График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

Бояр курсы английского языка

Отзывы о курсах Бояр

14.45 5
5 отзывов
Добавить отзыв

 • оставила отзыв в 21:01, 25 Октябрь, 2016
  0 Якщо хочете побавитись в англійську мову- вам сюди, а якщо хочете дійсно вивчити- обходьте десятою дорогою Моя оценка курсовОтветить
  • оставила отзыв в 19:48, 19 Сентябрь, 2016
   0 жах. викладачі щось із себе корчать, а самі нулі Моя оценка курсовОтветить
   • оставил отзыв в 21:51, 31 Май, 2016
    +1 мені 15 років, я вирішив піти на курси так як збираюсь поступати на англ. філологію! Сам англійську знав досить не погано-найкраще з класу, але завжди можна покращуватись! І мене привело, на жаль, в цей бояр, який мене розчарував!!!!!!
    По-перше- я будучи з рівнем між intermediate і upper-intermediate мене записали до групи з рівнем pre-intermediate!! КУРСИ ПАРШИВІ!!!!!!Я будучи в 9 класі навчався з 7ми класниками, рівень яких був значно менший мого, і саме принизливіше це те що вчитель( Mr. Ivan) бачив це і ніразу за рік часу не запитався чи мені тут комфортно в цій групі. Сам до уроку він ставився безвідповідально!! Він міг під час уроку пропадати по 5 хв бо щось друкував!!! Сам англійської як на мене він не знає на всі 100% як на викладача! Ми на уроці розмовляли українською лише на питання англійською а так то укр. Це УЖАС!! Кілька уроків назад на закінчення року він сказав що ми маємо вивчити пісню на англійській щоб заспівати її на фіналі! Здрасті!! я йшов на курси англійської мови а не на вокал! Як би я хотів займатись музикою я б пішов в муз. школу а не на курси англійської(притому що я вже як 8 років ходжу в муз. школу)!!! Я не співав бо ті люди які обирали пісню взагалі не мають уявлення що таке спів! Вони дали таку пісню що її не кожен співак з сформованим голосом заспіває а не те що ми діти. До того ж в мене мутація і мені співати заборонено!!!!
    Самі курси ужасні англійської там не вивчиш!!(принаймі з цим викладачем)!
    Ми за урок могли зробити 2-3 вправи, це наскільки помало, ми нічого не встигали!! А на закінченні уроку ми грали ігри- Дженга, Мемос... які ніякого відношення до англійської мови не мають, ми просто витрачали час на вітер!!!!!

    Насправді в мене ще є повно речей які я можу добавити але мені просто не вистачить часу!!
    До речі вчора в мене мав бути останній урок (для мене) на який я не пішов, а пішов я на тестування в інші курси-ABC ENGLISh і сьогодні мені подзвонили і сказали що в мене upper-intermediate!!! І тому я весь рік витратив на той нещасний Бояр, який не потребує уваги!!!!!
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ
    Моя оценка курсовОтветить
    • оставила отзыв в 15:03, 14 Апрель, 2016
     +1 Щодо курсів не знаю, але точно знаю що переклади замовляти не варто. Замовляла переклал з української на німецьку, то німці які читали - були просто нажахані текстом. Моя оценка курсовОтветить
     • оставил отзыв в 15:22, 2 Август, 2011
      0 Дуже хороші курси! всім рекомендую! Моя оценка курсовОтветить

      Добавить новый отзыв

      Моя оценка курсов: