                                                                      • 20 Липень 2022, 17:21
                                                                                                                                       Займався в цій школі майже рік і планую продовжувати навчання далі! Все, від тічерів до атмосфери, спонукає до навчання і розвитку, тож рекомендую цю школу!
                                                                                                                                       • Green Forest Адміністрація школи9 Серпень 2022, 16:53
                                                                                                                                        Євгене, дякуємо за відгук! Дуже приємно чути, що наша сумісна робота приносить бажаний резельтат. До зустрічі на заняттях та на онлайн івентах ;)
                                                                                                                                       • Був(ла) на уроці 30 Квітень 2022, 18:30
                                                                                                                                        Оцінка - 10
                                                                                                                                        Викладач 10.0
                                                                                                                                        Методика навчання 10.0
                                                                                                                                        Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                        Сервіс 10.0
                                                                                                                                        Терміново потрібно було підтягнути англійську для роботи, тому записалась на інтенсив онлайн в Грін Форест, найкращу школу за відгуками друзів. Окрім онлайну інші варіанти навіть не розглядала. Темп дуже швидкий, але результат відчула вже після першого тижня. Зручний додаток з книжкою, багато додаткових онлайн івентів на актуальні теми, зараз в основному про війну. Дуже приємні дівчата-менеджери, на запис на курс витратила всього півгодини, це зручно. Школа дійсно топ.
                                                                                                                                        • Був(ла) на уроці 30 Квітень 2022, 02:35
                                                                                                                                         Оцінка - 10
                                                                                                                                         Викладач 10.0
                                                                                                                                         Методика навчання 10.0
                                                                                                                                         Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                         Сервіс 10.0
                                                                                                                                         Тільки почала навчання та все дуже подобається, я в захваті від інтераутивної платформи Notes by Green Forest! Подача матеріалу зрозуміла та доступна, навчатися одне задоволено. Сподіваюсь, що так буде і надалі) Ще сподобалось те, що не треба витрачати додатково кошти на підручник, школа надає всі матеріали та доступ до підручника. Ну і ціна курсу задовільна, порівнюючи з іншими. Тому ставлю 10/10
                                                                                                                                         • Був(ла) на уроці 30 Квітень 2022, 00:22
                                                                                                                                          Оцінка - 10
                                                                                                                                          Викладач 10.0
                                                                                                                                          Методика навчання 10.0
                                                                                                                                          Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                          Сервіс 10.0
                                                                                                                                          Вперше, коли онлайн навчання мені зайшло. Зручно, що можна навіть з-за кордону продовжувати навчатись в улюбленому Грінфоресті. Якраз підучу англ мову, за кордоном вона - маст.
                                                                                                                                          • Був(ла) на уроці 29 Квітень 2022, 19:24
                                                                                                                                           Оцінка - 10
                                                                                                                                           Викладач 10.0
                                                                                                                                           Методика навчання 10.0
                                                                                                                                           Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                           Сервіс 10.0
                                                                                                                                           Изначально сомневался на счет онлайн формата, но решил посетить пробный урок. Очень понравилась преподаватель, которая зарядила энергией и верой в мой английский с первых минут. Множество доступных графиков на выбор, удобная онлайн книга, необычные темы. Буду продолжать обучение.
                                                                                                                                           • 17 Січень 2022, 00:36
                                                                                                                                            Прошла 2 уровня в этой школе. Впечатления смешанные.
                                                                                                                                            Из плюсов: материала достаточно. Не много не мало, самый раз. Удобный учебник в смартфоне. Некоторые учителя кайф, энергичные зажигалочки, некоторые как сиротки уставшие, хочется облегчить их жизнь и пожалеть. Цена курсов адекватная.
                                                                                                                                            Минусв: самой большой минус просто огромные группы в он-лайн формате. Больше 10 человек на урок, серьёзно? Вообще не эффективно, постоянно миксуются пары-трой для отработки разговора, но блин, это реально стресс. учитель в диалогах не участвует или его совсем мало т.к. попросту не успевает.
                                                                                                                                            В уроках ну очень много странных игр, мне не зашло.
                                                                                                                                            1 урок=1 тема. Предыдущие знания не успевают уложится в голове, а уже новая тема. Мало уделяется внимания письму и аудированию, а ведь это самое сложное при написании всяких экзаменов.
                                                                                                                                            И из минусов то что утренних груп крайне мало, хотя и он-лайн формат.
                                                                                                                                            • 12 Грудень 2021, 00:35
                                                                                                                                             Дуже хороша школа. Проходила дистанційний курс. Прекрасна інтерактивна платформа, яка дозволяє займатеся англійською з телефону. Розумно продумана програма. Дякую за отримані знання!
                                                                                                                                             • 25 Листопад 2021, 19:08
                                                                                                                                              Ми переїхали з іншої країни, де уроки з англійської мови були, м'яко кажучи, слабенькими. За рекомендацією друзів ми обрали для сина школу Green Country і дуже задоволені результатами. Він досит швидко наздогнав шкільну програму і нижче 10 балів не отримує
                                                                                                                                              • Був(ла) на уроці 24 Листопад 2021, 17:08
                                                                                                                                               Оцінка - 10
                                                                                                                                               Викладач 10.0
                                                                                                                                               Методика навчання 10.0
                                                                                                                                               Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                               Сервіс 10.0
                                                                                                                                               Цікава подача матеріалу, дуже багато спілкування англійською на занятті. Ми весь час розмовляємо або у парах, або в групах. Прикольно, що в групі люди з різних міст і, навіть, з різних країн, є про що поговорити. Наразі навчанням задоволена, буду продовжувати.
                                                                                                                                               • Був(ла) на уроці 24 Листопад 2021, 16:53
                                                                                                                                                Оцінка - 10
                                                                                                                                                Викладач 10.0
                                                                                                                                                Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                Сервіс 10.0
                                                                                                                                                Очень понравилось вовлечение преподавателя в процесс обучения, видно, что человеку не все равно. Занятия проходят весело, темы очень интересные. Как раз искала курсы онлайн, так как далеко ездить в офис в Киеве. Очень довольна.
                                                                                                                                                • 16 Листопад 2021, 21:10
                                                                                                                                                 Очень доволен школой и отношением преподавателями. Большим плюсом хочу отметить дополнительные всевозможные уроки, видео, разговорные клубы и "другие плюшки" как платные так и бесплатные. Сразу оговорюсь для читателей комментариев - книга устроена не совсем академическим образом. Вместо прохождения одного юнита по несколько уроков, в книге GreenForest один урок = один юнит. В нем содержится выжимка грамматики или лексики. Но каждому своё. Мне такой подход подходит.
                                                                                                                                                 Что хотелось бы мне изменить:
                                                                                                                                                 1) Уменьшить к-во человек в группе разговорного клуба. За полтора часа удаётся мало поговорить с носителем языка. Буквально несколько коротких диалогов. В основном это работа в группе с другими студентами.
                                                                                                                                                 2) Хочется, что бы возможность на базе школы сдавать международные тесты. Я уверен, что это значительно увеличит число желающих и престиж школы. Надеюсь, Вы (школа) к этому стремитесь.
                                                                                                                                                 3) Иногда появлялись незначительные технические ошибки в онлайн учебнике (пропадала кнопка или не было возможности вписать слово). <1% из всего учебника.

                                                                                                                                                 Итог: ОЧЕНЬ понравился курс, записался дальше, скидка для студентов на следующий курс присутствует.
                                                                                                                                                 • Був(ла) на уроці 25 Жовтень 2021, 13:14
                                                                                                                                                  Оцінка - 10
                                                                                                                                                  Викладач 10.0
                                                                                                                                                  Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                  Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                  Сервіс 10.0
                                                                                                                                                  Очень понравилось занятие. Из плюсов : - онлайн книжка ( оч удобно, когда можно делать упражнения в электронном виде и тут же проверять себя) +эти же упражнения можно потом и дома повторно сделать, потренироваться, - понравилась тема урока и формат - было не скучно. Преподаватель объясняла основные моменты, но это не так, как в школе: как когда тичер весь урок рассказывает теорию, а студенты молча слушают. На уроке много обсуждения, общения. Для упражнений нас разбивали на пары или небольшие группки. Это понравилось Конечно, для совсем объективной оценки надо прозаниматься более длительный период, но с первого взгляда понравилось, попробую пройти курс.
                                                                                                                                                  • Був(ла) на уроці 25 Жовтень 2021, 11:51
                                                                                                                                                   Оцінка - 10
                                                                                                                                                   Викладач 10.0
                                                                                                                                                   Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                   Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                   Сервіс 10.0
                                                                                                                                                   Курси сподобались з першого уроку у Zoom: зручний додаток, де я спочатку записалась на курси, а тепер слідкую за своїм навчанням, дуже крутий підручник на онлайн платформі, який ще й безкоштовний. Дуже зручно, що для навчання потрібен тільки додаток - тут і розклад, і всі посилання на уроки, і підручник, і домашні завдання, і ще купа додаткових штук, у яких ще не розібралась. Рекомендую тим, у кого замало часу ходити на курси в офіси.
                                                                                                                                                   • Був(ла) на уроці 21 Жовтень 2021, 18:31
                                                                                                                                                    Оцінка - 10
                                                                                                                                                    Викладач 10.0
                                                                                                                                                    Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                    Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                    Сервіс 10.0
                                                                                                                                                    Дистанційний формат у Green Forest мені дуже підійшов! Хоча спочатку, чесно кажучи, хвилювалась, наскільки це буде ефективно саме для мене. Але друзі порекомендували, тому вирішила спробувати. І дуже рада, що це зробила!) Кльовий і професійний викладач, цікаві види робіт навіть через ZOOM, спецкурси, спікінг клаби з носіями мови, ну і особлива любов - підручник Notes, з яким можна працюювати будь-де. Справді дуже сучасна школа, РЕКОМЕНДУЮ!)
                                                                                                                                                    • Був(ла) на уроці 18 Жовтень 2021, 21:33
                                                                                                                                                     Оцінка - 10
                                                                                                                                                     Викладач 10.0
                                                                                                                                                     Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                     Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                     Сервіс 10.0
                                                                                                                                                     Онлайн уроки - це щось! Дуже зручно з супер викладачами проходити навчання у Грін Форесті, у зум. Сподобалось, що змогли підібрати максимально зручну по часу групу , бо мали великий відбір груп мого рівня. А ще інтерактивний підручник, який перевіряє відповіді - мега крута штука! Приємно навчатися в такій сучасній школі.
                                                                                                                                                     • Був(ла) на уроці 30 Вересень 2021, 14:34
                                                                                                                                                      Оцінка - 10
                                                                                                                                                      Викладач 10.0
                                                                                                                                                      Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                      Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                      Сервіс 10.0
                                                                                                                                                      Онлайн формат обучения подошёл идеально: открываешь ноут, 2 клика и ты на уроке. Постоянное общение в группах и с преподавателем, работа в интерактивной книге, где можно сразу проверить ответы, разные игры, видео, аудио, статьи. Супер актуальные темы, например, феминизм или плюсы и минусы онлайн обучения, которые провоцируют жаркие дискуссии. Куча дополнительных спикингов, лекций и всякого , на что даже не успела сходить.
                                                                                                                                                      • 17 Серпень 2021, 22:07
                                                                                                                                                       Прошла уровень B1. По охвату материала - круто. Много информации, много новых слов. Есть структурированная программа. Общения мало, за выделенное время, я могла так и не успеть поговорить. Так же группы большие и преподаватель по просту не успевает следить за разговорами в разных группах, а следовательно, помогать, исправлять. Не говоря уже о улучшение произношения, тут точно этого не будет. На счет навыка письма - писали несколько сочинений, индивидуально ошибки преподаватель так и не рассмотрел. Из всех сочинений взял общие и рассказал.
                                                                                                                                                       • Був(ла) на уроці 10 Серпень 2021, 14:02
                                                                                                                                                        Оцінка - 9
                                                                                                                                                        Викладач 9.0
                                                                                                                                                        Методика навчання 9.0
                                                                                                                                                        Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                        Сервіс 8.0
                                                                                                                                                        Формат онлайн підходить, все загалом ок.
                                                                                                                                                        • 26 Січень 2021, 21:57
                                                                                                                                                         Занимаюсь онлайн в школе английского языка Грин Форест уже полтора месяца. Очень довольна уровнем преподавания, наличием большого количества дополнительных бесплатных занятий. Занятия проходят на основе гибридной платформы mygreenforest, что позволяет выполнять домашнее задание со смартфона. Учебник в электронном виде, покупать не надо))
                                                                                                                                                         Рекомендую))
                                                                                                                                                         • 26 Січень 2021, 16:45
                                                                                                                                                          У Green Forestа уже 4й курс прошел (из них 2 на дистанционке) - мне понравилось все с самого начала от состава урока, учителей и до возможности менять как время так и день урока динамично - когда угодно надо - тогда и учи. Круто что есть спец-уроки- скажем так дополнительные - правда надо заранее не забывать записываться, тк желающих много. Самих уроков достаточно, по полтора часа 3 раза (+спец) в неделю. Но на С1 уже есть легкий перебор всего по сравнению с предыдущими и хотелось бы еще больше уроков чтобы повторить изученное. А так- всегда было круто!
                                                                                                                                                          • 25 Січень 2021, 22:11
                                                                                                                                                           З Green Forest вже пів року, і це бомба! Все супер, викладачі позитивні і завжди дають відповідь на всі запитання. Навчання дуже допомагає використовувати англійську на практиці, працюючи в парах чи групах. Співвідношення ціна - якість виправдане
                                                                                                                                                           • 24 Січень 2021, 23:33
                                                                                                                                                            Завершила вже другий курс в Green Forest і просто в захваті
                                                                                                                                                            • 23 Січень 2021, 14:46
                                                                                                                                                             Green Forest- самая лучшая школа английского в Украине! Училась в разных школах. Но в Green Forest собрано все самое необходимое для комфортного изучения английского языка: адекватная цена, онлайн платформа, позволяющая изучать английский в любой день, в любом месте; современный подход, огромное количество бесплатных бонусов: спикинг, граммар.классов, дополнительных материалов для практики. И самое главное - персонал! Который всегда рад помочь и решить любые вопросы. РЕКОМЕНДУЮ!
                                                                                                                                                             • 1 Грудень 2020, 08:42
                                                                                                                                                              Займаюся онлайн вже другий семестр. Навчання має логічну будову і адекватно поглиблюється. Багато уваги відводиться на розмовну частину. Багато відпрацювань граматичних конструкцій, що особисто для мене дуже важливий момент. Також, якщо повноцінно виикористовувати доступ до додаткового матеріалу, то він дуже цікавий і корисний. Наскільки я помітила в даній школі уважно слідкують за лексикою та гнучно підлаштовують курс під сьогодення. Радує можливість у будь-який час коли навчаєшся задавати запитання викладачу. Окремої уваги заслуговують додаткові заняття з носіями мови та різні заняття в ігровій формі і на поглиблення знань з граматики. Інколи дана школа нагадує одну величезну родину в якій підтримують і навчають дуже терпляче і з повагою до всіх. Також, треба відмітити, що забезпечення онлайн форми навчання на високому рівні, не має збоїв зі зв'язком зі сторони школи. Шкода, що після закінчення доступ до пройденого матеріалу закривається, а купувати паперовий носій не хочеться, бо і так уже стопи книжок з різних курсів.
                                                                                                                                                              • 1 Липень 2020, 13:47
                                                                                                                                                               Обучение прошло хорошо, преподаватель дает хорошие знание , есть 1 но которое перечеркивает ВСЕ положительные моменты, после окончания курса, закрывают доступ ко всей информации , Книга + аудио
                                                                                                                                                               • Green Forest Адміністрація школи17 Липень 2020, 13:45
                                                                                                                                                                Дмитрий, здравствуйте! Спасибо за ваш отзыв. На данный момент мы работаем над тем, чтобы после окончания курса студенты могли получать доступ к онлайн ресурсам нашей платформы. Также уже сейчас вы можете приобрести дополнительно печатную версию учебника, по которому вы занимались, где будут все видео и аудио материалы.
                                                                                                                                                               • Був(ла) на уроці 8 Травень 2020, 20:14
                                                                                                                                                                Оцінка - 10
                                                                                                                                                                Викладач 10.0
                                                                                                                                                                Методика навчання 10.0
                                                                                                                                                                Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                                                                                                Сервіс 10.0

                                                                                                                                                                Додати новий відгук


                                                                                                                                                                Безкоштовний урок в Green Forest. Дистанційне навчання

                                                                                                                                                                Повноцінні онлайн уроки з викладачем в групі

                                                                                                                                                                Безкоштовні розмовні клуби

                                                                                                                                                                Сертифікат на кожному рівні

                                                                                                                                                                39292 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                                                                                                                                                10 переглядів сторінки школи Green Forest. Дистанционное обучение cьогодні