Відгуки про курси англійської мови в Києві

Відгуки студентів про курси англійської в Києві, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

  • Faina
    Faina про Business English Academy25 Травень 2026, 14:54
    Працюю HR у міжнародній компанії, тому мені потрібно було володіти французькою на високому рівні для проведення інтерв’ю із кандидатами. Ми розбирали, як складати та писати листи, проводити співбесіди та переговори. Після року навчання у BEA тепер можу робити це без складнощів!
    Переглянути →
    • Святослав
      Святослав про Business English Academy22 Травень 2026, 16:44
      Курс англійської для QA від BEA допоміг мені впевненіше брати участь у щоденних мітах і обговореннях задач. Багато розмовної практики та пояснення технічної лексики зробили навчання максимально корисним. Однозначно рекомендую!
      Переглянути →
      • Роман Гапуніч
        Роман Гапуніч про English Prime Online20 Травень 2026, 16:47
        Мені сподобалось. Навчився краще сприймати музику, розмову і англійську мову в фільмах на слух , ще не ідеально і не завжди вдало але вже набагато краще. Почав більше практикувати розмову зі своїм другом який живе за кордоном. Він українець і закінчив ваші курси просто по приколу практикуємо. Головне...
        Переглянути →
        • Марина Сивоконь
          Ціна відповідає якості. Насичена програма, але є різні темпи навчання.
          Маю досвід навчання з 0 до В2!
          Також тепер є ще індивідуальні заняття! Це супер!
          Челенджи, , безкоштовні speaking club і багато всього цікавого. Головне мати час і бажання!!
          З Green forest
          Переглянути →
          • Марина Сивоконь
            Добрий день!
            Рекомендую навчання в Green forest
            Переглянути →
            • Галина
              Галина про Znaj Vse18 Травень 2026, 20:24
              Доброго дня! Заняття проходять в дружній та доступній атмосфері. Я вдячна вчителю за розуміння та терпіння.
              Переглянути →
              • Ігор Кадюк
                Ігор Кадюк про AntiSchool Online18 Травень 2026, 19:45
                У мене був момент, який реально запам’ятався. Їдемо в машині, і донька раптом починає щось наспівувати англійською з якогось відео. Потім щось перекладає і пояснює мені
                Переглянути →
                • Саньчез
                  Саньчез про AntiSchool Online18 Травень 2026, 13:15
                  Мені здається, батьки зрозуміють цей момент. Найважче було не те, що донька робила помилки. А те, що вона почала постійно говорити: “я не вмію”, “у мене не вийде”. І це звучало вже не тільки про англійську.Тому коли пішли на заняття, я хотів одного — щоб у дитини повернулась впевненість. І чесно, саме...
                  Переглянути →
                  • Маркіз
                    Маркіз про AntiSchool Online17 Травень 2026, 11:48
                    Я, чесно, був дуже скептичний щодо додаткових занять. Думав, що буде чергова історія “походимо трохи і кинемо”. Але в якийсь момент почав помічати дивні дрібниці. Донька стала використовувати англійські слова вдома, щось перекладати, іноді навіть перепитувала, як правильно щось сказати.І був момент, коли...
                    Переглянути →
                    • Mykhailo
                      Навчаюсь у Green Forest вже більше півтора року. Починав із рівня A2, а вже в червні розпочинаю навчання на рівні C1.1. Дуже подобаються викладачі та атмосфера на заняттях — усе проходить легко, цікаво і без зайвого стресу. Також окремо хочу відзначити їхній онлайн-підручник і платформу загалом. Усе дуже...
                      Переглянути →