Отзывы о курсах английского языка в Киеве

Отзывы студентов о курсах английского в Киеве, оценки качества обучения и рекомендации учащихся, оценки качества обучения и рекомендации учащихся помогут вам определиться с выбором

  • Дарія Дорощук о My English World Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2025, 00:17
    Оценка - 10
    Преподаватель 10.0
    Методика обучения 10.0
    Учебный класс (офис) 10.0
    Сервис 10.0
    Я займаюсь в даній школі 2 місяці. З першого уроку мене охопила цікавість. За 90 хвилин уроку немає ні часу ні бажання «ловити гав». Я Вперше маю досвід займатись в групі онлайн. Також Мені дуже сподобалось, як мені підібрали групу. Я відчуваю себе на одному рівні з усіма моїми Zoom-однокласниками. Не...
    Посмотреть →
    • My English World о My English World27 Май 2026, 14:49
      Даріє, дякуємо за такий щирий і детальний відгук! Дуже тішимося, що вам комфортно в групі, а онлайн заняття з Ангеліною проходять цікаво й насичено. Нехай кожен урок додає ще більше впевненості в англійській
    • Надія Василик
      Надія Василик о Project 124 Сентябрь 2025, 22:30
      Дуже гарно та доступно подають матеріал, вчити тут англійську - одне задоволення
      Посмотреть →
      • Анна Шишка
        Анна Шишка о Znaj Vse4 Сентябрь 2025, 20:33
        Я займаюся з Наталею й дуже задоволена цією викладачкою. Для мене важливо, щоб під час занять був справжній контакт з людиною — щоб вона чула мене, а я її. І я це відчуваю на кожному уроці. Зараз у нас пройшло лише чотири заняття, але мені здається, що це лише початок. Впевнена що далі буде ще цікавіше...
        Посмотреть →
        • Світлана
          Світлана о AntiSchool Online4 Сентябрь 2025, 18:57
          Завжди думала, що граматика — це щось страшне. Але тут пояснюють так, що навіть складні правила стають простими. Я вперше почала говорити без страху, навіть якщо роблю помилки. Важливо, що є підтримка і позитивна атмосфера
          Посмотреть →
          • Margo
            Margo о Business English Academy4 Сентябрь 2025, 15:56
            Записалася на курс англійської для IT спеціалістів. Подобається, що викладачі добре знають технічну лексику і пояснюють складні речі простою мовою. На заняттях багато практики, вчимося складати технічні звіти, презентації та спілкуватися з колегами з інших країн. Це дуже допомагає в роботі. Окрема подяка...
            Посмотреть →
            • Yaroslav
              Yaroslav ответил(a) на комментарий о AntiSchool Online4 Сентябрь 2025, 10:47
              Скажіть, а можливо розірвати договір з поверненням коштів за невикористані уроки, чи це не входить до "вікритої комунікації" і треба звертатися до суду?
              Посмотреть →
              • Yaroslav
                Yaroslav ответил(a) на комментарий о AntiSchool Online4 Сентябрь 2025, 10:41
                Так, бо "послуга вважається виконаною з моменту надання доступу до платформи". хоч один урок, хоч 200 придбали. Чудово вас розумію
                Посмотреть →
                • Yaroslav
                  Yaroslav ответил(a) на комментарий о AntiSchool Online4 Сентябрь 2025, 10:37
                  Дійшов до вашого відгуку із сумнівом у власній адекватності, бо, судячи з інших відгуків тільки в мене і у вас однаковий досвід. У всіх інших викладачі-меценати, неперевершені педагоги за 200 грн.
                  Посмотреть →
                  • Yaroslav
                    Yaroslav о AntiSchool Online4 Сентябрь 2025, 10:24
                    Історія моєї взаємодії зі школою почалась в 2021 році, і, досвід, нажаль, загалом негативний.1) я займався офлайн в групі в Харкові і це було феєрично. Мій рівень за півроку зріс більше ніж за все життя, але через початок війни курси припинилися. В мене був сплачений повний курс з якого пройшло декілька...
                    Посмотреть →
                    • Яна Совсімова о Znaj Vse Был(a) на уроке 3 Сентябрь 2025, 18:21
                      Оценка - 10
                      Преподаватель 10.0
                      Методика обучения 10.0
                      Учебный класс (офис) 10.0
                      Сервис 10.0
                      Доброго дня! Мені все дуже подобається! З Наталею дуже комфортно, я навіть подумати не могла, що може бути все просто і зрозуміло)). Далі буде складніше, я розумію, мені дуже подобається!!
                      Посмотреть →