Відгуки про курси англійської мови в Києві

Відгуки студентів про курси англійської в Києві, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

  • Мар
    Мар про AntiSchool Online11 Серпень 2025, 06:12
    Я відучилася два рівні, сама не вірю, що нарешті зрозуміла і запам'ятала граматику, можу говорити. Не дуже бігло ще, продовжуватиму вчитися. Мені підійшла методика навчання, уроки продуктивні та цікаві. Рекомендую, мені дуже подобається)
    Переглянути →
    • Ostap
      Ostap про AntiSchool Online11 Серпень 2025, 06:00
      В АнтиШколі чудова атмосфера, цікава подача, талановиті викладачі. На уроках страх говорити просто пропадає. Ходжу менше двох місяців, але вже є помітний результат. Велике дякую!
      Переглянути →
      • Дарина Тищенко
        Дарина Тищенко про AntiSchool Online10 Серпень 2025, 10:46
        Мої враження від даної школи та викладача - якнайкращі. Дмитро вміє у найкоротші терміни ""вичавити"" максимальний результат з учня, а також знає на що потрібно звернути увагу.
        Результатом задоволена.
        Усім рекомендую!
        Переглянути →
        • Маргарiта
          Маргарiта про AntiSchool Online10 Серпень 2025, 10:42
          Записала на курсы сына. За 4 месяца занятий оценки в колледже улучшились. Сын доволен преподавателем. На занятия ходит с удовольствием.
          Переглянути →
          • Дмитро М.
            Дмитро М. про AntiSchool Online10 Серпень 2025, 09:06
            Маю тільки позитиві враження від школи) Я успішно перейшов вже на новий рівень навчання і жага до вивчення англійської мови поки не покинула мене)
            Переглянути →
            • Лілія Туманян
              Лілія Туманян про AntiSchool Online10 Серпень 2025, 09:02
              Записались на курс до АнтиШколи, донька каже, що їй подобається викладач, каже, що все зрозуміло і цікаво, відчуває себе впевнено перед іспитом
              Переглянути →
              • Сіверець Г.
                Сіверець Г. про AntiSchool Online10 Серпень 2025, 08:56
                Вирішили записати сюди дитину на англійську перед школою (5 років). Майже 2 місяці, як ми відвідуємо заняття, можу сказати, що вчитель Дар'я дуже професійна в навчанні таких маленьких діток, на уроках у нас і пісні, і танці. Втім, уроки проходять цікаво, рекомендую)
                Переглянути →
                • Ілона
                  Ілона про AntiSchool Online10 Серпень 2025, 08:50
                  Спочатку, я не очікувала нічого особливого від Антішколи, але вже після першого уроку я зрозуміла, що це зовсім інший підхід до навчання. Все максимально інноваційно, а вчитель Ірина завжди готова допомогти і відповісти на будь-які питання))
                  Переглянути →
                  • Гліб Катков
                    Гліб Катков про Znaj Vse9 Серпень 2025, 21:01
                    Все подобається! Вчитель добре та зрозуміло пояснює, також позитивна людина) Мене все влаштовує.
                    Переглянути →
                    • Тая
                      Тая про Business English Academy9 Серпень 2025, 10:53
                      Брали заняття з англійської для HR. Заняття проходили у цікавій формі, з реальними робочими ситуаціями. Підтримка викладача та саппорта були протягом усього навчального циклу. Дуже сподобалось, що є власна LMS, іноді бували перебої, але вони дуууже швидко вирішувались.
                      Переглянути →