Отзывы о курсах Green Country

Бесплатное тестирование в Green Country

Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

30683 студента записались на бесплатный урок с помощью Enguide

9 просмотров страницы школы Green Country сегодня

Всего отзывов – 6
Добавить отзыв

  • 28 Июль 2019, 11:33
   Ходит двое детей в грин кантри и очень довольны. Хорошие преподаватели! Система отработок очень крутая вещь...читала в отзывах что она не работает...все работает и очень даже) Результат есть...но надо садится и вместе с детьми все делать. Рекомендуем школу Ответить
  • 26 Май 2019, 14:53
   Дочь прошла курс Комплесный весна 2019 Преподователь Катерина Загребельна . Могу сказать только одно выброшенные деньги . Знаний ноль , обещанные индив . занятия , если пропустили урок - ноль. Два раза в неделю по 90 мин . за такие деньги , очень мало , особенно если учесть, что Преподователь часто отпускала раньше положенного времени . Были дни , когда преподавателя заменял другой . Преподователь не компетентен. Не рекомендую данные курсы . Ответить
   • Green Country Администрация школы25 Июнь 2019, 16:29
    Ірино, вдячні Вам за відгук! Прикро, що сталася така ситуація і нам
    не вдалось повністю виправдати Ваші очікування.
    Курс Комплексний складається із 30 Self Study (онлайн занять) та 30
    аудиторних занять з викладачем по 80 хвилин. За умовами Договору
    публічної оферти, з яким ви ознайомилися та погодилися у особистому
    кабінеті Анастасії, кожен учень має право на безкоштовний додатковий
    сервіс (GC Tutor) в разі пропуску підряд 2-ох чи більше занять курсу
    комплексний (це онлайн (Skype) консультація вчителя до 45 хв.). На відпрацювання по Skype кожен студент реєструється самостійно через особистий кабінет учня "My GC" після того, як пропустив заняття.
    Частково ситуація з не 100% засвоєнням курсу могла трапитися через те, що Анастасія пропустила 1/3 курсу. При приєднанні до курсу адміністратори пропонували Вам відпрацювати пропущенні 10 занять за допомогою сервісу GC Tutor, при умові повної оплати за курс, але Ви наполягли на тому, що Анастасія наздожене пропущений матеріал самостійно.
    З приводу порушеного тайм-менеджменту можемо сказати наступне: усі викладачі школи англійської мови "Green Country" дотримуються чіткого розпорядку, при якому починати заняття на 1 хв. пізніше чи відпускати студентів на 1 хв. раніше суворо заборонено.
    Щодо проведення заняття іншим викладачем: ми не виключаємо людський
    фактор і розуміємо , що інколи викладач потребує заміни з особистих
    причин. Враховуючи, що у Грін Кантрі є Методичний відділ, який
    займається розробкою планів до кожного заняття, заміна одним
    викладачем іншого ніяк не впливає на якість проведення заняття. Це дає
    змогу не відміняти заняття, а проводити його за звичним для учнів
    розкладом.
    Зі свого боку ми докладем максимум зусиль, щоб усунути фактори, які можуть спричинити повторне винекнення подібних ситуацій.
    Для врегулювання цієї ситуації з Вами зв`язувався наш менеджер по роботі з клієнтами і запропонував Вам компенсацію у вигляді 10 безкоштовних занять онлайн.
    Ответить
   • 30 Апрель 2014, 23:41
    Конечно очень напрягает, что необходимо оплачивать за весь период обучения. А если не понравится, что бросать и терять деньги? Мало того, что цена выше рыночной ещё и такой риск потери денег, если преподаватель не подойдёт... Ответить
    • Green Country Администрация школы22 Февраль 2018, 19:13
     Анно, дякуємо Вам за відгук. Сплата за навчання в Green Country проходить двома платежами. Перший складає 1000 грн. Його клієнт вносить після тестування до першого заняття, що б підтвердити свої наміри навчатися в Green Country. Після першого заняття Ви можете вирішити продовжувати навчання чи ні. Якщо так - ви доплачуєте решту вартості курсу. В разі, якщо Ви передумали чи у Вас виникли певні обставини, які не дозволяють Вам продовжити навчання ми повертаємо Вам кошти в розмірі 900 грн. Суму в 100 грн. залишаємо за собою в якості плати за бронювання за Вами місця в групі.

     Якщо Ви вирішили припинити навчання в середині семестру, то існує два шляхи вирішення питання. Ви можете забрати готівкою 50% залишкової суми за навчання або "заморозити" 100% залишкової суми. "Заморожені" кошти Ви можете в подальшому використати на навчання своєї дитини, включно з канікулярними програмами, або подарувати другу чи використати для навчання в інших школах мережі (Green Forest, Yappi, Yappi corporate, Project 12).
     Ответить

    Добавить новый отзыв


    Перейти на сайт