online-study

Выбери для себя онлайн-школу английского

В связи с карантином школы приостановили обучение в офисах. На Enguide вы найдете все онлайн-курсы английского: условия обучения, цены, рейтинг, отзывы.

Отзывы о курсах английского языка в Львове

Отзывы студентов о курсах английского в Львове, оценки качества обучения и рекомендации учащихся, оценки качества обучения и рекомендации учащихся помогут вам определиться с выбором

 • Vita Sokolovska
  Vita Sokolovska о LifeStyle Language School10 Октябрь 2017, 18:32
  Навчання проходить в ігровій формі. Подобається підхід викладача та весела група!!) кожного разу виходжу із заняття і розумію, що сьогодні навчилась дуже багато нового!! Рекомендую!!!
  Посмотреть →
  • Oksana Zhuravel
   Oksana Zhuravel о Umbrella3 Октябрь 2017, 09:50
   Я займалась англійською на літньому інтенсиві. Сподобалось. Заняття в класі і домашні завдання проходили не напружуючись, але дивним чином відкладались в голові.
   Посмотреть →
   • Андрій
    Андрій о Step Up25 Сентябрь 2017, 22:14
    Курси були цікаві, концептуально проходили заняття, що дозволяло охопити як і лексику, так і граматику. Група добре підібрана, що позволяло комфортно себе почувати і не бути білою вороною. Викладач є чудовим спеціалістом, яка чудово нам пояснювала інформацію по граматиці, та під час лексики. Заняття...
    Посмотреть →
    • Оля
     Оля о Step Up16 Сентябрь 2017, 00:22
     З великим задоволенням ходила на кожне заняття. Атмосфера створена викладачем була дуже класна, кожне наступне заняття було цікавіше попереднього. Задоволена, що навчання проходило не по книжкам. Дякую школі і викладачу (крута викладачка). буду рекомендувати школу знайомим.
     Посмотреть →
     • Сергей Тепляков
      Сергей Тепляков о Language Time14 Сентябрь 2017, 09:18
      Завдяки цим курсам, я зміг підняти свій рівень англійської мови до вільного розмовного і мене взяли на роботу. Викладачі гарні, подобається, що було багато практики і спілкування.
      Посмотреть →
      • Оксана
       Оксана о Language Time12 Сентябрь 2017, 13:17
       Завдяки цім курсам я стала набагато краще розуміти англійську мову. До того ж мені дуже подобалося ходити до цієї школи. Тут приємні викладачі і вони дійсно гарні професіонали, вміють донести матеріал.
       Посмотреть →
       • Елена Ткаченко
        Елена Ткаченко о Language Time10 Сентябрь 2017, 09:44
        Відвідувала цю школу англійської мови. Викладачі школи до кожного знаходять індивідуальний підхід і викладали весь матеріал зрозуміло. Тепер мій рівень англійської став набагато краще.
        Посмотреть →
        • Тетяна
         Тетяна о Language Time8 Сентябрь 2017, 10:01
         Дуже рада, що потрапила саме в цю школу. Гарні викладачі, які нарешті змогли мені пояснити правила англійської граматики. Та, звісно, неможливо не відмітити приємну атмосферу на заняттях.
         Посмотреть →
         • Дмитро Дерновий
          Дмитро Дерновий о Language Time6 Сентябрь 2017, 16:16
          Дуже шкодую, що у свій час легковажно відносився до вивчення іноземної мови. Саме на цих курсах я зміг суттєво підвищити свій рівень знання англійської. Це все заслуга викладачів, адже я з гуманітарними науками не дуже дружу.
          Посмотреть →
          • Natalya Zamishchak
           Natalya Zamishchak о Language Time5 Сентябрь 2017, 23:42
           Вивчаю англійську на цих курсах практично від елементарного рівня. Завдяки добросовісній праці викладачів, доступності викладу матеріалу, інтенсивності занять та самостійній роботі мій рівень англійської значно піднявся. Заняття динамічні та цікаві, окрім необхідної граматики багато часу приділяється...
           Посмотреть →