Отзывы о курсах AntiSchool Online

9.5 из 10
Онлайн-школа
9.5 из 10
Онлайн-школа

Оценка школы на базе 34 проверенных отзывов 9.5

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 186
Добавить отзыв

 • 15 Май 2024, 00:10
  Учусь 3 месяца прогресса не заметил абсолютно ни какого. Возможно дело во мне, а может и нет. В платформа очень и очень много багов. Курсы сами по себе шаблонные, таблицы с объяснениями грамматики непонятные и замудренные. Вообщем, рекомендовать не могу
  • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы16 Май 2024, 12:09
   Доброго дня, Артем ! Залиште, будь ласка, ваші контакти на ел. пошту helen.sdclient@gmail.com, щоб ми змогли ідентифікувати вас як учня та допомогти вирішити ваше питання
  • 10 Май 2024, 13:22
   Реально, школа оправдывает свой бренд - антишкола
   Несмотря на аггресивный маркетинг и огромной кол-во звонков. Я действительно немного заинтересовался. Потратил время на заполнение моих данных вместе с менеджером. Мне назначити тестовый урок, позвонили за 2 часа занятия и уточнили точно ли я буду?! И вот наконец тот самый тестовый урок, я прошёл тестовое задание перед началом. И вот.... началось. Я захожу по ссылке и... 5 минут проходит, а учителя нет, 10 минут проходит учителя вс' также нет. Конец урока и всплывает окно как вы оцениваете ваш первый урок?) Даже не знаю как ответить, потому что урока то и не было. Очень странно, что мне за два часа позвонили с вопросом "Точно ли я буду?" а учителя - не набрали). Итого: просто впустую потраченное время. Если такое отношение на самом первом этапе букетноконфетного периода, а именно работа с новым клиентом, то представляю что будет когда оплатишь пакет занятий... Не советую
   • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы16 Май 2024, 12:01
    Доброго дня, Анатолій ! Дуже шкода, що сталась така прикрість під час безкоштовно пробного заняття. Ми обов*язково це виправимо. Будемо раді, якщо ви напишите на ел. пошту helen.sdclient@gmail.com - ми підготуємо для вас приємний бонус, підберемо новий зручний для вашого пробного заняття та виправимо ваше враження
   • Хочу подякувати AntiSchool за бездоганний підхід до навчання студентів!Моя донька займається з AntiSchool з вересня 2023 року і рівень її англійської мови значно покращився!Вона вже майже вільно говорить, більш впевнено.Особлива подяка нашому викладачу Катерині за профе іоналізм і підхід до учнів та нашому менеджеру Ірині за турботу і постійну увагу!Навчання будемо продовжувати тільки в AntiSchool!
    • 7 Май 2024, 10:32
     Якщо ви зареєструєтесь на безкоштовний урок чи якісь плюшки від цієї школи - будьте готові до того, що вам будуть телефонувати кожного дня! Не розумію, чому люди не розуміють фразу "МЕНІ НЕ ЦІКАВО" і продовжують телефонувати з різних номерів? Я втомилась блокувати ці номери! Невже ви думаєте, що таким агресивним маркетингом чогось доб'єтесь?
     • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы16 Май 2024, 12:11
      Доброго дня, Катерино
      Просимо вибачення за завдані незручності. Будь ласка, напишіть ел. пошту helen.sdclient@gmail.com щоб ми змогли перевірити та видалити контакт, якщо вивчення англійської в Антишколі для вас неактуальне.
     • 26 Апрель 2024, 22:39
      Проходив уроки в антишколі , користувався як бустером так само були і індивідуальні заняття з викладачем.
      Моя оцінка це добре, бо були свої моменти по мірі проходження, сказати, що вони не вирішувалися не скажу, але були моменти які вирішувалися довго.
      Як школу для навчання я б рекомендував і рекомендую, оскільки з тічером є звʼязок постійно, з викладачем можливо домовитись і мати гарні відносини.
      Стосовно знань, платформа зручна та інтерактивна, завжди можливо повернутися та повторити пройдений матеріал, все в он-лайні що дуже зручно, не треба відстежувати, але я трішки кінестет, тому певні моменти я занотовував.
      • 22 Апрель 2024, 12:08
       Два з трьох викладачів, які в нас були мали жахливу вимову і дуже бідний словниковий запас. Також педагогічні здібності дуже низькі. Ми відзаймались проплачені заняття і продовжувати не будемо. Очевидно, що наймають вони людей без відповідної освіти і досвіду спілкування з носіями мови, аби закрити сумнівними викладачами наплив студентів, які приходять з онлайн реклами. Дуже жаль батьків, які не знають мови і не можуть оцінити викладача, продовжуючи платити за такий рівень немалі гроші.
       • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы16 Май 2024, 12:24
        Доброго дня, Ірино ! Дякуємо за ваш зворотній зв*язок

        Нам прикро, що у вас залишились такі враження від навчання
       • 21 Апрель 2024, 12:32
        Доброго дня
        • 18 Апрель 2024, 19:14
         Я дуже задоволена цією школою англійської мови! Вона вражає своєю професійністю, цікавими заняттями та ефективним підходом до навчання. Помітно покращення у моєму рівні англійської, і я в захваті від результатів. Рекомендую цю школу усім, хто хоче швидко та якісно вивчити англійську мову! Поміж багатьох переваг школи англійської є також те, що вони пропонують дуже цікаві програми. Вони організовують різноманітні, інтерактивні уроки які допомагають зануритися в мовне середовище та покращують розуміння англійської мови. Це не лише ефективно, а й цікаво!
         • 16 Апрель 2024, 13:19
          Я займаюсь вже декілька місяців. І можу сказати, що це поки найкраща школа де я займався англійською. Мені подобається методика навчання, подобається, що ціни на навчання дуже доступні, підбирають вчителя під твій рівень, та під твою ціль, під твій час. В загалом рекомендую !
          • 15 Апрель 2024, 20:45
           Набор конченых у*банов, а не школа. Не приведи Господь позвонить в эту тупую парашу. Будут спамить звонками хуже, чем днепровские офисы.
           • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы16 Апрель 2024, 17:00
            Доброго дня, Ярослав
            Просимо вибачення за завдані незручності. Будь ласка, напишіть ел. пошту helen.sdclient@gmail.com щоб ми змогли перевірити та видалити контакт, якщо вивчення англійської в Антишколі для вас неактуальне.
           • 15 Апрель 2024, 08:25
            Дуже подобаються заняття в Антишколі. Максимально зручна платформа, хоть і бувають помилки але не критичні. Знайшли спільну мову з викладачем швидко
            • 9 Апрель 2024, 11:45
             В антишколе дочка занимается 2 месяца, каждый урок она ждёт с удовольствием. Очень нравится именно то что акцент ставится на разговорную практику , хотя и грамматики тоже не мало. Очень советую эту школу…
             • 8 Апрель 2024, 16:42
              Моя донька займається не довго в цій школі, але результати бачу вже хороші.
              • 5 Апрель 2024, 21:16
               Я вчусь вже пів року, мені все подобається крута платформа, приємний вчитель та я вже почав говорити
               • 4 Апрель 2024, 22:02
                Займаюся в антишколі майже пів року двічі на тиждень (заняття індивідуальні). За цей час мій прогрес очевидний. Збільшився словниковий запас, поступово зникає страх спілкування англійською щ іншими. Також, відзначу зручний функціонал платформи і професійні якості свого викладача. Загалом усе супер, планую і надалі займатися в антишколі
                • 3 Апрель 2024, 18:22
                 Я вчусь вже пів року, мені все подобається крута платформа, приємний вчитель та я вже почав говорити
                 • 2 Апрель 2024, 15:14
                  В мене дитина вчиться в АнтиШколі. Дуже любить заняття.Вчимось не часто, але результат є. Вчитель в нас супер) Я дуже задоволена.Дуже дякуємо за Вашу школу:)
                  • 28 Март 2024, 13:17
                   В мене дві причини, чому я залишаюся з цією школою. Це мега зручна платформа, а головне це можливість відкривати та передивлятися попередньо вивчені уроки та повторювати вивчені слова. Це кваліфікований вчитель - зрозумілий в будь-якому уроці та в будь-якій темі. Я навчаюсь індивідуально, маю можливість наперед повідомити та перенести урок на другий день чи час. Дякую, гарна платформа для вивчення англійської.
                   • 22 Март 2024, 10:31
                    Дитина займається 1,5 місяці в школі і задоволена. Тому придбали новий пакет уроків. Вчитель знайшов підхід до дитини,гарно пояснює. Зручний для нас розклад занять. Тому будемо і надалі займатись в Anti School
                    • 17 Март 2024, 17:01
                     Займаюсь в Antischool , майже пів року , з перервами , але думки змінити школу, навіть , не зʼявлялось .Рекомендую для вивчення англійської всім друзям та знайомим, підсадила, навіть, маму .
                     З перших занять починаєш розмовляти , я прийшла в Антишколу в рівнем А2 , але через 2 місяці я , вже говорила так , що в мене питали , як я добилась такого прогресу, за такий короткий термін , тому всім щиро рекомендую )
                     Дуже вдячна , що натрапила на вашу рекламу рік тому
                     • 17 Март 2024, 00:15
                      Я зайшла на ваш сайт та одразу дуже голосно кричить допомога онлайн (мій телефон завжди без звуку, але тут не допомогло ). Одразу вийшла як страшний сон. Це жах. Навіть не можна вивчити, що там є.
                      • 13 Март 2024, 20:04
                       Навчаюся уже пів року, дуже задоволений. відчуваю прогрес в усіх аспектах володіння англійською. Крута платформа, цікава програма і дуже гарна викладачка. Особливо хотів би звернути увагу на ціни в порівнянні з конкурентами.
                       • 12 Март 2024, 16:46
                        Дуже подобається навчання. Результати бачу вже після першого місяця. Сплатила курс з 96 занять, щоб не зіскочити з навчання) і ціна дуже вигідна. Дякую моєму викладачу Віталію. Всім школу рекомендую:)
                        • 12 Март 2024, 14:43
                         Займаюсь в школі вже 2,5 місяці. Дуже задоволена, легка платформа, навчання підбирається індивідуально, як і графік, а ще вчитель, мені дуже пощастило з цим. За цей недовгий час я вже бачу прогрес і готова йти далі і далі))
                         • 12 Март 2024, 10:11
                          Мені перетелефонували з цієї школи і запросили на безкоштовний урок.. Розмова була позитивна. В розмові я поділилась своїми сумнівами щодо свого віку і цін, бо не була в курсі вартості. Мені розвіяли ці сумніви і що дальше? А нічого! ніяких посилань на безкоштовний урок!
                          Неприємно і принизливо
                          • Займаємся в школі 2 місяці, вже бачу результат, дитина почала краще читати, і перекладати речення, дуже цікаві домашні завдання і весело проходить урок. Сама з радістю беру участь у навчанні .
                           • Чудово навчають. Насичена та інтерактивна програма. Спілкування виключно англійською! Хороше місце для набуття нових знань!
                            • 4 Март 2024, 13:52
                             Дякуємо школі за відмінну організацію починаючи від пробного уроку до вирішення дрібних питань, які виникають у процесі учоби та питань повзаних з оплатою і так далі.
                             Викладачі дуже професійно проводять заняття, дитина зацікавлена, на уроках не нудьгує. У дитини є контакт з викладачем, що дуже для нас важливо.
                             Навчаємось англ та математиці на даній платформі. Плануємо і надалі займатися, бо є результати.
                             Дякую окремо менеджерам та викладачам та терпіння і вирішення усіх питань.
                             • 29 Февраль 2024, 15:46
                              В мене дитина вчиться в АнтиШколі. Дуже любить заняття. Кожен тиждень чекає з нетерпінням.
                              Вчимось не часто. Але результат є. В школі приймали участь в олімпіаді, отримала 2 місце. Дуже дякуємо за Вашу школу:)особлива вдячність нашому вчителю Катерині Лариній.
                              • 27 Февраль 2024, 20:27
                               Вже рік навчаюсь в АнтіШколі і в мене позитивний досвід вивчення англійської мови в цій школі. Я проходила багато курсів в інших школах і на даний момент ця школа є для мене найкращою знахідкою. Я займаюсь з носієм мови і всі заняття цікаві та інтерактивні, що робить процес навчання веселим та ефективним. Тому, сміливо раджу АнтиШколу
                               • 22 Февраль 2024, 23:21
                                В мене син займається математикою) він дуже задоволений . Вчителька Марія дуже добре все пояснює, він спокійно робить домашнє завдання. Ми задоволенні школою))
                                • 20 Февраль 2024, 20:34
                                 Я проходжу навчання у AntiSchool B2 level понад місяць. Жахлива школа, спочатку мені попався викладач з абсолютно не поставленою вимовою! Написала для менеджерів - змінили групу. Наступний викладач виявився ще гіршим. Жахливий підхід до організації уроку! Викладач постійно починає урок на 5 хвилин пізніше та закінчуються на 10-20 раніше. Зверталася у пітримку декілька разів, стосовно цього питання, результату немає. Домашнє завдання так і є не перевірено за досить довгий період часу. Коли нас ділять на групи для обговорення у кімнтати в zoom, викладач не приєднується взагалі на якийсь певний час, щоб послухати нашу розмову та виправити помилки. Пояснення граматики - жахливе. Низька якість матеріалів уроку та дз, майже у кожному уроці є помилки.
                                 • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы26 Февраль 2024, 10:34
                                  Доброго дня, Hanna
                                  Нам прикро, що у вас склалось таке враження щодо навчання і ми б дуже хотіли розібратись у ситуації , що сталась, адже якість занять та враження студентів для нас пріорітетна
                                  Будемо вдячні , якщо ви напишите на ел. пошту helen.sdclient@gmail.com
                                 • 19 Февраль 2024, 15:58
                                  максимально хороші і розуміючі викладачі, зручна програма, можливість навчатися індивідуально за зручним для кожного графіком
                                  • 18 Февраль 2024, 14:47
                                   Навчаюсь вже майже пів року, мені все подобається , а особливо платформа для навчання це пушка
                                   • 14 Февраль 2024, 22:08
                                    Дуже подобається платформа, чудовий викладач Лілія, постійно допомагає, без проблем можу переносити уроки, переглядати попередні уроки, багато приємних бонусів під мій рівень. Цікаве дз, обговорення та виправлення помилок. Вже другий раз беру 12 індивідуальних уроків, задоволена повністю. Якщо хочете прокачати свою англійську, то welcome
                                    • 14 Февраль 2024, 14:45
                                     Уроки взяла для своїх дітей, щоб підтягнути англійський, їм подобається і я бачу результат.Дякую.
                                     • 12 Февраль 2024, 22:31
                                      Anti school - це захоплююча платформа, яка надає унікальні можливості для навчання поза межами традиційної освіти. Їхні курси не лише надихають, а й стимулюють до саморозвитку. Я вражена якістю матеріалів та професійним підходом команди. Рекомендую Anti school для всіх, хто прагне вдосконалити свої знання та навички з англійської мови!
                                      • 10 Февраль 2024, 22:03
                                       З школою співпрацюєм не так давно. Шукала для дитини 13 років індивідуальні заняття і натрапила на Antischool.
                                       Почитала відгуки, зробила запит на консультацію менеджера. Зі мною швидко зв'язались, детально розповіли про всі умови. Далі був тест і інтерв'ю на визначення рівня знань, а також пробний безкоштовний урок, щоб дитина ознайомилась з платформою навчання і методикою викладання.
                                       Далі я оплатила заняття (вирішила спробувати 3 місячний блок 24 заняття).
                                       Також, що дуже сподобалось і мене, і сина детально розпитали критерії, за якими підібрати вчителя.
                                       В цілому - задоволена дитина. Їй цікаво. З радістю очікує онлайн заняття. Зараз закінчується оплачений блок, буду купувати наступний.
                                       • 8 Февраль 2024, 10:06
                                        Мой ребёнок начал занятия с ноября 2023,каких либо проблем с преподаванием мы не заметили,все было четко,дисциплинированно.Преподаватель очень внимательна и доходчиво объясняет предмет,как техника преподавание моему сыну понравилось и мы еще взяли не большой курс для закрепления знаний.Мы довольны!!!
                                        • 7 Февраль 2024, 16:24
                                         Я у захваті від курсів у Anti school. Мені дуже подобається платформа, програма навчання та викладач. Я сама займаюсь і дитині вже оплатила курс, з дитиною пробувала попередньо займатись у 2 школах, але то не зрівнити з Вашою школою!!! Ми задоволенні на всі 1000 % дякую!
                                         • 5 Февраль 2024, 18:55
                                          Дуже вдячні школі та нашому викладачу, Валерії за цікаве пізнання дитиною англійської мови.
                                          • 4 Февраль 2024, 16:10
                                           Дуже класні уроки та індивідуальний підхід до кожного. Мені все дуже сподобалось!
                                           • 3 Февраль 2024, 22:17
                                            Онлайн школа англійської мови вражає своєю ефективністю та інтерактивністю. Викладачі професійні, уроки цікаві, а підхід до навчання дозволяє швидко та легко покращувати рівень володіння англійською. Я задоволений результатами та рекомендую цю школу для тих, хто шукає якісний онлайн-курс англійської.
                                            • 2 Февраль 2024, 11:48
                                             Лично мне не понравилась школа. Месяц занимаю уже два раза меняются преподаватели. Платформа тормозит. Педагог нажимает у себя что-то что бы у меня показалось. Ничего не показывается. Приходиться тратить время на настройку и синхронизацию наших действий с преподавателем.
                                             Преподаватели не на секунду дольше не задерживаются. Хотя платформа глючит.
                                             Другие отзывы мне кажется накрученные. Почитайте их.
                                             • 31 Январь 2024, 14:37
                                              Навчаюсь в Антишколі півроку на рівень B1 з носієм.
                                              Раніше навчалась в різноманітних школах і репетиторів, я з чим порівняти. Цю школу можу рекомендувати. Тут дуже грамотно і детально розроблена програма. Кожну нову граматичну конструкція легко засвоюється, є достатньо письмових і усних вправ. В кожен наступний урок включає елементи попереднього, для повторення.
                                              • 29 Январь 2024, 21:45
                                               Дуже подобається ця школа , займаюсь третій місяць. Все супер. Чудова та зрозуміла платформа. Привітний викладач , допомагає з незрозумілими завданнями. Дуже подобається схема навчання, є і смішні картинки і пізнавальні відео. Дуже подобається інтерфейс
                                               • 26 Январь 2024, 16:48
                                                Навчаюся в антишколі вже 3 місяці на індивідуальному курсі. І це найкраще що зі мною ставалося в світі вивчення англійської) А пробувала а я багато і репетиторів і шкіл.
                                                В антишколі система навчання побудована дуже грамотно.
                                                Дуже зручно що завжди можна перенести заняття або скасувати за необхідності. Викладач завжди усе пояснить (навіть сто разів, якщо треба).
                                                Платформа для навчання вибудована таким чином, що усе знаходиться в одному місці і усе дуже добре структуровано. Під час заняття відбувається відеозвʼязок з викладачем прямо на платформі. Тут одразу знаходиться і мій словник, і збірка неправильних дієслів, і моє домашнє завдання - дуже зручно коли усе під рукою.
                                                Я би радила цю школу всім і кожному, бо я в захваті від свого навчання)
                                                • 24 Январь 2024, 23:42
                                                 Найкраща школа яка завжди підбирає горноготвикладача саме під вас
                                                 • 21 Январь 2024, 17:41
                                                  Вже як півроку займається донька (10 років) в Антишколі на індивідуальній програмі англійської. Зручна платформа, графік можна по часу коригувати з вчителем, програма навчання дитині дуже подобається. Велике значення це викладач, так як моїй дитині не всі на початку подобались, особливо не склалося із носіями мови. Але два останні викладачі (україномовні) Діана і Серафіма не залишили її байдужими до вивчення і спілкування англійської. Сервісом школи задоволена, всі питання, які виникають успішно вирішуються. Навчання в Антишколі зручне, цікаве і головне результативне!
                                                  • 17 Январь 2024, 16:30
                                                   Гетьманенко Наталія.
                                                   Вперше тут і вперше досвід он-лайн навчання індивідуально (до цього групові) - 48 занять + 12 додаткові. Велика ПОДЯКА та ПОВАГА до викладача - Дмитра РУСНАКА. Вимова зрозуміла та чітка! Складні теми та слова подаються легко, зрозуміло та з "підказками" щодо запам`ятовування. Спочатку було важко, адже ти один на один з викладачем, але гумор неодноразово виручав та створював легку атмосферу, що спонукало до нових знань. Рекомендую саме Дмитра, вивчайте англійську з НИМ!
                                                   • 17 Январь 2024, 15:38
                                                    Хочу висловити подяку своєму репетитору з англійської мови в Антишколі Дмитру Руснаку за продуктивні та цікаві заняття. З моменту початку занять я відчула значний прогрес у своїх навичках володіння англійською. Заняття були побудовані у формі діалогів, що дозволяло мені активно застосовувати отримані знання в розмовній практиці. Особлива увага приділялася розширенню словникового запасу та покращенню граматичних навичок. Крім того, репетитор завжди був готовий відповісти на мої питання та пояснити важливі моменти. Він справжній професіонал у своїй справі, і його досвід помітно впливає на якість навчання.
                                                    • 9 Январь 2024, 16:05
                                                     Я займаюся індивідуально з викладачем з липня 2023 року . За цей час в мене було загалом 4 викладача . Майже кожним я задоволена , але зараз я просто в захваті, бо перейшла на заняття з носієм мови , її звати Joyce ( і можу відмітити , що зараз я можу розмовляти англійською і це
                                                     • В цілому все добре, але булою добре добавити пошук, або просто десь виділити граматику яку я вже пройшов, тому ще деколи хочеш щось повторити а не знаєш в якому іменно уроці це все було. А так платформа класна і інтерактивна, викладач хороший)) та класно що робиш розклад під себе, коли і як тобі зручно.
                                                      • 6 Январь 2024, 20:49
                                                       Мені сподобалась форма викладання предмету. Ціль була- розговоритися на англійській мові. Поки що все вдається.
                                                       • 2 Январь 2024, 19:03
                                                        Все наче ок. Але сайт сам запускается. Працівники роблять вигляд, що так і має бути. Додам сайт до ЧС і хай бігають
                                                        • 1 Январь 2024, 17:51
                                                         Сайт дуже добрий , все подобається
                                                         • 30 Декабрь 2023, 15:44
                                                          Доброго дня. В цій школі в мене навчається донька на курси математики. Я жодного разу не пошкодувала , що вибрали саме вас. Дитина дуже задоволена вчителькою. Цікаві завдання доступною мовою, індивідуальний підхід до дитини , гнучкий графік, якій підлаштовується під потреби дитини. Звісно є проблеми з інтернетом і технічні помилки на платформі . Але давайте ми не будемо забувати в який важкий час ми живимо. Дякую організаторам і вчителям, що в таких умовах надають можливість навчатися. Всіх з прийдешніми святами.
                                                          • 29 Декабрь 2023, 20:02
                                                           НЕ рекомендую!!!! Я оплатила курс на 48 занять, але відклала навчання. Коли хотіла повернутися до навчання, то як вияснилось термін проходження пройшов. Сервіс УЖАСНИЙ!!! Коли потрібна була оплата, то менеджери дзвонили кожний день, а повідомити що термін проходження курсів закінчується, то ні дзвінка ні повідомлення ні одного не було!!!!!! таке враження, що тихенько чекали, коли закінчиться термін! НЕ РЕКОМЕНДУЮ, Є ІНШІ КУРСИ, ТІЛЬКИ НЕ ЦІ!!!
                                                           • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы2 Январь 2024, 13:01
                                                            Доброго дня, Оксано !
                                                            Кожного нашого студента ми обов*язково повідомляємо про правила навчання. Вони розміщені ще до початку навчання у розділі пробного уроку на платформі для ознайомлення, у розділі прайсу при оплаті кожного з пакетів та на головній сторінці сайту Антишколи. Крім цього, ми додатково нагадуємо про термін дії пакету ще перед стартом занять, як було і у вашому випадку.
                                                            По історії комунікації ми бачимо, що Ви , на жаль, неодноразово робили паузи у навчанні і кожного разу, саме менеджер ініціював ваше повернення до занять. Як ось, наприклад, у квітні, травні, червні.
                                                            На жаль, Ви за власною ініціативою та особистим рішенням вирішили не використовувати свої заняття в обумовлений період і звернулась майже через пів року після його завершення.
                                                            • Ковбасюк Оксана 2 Январь 2024, 13:27
                                                             Що робила паузи, це моє право!!! А про термін ніхто не нагадував!!!!! Це брехня, що ви повідомляли про термін!!! Ніхто і ні разу не нагадав про термін!!!! Ви тихо чекали, коли закінчиться термін!!! Ви нічим не кращі за орків!!! Я оплатила 48 занять взяла для цього кредит, це немадюла сума грошей!!!! А тепер ви не надаєте послуги!!!! Ваша школа, ваші послуги-розвести на гроші!!!! Коли чекали оплату, то кожний день назвонювали, а повідомити що термін закінчується!!!??? Це рощаод на гроші!!!!
                                                           • 24 Декабрь 2023, 17:24
                                                            Це радше не відгук (тестовий урок назначений на середу) а радше запитання до курсантів.
                                                            До того ви вивчали мову окрім загально освітньої школи?
                                                            Якщо так то дайте порівняння а не "Уря" чи "Бяка" а реально і аргументовано.
                                                            • Мария Позднякова 25 Декабрь 2023, 23:10
                                                             А відгуки не для того створені, щоб ви самостійно аналізували і робили власні порівняння, нє?
                                                            • 16 Декабрь 2023, 10:28
                                                             Залишив свій контакт на сайті, що було помилкою))

                                                             Зв'язалися зі мною через тиждень і почали щось втерти ледь закінчили безглузду розмову.
                                                             Через кілька місяців згадали про мене і почали дзвонити різні люди (з CRM проблема там судячи). Підсумок - теж безлузде спілкування з купою питань до мене, 10 хвилин, схоже було на тел. шахраїв, але домовилися на пробний урок. На урок ніхто не прийшов, а номер з якого дзвонили ніхто не відповідає ((( Що це було????)
                                                             • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы2 Январь 2024, 12:19
                                                              Доброго дня, Дмитро! Дуже шкода, що сталась така прикрість під час безкоштовно пробного заняття. Ми обов*язково це виправимо. Будемо раді, якщо ви залишите повторну заявку до школи - ми залюбки підберемо новий зручний час для вашого пробного заняття та виправимо ваше враження
                                                             • 11 Декабрь 2023, 14:04
                                                              У цій школі я навчалась три рази (1 - офлайн, 2 - онлайн), з яких два рази були чудові і я надалі планувала вивчати англійську тут, але останній мій досвід відбив бажання мати справу з цією школою!
                                                              З самого початку все пішло шкереберть. Нам змінювали 4 рази вчителя, приходилось постійно звикати до нового стилю ведення уроків – це не така біда, за вийнятком якщо один з вчителів протягом місяця веде зайняття з телефону на дивані, спілкується з вами фамільярно, та основне - не готується до зайнять взагалі. Ми повідомили про останнє менеджеру, бо набридло разом з вчителем розбиратись що у нас сьогодні за планом навчання, після чого він почав усім учням хамити. В результаті цього у групі залишилось дві людини і нам запропонували на середині навчання: 1. Йти у іншу групу (для мене це не варіант, бо я довго звикаю до нових людей, а тут йти в уже сформовану групу на середині курсу) 2. Міняти час з 90 хв на 50 хв - парна група. На мій погляд, школа мала піти хоч на якісь поступки, через весь цей бардак, і залишити звичний нам час – 90 хв, але ж вони цього не зробили. Та на цьому пригоди не завершились, вже новий вчитель мав за звичку відміняти зайняття за пару годин до уроку, що було геть не зручно, і я стала просто чекати завершення цієї муки, а не навчання.
                                                              Наприкінці мені ні хто не призначив фінальний тест, який я й досі не здала, жодна людина зі школи не поцікавилась як завершились мої 4 місяці в них. Дивлячись на це все, можу лише подякувати цій школі, що вони так сильно турбуються за своїх учнів!
                                                              • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы2 Январь 2024, 13:33
                                                               Доброго дня, Маріє ! Дякую за ваш зворотній зв*язок
                                                               Щиро раді, що ви залишились задоволеними першими двома курсами навчання❤️
                                                               Так склалось, що у вас була міні група і коли одному із студентів було заскладно займатись на даному рівні, ми запропонували вам альтернативний варіант переходу на парне навчання. Хоча вартість парного навчання відрізняється від вартості групового, ми запропонували вам такий варіант навчання до повного завершення рівня без жодних доплат.
                                                               Бачимо, що менеджер намагався зв*язатись з вами по завершенню курсу за телефонним номером , але на жаль, додзвонитись не вдалось. Ми вже прийняли це до уваги та наступного разу будемо застосовувати додаткові канали для зв*язку.
                                                               При виникненні будь яких питань в процесі навчання - ви завжди можете звертатись до нашого сервіс відділу, адже будь яке питання можна вирішити в моменті. Ми додатково сконтактуємо з вами, щоб обговорити деталі та обов*язково виправимо ваше враження
                                                              • 11 Декабрь 2023, 14:00
                                                               Займаюся в Антишколі декілька місяців. Я в захваті!!!! Я набагто впевненіше саілкуюсь, всі мої базові знання, що я отримала до цієї школи вдалося систематизувати. Класно розроблена платформа, що дуже облекшує навчання.
                                                               • 2 Декабрь 2023, 14:28
                                                                Цікаве навчання для дитини. Кожен урок чекає з нетерпінням. Нам підібрали вчителя з урахуванням побажань. Дуже гарний вчитель Aleksandra Dun. Дякую.
                                                                • 26 Ноябрь 2023, 16:35
                                                                 Займається в Антишколі донька, 12 років. Дуже позитивні відгуки про тічера та про програму вцілому. Плюсом є можливість контролю - на платформі все видно: як проходять заняття, як виконуються домашні завдання. І приємна пляшка - при оплаті пакету занять іде вагома знижка
                                                                 • 25 Ноябрь 2023, 14:53
                                                                  Дуже крута платформа та викладач
                                                                  • 24 Ноябрь 2023, 09:28
                                                                   Антискул - крута школа. Мені все сподобалось. Гарний викладач та онлайн платформа. Все продумано. Легко було вивчати граматику та багато важливих тем пройшли. Буду рекомендувати цю школу іншим. Дякую всій команді.
                                                                   • 22 Ноябрь 2023, 15:55
                                                                    Школа дуже класна, плюсом є те, що все заняття ведеться англійською, це мені найбільше подобається
                                                                    • 21 Ноябрь 2023, 15:44
                                                                     курси круті, комфортні викладачі, приємні менеджери гарно структурована інформація, є можливість передивитися уроки і домашнє, цікавий навчальний процес, купляла курс 48 уроків, і за цей час гарно підняла рівень, можу вільно спілкуватися з носіями мови, навіть привела сюди батьків, рекомендую!
                                                                     • 21 Ноябрь 2023, 15:22
                                                                      Всім рекомендую AntiSchool для навчання англійської!!!
                                                                      Приємно здивував індивідуальний підхід, було враховано всі мої особисті побажання. Викладачі не лише ефективно передають матеріал, але й уважно враховують потреби кожного учня. Я отримав можливість працювати над своїми слабкими сторонами та розвивати сильні. Це дозволяє максимально ефективно використовувати час на заняттях та досягати власних цілей в оволодінні англійською мовою. Я впевнений, що саме такий персональний підхід допомагає кожному учневі досягати успіху в English AntiSchool.
                                                                      • 7 Ноябрь 2023, 18:04
                                                                       Антишкола англійської - батьки, не витачайте свій час!! відгуки написані на замовлення!!
                                                                       якщо ви хочете сплатити за те, щоб Ваша дитина подивилась фільм на уроці, англійською з субтитрами, то тоді Вам сюди.. Ну і взагалі-то, якщо ви досконально занєте англійську і Вам потрібно тільки відретушевати мовлення, то ок, а от якщо Ви батько(мати) дитини школяра - не витарачайте час!!!
                                                                       • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы13 Ноябрь 2023, 12:34
                                                                        Наталіє, доброго дня. Ми завжди раді зворотньому зв*язку і безумовно він може бути різним, проте просимо з повагою відноситись до всіх наших студентів, котрі виділили свій час, щоб поділитись позитивним досвідом від навчання в Антишколі та необесцінювати їхній фідбек.
                                                                        Якщо вам цікаво детальніше познайомитись з враженнями студентів - ви можете переглянути не лише текстові , але й відео відгуки на нашому сайті , а також постійні відмітки у соц. мережах
                                                                        • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы2 Январь 2024, 12:37
                                                                         Щодо програм вивчення для дітей - для того, щоб наші юні студенти не втрачали мотивацію під час занять (адже ми знаємо як важливо для дітей, щоб навчальний процес був захопливий та цікавий), ми формуємо програму таким чином, щоб навчання було живим, цікавим та інтерактивним.
                                                                         Тому серед елементів заняття є уривки фільмів/мультфільмів, пісні , ігри та все, що допоможе дитині полюбити англійську. Зараз в Антишколі налічується близько 35 різноманітних програм залежно від віку та рівню дітей для того, щоб підібрати саме те, що буде цікаве дитині та приведе її до бажаного результату.
                                                                         Тому , якщо виникають питання щодо програми - ми завжди без проблем можемо внести зміни у склад уроків, врахувавши побажання студента та скомбінувати різні програми між собою.
                                                                         Ми повністю з вами згодні, що наш рівень школи, програм та викладачів дозволяє вирішити потреби студентів, які досконало володіють англійською, проте ми так само ефективно допоможемо вивчати мову з нуля. Маємо заняття для діток від 4х років та вивчення від самого початку, ефективність можна перевірити на нашому безкоштовному пробному уроці
                                                                       • 6 Ноябрь 2023, 15:21
                                                                        Мені дуже подобаються уроки,я ніколи не хотів вчити англійську,і тільки з антишколою я почав вчитися і дуже хвалить мене вчитель у школі,говорить ,що помітні результати.Вчительці Маргариті велика подяка,вона супер пояснює ,вже по моїй рекомендації навчається 2 моїх друга.
                                                                        Дуже вам дякую!
                                                                        • 31 Октябрь 2023, 21:54
                                                                         Мені дуже підійшла онлайн платформа, придбала вже другий поспіль пакет індивідуальних занять на 48 уроків, щоб і надалі підвищувати свій рівень англійської. Коли перший вчитель припинив співпрацювати зі школою, мені значно швидко знайшли нового вчителя. Задоволена швидким реагуванням на звернення в чат боті телеграмм. Якщо звернення справді своєчасні, то і всі питання вирішуються оперативно. Порекомендувала школу друзям. Привітні менеджери та кваліфіковані викладачі.
                                                                         • 30 Октябрь 2023, 20:01
                                                                          Дуже подобаються заняття в Антишколі. Максимально зручна платформа. Легко знайшли спільну мову з викладачем. Рекомендую
                                                                          • 25 Октябрь 2023, 19:46
                                                                           Дуже класне місце! Прийшли до школи разом із чоловіком ще у січні, закінчили курс і захотіли продовжувати навчання далі. На старті у нас був дуже слабкий рівень знань, але тепер ми почуваємось впевнено, можемо вільно говорити, дивитися фільми та слухати пісні без перекладу. Але ми не змогли б вийти на нинішній рівень знань без допомоги нашої чудової викладачки! Світлано, більше тобі дякую за вкладені в нас знання, за твою працьовитість до своєї професії, за терпіння, тактовність та професіоналізм. На уроках ніколи не було нудно, ми мали класні хлопці в групі, завжди цікаві обговорення. Ніколи не виникало накладок у навчанні, за що окрема подяка співробітникам адміністрації, дівчата, ви супер. Також дякую всім, хто був у нас на замінах, всі дуже круті. Жаль, що навчання пройшло так швидко.
                                                                           Ми будемо definitely back to this school as soon as we get a chance.
                                                                           Antischool is the best in Ukraine and we strongly recommend it!))
                                                                           • 25 Октябрь 2023, 19:34
                                                                            Вивчаємо математику в Antischool вже 2 місяці. Дуже зручно, що можна підлаштувати графік занять під свій вільний час. Чудова вчителька, яка враховує всі індивідуальні особливості дитини та підбирає цікаві завдання. Сучасні методики та використання онлайн платформи мотивує до вивчення предмету. Дитина з захопленням відвідує уроки і головне є результат! Школу рекомендую!
                                                                            • 21 Октябрь 2023, 19:29
                                                                             Не рекомендую цю школу, Дуже нахабні. Десь беруть приватні номери і дзвонять. Якість їхніх послуг дуже поган, їх не цікавить нічого окрім грошей
                                                                             • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы24 Октябрь 2023, 17:24
                                                                              Доброго дня, Сергій!
                                                                              Вибачте, але , на жаль, нам не вдалось зрозуміти вашого відгуку
                                                                              • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы2 Январь 2024, 12:36
                                                                               Доброго дня, Сергій!
                                                                               Вибачте, але , на жаль, нам не вдалось зрозуміти вашого відгуку. Будемо вдячні, якщо поділитесь деталями. Оскільки, якщо Ви стверджуєте про якість наших послуг - то для оцінки мали б бути наших студентом, а якщо були нашим студентом - то очевидно, що залишали ваші особисті контакти для навчання. Проте, у вашому відгуки, ви зазначили, що не залишали нам телефонних номерів, а отже не могли бути нашим студентом. Також, на жаль, не знайшли у базі жодного контакту із таким прізвищем та іменем.
                                                                               Тому будемо вдячні, якщо допоможете розібратись у вашому зворотньому зв*язку, написавши у вікно чату на нашому сайті
                                                                             • 18 Октябрь 2023, 13:48
                                                                              Дуже гарна платформа , де не потрібно ні які зошити і книги , а все є на платформі , всім рекомендую
                                                                              • 17 Октябрь 2023, 14:47
                                                                               Дійсно класна платформа навчання, в котрій є все. Ще за шкільних часів не подобалось щось писати в зошиті та вічно туди не дивитись) Платформа дає змогу вивчати слова, переходити між заняттями, для того щоб оновити свої спогади. Викладач Айдар не просто вчитель, а й друг, з котрим ви на одній хвилі! Вивчати англійську не тяжко, а просто в насолоду! Дякую!
                                                                               • 13 Октябрь 2023, 19:19
                                                                                Мені дуже подобаються уроки,я ніколи не хотів вчити англійську,і тільки з антишколою я почав вчитися і дуже хвалить мене вчитель у школі,говорить ,що помітні результати.Вчительці Маргариті велика подяка,вона супер пояснює ,вже по моїй рекомендації навчається 2 моїх друга.
                                                                                Дуже вам дякую!
                                                                                • 8 Октябрь 2023, 18:28
                                                                                 Я надзвичайно задоволений роботою цієї школи. Вже за 2 місяці я бачу результат. Можу оцінити програму навчання на 10/10, підхід до студентів на 10/10, свого викладача на 10/10. Дуже дякую антишколі за те, що вона мені дає якісні знання і мотивує вдосконалюватись. Рекомендую всім.
                                                                                 • 6 Октябрь 2023, 14:08
                                                                                  Навчанням задоволений. Все класно. Рекомендую.
                                                                                  • 25 Сентябрь 2023, 00:35
                                                                                   Займаюсь протягом року, дуже дякую за мій прогрес який я відчуваю на собі. Прийшла запитом підняти свій рівень англійської мови, було побажання вільно говорити та розуміти, на разі маю рівень B2 є над чим працювати, але вже непогано.
                                                                                   Подобається можливість вибирати вільний графік під себе, дуже зручна платформа на якій є велике різноманіття вправ як аудіо, читання, та говоріння. Це все стабілізується під різними темами які є досить цікавими та актуальними.
                                                                                   За рік навчання в мене змінилась 3 вчителі, які були чудові і кожен з них вніс великий вклад у мене, бачу що в них дійсно була/є мета навчити мене, а не просто провести урок.
                                                                                   Ще хочу відмітити роботу в менеджерів які завжди йдуть тобі назустріч та чекають на фідбек, щоб покращити платформу та роботу.
                                                                                   Дякую, дійсно раджу!
                                                                                   • 24 Август 2023, 21:13
                                                                                    Взагалі не рекомендую! Люди не йдіть сюди, дуже жалкую що не прочитала відгуки до оплати, а зараз отримавши мої кошти, вони просто не відпускають. Вибір такий - чи залиш їм 13 тисяч чи чекай тижнями поки вони знайдуть викладача. І не факт що він тобі підійде))
                                                                                    Якщо ви терміново і якісно хочете вчитися, то вам не сюди!!
                                                                                    • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы4 Сентябрь 2023, 11:03
                                                                                     Доброго дня, Христино ! Дякуємо за ваше звернення.
                                                                                     Наразі Антишкола налічує більше 600 викладачів у своїй команді. Проте, оскільки для кожного студента ми намагаємось знайти серед цього переліку ідеальний метч - зазвичай період підбору може займати від 1 до 5 днів, залежно від потреб студента.
                                                                                     Будь ласка, напишіть нам у вікно чату на платформі чи на пошту helen.sdclient@gmail.com, щоб ми змогли Вас ідентифікувати та якнайшвидше вирішити ваше питання
                                                                                    • 21 Август 2023, 15:26
                                                                                     Перша онлайн школа з англійської, після якої через 2 місяці вже бачу результат!
                                                                                     Дуже зручна платформа та зрозуміла на інтуїтивному.
                                                                                     Також, окрему вдячність, хотіла би сказати моєму викладачу, Попівненко Ольгі, за те, що тримає в тонусі, допомагає в любий час та є професіоналом свого діла!!!

                                                                                     Я задоволена! Та буду продовжувати навчання далі!
                                                                                     • 15 Август 2023, 13:17
                                                                                      У даній школі зручна платформа для навчання. Не без проблем, звичайно, оскільки досить часто може бути вказана не правильна відповідь, або ж в списку відповідей 2 одинакові. Але це все не створює проблем навчанню, оскільки платформа дозволяє тобі самостійно розібрати урок вдома ще раз, і повертатися до уроку скільки завгодно разів, для якихось додаткових повторень, в будь який вільний для тебе час.
                                                                                      Загалом, не скажу, що навчання полягає в якихось нестандартних підходах, чи дуже відрізняється від навчання по книжках. Все те ж саме, тільки зібрано в одному місці, в одній платформі, яка дає зручності для навчання.
                                                                                      Займаюся вже досить довго, ще вільно не володію, проте результати навчання бачу. Вчителі виконують свою роботу добре, не ідеально, але добре. Ніхто, крім вас самих, не запхає в вашу голову англіську мову, а школа створює для цього всі можливості.
                                                                                      • 11 Август 2023, 18:31
                                                                                       Можу оцінити навчання в Антишколі на 5/10.
                                                                                       Найбільший плюс школи - зручна платформа.
                                                                                       З мінусів:
                                                                                       - викладачі - пасивні, незацікавлені та їм самим би не завадило ще трохи підтянути свою англійську;
                                                                                       - невідповідальне ставлення до визначення рівня володіння мовою. На рівні б1 в групі не всі могли побудувати найпростіші речення та не розуміли, що говорить викладач, просили пояснювати українською;
                                                                                       - не розумію, чому заявлено, що навчання проводиться відповідно до системи CEFR, адже ми на рівні б1 не охопили всі теми, що передбачені цією системою. Перед вступом в іншу школу на б2 мені довелося деякі теми опановувати самостійно.
                                                                                       • 28 Июль 2023, 14:09
                                                                                        Займаюсь вже пів року. Чудова школа, прекрасний викладач. Після перших пів року зайнять на платформі Антишколи Англійської купив сьогодні ще один пакет з 48 уроків. Дуже задоволений і школою і своїм викладачем. Все дуже подобається. Рекомендую!
                                                                                        • 27 Июнь 2023, 17:26
                                                                                         Беру індивідуальні уроки, рівень B1. Наразі все подобається. Платформа зручна (хоча лагає інколи), та це не так важливо,якщо є хороший вчитель. Займаюсь з вчителем Валерією,все влаштовує:доступно пояснює, з нею не страшно помилятись,легка у спілкуванні. Я би радила спробувати тут навчання.
                                                                                         • Курс взагалі не сподобався, абсолютно не відповідає цілям мого навчання. Випереджаючи відповідь АнтиШколи, так, менеджер зателефонував після першого заняття і запитав як воно пройшло, перше заняття дійсно пройшло непогано, що я і відповіла. Вже на другому тижні я зрозуміла, що навчання мені не подобається і не підходить, зв'язався із менеджером, але мені відмовили і в поверненні коштів і в зміні курсу, аргументуючи це тим, що не можна змінювати курс в середині навчання (курс довжиною 4,5 місяці, другий тиждень - далеко не середина). Продовжую навчатися, через єдину причину - шкода витрачених коштів.
                                                                                          Тепер до суті, чому навчання в АнтиШколі не є ефективним. Першу частину урока ми дійсно вивчаємо айті словник, це приблизно перші 15 хвилин, після чого ми переходимо до звичайних уроків, які ніяк не відносяться до айті теми. Заняття більше нагадує спікінг клаб із носієм мови, але вчитель не виправляє помилок студентів, тож так поспілкуватися можна безкоштовно із друзями, це не коштує 10 тисяч гривень. Айті тематики майже немає. Платформа постійно глючить, від чого страждають не тільки учні, але й викладач, надсилаючи менеджерам фідбек майже кожне заняття. Користі нуль, допомоги від менеджерів теж нуль, курс існує для заробітку грошей на учнях, але ніяк не для того щоб навчити. Шкодую, що не загуглила відгуки перш ніж купити курс, повелася на красивий маркетинг по суті, бо про АнтиШколу чутно з усіх кутів. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
                                                                                          • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы18 Июль 2023, 15:22
                                                                                           Доброго дня, Катерино ! Раді, що перші заняття вам сподобались
                                                                                           Але, на жаль, не зовсім розуміємо на якому курсі ви навчаєтесь, оскільки в нас немає курсу тривалістю 4,5 місяці та не знаходимо вас в базі студентів за цим прізвищем :(
                                                                                           В нас є формат індивідуальних, парних, групових занять, самостійного вивчення та вільні розмовні заняття.
                                                                                           Виходячи з вашого запиту у відгуку - ми б радили вам саме індивідуальні заняття,оскільки вони передбачають можливість змінювати, комбінувати програми в процесі навчання таким чином, щоб вони якнайкраще відповідали цілі студента. Також в нас є окремий курс - англійська для IT
                                                                                           Ми залюбки допоможемо у вирішенні вашого питання, але для цього нам необхідні деталі навчання та ваші контакти. Будь ласка, напишіть нам через кнопку швидкого зв*язку на сайті, ми зажди готові допомогти
                                                                                          • 21 Июнь 2023, 09:12
                                                                                           Нікому не рекомендую онлайн навчання в цій школі!!!! Оплатила 6 уроків за 2100, за парні уроки. Чекала місяць призначення годин і днів занять, коли почала вимагати назад кошти, нарешті знайшли нам пару і почались уроки. Нагадаю що пробний безкоштовний урок ніби для оцінки рівня знань дитини, але то так здається ще перший урок викладаються елементарні речі, другий та сама історія , ніби просто тягнуть час а не надають знання. Нарешті почали дитині щось новеньке навчати аж на третьому уроці. І ось незадача: у вчителя щось трапилось , за кілька хвилин до уроку вчитель відміняє урок, якась інша вчителька створює новий чат, таке враження що вчителя замінили….але ні то така організація і дитину ще в якусь групу записали , потім відмінили і я так і не зрозуміла що то було. На четвертий урок у дитини пропав інтернет не змогла підключитись до заняття і що? А нічого ваші проблеми - урок прогавили самі, ніхто вам його не поверне! Нагадаю що для вчителя то норм, для дитини має бути все ок, а те що ми живемо в країні в якій війна нікого не хвилює… Висновок: оплатила 2100 за два нормальні уроки в школі. Збираю гроші на старлінк, але у антискул ні ногою , певно що у королеви Британії уроки будуть стабільніші і дешевші !!
                                                                                           • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы18 Июль 2023, 17:00
                                                                                            Доброго дня, Тетяно! Нам шкода , що у вас склалось таке враження від навчання :(
                                                                                            Ми пропонуємо різні формати занять - індивідуальні, парні, групові заняття, самостійне навчання чи розмовні заняття по абонементу, щоб кожен студент міг обрати саме те, що найбільше йому підходить. У парному навчанні студент може звернутись відразу зі своєю парою - тоді підбір викладача та організація старту занять буде займати від 1 до 5 днів, залежно від запиту. А може звернутись, щоб пару підшукали вже безпосередньо в Антишколі, тоді це займає більше часу і ми відразу про це попереджуємо, адже потрібно підібрати студента такого ж рівня, такої ж вікової групи (у випадку дитячих занять), з таким же запитом щодо навчання, графіку та інтенсивності. Оскільки ми дбаємо щоб кожен навчальний процес для кожного студента був комфортний.
                                                                                            Під час пробного уроку ми оцінюємо розмовні навички студента, вміння сприймати та розуміти мову на слух, словниковий запас та граматику. На основі цього менеджер пробного заняття надає рекомендації щодо рівня програми для початку занять. Проте, програми можна корегувати у процесі навчання, виходячи із результатів та потреб студента. Саме тому, ми завжди беремо зворотній зв*язок кілька разів у процесі навчання, щоб тримати руку та пульсі та бути впевненим, що все подобається. Так було і у вашому випадку, менеджер зателефонував вам після 2х перших занять щодо вражень і жодного зауваження від вас не було, ви відповіли, що всім задоволені і перші два заняття пройшли добре.
                                                                                            В нашій школі (як зазвичай і в будь які іншій онлайн школі) існують правила скасування уроку. Ми розуміємо, що під час навчання, у кожного можуть змінитись обставини та з*явитись потреба у відміні/переносі заняття. Саме тому, наші студенти можуть це робити без списання уроків із балансу. Для цього достатньо скасувати урок за 8 годин до початку у своєму кабінеті на платформі або звернутись до менеджера. Перед початком навчання ми завжди відправляємо інформацію, а також покрокову інструкцію як це зробити.
                                                                                            Також при виникненні будь яких питань - ви завжди можете звертатись до нашого сервіс відділу, ми залюбки допоможемо вирішити будь яке питання
                                                                                           • Дуже сподобалось індивідуальне навчання. Я починав майже з нульового рівня. Бо в школі взагалі не займався, репетиторів не брав. Оцінка була 5-6. Рекомендую одразу 48 або більше уроків брати. Я думав, що це вже буде розмовний рівень, але це залежить від вашої активності і практики паралельно також
                                                                                            • 23 Май 2023, 20:01
                                                                                             В Антишколі займаюсь вже тривалий час. Сподобався формат викладання. Але сайт деколи добряче глючить. Мала 3 викладачів, носій мови Joy просто неймовірна людина, але на жаль мені було ще заважко спілкуватись з носієм, тому змінила викладача. Зараз займаюсь з Оленою і дуже задоволена. Завжди мене уважно слухають і в Олени дуже великий словниковий запас. Тому навчанням задоволена!
                                                                                             • 8 Май 2023, 17:09
                                                                                              Жахлива школа...можливо раніше була топова, але зараз це дно. Аргументую - рівень B1 навчався на B2, викладачам фіолетово до ДЗ (їх ніхто перевіряти не буде, якщо самим не просити). Особливо шлак це "носії мови" (чувак з Нігерії), плюс що з чуваком з Нігерії поговориш, але йому тоже до лампочки як ти будеш вчитись, у нього нема завдання тебе навчити. Дуже жалкую не так грошей, як витраченого часу. Залишилось 9 занять і нема взагалі бажання.
                                                                                              • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы19 Май 2023, 16:13
                                                                                               Доброго дня, Анатолій !
                                                                                               Дякуємо за ваш зворотній зв*язок, дуже прикро , що у Вас склалось таке враження.
                                                                                               В процесі групового навчання ми завжди беремо зворотній зв*язок у студентів для того, щоб точно бути впевненим , що наші студенти задоволені навчальним процесом, тримати руку на пульсі та робити все, щоб запобігти будь яким труднощам.
                                                                                               Саме при одній з таких комунікацій з нашим менеджером відділу сервісу - Ви вказали, що дуже задоволені заняттями саме з цим носієм мови і надавали лише позитивні відгуки щодо нього. Та навіть цікавились заняттями з носієм для своєї нареченої :)

                                                                                               Зазвичай для студентів від рівня В1 - ми рекомендуємо заняття саме з носіями мови. Це в першу чергу дає можливість навчитись думати англійською, максимально наблизитись до реальних життєвих умов та забезпечити занурення в повністю англомовне середовище.
                                                                                               Проте походження викладача не впливає на матеріали для вивчення, структуру курсу та теми, оскільки всі групові уроки проводяться за нашою програмою , що відповідає міжнародим стандартам CEFR, де студенти і при заняттях з носієм так само вивчають і граматику, і слова , і теми, які необхідні для опанування конкретного рівня англійської, звісно з обов*язковою умовою - відпрацювання цього всього з розмовною практикою.

                                                                                               Щодо перевірки домашніх завдань - на платформі є два типи перевірки завдань
                                                                                               - автоматично системою, де у студента є можливість відразу побачити результат свого завдання, звернути увагу на помилки та побачити правильну відповідь
                                                                                               - та перевірка викладачем всіх завдань розгорнутого типу, які як правило, перевіряються в межах тижня на якому вивчається тема.
                                                                                               Ми переглянули , яка ситуація з станом на зараз у вашому профілі з домашніми завданнями, та відмітили, що із 27 виконаними Вами уроків - 27 перевірено та немає тих, які б зараз очікували на перевірку. Дуже шкода, що у вас попередньо виник такий досвід із затримкою в перевірці завдань. Ми обов*язково ще раз детальніше дослідимо ваш кейс, дякуємо, що звернули на це увагу.
                                                                                              • 4 Май 2023, 17:26
                                                                                               В 2019 році пройшла інтенсивний місячний курс англійської рівень B1, було цікаво, класний викладач, завдяки курсу моя розмовна англійська помітно покращилась. Тому дуже зраділа, коли восени 2022 мені подзвонив менеджер школи і запропонував навчання. Вирішила відправити на онлайн-курс дитину (7 років).
                                                                                               Пробний урок сподобався і мені, і дитині, взяли курс із 48 уроків. Але після того, як внесли перший платіж, щось пішло не так. Дитину відправили на PRE A1, хоча на пробному уроці я казала, що все це дитина вже знає. Звернулася до менеджера, нам поміняли курс на А1, пройшли два уроки з викладачем, яка просто відкривала рот під відео та читала, що треба робити в кожному завданні, а я мусила це робити разом з дитиною (чи замість дитини). Хочу одразу сказати, що дитина, яка в цій школі йде на А1, вже має вміти читати англійською, багато завдань вимагають прочитати, скласти слова, відповісти на питання по тексту, викладачі читати не вчать, матеріал не містить ані вправи, ані відео, які б допомагали вчитися читати, а сам матеріал Pre A1 та A1 дуже схожий (наприклад, якщо на першому рівні дитина вчить пори року, то на другому - ці ж пори року, але плюс місяці), абсолютно кожен урок починається і закінчується однаковою піснею, яку дитина має слухати кожен раз.
                                                                                               Після скарги менеджеру нам змінили викладача. Новий викладач - 19-річна студентка з Грузії, але дівчина явно має талант викладача, дитина швидко знайшла з нею спільну мову, викладач пояснювала матеріал, виключала деякі уроки (коли бачила, що дитина по ним вже все знає) і переходила на наступні.
                                                                                               Але знову неприємний сюрприз. Виявляється, баланс своїх уроків треба пильно самостійно контолювати. Одного разу вчитель не змогла почати урок, тому що всі уроки з балансу списалися (хоча за день до цього на балансі було 8 уроків), вона почала з'ясовувати причину, менеджери, пояснили, що вона проводила заняння 50 хвилин замість 30 (у дітей заняття має йти 30 хвилин, а у дорослих 50), і тому в одну мить перерахували наші заняття як два за раз і списали усі. І я, і вчитель почали скаржитися, адже на платформі був чітко відображений час, який має тривати урок, я клієнт, я не маю це контролювати. Списані заняття нам повернули.
                                                                                               Через деякий час - знову "сюрприз": заходимо на урок, а розклад пустий, пишу вчительці, а вона відповідає, що вже не працює в школі (про що менеджери мене навіть не попередили). Задала питання в телеграм-чаті менеджеру, відповідь не отримала. Наступного дня вже подзвонила в школу поскаржилась, після чого мені одразу передзвонила персональний менеджер і сказала, що підберуть протягом 4-х робочих днів нового викладача, а заняття, яке не провели, повернуть. Я почала сваритися, адже це заняття вони мені і так винні, я за нього заплатила гроші. Наступного дня менеджер подарувала мені ще 2 додаткові заняття і запропонувала, щоб дитина вчилася з нейтив-спікером, я погодилася. Нейтив-спікером виявилася студентка із Азербайджану, взагалі без досвіду викладання дітям, яка навіть не виправляла дитину, коли та неправильно говорила і читала. Знову довелося дзвонити в школу і скаржитися.
                                                                                               Нарешті дали нам гарного викладача - теж дівчинку-студентку, але дуже хорошу, вона багато питала у дитини, просила, щоб та говорила повними реченнями, виправляла усі помилки. На той момент у нас на балансі лишалося три уроки, і потім треба було вносити останній платіж, про що кілька разів дуже мило нагадувала менеджер.
                                                                                               Хочу окремо написати про систему оплати: якщо купляти курс 48 занять, оплата ділиться на 4 частини. За перші три оплати нараховують на баланс по 8 уроків, за четверту 12. Проміжок між оплатами місяць. Якщо не вніс наступний платіж - система на урок не пускає. Це така особливість, про яку менеджер клієнту не розповідає чомусь. Також кожен пакет уроків (залежно від кількості) має свій термін використання, не встиг, заняття згорають. І ще одна особливість - школа не повертає гроші в жодному випадку.
                                                                                               Так от, довчилася моя дитина останні три уроки, що були на балансі, уроки виявились зовсім однакові між собою, дитині щось не сподобалось, а мені стало страшно вносити останній платіж, адже так я втрачаю три тисячі гривень, а якщо внесу новий платіж, і щось знову в школі станеться - втрачу аж шість тисяч. Тому написала менеджеру, що ми припиняємо навчання, а вона ще запитала причину та намагалася запропонувати якось знову виправити ситуацію, але це вже як знущання.
                                                                                               Якщо думаєте, чи починати навчатися в школі, почитайте, будь ласка, всі відгуки (я, нажаль, не читала). Антишкола вже не така, як була раніше. Зараз вона просто користується минулою репутацією та тягне гроші з клієнтів.
                                                                                               • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы30 Май 2023, 20:47
                                                                                                Доброго дня, Наталіє!
                                                                                                Щиро дякуємо, що поділились такими позитивними враженнями щодо вашого особистого навчання в Антишколі, і водночас нам дуже прикро, що склалось інше враження щодо навчання дитини
                                                                                                • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы16 Июнь 2023, 18:30
                                                                                                 Доброго дня, Наталіє!
                                                                                                 Щиро дякуємо, що поділились такими позитивними враженнями щодо вашого особистого навчання в Антишколі, і водночас нам дуже прикро, що склалось інше враження щодо навчання дитини
                                                                                               • 3 Май 2023, 14:11
                                                                                                Дуже зручна платформа та ефктивний формат уроків. Останні пів року мій 13 річний син додатково вивчає математику та англійську в АнтиШколі. Сказати що я задоволений - це нічого не сказати. Він став найкращим у класі за цими предметами. Наразі я абсолютно спокійний з приводу майбутніх екзаменів, адже вже знаю до кого звертатись.
                                                                                                • 2 Май 2023, 13:29
                                                                                                 Дуже комфортно проходить навчання
                                                                                                 • Был(a) на уроке 21 Апрель 2023, 15:26
                                                                                                  Оценка - 10
                                                                                                  Преподаватель 10.0
                                                                                                  Методика обучения 10.0
                                                                                                  Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                  Сервис 10.0
                                                                                                  Придбала абонемент, це щось типу розмовних клубів, дуже подобається За невеликі гроші отримала безлімітні відвідування, проводять тричи на день, онлайн 8-10, супер комфортно В минулай раз обговорювати меми в Айті, також один раз на тиждень нейтів веде розмовні клуби Всім задоволена
                                                                                                  • 6 Март 2023, 15:02
                                                                                                   Вирішив зупинити навчання на невизначений термін та забрати кошти (приблизно 9-10 тис. грн.). Сказали, що кошти не повернуть. Все, що треба знати про antischool!
                                                                                                   • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы9 Март 2023, 10:14
                                                                                                    Доброго дня, Олександре !

                                                                                                    Дякуємо за ваше звернення.

                                                                                                    Ми не приховуємо жодних умов співпраці з нашими студентами, завжди працюємо прозоро та даємо можливість ознайомитись з усіма правила до початку навчання. Цінуємо довіру кожного, тому розміщуємо їх всюди у вільному доступі, як на платформі, у пробному уроці, так і на сайті нашої школи.

                                                                                                    Звісно, дещо засмучує той факт, що ви не поділились у вашому відгуку враженнями від самого навчання. Адже при оцінці задоволеності у процесі навчання, ви вказали, що повністю задоволені процесом навчання, викладачем та платформою для занять. Та були задоволені настільки, що продовжили своє навчання після завершення групового навчання далі, вже на наступному рівня в індивідуальному курсі.

                                                                                                    Нам прикро, що через відсутність потрібного вільного часу наразі, у вас виникло бажання відкласти ваше навчання. У кожном нашому пакеті занять також врахований додатковий період, у випадку, якщо студент захоче зробити паузу. До прикладу, ваш пакет студенти в середньому проходять за 4 місяці, а термін його дії вдвічі більше та становить 8 місяців. Таким чином можна регулювати інтенсивність та робити паузу у разі необхідності для повністю комфортного навчального процесу.

                                                                                                    Ми також готові зробити все, що у наших силах, щоб допомогти Вам відновити ваше натхнення та мотивацію до навчання. Бачимо, що попередньо Ваша ціль щодо англійської була - спілкування для роботи у IT сфері. Ми без проблем скорегуємо програму, щоб крім підвищення рівня - ви змогли на заняттях також підготуватись до співбесіди, складання резюме чи покращення словникового запасу у цій галузі. Якщо ваша ціль змінилась - ми також можемо скорегувати програму із наявних матеріалів. Але навіть, якщо не маєте зараз професійної цілі щодо англійської - вивчати для себе , це також чудова опція. Адже, дивитись фільми мовою оригіналу, розуміти улюблені пісні, читати матеріали, що цікавлять на іноземних ресурсах, чи без проблем підтримувати розмову з носієм - відкриває двері у новий світ.
                                                                                                   • 27 Февраль 2023, 14:22
                                                                                                    Єдине гарне в цій школі - викладач. Ну і частково платформа, але її ще допилювати треба довго, бо багато застарілого і проблеми з перекладом саме на Українську.
                                                                                                    Якщо ща вас буде платити юридична особа - майте на увазі, що послугу закривають раніше і вас про це ніхто не повідомить і ви можете пропустити строки сплати податків.
                                                                                                    комунікація з людьми також не найкраща, деяких відповідей я чекав від менеджерів цілими днями.
                                                                                                    Мій вердикт - не рекомендую, пошукайте більш порядну школу.
                                                                                                    • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы6 Март 2023, 13:42
                                                                                                     Доброго дня, Павло.

                                                                                                     Дякуємо за ваш відгук, хотілося б відзначити кілька моментів.

                                                                                                     1. Дякуємо за високу оцінку педагога, ми раді, що він вам підійшов. Але хотілося б наголосити, що саме школа підібрала вам вашого педагога, займалася його навчання і педагог працює повністю за матеріалами, які ми пишемо вже впродовж 7ми років. Це синергія експертності педагога та школи.

                                                                                                     2. Також ми контролюємо рівень задоволеності кожного студента в процесі всього навчання. Дуже тішить той факт, що перед завершенням курсу, ви особисто відмічали , що вам стало простіше спілкуватись англійською, знання покращились і по завершенню курсу ви отримали гарний результат.

                                                                                                     3. Щодо платформи, ми щодня працюємо над її покращенням, наповнюємо новими уроками та функціями. Працюватимемо далі і впроваджуватимемо нові функції постійно.

                                                                                                     4. Щодо швидкості відповідей менеджера. Дуже шкода, що у вас склався такий досвід. Ми обов'язково ще раз детальніше переглянемо ваш кейс. Але зазвичай для операційних питань у нас є безпосередньо чат на платформі (справа внизу). Ми вимірюємо швидкість відповідей щотижня. За останній тиждень 78% звернень отримали відповідь протягом перших 60 секунд, та ще 16% отримали відповідь протягом 1-5 хв
                                                                                                     з моменту звернення.

                                                                                                     5. Щодо оплати від Юр. особи. - розуміємо ваше здивування. У нас є окремий b2b відділ, в межах якого ми обслуговуємо великі українські та міжнародні підприємства. Погоджуємо всю документацію, необхідні акти та терміни. Коли до нас приходить студент вчитися за рахунок компанії, зазвичай всі ці дії студенти обумовлюють до початку навчання, щоб ми могли врахувати всі необхідні запити вашої бухгалтерії в тому числі. Будемо працюватимемо і працюємо над цим моментом ще більше.
                                                                                                    • 5 Январь 2023, 17:09
                                                                                                     Курси від АнтиШкола надають чудову можливість вивчити англійську мову на тому рівні, якого ви хочете досягти. Окреме спасибі викладачеві Тетяні за те, що допомогла якісно та швидко підготується до майбутньої конференції.

                                                                                                     Окремо рекомендую платформу, цей словний просто топ!
                                                                                                     • 5 Январь 2023, 13:31
                                                                                                      Чудова школа. Найкраща з усіх, у яких я була. Тут немає стандартних груп із одноманітним навчанням. Різні типи занять, цікаві викладачі-англомовні, неймовірно гнучкий графік навчання, який би ви не були зайнятими - у цій школі ви завжди зможете організувати своє відвідування як вам буде зручно.
                                                                                                      • 5 Январь 2023, 10:26
                                                                                                       Учу английский с этой АнтиШколой, онлайн по зуму. У нас небольшая группа – 4-5 человек. Урок 90 минут – три раза в неделю. Мне очень нравится! Преподаватели доброжелательны, все подробно объясняют, весь урок проходит на английском. Поначалу конечно было сложновато, но потом втянулась)) Атмосфера в нашей команде легкая, не принужденная, все проходит в удовольствие и действительно хочется учиться.
                                                                                                       • Пробный урок длился 50 минут, с методистом почти все прошли по платформе. Дополнительно определили мой уровень английского и помогли оплатить курс . АнтиШколу могу смело рекомендовать, потому что на работе знаю трех давно уже занимающихся здесь коллег.
                                                                                                        • 4 Январь 2023, 18:03
                                                                                                         Хочу сказати спасибі за те, що ви зрушили мою англійську з мертвої точки) Ви надихаєте на вивчення та старання. Я дуже задоволена своєю маленькою групою, де кожному приділяється увага, програмою з класними та різноманітними завданнями та вашою чуйністю. Сподіваюся, з вашою допомогою, я з легкістю оволодію найвищим рівнем англійської)
                                                                                                         • Был(a) на уроке 6 Декабрь 2022, 15:14
                                                                                                          Оценка - 10
                                                                                                          Преподаватель 10.0
                                                                                                          Методика обучения 10.0
                                                                                                          Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                          Сервис 10.0
                                                                                                          Дуде довго шукав курси, які б задовольнили мої потреби. Я — фрілансер у сфері реклами. Коли почалася війна, то з‘явилась потреба працювати з міжнародними замовниками. В АнтиШколі мені запропонували індивідуальні заняття по програмі «Діджитал+IT». Підібрали викладача за моїм графіком за 1 день, Навчаюсь вже 3 місяця, дуже задоволений якістю матеріалів, платформою і викладачами!
                                                                                                          • 26 Ноябрь 2022, 13:39
                                                                                                           Хочу поділитися своїм досвідом в Антишколі.
                                                                                                           Я придбала курс вивчення англ в групі на 48 год. Але з першого ж заняття все пішло не по плану:
                                                                                                           1. викладач виявився простим студентом, який не був підготовлений та не знав що робити зі студентами;
                                                                                                           2. в чат боті та на дзвінки мені ніхто не відповідав (ні на один номер, які був вказаний), додзвонитися я змогла тільки з іншого номера тел (відповідали одразу).
                                                                                                           Я скористалася манібеком (в договорі ця можливість прописана як повернення коштів). Кошти повернули на 5-й робочий день, хоча обіцяли на 3-й. При цьому постійний ігнор зі сторони адміністрації.

                                                                                                           P.S. Цей відгук для того щоб Антишкола переглянули свою політику спілкування зі сдудентами та підготовці викладачів.
                                                                                                           • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы1 Декабрь 2022, 19:32
                                                                                                            Ірино, дякуємо , що поділились своїм досвідом в Антишколі. Ми завжди відкриті до діалогу та зворотного зв*язку від студентів.
                                                                                                            Дуже шкода, що за одне заняття у Вас склалось негативне враження щодо навчання.
                                                                                                            Всі викладачі, що починають роботу в Антишколі попередньо проходять відбір на якому в першу чергу ми звертаємо увагу на їх рівень англійської та професійні навички. Після, кандидати що пройшли відбір, проходять навчальний курс для викладачів розроблений командою Антишколи. І лиш після його успішного завершення - приступають до проведення занять. Цей викладач наразі проводить індивідуальні заняття із студентами, станом на 1 грудня він вже провів в Антишколі 67 уроків. Незалежна оцінка проведених занять від студентів по даному викладачу 5 із 5.
                                                                                                            Проте звісно, ми завжди прислухаємось до вражень студентів, бо це важливо для нас - тому після першого заняття ми змінили викладача у вашій групі.

                                                                                                            Ви звернулись щодо припинення навчання близько дев*ятої вечора 25 жовтня. Оскільки це був вже не робочий час, наш сервіс менеджер зв*язався з Вами в першій половині наступного дня та запропонував всі можливі варіанти для продовження навчання, ми пропонували Вам спробувати ще одне заняття в цій групі, але з іншим викладачем, перевести Вас до іншої групи, розпочати навчання з новою групою в листопаді або перейти на індивідуальний формат навчання. Ми завжди намагаємось знайти максимально підходящий варіант для студента, нам дуже прикро, що жоден з запропонованих Вам не підійшов. Тому, звісно, ми оформили повернення коштів.
                                                                                                            На жаль, дійсно, через відключення електроенергії повернення коштів зайняло 5 робочих днів замість трьох обіцяних. Ми вибачались за затримку , і приносимо наші вибачення ще раз за завдані незручності.
                                                                                                            Повністю згодні з вами, завжди є куди рости, що покращувати та над чим працювати. Тому будемо вдосконалюватись і надалі, щиро вдячні за Ваш зворотній зв*язок
                                                                                                           • Был(a) на уроке 8 Ноябрь 2022, 10:42
                                                                                                            Оценка - 10
                                                                                                            Преподаватель 10.0
                                                                                                            Методика обучения 10.0
                                                                                                            Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                            Сервис 10.0
                                                                                                            Навчанням задоволена на всі 200! Крутий підход до викладання, цікаві інтерактивні завдання з реально корисною лексикою. Немає нудної теорії, це теж плюс. Перша школа, де домашки робити в кайф)
                                                                                                            • Был(a) на уроке 3 Ноябрь 2022, 16:38
                                                                                                             Оценка - 10
                                                                                                             Преподаватель 10.0
                                                                                                             Методика обучения 10.0
                                                                                                             Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                             Сервис 10.0
                                                                                                             Дуже сподобалося! Я задоволена
                                                                                                             • Был(a) на уроке 18 Октябрь 2022, 11:11
                                                                                                              Оценка - 10
                                                                                                              Преподаватель 10.0
                                                                                                              Методика обучения 10.0
                                                                                                              Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                              Сервис 10.0
                                                                                                              Почала навчання в АнтиШколі 2 місяці назад і дуже рада, що не відклала навчання знову
                                                                                                              • Был(a) на уроке 17 Октябрь 2022, 12:53
                                                                                                               Оценка - 10
                                                                                                               Преподаватель 10.0
                                                                                                               Методика обучения 10.0
                                                                                                               Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                               Сервис 10.0
                                                                                                               • 17 Октябрь 2022, 04:50
                                                                                                                НЕ советую брать курсы в АНТИШКОЛЕ
                                                                                                                Сайт работает не корректно и ДЗ с ошибками.(скинул бы много скринов но тут нет такой возможности) Преподаватель,студент который вероятно может говорить на английском но вот учить точно нет.Вас будут вести по шаблонным картиночкам(с ошибками) ЗА 13800.
                                                                                                                Уровень материла низкий.
                                                                                                                Прислушайтесь и проходите мимо!Надеюсь я вам сэкономил время и деньги.А я и дальше буду страдать ведь деньги мне не вернут 8 урок из 48....
                                                                                                                • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы18 Октябрь 2022, 12:42
                                                                                                                 Доброго дня, Олександре !
                                                                                                                 Щиро дякуємо за ваш зворотній зв`язок, він допомагає ставати нам кращими

                                                                                                                 1. По матеріалів на нашій платформі.
                                                                                                                 Ми маємо близько 1000 уроків і програми різних напрямків,кожні програми відрізняются своєю інтерактивнісью , та форматами відпрацювань. Все це, щоб робити процес навчання максимально індивідуальним, залежно від запиту студента. Ми точно можемо скорегувати все під ваш запит.


                                                                                                                 2. Абсолютно у всіх є можливість відвідати безкоштовне пробне заняття, для того, щоб спробувати себе в ролі студента Антишколи та переконатись наскільки підходить такий формат навчання. Мабуть, ви були на пробному уроці і зробили вибір, що дане навчання вам підходить. Ми ще до оплати даємо доступ до платформи, сам пробний урок також проводимо на ній, щоб враження було макисмально обьективним.


                                                                                                                 3. Щодо викладачів, при прийомі на роботу кожен проходить кілька етапів відбору та окремий навчальний курс для педагогів Антишколи, і лише після успішного завершення - приступає до проведення занять. Проте, якщо Вам не сподобався викладач, ми без проблем можемо його замінити і знайти викладача, який буде повністью відповідати вашим очікування.


                                                                                                                 Ми готви зробити все, що у наших силах для вас
                                                                                                                 Однак, ми ніяк не можемо вас ідентифікувати в нашій системи, за ФІО, що вказано тут.

                                                                                                                 Також ми будемо дуже вдячні за ваші скрині з помилками якщо відправите нам скріншот, з чим саме довелось зіткнутись

                                                                                                                 Будь ласка напишіть нам на пошту
                                                                                                                 hello@antischool.online або залиште заявку у нас на сайті, ми обов`язково вирішимо вашу проблему.
                                                                                                                • Был(a) на уроке 3 Октябрь 2022, 16:27
                                                                                                                 Оценка - 10
                                                                                                                 Преподаватель 10.0
                                                                                                                 Методика обучения 10.0
                                                                                                                 Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                 Сервис 10.0
                                                                                                                 • Был(a) на уроке 3 Октябрь 2022, 13:52
                                                                                                                  Оценка - 10
                                                                                                                  Преподаватель 10.0
                                                                                                                  Методика обучения 10.0
                                                                                                                  Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                  Сервис 10.0
                                                                                                                  Побачила рекламу, вирішила спробувати, і не пошкодувала! Дуже крута школа, напевно єдина, яка дійсно вчить саме вільно розмовляти англійською! Без зайвих правил, вивчаємо тільки те, що потрібно, щоб вільно почуватись в англомовній середі і як величезний "+", професійні викладачі і ще з почуттям гумору, що дуже важливо для мене, щоб комфортно себе почуватись! Буду займатись ще:) До речі, як чудово, що ми живемо в часи розвинутих технологій, коли реклама працює над тим, що тобі подобається і сама пропонує круті варіанти, це тепер моя улюблена школа!
                                                                                                                  • 28 Сентябрь 2022, 22:14
                                                                                                                   З задоволенням напишу свій відгук. Мені сподобалась Школа, сама її концепція вивчення англійської : для дорослих, але легко, я сказала би в гральній формі, багато інформації, но цікавої. Сама платформа створена так, що кожного разу дуже цікаво робити домашку. На платформі можна вчити нові слова, промовляючи вголос, слухая вимову, потім складати із букв слова - дуже допомагає запам'ятати. Багато пісень на англійській, читання для вимови, написання творі англійською. Ваше завдання перевіряють і дають feedback, коректуючи його. Все структуровано і не нудно, а цікаво. Так, інколи бувають помилки на платформі, но їх виправляють.
                                                                                                                   Окремо про вчителів. Всі, хто був у мене , всі профі свого діла, всі різні, але всі досвідчені. З усіма було дуже цікаво, вони люблять свою справу і вміють донести знання, кожний приносив щось нове.
                                                                                                                   Двома словами про Школу: цікаво і професійно.
                                                                                                                   Все інше -це твоє бажання вчитись і практика.
                                                                                                                   Дякую
                                                                                                                   • Был(a) на уроке 26 Сентябрь 2022, 13:25
                                                                                                                    Оценка - 10
                                                                                                                    Преподаватель 10.0
                                                                                                                    Методика обучения 10.0
                                                                                                                    Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                    Сервис 10.0
                                                                                                                    Це було дуже класно!!
                                                                                                                    • Был(a) на уроке 23 Сентябрь 2022, 13:05
                                                                                                                     Оценка - 10
                                                                                                                     Преподаватель 10.0
                                                                                                                     Методика обучения 10.0
                                                                                                                     Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                     Сервис 10.0
                                                                                                                     • Был(a) на уроке 20 Сентябрь 2022, 11:22
                                                                                                                      Оценка - 10
                                                                                                                      Преподаватель 10.0
                                                                                                                      Методика обучения 10.0
                                                                                                                      Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                      Сервис 10.0
                                                                                                                      На заняттях завжди френдлі атмосфера, навіть домашку роблю, бо є натхнення і програма класна, тому не доводиться себе змушувати, всім рекомендую)
                                                                                                                      • 20 Сентябрь 2022, 08:40
                                                                                                                       Лично мне очень понравилось. Полное погружение в англоязычную среду. Если у Вас есть языковой барьер, вы знаете грамматику и имеете достаточно большой запас слов,но боитесь сказать на английском языке что то не так,то Вам 100% в Антишколу
                                                                                                                       • 19 Сентябрь 2022, 18:04
                                                                                                                        Можу сказати відверто, що це перша школа, де я полюбив вивчати англійську. Атмосфера на заняттях просто неймовірна, я навчаюсь в групі - півтори години пролітають, як один момент. За цей час ми встигали вивчити нову лексику, граматику, а головне - поспілкуватися одне з одним англійською. Вчителі приймають будь-які ініціативи з боку студентів: бажаєте вдома подивитись фільм англійською і обговорити його на занятті - буде зроблено. Чудовим моментом є те, що тут Вас навчать говорити про життєві теми, а не заїжджені і відірвані від реальності. Весь контент с занять в особистому кабінеті і все це дуже кайфово. Хто бажає вільно спілкуватись англійською - Вам сюди:)
                                                                                                                        • Был(a) на уроке 16 Сентябрь 2022, 17:47
                                                                                                                         Оценка - 9.8
                                                                                                                         Преподаватель 9.0
                                                                                                                         Методика обучения 10.0
                                                                                                                         Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                         Сервис 10.0
                                                                                                                         Дуже сподобалось навчатись в Антишколі, підібрали хорошого викладача і врахували всі мої побажання щодо навчання. Урок повністю проводили англійською, завдяки чому швидко побачила результат, бо змогла зануритись в англійську мову. Було дуже приємно навчатись , після основного курсу 48 уроків обрала ще спеціалізований курс для робочої сфери. На платформі теж сподобалось працювати, все професійно і максимально зручно,
                                                                                                                         • Был(a) на уроке 16 Сентябрь 2022, 10:18
                                                                                                                          Оценка - 10
                                                                                                                          Преподаватель 10.0
                                                                                                                          Методика обучения 10.0
                                                                                                                          Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                          Сервис 10.0
                                                                                                                          Навчаєсь не перший місяць, дуже подобається методика АнтиШколи
                                                                                                                          • Был(a) на уроке 14 Сентябрь 2022, 22:26
                                                                                                                           Оценка - 9
                                                                                                                           Преподаватель 9.0
                                                                                                                           Методика обучения 9.0
                                                                                                                           Учебный класс (офис) 8.0
                                                                                                                           Сервис 10.0
                                                                                                                           Нещодавно віддали молодшого брата на англійську до АнтиШколи, ходить на кожний урок із задоволенням, рекомендую.
                                                                                                                           • Был(a) на уроке 14 Сентябрь 2022, 19:49
                                                                                                                            Оценка - 10
                                                                                                                            Преподаватель 10.0
                                                                                                                            Методика обучения 10.0
                                                                                                                            Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                            Сервис 10.0
                                                                                                                            Навчаємось з дівчиною вже кілька уроків, все подобається! Дякую вчителю Світлані за те, що йду на урок з посмішкою
                                                                                                                            • Был(a) на уроке 14 Сентябрь 2022, 11:34
                                                                                                                             Оценка - 10
                                                                                                                             Преподаватель 10.0
                                                                                                                             Методика обучения 10.0
                                                                                                                             Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                             Сервис 10.0
                                                                                                                             Дуже сподобалася англійська в АнтиШколі. Я залишилась дуже задоволеною своїм викладачем – Ольгою Юрчак. Дуже приємний, розуміючий і чуйний учитель
                                                                                                                             • Был(a) на уроке 13 Сентябрь 2022, 10:25
                                                                                                                              Оценка - 10
                                                                                                                              Преподаватель 10.0
                                                                                                                              Методика обучения 10.0
                                                                                                                              Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                              Сервис 10.0
                                                                                                                              АнтиШкола - це чудова можливість не тільки вивчити англійську та позбавитися мовного бар"єру, а і під часу процесу навчання отримувати задоволення від спілкування та свого особистого росту. Отримала дуже крутий досвід того, що вивчення мови може бути дуже захопливим та цікавим. Круті викладачі на будь який смак та забаганки. Можливість розвитку різного направлення англійського ( підготовка до міжнародних іспитів, роботи закордоном та в міжнародних компаніях...) Рекомендую кожному, хто шукає нестандартні курси! :)
                                                                                                                              • Был(a) на уроке 12 Сентябрь 2022, 17:43
                                                                                                                               Оценка - 10
                                                                                                                               Преподаватель 10.0
                                                                                                                               Методика обучения 10.0
                                                                                                                               Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                               Сервис 10.0
                                                                                                                               • 12 Сентябрь 2022, 17:23
                                                                                                                                Когда я думаю про Антишколу улыбка на моем лице возникает автоматически!
                                                                                                                                Эта школа ассоциируются у меня с тремя словами: теплота, эмоциональность и счастье.

                                                                                                                                Я давно искала такое место, где я смогу практиковать именно разговорную речь. Эта школа именно то, что я искала. Хотя нет, даже больше!

                                                                                                                                Отдельное спасибо нужно сказать организаторам за отличный подбор преподавателей и группы.
                                                                                                                                Мне кажется, что в какие то моменты, я поключалась на занятие именно ради людей. Настолько заниматься в группе, где тебя ждут твои единомышленники с которыми можно посмеяться, подурачиться, но при этом делать все это на английском языке!

                                                                                                                                На занятиях нет никакой напряженности. Все проходит в формате игр и развлечений. Полтора часа пролетает просто как 2 минуты.

                                                                                                                                Если вы боитесь заговорить, то вам именно сюда!
                                                                                                                                • 12 Сентябрь 2022, 16:55
                                                                                                                                 Рекомендую Антишколу англійської мови всім, хто хоче поліпшити свої скіли в розмовну англійську! Саме тут мене навчили слухати і чути англійську мову, розрізняти окремі слова, фрази, конструкції і надавати всьому цьому сенс. Спасибі нашим вчителям Дімі і Ксюші за їх "Only English"!
                                                                                                                                 • 11 Сентябрь 2022, 00:56
                                                                                                                                  Хочу отметить высокий профессионализм преподавателя, а именно уровень языка, личностные качества, эрудицию. Уроки интересные, большой плюс - домашние задания на онлайн платформе, обратная связь преподавателя всегда. Еще: дополнительные ивенты согласно интересам и уровню, атмосфера и самое главное ЭФФЕКТИВНОСТЬ!
                                                                                                                                  Ира ЛУЧШАЯ
                                                                                                                                  • Был(a) на уроке 9 Сентябрь 2022, 08:33
                                                                                                                                   Оценка - 9.8
                                                                                                                                   Преподаватель 10.0
                                                                                                                                   Методика обучения 10.0
                                                                                                                                   Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                   Сервис 10.0
                                                                                                                                   Записав дитину на пробний урок, мені і сину дуже сподобалось. Цікавий підхід до діток, і подача матеріалу. Купили індивідуальний курс і думаю, що ми досягнемо результату. Рекомендую навчання в антишколі)
                                                                                                                                   • Был(a) на уроке 7 Сентябрь 2022, 18:57
                                                                                                                                    Оценка - 10
                                                                                                                                    Преподаватель 10.0
                                                                                                                                    Методика обучения 10.0
                                                                                                                                    Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                                    Сервис 10.0
                                                                                                                                    Все сподобалось, віддав свою 8ти річну сестру до АнтиШколи, навчається індивідуально
                                                                                                                                    • Был(a) на уроке 6 Сентябрь 2022, 16:16
                                                                                                                                     Оценка - 8.5
                                                                                                                                     Преподаватель 8.0
                                                                                                                                     Методика обучения 8.0
                                                                                                                                     Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                                     Сервис 8.0
                                                                                                                                     • Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2022, 22:54
                                                                                                                                      Оценка - 9.5
                                                                                                                                      Преподаватель 10.0
                                                                                                                                      Методика обучения 9.0
                                                                                                                                      Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                      Сервис 10.0
                                                                                                                                      Навчаюся в школі ще з листопада місяця, мені дуже подобається
                                                                                                                                      • Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2022, 10:58
                                                                                                                                       Оценка - 10
                                                                                                                                       Преподаватель 10.0
                                                                                                                                       Методика обучения 10.0
                                                                                                                                       Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                                       Сервис 10.0
                                                                                                                                       Пробний урок пройшов на вищому рівні, це саме те, що я шукала. Методист пояснив всі тонкощі платформи та визначив мій рівень, таким чином Вам не доведеться тратити свій час та кошти, на з'ясування цих нюансів!) Якщо ви в пошуках сервісу для вивчення англійської, в якому продумано все до найменших дрібниць, вам в Антишколу:)
                                                                                                                                       • Был(a) на уроке 5 Сентябрь 2022, 10:47
                                                                                                                                        Оценка - 10
                                                                                                                                        Преподаватель 10.0
                                                                                                                                        Методика обучения 10.0
                                                                                                                                        Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                                        Сервис 10.0
                                                                                                                                        Школа супер, все професійно і мій час не гаяли на пусті балачки, взяв собі курс С1 і повністю задоволений
                                                                                                                                        • Был(a) на уроке 2 Сентябрь 2022, 17:08
                                                                                                                                         Оценка - 8.3
                                                                                                                                         Преподаватель 9.0
                                                                                                                                         Методика обучения 8.0
                                                                                                                                         Учебный класс (офис) 8.0
                                                                                                                                         Сервис 8.0
                                                                                                                                         • Был(a) на уроке 1 Сентябрь 2022, 17:44
                                                                                                                                          Оценка - 9.8
                                                                                                                                          Преподаватель 10.0
                                                                                                                                          Методика обучения 10.0
                                                                                                                                          Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                          Сервис 10.0
                                                                                                                                          Про АнтиШколу я дізналась з реклами в соцмережах. У розмові з менеджером підібрали зручний для мене час та призначили перший безкоштовний урок в той же день! Трохи хвилювалась, як перед екзаменом чи тестом, але методист на занятті була дуже уважною та в невимушеній атмосфері, спілкуванні ознайомила мене з роботою інтерактивної онлайн-платформи, точно визначила який рівень англійської у мене та дала рекомендації щодо програми занять, вислухавши мої побажання та цілі у вивченні. Після заняття з'явилось ще більше мотивації та бажання вивчати англійську. Уже обрала для себе пакет на 48 індивідуальних занять і дууже зручно, що є варіант оплати частинами. Знайшла для себе саме той формат навчання, який хотіла і впевнена, що досягну крутих результатів! Рекомендую! ✨
                                                                                                                                          • Был(a) на уроке 1 Сентябрь 2022, 13:05
                                                                                                                                           Оценка - 9
                                                                                                                                           Преподаватель 9.0
                                                                                                                                           Методика обучения 9.0
                                                                                                                                           Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                           Сервис 9.0
                                                                                                                                           Коротко розповім свою історію, як потрапив сюди. Вирішив розпочати вивчення англійської, щоб у перспективі піти працювати в IT. Побачив рекламу та залишив заявку на безкоштовний урок. Перше, що сподобалося - те, що зателефонували і допомогли із записом буквально через 10 хвилин. На уроці з методистом швидко порозумілися, час пролетів швидко. Допомогли визначити мій поточний рівень мови та порадили, який курс вибрати. Ну і останнє, що хотілося б відзначити – викладач. Хоча я не йшов на спрямований курс для IT, викладач був "в темі" і на уроках додатково вивчали терміни та слова, які потрібні айтішникам. Загальна оцінка – 9 з 10, тому що десятки не ставлю нікому, бо завжди є до чого рости та розвиватися.
                                                                                                                                           • Был(a) на уроке 1 Сентябрь 2022, 12:36
                                                                                                                                            Оценка - 9.8
                                                                                                                                            Преподаватель 10.0
                                                                                                                                            Методика обучения 10.0
                                                                                                                                            Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                            Сервис 10.0
                                                                                                                                            Побачила в инстаграм круту рекламу, прям захотілось почати активно займатися англійською. Заповнила заявку на сайті, мені передзвонив менеджер, швидко підібрав для мене час та класного викладача. Взяла одразу 24 заняття та не пожалкувала. Дуже сподобався професіоналізм та індивідуальний підхід до клієнтів :))
                                                                                                                                            • Был(a) на уроке 31 Август 2022, 14:56
                                                                                                                                             Оценка - 9.5
                                                                                                                                             Преподаватель 10.0
                                                                                                                                             Методика обучения 9.0
                                                                                                                                             Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                                             Сервис 9.0
                                                                                                                                             Для нас онлайн-навчання в АнтиШколі стало знахідкою – можливості возити дитину на уроки немає, так як наразі часто відбуваються переїзди. Онлайн-уроки завжди з нами і у дитини немає перерв в навчанні. Також дитина обожнює комп'ютери - а тут урок по інтернету, суцільне задоволення, начебто розважається, і одночасно навчається. Донці 5 років. З першого заняття ми зрозуміли, що на уроках все доступно і цікаво, донька сама проситься ходити на заняття. Урок різноманітний, матеріал подається в різних формах, через ігри, активності, пісні. Вчитель легко знаходить контакт з дітьми, танцює і співає разом з малюками. Рада, що нз ми не помилися з вибором школи англійської мови для малої.
                                                                                                                                             • Был(a) на уроке 29 Август 2022, 18:36
                                                                                                                                              Оценка - 9
                                                                                                                                              Преподаватель 9.0
                                                                                                                                              Методика обучения 9.0
                                                                                                                                              Учебный класс (офис) 8.0
                                                                                                                                              Сервис 10.0
                                                                                                                                              • Был(a) на уроке 26 Август 2022, 09:56
                                                                                                                                               Оценка - 10
                                                                                                                                               Преподаватель 10.0
                                                                                                                                               Методика обучения 10.0
                                                                                                                                               Учебный класс (офис) 10.0
                                                                                                                                               Сервис 10.0
                                                                                                                                               Вирішила пройти пробне заняття в АнтиШколі! Було цікаво як працює онлайн, тому що ніколи не було досвіду Я залишилась в захваті від уроку, від методики Ми з методистом весь час говорили та пройшли тест на інші навички. Дуже велика турбота з боку методиста: оцінила мій рівень, допомогла з форматом та програмою Я неймовірно задоволена підходом та сервісом школи, однозначно для себе обрала пакет подальших занять
                                                                                                                                               • 24 Август 2022, 15:20
                                                                                                                                                НЕ РАДЖУ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ! Антишкола - це справжні АФЕРИСТИ. До війни заплатила за курси 16 тис. грн, пройшла уроків 10. Після війни не було можливості у мене відновити зайняття, оскільки з малою дитиною шукала безпечне місце для життя. Про групові курси мені нічого не писали (це якась дикість - заплатила за індивідуальні, а як виявилось, вони вирішили їх замінити на групові). Коли вирішила відновити курси, вони мені відповіли, ще термін дії мого пакета закінчився і вони нічого не можуть вдіяти.
                                                                                                                                                • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы24 Август 2022, 16:44
                                                                                                                                                 Екатерино, нам шкода, що у ваших уроків закінчився термін раніше, ніж ви встигли іх пройти. Однак Ваша оплата була 17.09.2021 . З моменту вашої оплати пройшло 11 місяців. І у кожної послуги є свій термін. Ви купляли пакет на 48 уроків і пройшли 18 уроків. Купляючи пакет з відповідною кількостью уроків ви отримуєте і вартість кожного уроку дешевшу.

                                                                                                                                                 Якщо оплачувати такий пакет по 6 уроків в пакеті, то вартість 48 уроків скаладє 22 320 грн. Саме з метою, щоб кожне заняття було для вас дешевше і в цьому пакеті є умови його використання. Ми не замінювали ваші індивідуальні уроки на групові. Дія вашого пакету була закінчена і у зв`язку з вашою сиутацію запроновуали пройти в курс в групі безкоштовно.
                                                                                                                                                 • Катерина Городилова 24 Август 2022, 17:21
                                                                                                                                                  Дякую за відповідь, але мені не пропонували проходити безкоштовно групові курси. Це форс мажор, не лише зі мною Ви так вчинили . Я не розумію, у Вас багато вже клієнтів, чому Ви собі псуєте репутацію.
                                                                                                                                                  • Катерина Городилова 24 Август 2022, 18:19
                                                                                                                                                   Ви заблокували мою сторінку, де проводились курси,тому я не змогла згадати кількість пройдених уроків. Мене ніхто не попереджав, що мій срок вже завершується.При укладанні договору з Вами,про сроки нічого не було сказано, Вы це вигадали ,щоб була причина відмови в проходженні курсів. Замість того,щоб збирати гарні відгуки від задоволених учнів,які завершили процес навчання,Ви вирішили "списати' старих учнів и набрати нових.Це дуже огидно....
                                                                                                                                                   • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы25 Август 2022, 11:27
                                                                                                                                                    Катерино, ваш доступ не заблокован, ви маєте доступ до свого особистого кабінету.
                                                                                                                                                    Там доступні усі ваші пройденні матеріали з уроків. Ми нічого і нікому не блокуємо. Якщо ви забули пароль, то на головній сторінці нажміть «забули пароль» і вам на пошту прийде новий
                                                                                                                                                    В самому договору вказано срок дії кожного пакету. Саме з цього і формується його вартість.

                                                                                                                                                    Ми ще раз вибачаємося, що у вас склався саме такий досвід, однак я наглошую на тому, що є певні умови взаємовідносин і не дивлячись на те, що ваш срок дії уроків був завершений ми вам надали можливість додатково пройти повністью безкоштовно групові уроки. Саме тому що ви наш студент і саме тому, що у вас така ситуація і саме для того, щоб ваш відгук був позитивний.
                                                                                                                                                    • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы25 Август 2022, 11:45
                                                                                                                                                     Не дивлячись на те, що ваш пакет завершив срок , ми відновили ваші індивідуальні уроки.
                                                                                                                                                     Гарних занять і гарних результатів в АнтиШколі
                                                                                                                                                    • Адміністратор АнтиШколи ONLINE Администрация школы25 Август 2022, 11:59
                                                                                                                                                     15.06.2022 о 13:10 на пошту, що ви вказували для контакту ми вам надіслали e-mail о проходженні группового навчання безкоштовно.

                                                                                                                                                     20.06.2022 о 13:35 ваш була надіслана sms про те, що потрібно відновити ваш пакет індивідуального навчання.

                                                                                                                                                     Ми вас інформували о кожних діях, які були важливі і які вам надавали можливість як додаткового навчання так і те, що потрібно відновити індивідуальне навчання
                                                                                                                                                     • Doktorishka Furyec 31 Март 2023, 21:54
                                                                                                                                                      Вибачаюсь, а чому у вас стільки помилок у текстах?) Вже скільки перечитав ваших відповідей на відгуки - і майже в кожній якийсь кривий переклад з російської, або взагалі російське слово українськими літерами. Я розумію, що тут усі про англійську мову, але хіба вам самим не ріже вуха це все?) Перечитайте свої перли)
                                                                                                                                                      Дуже псує враження, коли людина, будучи викладачем, так неграмотно пише мовою своєї ж країни, в якій народилась і виросла. Я би мовчав, якби це один чи два таких випадки, але це ж ледь не кожен другий коментар такий - читаю, і не знаю, чи сміятись, чи плакати) Навіть "студенти" і то гарніше пишуть)
                                                                                                                                                  • Был(a) на уроке 23 Август 2022, 14:49
                                                                                                                                                   Оценка - 9.5
                                                                                                                                                   Преподаватель 10.0
                                                                                                                                                   Методика обучения 10.0
                                                                                                                                                   Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                                   Сервис 9.0
                                                                                                                                                   • 23 Август 2022, 14:38
                                                                                                                                                    Дуже класні курси англійської мови. Залишилась задоволена своїм викладачкою — Ольгою Юрчак. Приємна, розуміюча та чуйна) серед багатьох курсів англійської АнтиШкола виділяється професіоналізмом викладачів, які знають свою справу як ніхто інший! З Ольгою ми займались 3 місяці і вона допомогла підтягнути мій рівень з В1 до В2. Планую повернутися до практичних занять в АнтиШколі, яких не вистачає в університеті. Тепер рекомендую школу всім друзям)
                                                                                                                                                    • 20 Август 2022, 17:27
                                                                                                                                                     Школа #1. Отлично обучают. Насыщенная и интерактивная программа. Общение исключительно на английском! Хорошее место для приобретения новых знаний!
                                                                                                                                                     • Был(a) на уроке 20 Август 2022, 14:26
                                                                                                                                                      Оценка - 9.5
                                                                                                                                                      Преподаватель 9.0
                                                                                                                                                      Методика обучения 10.0
                                                                                                                                                      Учебный класс (офис) 9.0
                                                                                                                                                      Сервис 10.0
                                                                                                                                                      Був на пробному уроці. Методист почула мої побажання та підготувала пробний саме для мене. Урок пройшов добре, платформа гарна. Потім розробили учбовий план під мої цілі, підібрали тічера саме під ці потреби. Загалом справили дуже гарні враження! Починаю навчання вже з понеділку)
                                                                                                                                                      • 12 Сентябрь 2021, 15:24
                                                                                                                                                       Занимался онлайн. Оплачивал по 12 индивидуальных уроков. И каждый раз после 12 уроков повышалась цена. В итоге после 3х месяцев принципиально закончил обучение в этой школе. Я не прошёл даже один уровень (4 месяца), а цена поднималась. Абсолютное неуважение к своим клиентам. Мне нравилось и я был готов заниматься и дальше, но компании это не интересно по всей видимости.
                                                                                                                                                       • 9 Июль 2021, 15:00
                                                                                                                                                        Добрый день.
                                                                                                                                                        Впервые в своей жизни пишу плохой отзыв, и от этого еще злее становлюсь.
                                                                                                                                                        Увидев рекламу на Youtube о том, какая эта школа крутая, не поверила своим ушам и что стало последней точкой кипения и спровоцировало написания этого комментария!

                                                                                                                                                        В рекламном ролике очень удивило формулировка примерно такая: « Мы подберем для вас актуальный план достижения вашей цели» А на самом деле - просто дают шаблонную программу без учета твоих пожеланий по программе обучения и твоим целям для изучения языка!
                                                                                                                                                        Хотели начать заниматься в этой школе с супругом, и тут начался какой-то хаос…

                                                                                                                                                        Звонок первый:
                                                                                                                                                        Рассказали о своих планах на обучения и своих пожеланиях. После чего назначили первое занятие.
                                                                                                                                                        Звонок второй:
                                                                                                                                                        После первого занятия (вводного занятия), где мы снова рассказали о своих планах на обучение!
                                                                                                                                                        Звонок третий:
                                                                                                                                                        После того, как мы перешагнув через свою гордость и попросив дать ответ по нашим вопросам, методист попросила еще раз рассказать о своих планах на обучение и своих пожеланиях, что уже вывело из себя!!!
                                                                                                                                                        Сказали что у них методист уволился и нет информации какие у вас планы на обучения.

                                                                                                                                                        Эти три звонка показали, что в структуре компании творится хаос и сотрудники - или не могут или не хотят передавать информацию своим коллегам, что бы клиент как минимум не чувствовал себя попугаем и не повторял раз за разом одно и тоже.
                                                                                                                                                        Сложилось впечатление, что компания заинтересована ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО в получении прибыли (это логично, но все же...), а не в адекватном подходе к клиенту.
                                                                                                                                                        После этого всего, на наш запрос о том, можно ли приобрести не 12 занятий сразу, а только 3 - что бы посмотреть на то, как будет проходить общение и обучение с преподавателем, так как не целесообразно делать покупку на 12 занятий с таким подходом к клиенту, которое было описано выше.
                                                                                                                                                        На что нам просто ответили: «В очень редких случаях можем предоставлять 6 занятий, а 3 нет».

                                                                                                                                                        Наверное, в этой компании подход такой - не звонят первыми, что бы клиент знал свое место или же просто так сошлись звезды и нам просто не суждено учиться в это школе (а очень между прочим хотелось).

                                                                                                                                                        *** Речь идёт об онлайн-формате обучения, без привязки к школе.
                                                                                                                                                        • 13 Апрель 2021, 16:51
                                                                                                                                                         Мне все понравилось. Для человека который находится в эпоху активной диджитализации во всех слоях предоставления услуг , отличный выбор !
                                                                                                                                                         Отличный методист . которая подобрала отличную тему на пробный урок , а также приятные в общении менеджеры , которые с тобой на всех этапах твоего обучения . АнтиШколу рекомендую
                                                                                                                                                         • 1 Февраль 2021, 19:42
                                                                                                                                                          Очень довольна курсом! На уроках успевали рассмотреть все и даже больше. Уроки проходили "на одном дыхании". Очень хорошие преподаватели, умеют находить общий язык, правильно преподносить и объяснять материал. Приемлемая цена. Очень хочется отметить Николь, мастер своего дела.
                                                                                                                                                          • 30 Январь 2021, 02:07
                                                                                                                                                           Качество материалов очень низкое. Практически в каждом упражнении есть ошибки. Такое впечатление, что копирайтер просто через гугл словарь переводил русские тексты. Хотя нет. Гугл объективно лучше переводит. Встроенный словарь - это вообще смех! Один вариант перевода и как правило не тот. В общем грустно все. Тот же бесплатный лингвалео качественнее в разы.
                                                                                                                                                           Преподаватели. Примерно половина младше 20 лет. То есть первая подработка для студентов. Я полгода учился в EnglishPrime - там преподаватели на уровень выше.
                                                                                                                                                           Не верьте рекламе. Эти курсы не стоят денег. Вообще никаких. Халтура!
                                                                                                                                                           • 29 Июнь 2020, 22:06
                                                                                                                                                            Захоплива система навчання, де навчаєшся в більшій мірі самотужки на онлайн платформі і не прив'язана до конкретного часу.
                                                                                                                                                            Цікаво те, що уроки продумані, є 3 частини: нові словами, граматика та практика. Одразу протягом уроку вивчаєш все (хоча звісно не без повторень після).
                                                                                                                                                            Також я маю кілька уроків з вчителем. В мене дуже класний вчитель, протягом уроку весь час говоримо і треную граматику.
                                                                                                                                                            І до того всього ще маю змогу ходити на спікенклаби де треную все вивчене протягом уроку. На клабах ми обговорюємо різноманітні теми, гуляємо по світових музеях (через інтернет). І велитенський плюс, що все це на відстані витягнутої уроки в моєму компі.
                                                                                                                                                            Дякую вам за ці можливості.
                                                                                                                                                            • Был(a) на уроке 30 Апрель 2020, 16:54
                                                                                                                                                             Оценка - 9.5
                                                                                                                                                             Преподаватель 10.0
                                                                                                                                                             Методика обучения 10.0
                                                                                                                                                             Учебный класс (офис) 8.0
                                                                                                                                                             Сервис 10.0

                                                                                                                                                             Добавить новый отзыв


                                                                                                                                                             39292 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

                                                                                                                                                             19 просмотров страницы школы AntiSchool Online сегодня