+38 (050) 190-55-45

График работы поддержки Enguide

Контактные телефоны

УкраїнськаРусский
Бояр курсы английского языка

Бояр курсы английского языка

Официальная страница школы на Enguide
●●● Рейтинг школы не сформирован. Нет подтвержденных оценок студентов.
5 отзывов

О школе Бояр

Центр английского "Бояр" во Львове поражает своим количеством предложений. Полная свобода изучения языка для взрослых. Студенты не закреплены за преподавателем и группой, не ограничены графиком занятий. Будучи студентом школы, Вы можете бесплатно посещать лекции по грамматике и разговорный клуб по субботам. При центре английского "Бояр" в городе Львове действует библиотека и фильмотека. Для самых маленьких и школьников школа создает самые интересные программы и праздники, где играя и развиваясь, они учат язык, который взрослым иногда дается с трудом. На сайте школы можно пройти он-лайн тест и посетить первое пробное занятие.

Показать больше информации о школе

Офисы Бояр на карте

 • улица Трилевского К., 12 Украина
  Львов, Сыховский район, улица Трилевского К., 12

Отзывы

 • Елена Еленова
  Елена Еленова оставила отзыв о Бояр в 21:01, 25 Октябрь, 2016
  Якщо хочете побавитись в англійську мову- вам сюди, а якщо хочете дійсно вивчити- обходьте десятою дорогою
  • Катерина Молот
   Катерина Молот оставила отзыв о Бояр в 19:48, 19 Сентябрь, 2016
   жах. викладачі щось із себе корчать, а самі нулі
   • Віктор Демко
    Віктор Демко оставил отзыв о Бояр в 21:51, 31 Май, 2016
    мені 15 років, я вирішив піти на курси так як збираюсь поступати на англ. філологію! Сам англійську знав досить не погано-найкраще з класу, але завжди можна покращуватись! І мене привело, на жаль, в цей бояр, який мене розчарував!!!!!!
    По-перше- я будучи з рівнем між intermediate і upper-intermediate мене записали до групи з рівнем pre-intermediate!! КУРСИ ПАРШИВІ!!!!!!Я будучи в 9 класі навчався з 7ми класниками, рівень яких був значно менший мого, і саме принизливіше це те що вчитель( Mr. Ivan) бачив це і ніразу за рік часу не запитався чи мені тут комфортно в цій групі. Сам до уроку він ставився безвідповідально!! Він міг під час уроку пропадати по 5 хв бо щось друкував!!! Сам англійської як на мене він не знає на всі 100% як на викладача! Ми на уроці розмовляли українською лише на питання англійською а так то укр. Це УЖАС!! Кілька уроків назад на закінчення року він сказав що ми маємо вивчити пісню на англійській щоб заспівати її на фіналі! Здрасті!! я йшов на курси англійської мови а не на вокал! Як би я хотів займатись музикою я б пішов в муз. школу а не на курси англійської(притому що я вже як 8 років ходжу в муз. школу)!!! Я не співав бо ті люди які обирали пісню взагалі не мають уявлення що таке спів! Вони дали таку пісню що її не кожен співак з сформованим голосом заспіває а не те що ми діти. До того ж в мене мутація і мені співати заборонено!!!!
    Самі курси ужасні англійської там не вивчиш!!(принаймі з цим викладачем)!
    Ми за урок могли зробити 2-3 вправи, це наскільки помало, ми нічого не встигали!! А на закінченні уроку ми грали ігри- Дженга, Мемос... які ніякого відношення до англійської мови не мають, ми просто витрачали час на вітер!!!!!

    Насправді в мене ще є повно речей які я можу добавити але мені просто не вистачить часу!!
    До речі вчора в мене мав бути останній урок (для мене) на який я не пішов, а пішов я на тестування в інші курси-ABC ENGLISh і сьогодні мені подзвонили і сказали що в мене upper-intermediate!!! І тому я весь рік витратив на той нещасний Бояр, який не потребує уваги!!!!!
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ
    Читать все отзывы

    Популярные школы с бесплатным пробным уроком

    Lead-Up
    • вулиця Смаль-Стоцького, 1
    • Открыт набор в 4 группы
    Выбрать группу