Відгуки про курси англійської мови в Києві

Відгуки студентів про курси англійської в Києві, оцінки якості навчання та рекомендації учнів, оцінки якості навчання та рекомендації учнів допоможуть вам визначитися з вибором

  • Вікторія Кода
    Вікторія Кода про Znaj Vse8 Серпень 2025, 13:17
    Добрий день. Син задоволений, йому подобається навчання, він тепер почав сам питати коли навчання) Хоча він не дуже сильно прагне навчатися але тепер хоча б залюбки сідає на урок. Викладач гарно все пояснює, а також мені сподобалося, що викладач обов'язково повертається знову до тієї теми, яку син не...
    Переглянути →
    • Анастасія Смирнова
      Анастасія Смирнова про Znaj Vse7 Серпень 2025, 20:19
      Доброго вечора. З викладачкою займатись дуже комфортно. Вона підбирає матеріал саме під мої потреби, тому я повністю задоволена результатом! Дякую школі "Знай Все" за індивідуальний підхід.
      Переглянути →
      • Алиска
        Алиска про Business English Academy7 Серпень 2025, 15:23
        Я відвідувала курси від компанії з англійської мови. У минулому я також трохи викладала і мені дуже сподобалася методика викладання у школі. Курси спрямовані на практику, а не на суху теорію. Ми багато спілкувалися, наш викладач Оля завжди задавала питання, була з нами у розмові, обговорювали бізнес-кейси...
        Переглянути →
        • Короленко Вiка
          Короленко Вiка про AntiSchool Online7 Серпень 2025, 14:57
          Дуже крута школа, все сподобалося відразу після пробного уроку. Все супер!
          Переглянути →
          • Степан Б.
            Степан Б. про AntiSchool Online7 Серпень 2025, 14:52
            Бустер-дуже зручний курс, бо не має прив'язки до часу, роблю всі вправи коли мені зручно та ще й отримую розгорнутий фідбек від викладачів.
            Переглянути →
            • Руслана Юдiна
              Руслана Юдiна про AntiSchool Online7 Серпень 2025, 06:56
              Антишкола підходить всім не залежно від віку, рекомендую від серця іншим батькам цю школу. Бажаю здоров'я нашим викладачам та менеджерам школи!
              Переглянути →
              • АнтонАнтон
                АнтонАнтон про AntiSchool Online6 Серпень 2025, 21:15
                Дуже довго не міг рушити з мертвої точки в знаннях англійської, наче граматику знаю, лексики вчу достатньо, але говорити та розуміти на слух було дуже важко. Обрав для себе заняття з носієм і вже через місяць я розговорився!
                Переглянути →
                • Анжела
                  Анжела про AntiSchool Online6 Серпень 2025, 20:38
                  АнтиШкола та вчитель Марія допомогли мені втілити мою мрію в життя та досягнути рівня С1. Завдяки курсам я читаю англійські книги, дивлюся фільми в оригіналі, спілкуюся з носіями мови та працюю міжнародній компанії
                  Переглянути →
                  • Ганна Ю.
                    Ганна Ю. про AntiSchool Online6 Серпень 2025, 20:05
                    АнтиШкола допомогла мені подолати мовний бар'єр та поліпшити вимову, завдяки курсам я можу вільно спілкуватися з людьми з усього світу. Щиро рекомендую обрати саме цю школу.
                    Переглянути →
                    • Світлана Юсупова
                      Світлана Юсупова про Znaj Vse6 Серпень 2025, 19:42
                      Добрий день. Я дуже задоволена результатами роботи пані Валерії. Системний виклад матеріалу, доступне пояснення, застосування інтерактивних вправ - всі ці методи викладання сприяють легкому засвоєнню матеріалу та цікавості моїх дітей до вивчення німецької мови. Дуже професійно! Важливо, що пояснення...
                      Переглянути →