Отзывы о курсах AntiSchool Online

9.5 из 10
Онлайн-школа
9.5 из 10
Онлайн-школа

Бесплатный пробный урок в AntiSchool Online

Полноценные онлайн уроки с преподавателем в группе

Занимайтесь с комфортом, за компьютером или смартфоном. Экономьте время на дорогу

43854 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

92 просмотра страницы школы AntiSchool Online сегодня

Оценка школы на базе 33 проверенных отзывов 9.5

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 67
Добавить отзыв

 • 6 Март 2023, 15:02
  Вирішив зупинити навчання на невизначений термін та забрати кошти (приблизно 9-10 тис. грн.). Сказали, що кошти не повернуть. Все, що треба знати про antischool!Ответить
  • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы9 Март 2023, 10:14
   Доброго дня, Олександре !

   Дякуємо за ваше звернення.

   Ми не приховуємо жодних умов співпраці з нашими студентами, завжди працюємо прозоро та даємо можливість ознайомитись з усіма правила до початку навчання. Цінуємо довіру кожного, тому розміщуємо їх всюди у вільному доступі, як на платформі, у пробному уроці, так і на сайті нашої школи.

   Звісно, дещо засмучує той факт, що ви не поділились у вашому відгуку враженнями від самого навчання. Адже при оцінці задоволеності у процесі навчання, ви вказали, що повністю задоволені процесом навчання, викладачем та платформою для занять. Та були задоволені настільки, що продовжили своє навчання після завершення групового навчання далі, вже на наступному рівня в індивідуальному курсі.

   Нам прикро, що через відсутність потрібного вільного часу наразі, у вас виникло бажання відкласти ваше навчання. У кожном нашому пакеті занять також врахований додатковий період, у випадку, якщо студент захоче зробити паузу. До прикладу, ваш пакет студенти в середньому проходять за 4 місяці, а термін його дії вдвічі більше та становить 8 місяців. Таким чином можна регулювати інтенсивність та робити паузу у разі необхідності для повністю комфортного навчального процесу.

   Ми також готові зробити все, що у наших силах, щоб допомогти Вам відновити ваше натхнення та мотивацію до навчання. Бачимо, що попередньо Ваша ціль щодо англійської була - спілкування для роботи у IT сфері. Ми без проблем скорегуємо програму, щоб крім підвищення рівня - ви змогли на заняттях також підготуватись до співбесіди, складання резюме чи покращення словникового запасу у цій галузі. Якщо ваша ціль змінилась - ми також можемо скорегувати програму із наявних матеріалів. Але навіть, якщо не маєте зараз професійної цілі щодо англійської - вивчати для себе , це також чудова опція. Адже, дивитись фільми мовою оригіналу, розуміти улюблені пісні, читати матеріали, що цікавлять на іноземних ресурсах, чи без проблем підтримувати розмову з носієм - відкриває двері у новий світ.
   Ответить
  • 27 Февраль 2023, 14:22
   Єдине гарне в цій школі - викладач. Ну і частково платформа, але її ще допилювати треба довго, бо багато застарілого і проблеми з перекладом саме на Українську.
   Якщо ща вас буде платити юридична особа - майте на увазі, що послугу закривають раніше і вас про це ніхто не повідомить і ви можете пропустити строки сплати податків.
   комунікація з людьми також не найкраща, деяких відповідей я чекав від менеджерів цілими днями.
   Мій вердикт - не рекомендую, пошукайте більш порядну школу.
   Ответить
   • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы6 Март 2023, 13:42
    Доброго дня, Павло.

    Дякуємо за ваш відгук, хотілося б відзначити кілька моментів.

    1. Дякуємо за високу оцінку педагога, ми раді, що він вам підійшов. Але хотілося б наголосити, що саме школа підібрала вам вашого педагога, займалася його навчання і педагог працює повністю за матеріалами, які ми пишемо вже впродовж 7ми років. Це синергія експертності педагога та школи.

    2. Також ми контролюємо рівень задоволеності кожного студента в процесі всього навчання. Дуже тішить той факт, що перед завершенням курсу, ви особисто відмічали , що вам стало простіше спілкуватись англійською, знання покращились і по завершенню курсу ви отримали гарний результат.

    3. Щодо платформи, ми щодня працюємо над її покращенням, наповнюємо новими уроками та функціями. Працюватимемо далі і впроваджуватимемо нові функції постійно.

    4. Щодо швидкості відповідей менеджера. Дуже шкода, що у вас склався такий досвід. Ми обов'язково ще раз детальніше переглянемо ваш кейс. Але зазвичай для операційних питань у нас є безпосередньо чат на платформі (справа внизу). Ми вимірюємо швидкість відповідей щотижня. За останній тиждень 78% звернень отримали відповідь протягом перших 60 секунд, та ще 16% отримали відповідь протягом 1-5 хв
    з моменту звернення.

    5. Щодо оплати від Юр. особи. - розуміємо ваше здивування. У нас є окремий b2b відділ, в межах якого ми обслуговуємо великі українські та міжнародні підприємства. Погоджуємо всю документацію, необхідні акти та терміни. Коли до нас приходить студент вчитися за рахунок компанії, зазвичай всі ці дії студенти обумовлюють до початку навчання, щоб ми могли врахувати всі необхідні запити вашої бухгалтерії в тому числі. Будемо працюватимемо і працюємо над цим моментом ще більше.
    Ответить
   • 5 Январь 2023, 17:09
    Курси від АнтиШкола надають чудову можливість вивчити англійську мову на тому рівні, якого ви хочете досягти. Окреме спасибі викладачеві Тетяні за те, що допомогла якісно та швидко підготується до майбутньої конференції.

    Окремо рекомендую платформу, цей словний просто топ!
    Ответить
    • 5 Январь 2023, 13:31
     Чудова школа. Найкраща з усіх, у яких я була. Тут немає стандартних груп із одноманітним навчанням. Різні типи занять, цікаві викладачі-англомовні, неймовірно гнучкий графік навчання, який би ви не були зайнятими - у цій школі ви завжди зможете організувати своє відвідування як вам буде зручно.Ответить
     • 5 Январь 2023, 10:26
      Учу английский с этой АнтиШколой, онлайн по зуму. У нас небольшая группа – 4-5 человек. Урок 90 минут – три раза в неделю. Мне очень нравится! Преподаватели доброжелательны, все подробно объясняют, весь урок проходит на английском. Поначалу конечно было сложновато, но потом втянулась)) Атмосфера в нашей команде легкая, не принужденная, все проходит в удовольствие и действительно хочется учиться.Ответить
      • Пробный урок длился 50 минут, с методистом почти все прошли по платформе. Дополнительно определили мой уровень английского и помогли оплатить курс . АнтиШколу могу смело рекомендовать, потому что на работе знаю трех давно уже занимающихся здесь коллег.Ответить
       • 4 Январь 2023, 18:03
        Хочу сказати спасибі за те, що ви зрушили мою англійську з мертвої точки) Ви надихаєте на вивчення та старання. Я дуже задоволена своєю маленькою групою, де кожному приділяється увага, програмою з класними та різноманітними завданнями та вашою чуйністю. Сподіваюся, з вашою допомогою, я з легкістю оволодію найвищим рівнем англійської)Ответить
        • Был(a) на уроке 6 Декабрь 2022, 15:14
         Оценка - 10
         Преподаватель 10.0
         Методика обучения 10.0
         Учебный класс (офис) 10.0
         Сервис 10.0
         Дуде довго шукав курси, які б задовольнили мої потреби. Я — фрілансер у сфері реклами. Коли почалася війна, то з‘явилась потреба працювати з міжнародними замовниками. В АнтиШколі мені запропонували індивідуальні заняття по програмі «Діджитал+IT». Підібрали викладача за моїм графіком за 1 день, Навчаюсь вже 3 місяця, дуже задоволений якістю матеріалів, платформою і викладачами! Ответить
         • 26 Ноябрь 2022, 13:39
          Хочу поділитися своїм досвідом в Антишколі.
          Я придбала курс вивчення англ в групі на 48 год. Але з першого ж заняття все пішло не по плану:
          1. викладач виявився простим студентом, який не був підготовлений та не знав що робити зі студентами;
          2. в чат боті та на дзвінки мені ніхто не відповідав (ні на один номер, які був вказаний), додзвонитися я змогла тільки з іншого номера тел (відповідали одразу).
          Я скористалася манібеком (в договорі ця можливість прописана як повернення коштів). Кошти повернули на 5-й робочий день, хоча обіцяли на 3-й. При цьому постійний ігнор зі сторони адміністрації.

          P.S. Цей відгук для того щоб Антишкола переглянули свою політику спілкування зі сдудентами та підготовці викладачів.
          Ответить
          • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы1 Декабрь 2022, 19:32
           Ірино, дякуємо , що поділились своїм досвідом в Антишколі. Ми завжди відкриті до діалогу та зворотного зв*язку від студентів.
           Дуже шкода, що за одне заняття у Вас склалось негативне враження щодо навчання.
           Всі викладачі, що починають роботу в Антишколі попередньо проходять відбір на якому в першу чергу ми звертаємо увагу на їх рівень англійської та професійні навички. Після, кандидати що пройшли відбір, проходять навчальний курс для викладачів розроблений командою Антишколи. І лиш після його успішного завершення - приступають до проведення занять. Цей викладач наразі проводить індивідуальні заняття із студентами, станом на 1 грудня він вже провів в Антишколі 67 уроків. Незалежна оцінка проведених занять від студентів по даному викладачу 5 із 5.
           Проте звісно, ми завжди прислухаємось до вражень студентів, бо це важливо для нас - тому після першого заняття ми змінили викладача у вашій групі.

           Ви звернулись щодо припинення навчання близько дев*ятої вечора 25 жовтня. Оскільки це був вже не робочий час, наш сервіс менеджер зв*язався з Вами в першій половині наступного дня та запропонував всі можливі варіанти для продовження навчання, ми пропонували Вам спробувати ще одне заняття в цій групі, але з іншим викладачем, перевести Вас до іншої групи, розпочати навчання з новою групою в листопаді або перейти на індивідуальний формат навчання. Ми завжди намагаємось знайти максимально підходящий варіант для студента, нам дуже прикро, що жоден з запропонованих Вам не підійшов. Тому, звісно, ми оформили повернення коштів.
           На жаль, дійсно, через відключення електроенергії повернення коштів зайняло 5 робочих днів замість трьох обіцяних. Ми вибачались за затримку , і приносимо наші вибачення ще раз за завдані незручності.
           Повністю згодні з вами, завжди є куди рости, що покращувати та над чим працювати. Тому будемо вдосконалюватись і надалі, щиро вдячні за Ваш зворотній зв*язок
           Ответить
          • Был(a) на уроке 8 Ноябрь 2022, 10:42
           Оценка - 10
           Преподаватель 10.0
           Методика обучения 10.0
           Учебный класс (офис) 10.0
           Сервис 10.0
           Навчанням задоволена на всі 200! Крутий підход до викладання, цікаві інтерактивні завдання з реально корисною лексикою. Немає нудної теорії, це теж плюс. Перша школа, де домашки робити в кайф) Ответить
           • Был(a) на уроке 3 Ноябрь 2022, 16:38
            Оценка - 10
            Преподаватель 10.0
            Методика обучения 10.0
            Учебный класс (офис) 10.0
            Сервис 10.0
            Дуже сподобалося! Я задоволена Ответить
            • Был(a) на уроке 18 Октябрь 2022, 11:11
             Оценка - 10
             Преподаватель 10.0
             Методика обучения 10.0
             Учебный класс (офис) 10.0
             Сервис 10.0
             Почала навчання в АнтиШколі 2 місяці назад і дуже рада, що не відклала навчання знову Ответить
             • Был(a) на уроке 17 Октябрь 2022, 12:53
              Оценка - 10
              Преподаватель 10.0
              Методика обучения 10.0
              Учебный класс (офис) 10.0
              Сервис 10.0
              Ответить
              • 17 Октябрь 2022, 04:50
               НЕ советую брать курсы в АНТИШКОЛЕ
               Сайт работает не корректно и ДЗ с ошибками.(скинул бы много скринов но тут нет такой возможности) Преподаватель,студент который вероятно может говорить на английском но вот учить точно нет.Вас будут вести по шаблонным картиночкам(с ошибками) ЗА 13800.
               Уровень материла низкий.
               Прислушайтесь и проходите мимо!Надеюсь я вам сэкономил время и деньги.А я и дальше буду страдать ведь деньги мне не вернут 8 урок из 48....
               Ответить
               • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы18 Октябрь 2022, 12:42
                Доброго дня, Олександре !
                Щиро дякуємо за ваш зворотній зв`язок, він допомагає ставати нам кращими

                1. По матеріалів на нашій платформі.
                Ми маємо близько 1000 уроків і програми різних напрямків,кожні програми відрізняются своєю інтерактивнісью , та форматами відпрацювань. Все це, щоб робити процес навчання максимально індивідуальним, залежно від запиту студента. Ми точно можемо скорегувати все під ваш запит.


                2. Абсолютно у всіх є можливість відвідати безкоштовне пробне заняття, для того, щоб спробувати себе в ролі студента Антишколи та переконатись наскільки підходить такий формат навчання. Мабуть, ви були на пробному уроці і зробили вибір, що дане навчання вам підходить. Ми ще до оплати даємо доступ до платформи, сам пробний урок також проводимо на ній, щоб враження було макисмально обьективним.


                3. Щодо викладачів, при прийомі на роботу кожен проходить кілька етапів відбору та окремий навчальний курс для педагогів Антишколи, і лише після успішного завершення - приступає до проведення занять. Проте, якщо Вам не сподобався викладач, ми без проблем можемо його замінити і знайти викладача, який буде повністью відповідати вашим очікування.


                Ми готви зробити все, що у наших силах для вас
                Однак, ми ніяк не можемо вас ідентифікувати в нашій системи, за ФІО, що вказано тут.

                Також ми будемо дуже вдячні за ваші скрині з помилками якщо відправите нам скріншот, з чим саме довелось зіткнутись

                Будь ласка напишіть нам на пошту
                hello@antischool.online або залиште заявку у нас на сайті, ми обов`язково вирішимо вашу проблему.
                Ответить
               • Был(a) на уроке 3 Октябрь 2022, 16:27
                Оценка - 10
                Преподаватель 10.0
                Методика обучения 10.0
                Учебный класс (офис) 10.0
                Сервис 10.0
                Ответить
                • Был(a) на уроке 3 Октябрь 2022, 13:52
                 Оценка - 10
                 Преподаватель 10.0
                 Методика обучения 10.0
                 Учебный класс (офис) 10.0
                 Сервис 10.0
                 Побачила рекламу, вирішила спробувати, і не пошкодувала! Дуже крута школа, напевно єдина, яка дійсно вчить саме вільно розмовляти англійською! Без зайвих правил, вивчаємо тільки те, що потрібно, щоб вільно почуватись в англомовній середі і як величезний "+", професійні викладачі і ще з почуттям гумору, що дуже важливо для мене, щоб комфортно себе почуватись! Буду займатись ще:) До речі, як чудово, що ми живемо в часи розвинутих технологій, коли реклама працює над тим, що тобі подобається і сама пропонує круті варіанти, це тепер моя улюблена школа! Ответить
                 • 28 Сентябрь 2022, 22:14
                  З задоволенням напишу свій відгук. Мені сподобалась Школа, сама її концепція вивчення англійської : для дорослих, але легко, я сказала би в гральній формі, багато інформації, но цікавої. Сама платформа створена так, що кожного разу дуже цікаво робити домашку. На платформі можна вчити нові слова, промовляючи вголос, слухая вимову, потім складати із букв слова - дуже допомагає запам'ятати. Багато пісень на англійській, читання для вимови, написання творі англійською. Ваше завдання перевіряють і дають feedback, коректуючи його. Все структуровано і не нудно, а цікаво. Так, інколи бувають помилки на платформі, но їх виправляють.
                  Окремо про вчителів. Всі, хто був у мене , всі профі свого діла, всі різні, але всі досвідчені. З усіма було дуже цікаво, вони люблять свою справу і вміють донести знання, кожний приносив щось нове.
                  Двома словами про Школу: цікаво і професійно.
                  Все інше -це твоє бажання вчитись і практика.
                  Дякую
                  Ответить
                  • Был(a) на уроке 26 Сентябрь 2022, 13:25
                   Оценка - 10
                   Преподаватель 10.0
                   Методика обучения 10.0
                   Учебный класс (офис) 10.0
                   Сервис 10.0
                   Це було дуже класно!! Ответить
                   • Был(a) на уроке 23 Сентябрь 2022, 13:05
                    Оценка - 10
                    Преподаватель 10.0
                    Методика обучения 10.0
                    Учебный класс (офис) 10.0
                    Сервис 10.0
                    Ответить
                    • Был(a) на уроке 20 Сентябрь 2022, 11:22
                     Оценка - 10
                     Преподаватель 10.0
                     Методика обучения 10.0
                     Учебный класс (офис) 10.0
                     Сервис 10.0
                     На заняттях завжди френдлі атмосфера, навіть домашку роблю, бо є натхнення і програма класна, тому не доводиться себе змушувати, всім рекомендую) Ответить
                     • 20 Сентябрь 2022, 08:40
                      Лично мне очень понравилось. Полное погружение в англоязычную среду. Если у Вас есть языковой барьер, вы знаете грамматику и имеете достаточно большой запас слов,но боитесь сказать на английском языке что то не так,то Вам 100% в Антишколу Ответить
                      • 19 Сентябрь 2022, 18:04
                       Можу сказати відверто, що це перша школа, де я полюбив вивчати англійську. Атмосфера на заняттях просто неймовірна, я навчаюсь в групі - півтори години пролітають, як один момент. За цей час ми встигали вивчити нову лексику, граматику, а головне - поспілкуватися одне з одним англійською. Вчителі приймають будь-які ініціативи з боку студентів: бажаєте вдома подивитись фільм англійською і обговорити його на занятті - буде зроблено. Чудовим моментом є те, що тут Вас навчать говорити про життєві теми, а не заїжджені і відірвані від реальності. Весь контент с занять в особистому кабінеті і все це дуже кайфово. Хто бажає вільно спілкуватись англійською - Вам сюди:)Ответить
                       • Был(a) на уроке 16 Сентябрь 2022, 17:47
                        Оценка - 9.8
                        Преподаватель 9.0
                        Методика обучения 10.0
                        Учебный класс (офис) 10.0
                        Сервис 10.0
                        Дуже сподобалось навчатись в Антишколі, підібрали хорошого викладача і врахували всі мої побажання щодо навчання. Урок повністю проводили англійською, завдяки чому швидко побачила результат, бо змогла зануритись в англійську мову. Було дуже приємно навчатись , після основного курсу 48 уроків обрала ще спеціалізований курс для робочої сфери. На платформі теж сподобалось працювати, все професійно і максимально зручно, Ответить
                        • Был(a) на уроке 16 Сентябрь 2022, 10:18
                         Оценка - 10
                         Преподаватель 10.0
                         Методика обучения 10.0
                         Учебный класс (офис) 10.0
                         Сервис 10.0
                         Навчаєсь не перший місяць, дуже подобається методика АнтиШколи Ответить
                         • Был(a) на уроке 14 Сентябрь 2022, 22:26
                          Оценка - 9
                          Преподаватель 9.0
                          Методика обучения 9.0
                          Учебный класс (офис) 8.0
                          Сервис 10.0
                          Нещодавно віддали молодшого брата на англійську до АнтиШколи, ходить на кожний урок із задоволенням, рекомендую. Ответить
                          • Был(a) на уроке 14 Сентябрь 2022, 19:49
                           Оценка - 10
                           Преподаватель 10.0
                           Методика обучения 10.0
                           Учебный класс (офис) 10.0
                           Сервис 10.0
                           Навчаємось з дівчиною вже кілька уроків, все подобається! Дякую вчителю Світлані за те, що йду на урок з посмішкою Ответить
                           • Был(a) на уроке 14 Сентябрь 2022, 11:34
                            Оценка - 10
                            Преподаватель 10.0
                            Методика обучения 10.0
                            Учебный класс (офис) 10.0
                            Сервис 10.0
                            Дуже сподобалася англійська в АнтиШколі. Я залишилась дуже задоволеною своїм викладачем – Ольгою Юрчак. Дуже приємний, розуміючий і чуйний учитель Ответить
                            • Был(a) на уроке 13 Сентябрь 2022, 10:25
                             Оценка - 10
                             Преподаватель 10.0
                             Методика обучения 10.0
                             Учебный класс (офис) 10.0
                             Сервис 10.0
                             АнтиШкола - це чудова можливість не тільки вивчити англійську та позбавитися мовного бар"єру, а і під часу процесу навчання отримувати задоволення від спілкування та свого особистого росту. Отримала дуже крутий досвід того, що вивчення мови може бути дуже захопливим та цікавим. Круті викладачі на будь який смак та забаганки. Можливість розвитку різного направлення англійського ( підготовка до міжнародних іспитів, роботи закордоном та в міжнародних компаніях...) Рекомендую кожному, хто шукає нестандартні курси! :) Ответить
                             • Был(a) на уроке 12 Сентябрь 2022, 17:43
                              Оценка - 10
                              Преподаватель 10.0
                              Методика обучения 10.0
                              Учебный класс (офис) 10.0
                              Сервис 10.0
                              Ответить
                              • 12 Сентябрь 2022, 17:23
                               Когда я думаю про Антишколу улыбка на моем лице возникает автоматически!
                               Эта школа ассоциируются у меня с тремя словами: теплота, эмоциональность и счастье.

                               Я давно искала такое место, где я смогу практиковать именно разговорную речь. Эта школа именно то, что я искала. Хотя нет, даже больше!

                               Отдельное спасибо нужно сказать организаторам за отличный подбор преподавателей и группы.
                               Мне кажется, что в какие то моменты, я поключалась на занятие именно ради людей. Настолько заниматься в группе, где тебя ждут твои единомышленники с которыми можно посмеяться, подурачиться, но при этом делать все это на английском языке!

                               На занятиях нет никакой напряженности. Все проходит в формате игр и развлечений. Полтора часа пролетает просто как 2 минуты.

                               Если вы боитесь заговорить, то вам именно сюда!
                               Ответить
                               • 12 Сентябрь 2022, 16:55
                                Рекомендую Антишколу англійської мови всім, хто хоче поліпшити свої скіли в розмовну англійську! Саме тут мене навчили слухати і чути англійську мову, розрізняти окремі слова, фрази, конструкції і надавати всьому цьому сенс. Спасибі нашим вчителям Дімі і Ксюші за їх "Only English"!
                                Ответить
                                • 11 Сентябрь 2022, 00:56
                                 Хочу отметить высокий профессионализм преподавателя, а именно уровень языка, личностные качества, эрудицию. Уроки интересные, большой плюс - домашние задания на онлайн платформе, обратная связь преподавателя всегда. Еще: дополнительные ивенты согласно интересам и уровню, атмосфера и самое главное ЭФФЕКТИВНОСТЬ!
                                 Ира ЛУЧШАЯ
                                 Ответить
                                 • Был(a) на уроке 9 Сентябрь 2022, 08:33
                                  Оценка - 9.8
                                  Преподаватель 10.0
                                  Методика обучения 10.0
                                  Учебный класс (офис) 9.0
                                  Сервис 10.0
                                  Записав дитину на пробний урок, мені і сину дуже сподобалось. Цікавий підхід до діток, і подача матеріалу. Купили індивідуальний курс і думаю, що ми досягнемо результату. Рекомендую навчання в антишколі) Ответить
                                  • Был(a) на уроке 7 Сентябрь 2022, 18:57
                                   Оценка - 10
                                   Преподаватель 10.0
                                   Методика обучения 10.0
                                   Учебный класс (офис) 10.0
                                   Сервис 10.0
                                   Все сподобалось, віддав свою 8ти річну сестру до АнтиШколи, навчається індивідуально Ответить
                                   • Был(a) на уроке 6 Сентябрь 2022, 16:16
                                    Оценка - 8.5
                                    Преподаватель 8.0
                                    Методика обучения 8.0
                                    Учебный класс (офис) 10.0
                                    Сервис 8.0
                                    Ответить
                                    • Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2022, 22:54
                                     Оценка - 9.5
                                     Преподаватель 10.0
                                     Методика обучения 9.0
                                     Учебный класс (офис) 9.0
                                     Сервис 10.0
                                     Навчаюся в школі ще з листопада місяця, мені дуже подобається Ответить
                                     • Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2022, 10:58
                                      Оценка - 10
                                      Преподаватель 10.0
                                      Методика обучения 10.0
                                      Учебный класс (офис) 10.0
                                      Сервис 10.0
                                      Пробний урок пройшов на вищому рівні, це саме те, що я шукала. Методист пояснив всі тонкощі платформи та визначив мій рівень, таким чином Вам не доведеться тратити свій час та кошти, на з'ясування цих нюансів!) Якщо ви в пошуках сервісу для вивчення англійської, в якому продумано все до найменших дрібниць, вам в Антишколу:) Ответить
                                      • Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2022, 10:47
                                       Оценка - 10
                                       Преподаватель 10.0
                                       Методика обучения 10.0
                                       Учебный класс (офис) 10.0
                                       Сервис 10.0
                                       Школа супер, все професійно і мій час не гаяли на пусті балачки, взяв собі курс С1 і повністю задоволений Ответить
                                       • Был(a) на уроке 2 Сентябрь 2022, 17:08
                                        Оценка - 8.3
                                        Преподаватель 9.0
                                        Методика обучения 8.0
                                        Учебный класс (офис) 8.0
                                        Сервис 8.0
                                        Ответить
                                        • Был(a) на уроке 1 Сентябрь 2022, 17:44
                                         Оценка - 9.8
                                         Преподаватель 10.0
                                         Методика обучения 10.0
                                         Учебный класс (офис) 9.0
                                         Сервис 10.0
                                         Про АнтиШколу я дізналась з реклами в соцмережах. У розмові з менеджером підібрали зручний для мене час та призначили перший безкоштовний урок в той же день! Трохи хвилювалась, як перед екзаменом чи тестом, але методист на занятті була дуже уважною та в невимушеній атмосфері, спілкуванні ознайомила мене з роботою інтерактивної онлайн-платформи, точно визначила який рівень англійської у мене та дала рекомендації щодо програми занять, вислухавши мої побажання та цілі у вивченні. Після заняття з'явилось ще більше мотивації та бажання вивчати англійську. Уже обрала для себе пакет на 48 індивідуальних занять і дууже зручно, що є варіант оплати частинами. Знайшла для себе саме той формат навчання, який хотіла і впевнена, що досягну крутих результатів! Рекомендую! ✨ Ответить
                                         • Был(a) на уроке 1 Сентябрь 2022, 13:05
                                          Оценка - 9
                                          Преподаватель 9.0
                                          Методика обучения 9.0
                                          Учебный класс (офис) 9.0
                                          Сервис 9.0
                                          Коротко розповім свою історію, як потрапив сюди. Вирішив розпочати вивчення англійської, щоб у перспективі піти працювати в IT. Побачив рекламу та залишив заявку на безкоштовний урок. Перше, що сподобалося - те, що зателефонували і допомогли із записом буквально через 10 хвилин. На уроці з методистом швидко порозумілися, час пролетів швидко. Допомогли визначити мій поточний рівень мови та порадили, який курс вибрати. Ну і останнє, що хотілося б відзначити – викладач. Хоча я не йшов на спрямований курс для IT, викладач був "в темі" і на уроках додатково вивчали терміни та слова, які потрібні айтішникам. Загальна оцінка – 9 з 10, тому що десятки не ставлю нікому, бо завжди є до чого рости та розвиватися. Ответить
                                          • Был(a) на уроке 1 Сентябрь 2022, 12:36
                                           Оценка - 9.8
                                           Преподаватель 10.0
                                           Методика обучения 10.0
                                           Учебный класс (офис) 9.0
                                           Сервис 10.0
                                           Побачила в инстаграм круту рекламу, прям захотілось почати активно займатися англійською. Заповнила заявку на сайті, мені передзвонив менеджер, швидко підібрав для мене час та класного викладача. Взяла одразу 24 заняття та не пожалкувала. Дуже сподобався професіоналізм та індивідуальний підхід до клієнтів :)) Ответить
                                           • Был(a) на уроке 31 Август 2022, 14:56
                                            Оценка - 9.5
                                            Преподаватель 10.0
                                            Методика обучения 9.0
                                            Учебный класс (офис) 10.0
                                            Сервис 9.0
                                            Для нас онлайн-навчання в АнтиШколі стало знахідкою – можливості возити дитину на уроки немає, так як наразі часто відбуваються переїзди. Онлайн-уроки завжди з нами і у дитини немає перерв в навчанні. Також дитина обожнює комп'ютери - а тут урок по інтернету, суцільне задоволення, начебто розважається, і одночасно навчається. Донці 5 років. З першого заняття ми зрозуміли, що на уроках все доступно і цікаво, донька сама проситься ходити на заняття. Урок різноманітний, матеріал подається в різних формах, через ігри, активності, пісні. Вчитель легко знаходить контакт з дітьми, танцює і співає разом з малюками. Рада, що нз ми не помилися з вибором школи англійської мови для малої. Ответить
                                            • Был(a) на уроке 29 Август 2022, 18:36
                                             Оценка - 9
                                             Преподаватель 9.0
                                             Методика обучения 9.0
                                             Учебный класс (офис) 8.0
                                             Сервис 10.0
                                             Ответить
                                             • Был(a) на уроке 26 Август 2022, 09:56
                                              Оценка - 10
                                              Преподаватель 10.0
                                              Методика обучения 10.0
                                              Учебный класс (офис) 10.0
                                              Сервис 10.0
                                              Вирішила пройти пробне заняття в АнтиШколі! Було цікаво як працює онлайн, тому що ніколи не було досвіду Я залишилась в захваті від уроку, від методики Ми з методистом весь час говорили та пройшли тест на інші навички. Дуже велика турбота з боку методиста: оцінила мій рівень, допомогла з форматом та програмою Я неймовірно задоволена підходом та сервісом школи, однозначно для себе обрала пакет подальших занять Ответить
                                              • 24 Август 2022, 15:20
                                               НЕ РАДЖУ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ! Антишкола - це справжні АФЕРИСТИ. До війни заплатила за курси 16 тис. грн, пройшла уроків 10. Після війни не було можливості у мене відновити зайняття, оскільки з малою дитиною шукала безпечне місце для життя. Про групові курси мені нічого не писали (це якась дикість - заплатила за індивідуальні, а як виявилось, вони вирішили їх замінити на групові). Коли вирішила відновити курси, вони мені відповіли, ще термін дії мого пакета закінчився і вони нічого не можуть вдіяти.Ответить
                                               • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы24 Август 2022, 16:44
                                                Екатерино, нам шкода, що у ваших уроків закінчився термін раніше, ніж ви встигли іх пройти. Однак Ваша оплата була 17.09.2021 . З моменту вашої оплати пройшло 11 місяців. І у кожної послуги є свій термін. Ви купляли пакет на 48 уроків і пройшли 18 уроків. Купляючи пакет з відповідною кількостью уроків ви отримуєте і вартість кожного уроку дешевшу.

                                                Якщо оплачувати такий пакет по 6 уроків в пакеті, то вартість 48 уроків скаладє 22 320 грн. Саме з метою, щоб кожне заняття було для вас дешевше і в цьому пакеті є умови його використання. Ми не замінювали ваші індивідуальні уроки на групові. Дія вашого пакету була закінчена і у зв`язку з вашою сиутацію запроновуали пройти в курс в групі безкоштовно.
                                                Ответить
                                                • Катерина Городилова 24 Август 2022, 17:21
                                                 Дякую за відповідь, але мені не пропонували проходити безкоштовно групові курси. Це форс мажор, не лише зі мною Ви так вчинили . Я не розумію, у Вас багато вже клієнтів, чому Ви собі псуєте репутацію.Ответить
                                                 • Катерина Городилова 24 Август 2022, 18:19
                                                  Ви заблокували мою сторінку, де проводились курси,тому я не змогла згадати кількість пройдених уроків. Мене ніхто не попереджав, що мій срок вже завершується.При укладанні договору з Вами,про сроки нічого не було сказано, Вы це вигадали ,щоб була причина відмови в проходженні курсів. Замість того,щоб збирати гарні відгуки від задоволених учнів,які завершили процес навчання,Ви вирішили "списати' старих учнів и набрати нових.Це дуже огидно....Ответить
                                                  • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы25 Август 2022, 11:27
                                                   Катерино, ваш доступ не заблокован, ви маєте доступ до свого особистого кабінету.
                                                   Там доступні усі ваші пройденні матеріали з уроків. Ми нічого і нікому не блокуємо. Якщо ви забули пароль, то на головній сторінці нажміть «забули пароль» і вам на пошту прийде новий
                                                   В самому договору вказано срок дії кожного пакету. Саме з цього і формується його вартість.

                                                   Ми ще раз вибачаємося, що у вас склався саме такий досвід, однак я наглошую на тому, що є певні умови взаємовідносин і не дивлячись на те, що ваш срок дії уроків був завершений ми вам надали можливість додатково пройти повністью безкоштовно групові уроки. Саме тому що ви наш студент і саме тому, що у вас така ситуація і саме для того, щоб ваш відгук був позитивний.
                                                   • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы25 Август 2022, 11:45
                                                    Не дивлячись на те, що ваш пакет завершив срок , ми відновили ваші індивідуальні уроки.
                                                    Гарних занять і гарних результатів в АнтиШколі
                                                   • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы25 Август 2022, 11:59
                                                    15.06.2022 о 13:10 на пошту, що ви вказували для контакту ми вам надіслали e-mail о проходженні группового навчання безкоштовно.

                                                    20.06.2022 о 13:35 ваш була надіслана sms про те, що потрібно відновити ваш пакет індивідуального навчання.

                                                    Ми вас інформували о кожних діях, які були важливі і які вам надавали можливість як додаткового навчання так і те, що потрібно відновити індивідуальне навчання
                                                    Ответить
                                                 • Был(a) на уроке 23 Август 2022, 14:49
                                                  Оценка - 9.5
                                                  Преподаватель 10.0
                                                  Методика обучения 10.0
                                                  Учебный класс (офис) 9.0
                                                  Сервис 9.0
                                                  Ответить
                                                  • 23 Август 2022, 14:38
                                                   Дуже класні курси англійської мови. Залишилась задоволена своїм викладачкою — Ольгою Юрчак. Приємна, розуміюча та чуйна) серед багатьох курсів англійської АнтиШкола виділяється професіоналізмом викладачів, які знають свою справу як ніхто інший! З Ольгою ми займались 3 місяці і вона допомогла підтягнути мій рівень з В1 до В2. Планую повернутися до практичних занять в АнтиШколі, яких не вистачає в університеті. Тепер рекомендую школу всім друзям)Ответить
                                                   • 20 Август 2022, 17:27
                                                    Школа #1. Отлично обучают. Насыщенная и интерактивная программа. Общение исключительно на английском! Хорошее место для приобретения новых знаний!Ответить
                                                    • Был(a) на уроке 20 Август 2022, 14:26
                                                     Оценка - 9.5
                                                     Преподаватель 9.0
                                                     Методика обучения 10.0
                                                     Учебный класс (офис) 9.0
                                                     Сервис 10.0
                                                     Був на пробному уроці. Методист почула мої побажання та підготувала пробний саме для мене. Урок пройшов добре, платформа гарна. Потім розробили учбовий план під мої цілі, підібрали тічера саме під ці потреби. Загалом справили дуже гарні враження! Починаю навчання вже з понеділку) Ответить
                                                     • 12 Сентябрь 2021, 15:24
                                                      Занимался онлайн. Оплачивал по 12 индивидуальных уроков. И каждый раз после 12 уроков повышалась цена. В итоге после 3х месяцев принципиально закончил обучение в этой школе. Я не прошёл даже один уровень (4 месяца), а цена поднималась. Абсолютное неуважение к своим клиентам. Мне нравилось и я был готов заниматься и дальше, но компании это не интересно по всей видимости.Ответить
                                                      • 9 Июль 2021, 15:00
                                                       Добрый день.
                                                       Впервые в своей жизни пишу плохой отзыв, и от этого еще злее становлюсь.
                                                       Увидев рекламу на Youtube о том, какая эта школа крутая, не поверила своим ушам и что стало последней точкой кипения и спровоцировало написания этого комментария!

                                                       В рекламном ролике очень удивило формулировка примерно такая: « Мы подберем для вас актуальный план достижения вашей цели» А на самом деле - просто дают шаблонную программу без учета твоих пожеланий по программе обучения и твоим целям для изучения языка!
                                                       Хотели начать заниматься в этой школе с супругом, и тут начался какой-то хаос…

                                                       Звонок первый:
                                                       Рассказали о своих планах на обучения и своих пожеланиях. После чего назначили первое занятие.
                                                       Звонок второй:
                                                       После первого занятия (вводного занятия), где мы снова рассказали о своих планах на обучение!
                                                       Звонок третий:
                                                       После того, как мы перешагнув через свою гордость и попросив дать ответ по нашим вопросам, методист попросила еще раз рассказать о своих планах на обучение и своих пожеланиях, что уже вывело из себя!!!
                                                       Сказали что у них методист уволился и нет информации какие у вас планы на обучения.

                                                       Эти три звонка показали, что в структуре компании творится хаос и сотрудники - или не могут или не хотят передавать информацию своим коллегам, что бы клиент как минимум не чувствовал себя попугаем и не повторял раз за разом одно и тоже.
                                                       Сложилось впечатление, что компания заинтересована ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО в получении прибыли (это логично, но все же...), а не в адекватном подходе к клиенту.
                                                       После этого всего, на наш запрос о том, можно ли приобрести не 12 занятий сразу, а только 3 - что бы посмотреть на то, как будет проходить общение и обучение с преподавателем, так как не целесообразно делать покупку на 12 занятий с таким подходом к клиенту, которое было описано выше.
                                                       На что нам просто ответили: «В очень редких случаях можем предоставлять 6 занятий, а 3 нет».

                                                       Наверное, в этой компании подход такой - не звонят первыми, что бы клиент знал свое место или же просто так сошлись звезды и нам просто не суждено учиться в это школе (а очень между прочим хотелось).

                                                       *** Речь идёт об онлайн-формате обучения, без привязки к школе.
                                                       Ответить
                                                       • 13 Апрель 2021, 16:51
                                                        Мне все понравилось. Для человека который находится в эпоху активной диджитализации во всех слоях предоставления услуг , отличный выбор !
                                                        Отличный методист . которая подобрала отличную тему на пробный урок , а также приятные в общении менеджеры , которые с тобой на всех этапах твоего обучения . АнтиШколу рекомендую
                                                        Ответить
                                                        • 1 Февраль 2021, 19:42
                                                         Очень довольна курсом! На уроках успевали рассмотреть все и даже больше. Уроки проходили "на одном дыхании". Очень хорошие преподаватели, умеют находить общий язык, правильно преподносить и объяснять материал. Приемлемая цена. Очень хочется отметить Николь, мастер своего дела.Ответить
                                                         • 30 Январь 2021, 02:07
                                                          Качество материалов очень низкое. Практически в каждом упражнении есть ошибки. Такое впечатление, что копирайтер просто через гугл словарь переводил русские тексты. Хотя нет. Гугл объективно лучше переводит. Встроенный словарь - это вообще смех! Один вариант перевода и как правило не тот. В общем грустно все. Тот же бесплатный лингвалео качественнее в разы.
                                                          Преподаватели. Примерно половина младше 20 лет. То есть первая подработка для студентов. Я полгода учился в EnglishPrime - там преподаватели на уровень выше.
                                                          Не верьте рекламе. Эти курсы не стоят денег. Вообще никаких. Халтура!
                                                          Ответить
                                                          • 29 Июнь 2020, 22:06
                                                           Захоплива система навчання, де навчаєшся в більшій мірі самотужки на онлайн платформі і не прив'язана до конкретного часу.
                                                           Цікаво те, що уроки продумані, є 3 частини: нові словами, граматика та практика. Одразу протягом уроку вивчаєш все (хоча звісно не без повторень після).
                                                           Також я маю кілька уроків з вчителем. В мене дуже класний вчитель, протягом уроку весь час говоримо і треную граматику.
                                                           І до того всього ще маю змогу ходити на спікенклаби де треную все вивчене протягом уроку. На клабах ми обговорюємо різноманітні теми, гуляємо по світових музеях (через інтернет). І велитенський плюс, що все це на відстані витягнутої уроки в моєму компі.
                                                           Дякую вам за ці можливості.
                                                           Ответить
                                                           • Был(a) на уроке 30 Апрель 2020, 16:54
                                                            Оценка - 9.5
                                                            Преподаватель 10.0
                                                            Методика обучения 10.0
                                                            Учебный класс (офис) 8.0
                                                            Сервис 10.0
                                                            Ответить

                                                            Добавить новый отзыв