График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

iLingua курси англійської мови

iLingua курси англійської мови

Сторінка підтверджена
57.03 31
31 відгук
від600 грн/міс

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США, Канада
 • К-сть людей в групі до 10
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби

Про школу iLingua

iLingua - сучасна школа іноземних мов. Школа відкрита для дорослих та дітей з 12 років. Для сімейних відвідувань курсів передбачені знижки. У цій школі Ви знайдете те тільки затишну атмосферу, але і однодумців, а також - гарантований результат навчання. Відвідування першого пробного заняття - безкоштовно. Серед цікавих пропозицій школи - можливість знайти волонтерські програми для удосконалення мови за кордоном та літні мовні табори. 

Показать больше информации о школе

Графік занять

Будні: 11:00-21:00 
Cубота: 11:00-21:00 

Контактні телефони

067 579 69...

Показати номер

099 235 26...

Показати номер

057 756 11...

Показати номер

Офіційний skype

iLingua

Програми навчання Останнє оновлення від 10.02.2017

Загальна англійська

Загальна англійська

Інтенсивні курси

Інтенсивні курси

Онлайн навчання

Підготовка до IELTS

Підготовка до TOEFL

Корпоративна англійська

Індивідуальні заняття

Адреси філіалів та телефони

 • Харків, Дзержинський район, провулок Кравцова, 8
  +38 (057) ... Показати номер

Відгуки

 • Юлия Савченко
  Юлия Савченко залишила відгук про iLingua у 22:41, 29 січня, 2017
  Занимаемся с подругой в этой школе уже около 1,5 года индивидуально. За это время уже прошли 2 уровня с высокими результатами экзамена( 93 из 100), считаю это очень хорошим результатом за не такой уж и долгий срок времени.
  Очень радует , что подобрали удобное время для меня, ( в связи с работой могла выделить определенных два дня и конкретное время) , администратор все это организовала в короткие сроки.
  Так же удобное месторасположение .
  Попали к замечательному преподавателю, которая старается дать нам как можно больше знаний, всегда во всем помогает, очень понятно все объясняет и всегда советует множество книг, фильмов, сериалов на английском , которые по силу нашим знаниям. И , что немаловажно , не тратит наше время на разную ерунду. Это не первая школа , в которую мы попали, и в школе, в которой мы были перед этим, большую часть урока мы тратили на то, что мы уже отлично знали и нового совершенно ничего не узнавали.
  Очень радует , что есть такие преподаватели, которые любят свою работу и очень приятно с ними работать )
  Так же в этой школе проводятся разные конкурсы, которые поощряются приятными призами. В одном из них мы победили, и получили свои призы. Здесь всегда уютная и дружеская атмосфера. В общем нам очень нравится в этой школе с нашим любимым преподавателем !) долго думала какие же есть здесь минусы , но так и не придумала , что написать по - этому поводу, наверное, их здесь просто нет
  • Аліна
   Аліна залишила відгук про iLingua у 22:32, 27 січня, 2017
   Навчаюся в школі iLingua майже 5 місяців! Це моя перша спроба розпочати вивчення ангійської мови! В Харкові надзвичайно великий вибір шкіл по вивченню іноземних мов, я вибрала навчання тут по рекомендації подруги. Перший місяць був, можна сказати, "пробний", так як приходили нові студенти, набиралася група і я була в роздумах чи буду тут продовжувати навчання! Остаточно я вирішила коли в нашу групу прийшла новий викладач ! Я зрозуміла, що однозначно продовжу навчання, тому що дуже сподобалось те, як проходить урок: зрозуміла подача матеріалу, індивідуальний підхід до кожного студента, а саме головне з'явилося ще більше бажання до навчання! Дуже радує те, що є такі Викладачі, які так люблять свою роботу і так стараються свої знання передати нам! Єдиний мінус для мене це те, що коли ти пропускаєш заняття по поважній причині (хвороба, відрядження по роботі, відпустка), заняття не продовжують і оплачені заняття зараховуються ніби ти був на занятті. Ну мені пояснили в адміністрації , що можна домовлятися зі своєю групою, щоб всі не приходили і тоді заняття не відбувається і переноситься. Але це не зручно, адже в кожного виникають такі ситуації. Ще в школі є система скидок в залежності від терміну навчання- це теж приємний бонус для студентів, які планують продовжити навчатння саме в цій школі! Я от думала, що теж невдовжі отримаю 5%- відсоткову скидку так як скоро пів року мого навчання, а виявляється це теж не стосується міні-груп(((( Хоча, на мою думку, можна було б надавати таку можливість і таким студентам, адже коли ми прийшли в школу то не знали, що в нас не складеться повноцінна група і нас попередили, що в нас міні-група- відмінність в тривалості урока в 1 годину.
   • Катя Лавренко
    Катя Лавренко залишила відгук про iLingua у 12:22, 28 листопада, 2016
    Здравствуйте! Хочется добавить и свой коммент в копилку iLingua. Я закончила в этой школе курс первого уровня (Elementary) по английскому языку. Сказать, что курсы – отстой, только потому, что я не заговорила на английском, а ведь занималась целых 5 месяцев - это просто глупо. Тем более, что меня с английским связывал только алфавит и пару бытовых слов. Я с большим удовольствием хожу на курсы уже следующего уровня к прекрасному преподавателю Екатерине, у которой всегда индивидуальный подход к каждому студенту. И, к слову, наша группа перешла на следующий уровень практически всем составом, что УЖЕ говорит о многом, как о преподавателе, так и о школе в целом. Та база, которую получаешь с преподавателем, + самостоятельная работа (о которой никто не говорит, к сожалению, в своих комментариях) + правильная мотивация дают свои положительные результаты. Очень нравится эта языковая школа, начиная от комфортных и современных аудиторий, заканчивая душевной атмосферой, в которой всегда хочется находиться. Спасибо, iLingua! You are the best!=)))
    Читати всі відгуки