График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Ин Яз Плюс курси англійської мови

Ін Яз Плюс курси англійської мови

Рейтинг: 6.61
2 відгуку
від400 грн/міс

Про школу Ін Яз Плюс

Курси англійської мови «ІнЯз+» успішно співпрацюють з такими компаніями як «Автоленд», «METRO Cash&Carry», книжковий салон «Емпік» та адвокатське бюро «Поповський і партнери». Крім корпоративного навчання, курси також можуть запропонувати вивчення англійської мови для дітей, школярів та дорослих. Для наймолодших учнів (4-6 років) створено курс «Ділові малюки». Це чудовий шанс дати дитині якісні початкові знання з мови. Для школярів подача матеріалу проводиться у швидкому темпі, окремо створені групи для підготовчого курсу до ЗНО.

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Адреси філіалів та телефони

 • Днепропетровск, Жовтневый район, проспект Гагарина, 151

Відгуки

 • Андрей Рыбалко
  Андрей Рыбалко залишив відгук про Ін Яз Плюс у 09:57, 17 Август, 2014
  Нравится всё, особенно директор:) Цены нормальные, как у всех. Отходил 2 семестра, доволен. В языке продвинулся, рекомендую.
  • Ате
   Ате залишив відгук про Ін Яз Плюс у 13:43, 22 Март, 2012
   Ни кому не советую эту языковую школу.Камень преткновения - администрация школы. Не одинаковой отношение к ученикам в одной группе(часть группы платит и за пропущенные занятия,вторая часть только за те которые посетила) . Непрозрачная система оплаты. Мы столкнулись даже с угрозами со стороны администрации школы после ухода с курсов. Главное за 2 неоплаченных занятия мы требуем деньги (хотя ребенок в предыдущем месяце пропустил половину занятий и все заплатил), а за занятия которые не доходили деньги не возвращают.
   Читати всі відгуки