Відгуки про курси WinWin Educational Center Online

Онлайн-школа
Онлайн-школа

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 10
Додати відгук

 • 9 Червень 2020, 18:31
  Я навчалася у школі англійської мови Win Win більше 2 років і повністю задоволена. Навчання відповідає високим іноземним стандартам, можна безкоштовно складати міжнародні іспити в кінці навчального року. Також є декілька послуг для лексичного і розмовного розвитку. Можна відвідувати розмовні клуби з носіями мови, займатися спортом англійською і багато іншого. Тебе на рецепції завжди зустрінуть привітні менеджери, які рекомендують каву або чай. У Win Win проводяться благодійні акції та конкурси, наприклад на найкращий гарбуз до Halloween. Всім рекомендую!!!
  • 6 Червень 2020, 21:32
   Я займаюся в школі Win-win пів року. Заняття проходять цікава, продуктивно. Невистачає лише уроків в класі. Онлайн заняття супер, але деякі теми важко опанувати. Але ми спавляємося. Наш викладач Алла професіонал свого діла. Дякую вам за допомогу в опануванні англійської мови. Ви кращі.
   • 6 Червень 2020, 04:04
    Win-Win супер. Дякую Вам за допомогу у вивченні англійської. Ви молодці, так тримати )
    • 5 Червень 2020, 14:49
     С Win Win боле 1.5 лет. Очень доволен школой и преподавателями. Нравится возможность регулярно посещать разговорные клубы с носителями. Атмосфера на уроках всегда дружеская, располагает к непринуждённому общению. Менеджеры приятные, всегда помогут в решении организационных вопросов, пойдут на встречу, подберут удобное время занятий. Во время карантина - уроки онлайн (zoom). Периодически проходят интересные и весёлые мероприятия (Win diving, win watch, даже win shashlik and win drink)).
     • 5 Червень 2020, 11:27
      Я занимаюсь на курсах в WIN WIN пол года и очень довольна,наша преподаватель Гордеева Алла,замечательный человек,урок проходит незаметно и познавательно.Единственная проблема-это карантин и отсутствие нормального общения,часть уроков была онлайн,но мы и с этим справились,осталось два занятия до завершения курса и будет жаль расставаться.У Вас очень правильный подход к каждому, спасибо большое за Вашу работу!!!
      • 4 Червень 2020, 18:22
       Коли лише я починала вивчати англійську мову це буде для мене надзвичайно важко і нецікаво, но коли я вперше пришла у WinWin все змінилось, я здала КЕТ і тепер працюю за кордоном, але досі продовжую вчити англійську в режимі онлайн з WinWin. Школа дуже атмосферна, заняття продять весело, піднімається як настрій так і рівень англійської, вчителі з розумінням ставляться до кожного і допомагають. Процес навчання дуже цікавий. WinWin змінила моє ставлення до англійської мови, тепер англійська це моє улюблене заняття. Дякую WinWin))))
       • 4 Червень 2020, 15:02
        Я навчаюся у WinWin вже 1 рік і думаю, що буду продовжувати
        • Денис Клименко 9 Червень 2020, 18:02
         Мені реально дуже подобається атмосфера на уроках, вона особлива)
         З самого початку навчався у групі рівня В1+, де познайомився з дуже крутими людьми. У навчанні подобалося все, але хотілося б більше практики з письма, яка є дуже важливою. Я вдячний WinWin за нові знайомства, за нові знання, за отримане навчання, дякую за все.
         Згодом, я вирішив здавати міжнародний екзамен PET for Schools і, знаєте, мені анітрохи не страшно - це все завдяки WinWin. Пробний екзамен у кінці курсу був зданий мною на 91%, чому я дуже завдячую вчителю Юлії.
         На час карантину проходили онлайн-уроки в Zoom. Звісно, оффлайн краще, але рівень та інтенсивність навчання дистанційно були не гірше.
         Дякую WinWin за все, я сподіваюсь, що з вами я досягну В2, а там вже й С1 близько)
         Можна сміливо рекомендувати WinWin.
        • 4 Червень 2020, 11:12
         Я с WinWin уже давно, начала с подготовки к кет, сдала экзамен, но не поехала никуда) сейчас уже посещаю курс Upper-Intermediate. Спасибо за вашу работу и терпение!))
         • 4 Червень 2020, 11:07
          Занимаюсь в группе онлайн более 3-х месяцев, очень нравится формат! Все так интерактивно, и видео, и песни, и игры, и работа в парах (кстати, когда занимаемся в парах, есть плюс, вы только вдвоем и ты не слышишь ответы остальных, есть возможность хорошо отработать задание). А об экономии времени, даже говорить не буду.
          Планирую сдавать экзамен FCE и уверена, что после таких занятий у меня проблем не будет! Спасибо WinWin.

          Додати новий відгук


          39435 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

          1 перегляд сторінки школи WinWin Educational Center Online cьогодні