График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

Азбука Світу курсы английского языка

Азбука Світу курсы английского языка

26.28 14
14 отзывов
от340 грн/мес

О школе Азбука Світу

Во Львовском центре иностранных языков «Азбука Світу» предлагают обучение английскому и взрослым и детям. Центр может похвастаться своими квалифицированными преподавателями и новой методикой. Каждый урок обязательно включает в себя 4 вида языковой деятельности: говорение, письмо, аудирование и чтение. Вы можете проконсультироваться по вопросам обучения за границей: на Мальте, в США, Австрии и Великобритании. Всем, кто учиться в школе не придеться волноваться за приобретение учебников, вас БЕСПЛАТНО обеспечат нужными материалами.  

Показать больше информации о школе

График занятий

Контактные телефоны

032 297 05...

Показать номер

067 67 24 ...

Показать номер

Официальный skype

Азбука Світу

Адреса филиалов и телефоны

 • Львів, Сихівський район, проспект Червоної Калини, 62А
 • Львів, Шевченківський район, проспект В'ячеслава Чорновола, 67
 • Львов, Франковский район, улица Академика Андрея Сахарова, 42

Отзывы

 • Людмила Шмігелько
  Людмила Шмігелько оставила отзыв о Азбука Світу в 13:34, 2 Декабрь, 2016
  мені сподобалося, що школа забезпечує навчальні матеріали і не потрібно купувати дорогі книжки. моя викладачка строга і поблажок не дає, але це і добре бо так я хоч щось роблю.
  • Ярослав Мазурик
   Ярослав Мазурик оставил отзыв о Азбука Світу в 22:42, 13 Май, 2016
   Доброго вечора усім
   На разі я відвідую курси англійської мови у цьому закладі, та надзвичайно не задоволений!
   Зацікавленості викладача хоть чогось навчити відсутнє, тим більше кожного заняття він пів години а інколи і більше говорить про власні проблеми
   НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
   • Гаврилич Олег
    Гаврилич Олег оставил отзыв о Азбука Світу в 15:09, 1 Январь, 2015
    З Новим роком вітаю усіх українців: миру, здоров'я, радості і добра! Мій син проходив у цій школі рівень Upper- Intermediante і половину курсу Advanced (до цього він займався з репетитором з 2 класу, а в 10 пішов у школу "Азбука світу") хочу щиро подякувати дівчаткам-викладачам за чудове викладання англійської мови. ВІн біг на заняття галопом і прибігав з захватом, я думаю що цим все сказано. І зараз попри 3-ох репетиторів з інших предметів він з лютого іде на другу частину рівня Advanced. Моя думка така, що починати вивчення будь-якої іноземної мови потрібно з репетитором, а на певному етапі переходити в групові заняття (це з досвіду мого сина). Зараз він чудово спілкується англійською з іноземцями. Всім успіхів у навчанні!
    Читать все отзывы