Отзывы о курсах Ronny English School

Онлайн-школа
Перейти на официальный сайт:

Оценка школы на базе 0 проверенных отзывов 0

Как Enguide собирает проверенные оценки

Вы записываетесь на бесплатный урок
Посещаете школу
Получаете e-mail с возможностью поставить Оценку
Оставляете оценку, она отображается в сервисе
Всего отзывов – 8
Добавить отзыв

 • 15 Май 2023, 19:20
  Дякую Ronny Eng School , я займаюся із Наталією Гапак, заняття проходять цікаво і креативно, не по шаблону , а з врахуванням індивідуальних прохань. Завдяки Вам, англійська стає доступніша, а мрія реальністю.
  • Дитина в захваті від курсів. Тепер англійська для нас улюблений предмет. За короткий час підтягнули мову, тепер легко можемо говорити, відповідати на питання. Окремо дякуємо вчителям за цікаві завдання.
   • 14 Апрель 2023, 19:02
    Ребёнок занимается 2 месяца,( планируем долгое сотрудничество)) в восторге от преподавателя Дарьи! Хочу выразить благодарность за подход и знания! Рекомендую!!!
    • 12 Апрель 2023, 08:44
     Дякуємо Ronny Eng school ❤️. Син з нетерпінням чекає, уроки проходять цікаво і захоплююче. Професійний викладач, правильно підібраний матеріал, спілкування тільки на англійській мові. Дуже рекомендую Ronny Eng school
     • 11 Апрель 2023, 13:30
      Спочатку в Ronny Eng School вивчав англійську мій син. Побачивши гарні результати дитини, теж вирішила навчатися в цій школі. Подобаються викладачі і подання матеріалу. Уроки проходять цікаво і різноманітно! Дякую Ronny Eng School що ви є;)
      • 11 Апрель 2023, 11:58
       Дуже вдячна Ronny Eng School,за чудові уроки, для дитини англійська мова стала найулюбленішим предметом,окрема подяка нашому найулюбленішему вчителю Маргариті!
       • Дякую Ronny Eng School, уроки були дуже цікаві! Мені було справді комфортно займатися)
        • 26 Январь 2023, 20:36
         Дуже дякую,Ronny Eng School,за чудовий розіграш 5-х безкоштовних уроків з англійської мови!Саме завдяки їм я знайшла свого найкращого вчителя і знову полюбила вивчення мови.Матеріал є дуже доступним для кожного,особистий підхід до кожного з учнів.Я вирішила продовжити своє навчання,оскільки мені надзвичайно сподобалось тут вчитись.Отож ще раз дякую вам,Ronny Eng School,за все!

         Добавить новый отзыв


         Бесплатное тестирование в Ronny English School

         Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

         Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

         39240 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

         2 просмотра страницы школы Ronny English School сегодня