+38 (068) 190-55-45

Отзывы о курсах Green Country

Проверено

Бесплатный пробный урок в Green Country

Пройдите бесплатное тестирование и определите ваш уровень

Познакомьтесь с преподавателями на полноценном занятии

25675 студентов записалось на бесплатный урок с помощью Enguide

20 просмотров страницы школы Green Country сегодня

Всего отзывов – 2
Добавить отзыв

  • 30 Апрель 2014, 23:41
   Конечно очень напрягает, что необходимо оплачивать за весь период обучения. А если не понравится, что бросать и терять деньги? Мало того, что цена выше рыночной ещё и такой риск потери денег, если преподаватель не подойдёт... Ответить
   • Green Country Администрация школы22 Февраль 2018, 19:13
    Анно, дякуємо Вам за відгук. Сплата за навчання в Green Country проходить двома платежами. Перший складає 1000 грн. Його клієнт вносить після тестування до першого заняття, що б підтвердити свої наміри навчатися в Green Country. Після першого заняття Ви можете вирішити продовжувати навчання чи ні. Якщо так - ви доплачуєте решту вартості курсу. В разі, якщо Ви передумали чи у Вас виникли певні обставини, які не дозволяють Вам продовжити навчання ми повертаємо Вам кошти в розмірі 900 грн. Суму в 100 грн. залишаємо за собою в якості плати за бронювання за Вами місця в групі.

    Якщо Ви вирішили припинити навчання в середині семестру, то існує два шляхи вирішення питання. Ви можете забрати готівкою 50% залишкової суми за навчання або "заморозити" 100% залишкової суми. "Заморожені" кошти Ви можете в подальшому використати на навчання своєї дитини, включно з канікулярними програмами, або подарувати другу чи використати для навчання в інших школах мережі (Green Forest, Yappi, Yappi corporate, Project 12).
    Ответить

   Добавить новый отзыв