График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

iLingua курси англійської мови

iLingua курси англійської мови

Офіційна сторінка школи на Enguide
Безкоштовний пробний урок
Рейтинг:
7.7
31 відгук

Безкоштовний урок в iLingua

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

Приймайте рішення та вивчайте англійську там, де вам подобається

Вже 12296 людей записалось безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 23 посетителя просматривали сторінку iLingua

Відкриті набори в групиОстаннє оновлення — 18.09.2017

провулок Кравцова, 8

Умови навчання

 • Наявність занять з носієм США, Канада, Австралія
 • Сертифікат На кожному рівні навчання
 • Розмовні клуби Безкоштовно для студентів школи
 • Оплата Помісячно

Про школу iLingua

iLingua - сучасна школа іноземних мов. Школа відкрита для дорослих та дітей з 12 років. Для сімейних відвідувань курсів передбачені знижки. У цій школі Ви знайдете те тільки затишну атмосферу, але і однодумців, а також - гарантований результат навчання. Відвідування першого пробного заняття - безкоштовно. Серед цікавих пропозицій школи - можливість знайти волонтерські програми для удосконалення мови за кордоном та літні мовні табори. 

Показати більше інформації про школу

Перейти на офіційний сайт

www.ilingua.com.ua

Адреси філій

 • провулок Кравцова, 8 Украина
  Харків, Дзержинський район, провулок Кравцова, 8
  М Історичний музей
  Зараз відкрито

  ПН - ПТ: 11:00 - 19:30

Відгуки

 • Юлия Савченко
  Юлия Савченко залишила відгук про iLingua у 22:41, 29 Січень, 2017
  Занимаемся с подругой в этой школе уже около 1,5 года индивидуально. За это время уже прошли 2 уровня с высокими результатами экзамена( 93 из 100), считаю это очень хорошим результатом за не такой уж и долгий срок времени.
  Очень радует , что подобрали удобное время для меня, ( в связи с работой могла выделить определенных два дня и конкретное время) , администратор все это организовала в короткие сроки.
  Так же удобное месторасположение .
  Попали к замечательному преподавателю, которая старается дать нам как можно больше знаний, всегда во всем помогает, очень понятно все объясняет и всегда советует множество книг, фильмов, сериалов на английском , которые по силу нашим знаниям. И , что немаловажно , не тратит наше время на разную ерунду. Это не первая школа , в которую мы попали, и в школе, в которой мы были перед этим, большую часть урока мы тратили на то, что мы уже отлично знали и нового совершенно ничего не узнавали.
  Очень радует , что есть такие преподаватели, которые любят свою работу и очень приятно с ними работать )
  Так же в этой школе проводятся разные конкурсы, которые поощряются приятными призами. В одном из них мы победили, и получили свои призы. Здесь всегда уютная и дружеская атмосфера. В общем нам очень нравится в этой школе с нашим любимым преподавателем !) долго думала какие же есть здесь минусы , но так и не придумала , что написать по - этому поводу, наверное, их здесь просто нет
  • Аліна
   Аліна залишила відгук про iLingua у 22:32, 27 Січень, 2017
   Навчаюся в школі iLingua майже 5 місяців! Це моя перша спроба розпочати вивчення ангійської мови! В Харкові надзвичайно великий вибір шкіл по вивченню іноземних мов, я вибрала навчання тут по рекомендації подруги. Перший місяць був, можна сказати, "пробний", так як приходили нові студенти, набиралася група і я була в роздумах чи буду тут продовжувати навчання! Остаточно я вирішила коли в нашу групу прийшла новий викладач ! Я зрозуміла, що однозначно продовжу навчання, тому що дуже сподобалось те, як проходить урок: зрозуміла подача матеріалу, індивідуальний підхід до кожного студента, а саме головне з'явилося ще більше бажання до навчання! Дуже радує те, що є такі Викладачі, які так люблять свою роботу і так стараються свої знання передати нам! Єдиний мінус для мене це те, що коли ти пропускаєш заняття по поважній причині (хвороба, відрядження по роботі, відпустка), заняття не продовжують і оплачені заняття зараховуються ніби ти був на занятті. Ну мені пояснили в адміністрації , що можна домовлятися зі своєю групою, щоб всі не приходили і тоді заняття не відбувається і переноситься. Але це не зручно, адже в кожного виникають такі ситуації. Ще в школі є система скидок в залежності від терміну навчання- це теж приємний бонус для студентів, які планують продовжити навчатння саме в цій школі! Я от думала, що теж невдовжі отримаю 5%- відсоткову скидку так як скоро пів року мого навчання, а виявляється це теж не стосується міні-груп(((( Хоча, на мою думку, можна було б надавати таку можливість і таким студентам, адже коли ми прийшли в школу то не знали, що в нас не складеться повноцінна група і нас попередили, що в нас міні-група- відмінність в тривалості урока в 1 годину.
   • Катя Лавренко
    Катя Лавренко залишила відгук про iLingua у 12:22, 28 Листопад, 2016
    Здравствуйте! Хочется добавить и свой коммент в копилку iLingua. Я закончила в этой школе курс первого уровня (Elementary) по английскому языку. Сказать, что курсы – отстой, только потому, что я не заговорила на английском, а ведь занималась целых 5 месяцев - это просто глупо. Тем более, что меня с английским связывал только алфавит и пару бытовых слов. Я с большим удовольствием хожу на курсы уже следующего уровня к прекрасному преподавателю Екатерине, у которой всегда индивидуальный подход к каждому студенту. И, к слову, наша группа перешла на следующий уровень практически всем составом, что УЖЕ говорит о многом, как о преподавателе, так и о школе в целом. Та база, которую получаешь с преподавателем, + самостоятельная работа (о которой никто не говорит, к сожалению, в своих комментариях) + правильная мотивация дают свои положительные результаты. Очень нравится эта языковая школа, начиная от комфортных и современных аудиторий, заканчивая душевной атмосферой, в которой всегда хочется находиться. Спасибо, iLingua! You are the best!=)))
    Читати всі відгуки