Відгуки про курси Ronny English School

Онлайн-школа

Оцінка школи на основі 0 перевірених відгуків 0

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 8
Додати відгук

 • 15 Травень 2023, 19:20
  Дякую Ronny Eng School , я займаюся із Наталією Гапак, заняття проходять цікаво і креативно, не по шаблону , а з врахуванням індивідуальних прохань. Завдяки Вам, англійська стає доступніша, а мрія реальністю.
  • 5 Травень 2023, 12:26
   Дитина в захваті від курсів. Тепер англійська для нас улюблений предмет. За короткий час підтягнули мову, тепер легко можемо говорити, відповідати на питання. Окремо дякуємо вчителям за цікаві завдання.
   • 14 Квітень 2023, 19:02
    Ребёнок занимается 2 месяца,( планируем долгое сотрудничество)) в восторге от преподавателя Дарьи! Хочу выразить благодарность за подход и знания! Рекомендую!!!
    • 12 Квітень 2023, 08:44
     Дякуємо Ronny Eng school ❤️. Син з нетерпінням чекає, уроки проходять цікаво і захоплююче. Професійний викладач, правильно підібраний матеріал, спілкування тільки на англійській мові. Дуже рекомендую Ronny Eng school
     • 11 Квітень 2023, 13:30
      Спочатку в Ronny Eng School вивчав англійську мій син. Побачивши гарні результати дитини, теж вирішила навчатися в цій школі. Подобаються викладачі і подання матеріалу. Уроки проходять цікаво і різноманітно! Дякую Ronny Eng School що ви є;)
      • 11 Квітень 2023, 11:58
       Дуже вдячна Ronny Eng School,за чудові уроки, для дитини англійська мова стала найулюбленішим предметом,окрема подяка нашому найулюбленішему вчителю Маргариті!
       • 4 Квітень 2023, 19:20
        Дякую Ronny Eng School, уроки були дуже цікаві! Мені було справді комфортно займатися)
        • 26 Січень 2023, 20:36
         Дуже дякую,Ronny Eng School,за чудовий розіграш 5-х безкоштовних уроків з англійської мови!Саме завдяки їм я знайшла свого найкращого вчителя і знову полюбила вивчення мови.Матеріал є дуже доступним для кожного,особистий підхід до кожного з учнів.Я вирішила продовжити своє навчання,оскільки мені надзвичайно сподобалось тут вчитись.Отож ще раз дякую вам,Ronny Eng School,за все!

         Додати новий відгук


         39365 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

         1 перегляд сторінки школи Ronny English School cьогодні