График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

«First Look»: програма для дошкільнят

АРХИВ НОВОСТЕЙ
«First Look»: програма для дошкільнят
Старт – 31 серпня 2015!

«First Look» – нова англійська програма для дошкільнят від «The London School of English». З вересня 2015 року LSE Group представляє програму «First Look» («Перше знайомство») – легке і веселе вивчення англійської мови для дітей 4-5 років.

Вивчення англійської відбувається за допомогою 3-х основних складових:

 • «Англійська з Пінгу» – використання різноманітних матеріалів і сучасних технологій, а також активна діяльність замість зазубрювання;
 • «Пізнай світ» – за допомогою англомовних ігр та спеціального комплексу тактильних вправ дитина відкриє для себе світ чисел, геометричних форм, країн і свого оточення;
 • «Мистецтво» – заняття музикою і малюванням допоможуть вашій дитині виявити свої таланти і використовувати знання англійської мови на практиці.

Уроки організовані таким чином, щоб забезпечити базові потреби дітей в русі і частій зміні діяльності. У цьому викладачам допомагає зарядка «Twinkle Toes».  

Курс «Перший погляд» допоможе вашим дітям з легкістю зробити перші кроки у вивченні англійської мови!

Організаційні моменти:

Поспішайте записати свого малюка! 

Афиша событий в ближайшие дни

Старт курса разговорного английского! Зустрічі Старт курса разговорного английского! 6 березня Space Deer 4900 грн. за весь курс (3 месяца)
Экспресс-курс выходного дня Job Interview Зустрічі Экспресс-курс выходного дня Job Interview 18 березня English Prime при оплате до 11 марта – 1330 грн., после – 1400 грн.

Комментарии к событию


  Додати коментар

  Рассылка событий

  Будьте в курсе всех событий в мире английского языка с рассылкой Enguide.

  Рассылка событий

  Вы успешно подписались на рассылку событий от Enguide