Відгуки про курси Green Country. Дистанційне навчання

9 з 10
Онлайн-школа
9 з 10

Оцінка школи на основі 5 перевірених відгуків 9

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 107
Додати відгук

 • 9 Травень 2024, 17:23
  Племінник закінчує курс «Комплексний» та «Розмовний з носієм» в школі Green County, захоплено розповідає, як якому подобається, просить у батьків вже новий курс) Привити любов до заняття, то мабуть найвища нагорода для викладачів. Ці заняття дають йому впевненість та гарні знання. Впевнено рекомендую!
  • 6 Квітень 2024, 11:47
   Школу Green Country знайшли по рекомендаціям друзів, які вже займаються, а знайти гарні рекомендації не так просто. Дуже якісна та сильна методична база курсу. Дитина ретельно готується до уроку, проходить багато вправ, поповнює словарний запас. Головний показник, це бажання дитини бігти на урок, і є результати. Система мотивації «кантріки» це клас!)
   • Green Country Адміністрація школи9 Квітень 2024, 12:33
    Вітаємо, Антон!

    Дякуємо, бажаємо успіхів
   • 2 Березень 2024, 17:11
    Навчаюсь у Грін Кантрі я вже рік, і ось мені в цій школі як ніде, подобається бути хоч я і онлайн, але це просто - кайф. І ось чому: по-перше, тут нереальна мотивація, тут ти отримуєш кантрики, які можеш витратити або в Yellow Shop, або на благодійність; по-друге коли ти вивчаєш англійську, то не просто якісь тобі не потрібні слова, а слова які зараз популярні, в світі; і по-третє тут неможливо піти з англійської сумним, кожний раз коли я виходжу з уроку, я в захваті від навчання, і коли бачу скільки я отримала кантриків (8 кантриків) за урок, але мені у цьому семестрі я отримую за включену камеру не 8, а 9 кантриків за урок, і отримую натхнення продовжувати вчитися
    • Green Country Адміністрація школи16 Березень 2024, 17:48
     Вітаємо, Юлія!
     Неймовірно тішимось, що заняття в нашій школі приносять вам задоволення
    • 10 Грудень 2023, 10:27
     Дуже крута система навчання! Додаток з Self-
     study (Навчальними матеріалами та завданнями), який є у доступі 24/7. Також на уроках є завдання у ігровому форматі, які цікавіші ніж за звичайні. І ще шкільна валюта - кантрики! Мінусів не знайшов. Рекомендую всім!
     • Green Country Адміністрація школи15 Грудень 2023, 11:35
      Вітаємо, Михайло!

      Дякуємо, бажаємо успіхів у навчанні
     • 30 Листопад 2023, 15:18
      Це крута школа, бо є інтерактивний підручник! Моя дитина любить в ньому працювати (це ж виглядає ніби ти граєшся, а насправді запам'ятовуєш інформацію). Тому дитині легко і цікаво. А ще - атмосфера на занятті просто супер!
      До речі, батькам дуже зручно відслідковувати навчання дитини. Все є у особистому кабінеті
      Дякую за зручне і результативне навчання
      • 11 Листопад 2023, 12:33
       Однозначно рекомендую! Займаємось на курсах «Комплексний», та «Рощмовний з носієм», в онлайн форматі в @green_cauntry_english_school. Подобається формат перевернутий урок, це дозволяє приділяти більшу увагу розмовній практиці на уроці. Син пройшов половину семестру, вле вже бачимо збільшення словарного запасу, вільніше і легше вступає у діалог англійською. Також класно мотивують каньртки, за які діти можуть придбати щось цікавеньке у @yellow_shop_gc. Задоволені результатом, тому й надалі залишимось з нашою улюбленою англійською школою!
       • 9 Листопад 2023, 09:23
        Син відвідує вже другий рік заняття. Курс "Розмовний з іноземцем", очно. Враховуючи те, що у школі нам не пощастило і за два роки змінилося 5 викладачів, а подекуди уроків англійської взагалі не було, то Green Country - це мега допомога до самостійного вивчення мови. Бо є можливість спілкування, одразу чути носіїв, адаптувати свою вимову, зняти переляк і почати говорити. А ці кантрики - то просто знахідка) Щиро рекомендую!
        • 7 Листопад 2023, 15:49
         100% раджу школу Green Country всім, хто хоче бачити прогрес навчання у дитини. Заняття цікаві, дитина постійно залучена, немає можливості "тихенько відсидіти", але дитина займається із задоволенням, бо заняття дійсно цікаві + супер-мотивація у вигляді кантриків!
         • 27 Жовтень 2023, 11:36
          Дитина відвідує заняття у Києві . Все подобається . Підготовка до уроку проходить легко . Перші завдання було важкувато, але потім втягнувся тепер робить за 15 хвилин .у знайомих дитина займається онлайн . Також все подобається . Будемо рекомендувати іншим
          • 12 Липень 2023, 16:43
           Син навчається на курсі Комлексний Онлайн, дуже задоволені результатом. В школі майже всі слова і граматику знає оскільки до того в Green Country це вчив. Величезний прогрес я спостерігаю і зупинятись ми не збираємось , вже придбали наступний курс )
           • 10 Липень 2023, 16:07
            Я учениця Green Country, вчуся на дистанційному курсі. Школа просто супер, краще точно не буває! Тут не тільки треба вивчати правила нудно, а часто в цікаві ігри граємо. А в кінці кожного уроку, можна ще й заробляти гроші - кантрики (валюта Грін Кантрі). І купувати, що завгодно в Yellow Shop, і можу своїми кантриками розпоряджатися. Тому рекомендую всім Грін Кантрі, буде цікаво:)
            • 10 Липень 2023, 08:17
             Прикольна програма і класна вчителька. Я не втомлююсь і навчання приносить мені задоволення. В Green Country
             • 8 Липень 2023, 16:30
              Подобається, що головним для школи є я якість навчання та інтерес дітей. Навчання йде із застосуванням середовища, в якому зростають діти: це розмови про актуальні для них зараз фільми, мультфільми, події-тому діти із зацікавленням вивчають англійську-вони хочуть вміти висловлюватись англійською. Уроки розплановано до хвилин -кожна хвилина має завантаження, діти в роботі, але не втомлюються, їм цікаво. І не важливо це онлайн чи офлайн- методика на вищому рівні, тому і результати якісні. ГРІН КАНТРІ- найкращі!
              • 13 Квітень 2023, 21:02
               Придбали вже четвертий курс поспіль.
               За словами сина, найбільше подобається вчитель, який зрозуміло все пояснює та інтерактивний підручний з допомогою якого легко вивчати нові слова і виконувати вправи.
               • 11 Квітень 2023, 19:54
                Хороша школа. Дитина із задоволення навчається. Хоче продовжувати далі. Завдяки ГрінКантрі в школі все вдається легко. Рекомендую всім.
                • 20 Грудень 2022, 14:18
                 Дитина перейшла з іншої школи в Грін Кантрі. Навчання подобається, зняття дуже цікаві! Грають в кахут, квізлет, дивляться презентації, обговорюють сучасні теми. Бачу позитивний результат. Дякую.
                 • Green Country Адміністрація школи14 Березень 2023, 13:03
                  Вітаємо, Людмило!
                  Це особливий комплімент та мотивація для нас, дякуємо
                 • 28 Листопад 2022, 09:18
                  Дуде класна школа англійської. Моя донька переступила поріг мовного барьєру, а син залюбки чекає на уроки бо не потрібно зубрити домашку. За активність на уроках ставлять не оцінки а дають кантрики щоб діти купили для себе товари або солодощі. Green Country це круто
                  • Green Country Адміністрація школи14 Березень 2023, 13:05
                   Вітаємо, Ірино!
                   Дуже тішимось, що обидві ваші дитини мають успіхи у навчанні і отримують від нього задоволення
                  • 28 Листопад 2022, 00:47
                   Навчаюсь в Green Country. І можу сказати, що це дуже комфортно! Всі вчителі привітні, чудові. Дякую, що даєте змогу навчатися цікаво навіть онлайн. Незважаючи ні на пандемію, ні на війну ви продовжуєте здивовувати своїми уроками. Люблю Green Country
                   • Green Country Адміністрація школи14 Березень 2023, 13:06
                    Вітаємо, Оксано!
                    Стараємось для вас
                   • 28 Листопад 2022, 00:00
                    Наша улюблена школа англійської для дітей.Від початку знайомства з англійською до рівня В1 зараз-ми разом.Грін кантрі- це якість, привітні професійні вчителі і цікаві заняття для дітей. Це найкращий вибір для вивчення англійської дітьми!
                    • Green Country Адміністрація школи14 Березень 2023, 13:09
                     Вітаємо, Альона!
                     Раді, що ви пройшли цей шлях саме з нами
                    • 27 Листопад 2022, 14:51
                     Неймовірна, тепла і щира атмосфера! Група - твоя родина. Навчання цікаве і комфортне. Безліч цікавих ігор, завдань і відео. Чи може бути хтось краще за цю школу?
                     • Green Country Адміністрація школи14 Березень 2023, 13:10
                      Вітаємо, Дашо!
                      Неймовірно раді, що змогли стати для вас найкращою школою
                     • 27 Листопад 2022, 14:41
                      Зараз я навчаюсь в школі Грін Кантрі. І хочу сказати, що я безмежно щаслива, що записалася саме сюди. По-перше дуже цікаві уроки, у мене не було ще жодного разу, коли було лінь робити домашнє завдання або ще шось. В домашньому завданні вам кожен раз дають нові слова, ви складаєте речення, слухаєте аудіо, переглядаєте відео, і взагалі отримуєте задоволення від цього. Дуже вдячна школі за гарних вчителів, які обгрунтовано із своїм підходом пояснюють учням матеріал. На уроці ми вчимося складати речення, прослуховуємо відео і відповідаємо на питання, проходимо тести, і т.д. Тому ще раз ВЕЛИКЕ дякую, Green Country!!!
                      • Green Country Адміністрація школи14 Березень 2023, 13:12
                       Вітаємо!
                       А ми хочемо сказати, що безмежно щасливі, що ви обрали саме нас
                      • 19 Липень 2022, 16:41
                       Наразі син навчається на курсі Літній Інтенсив, із задоволенням відвідує уроки 4 рази на тиждень.
                       То якесь диво)Цікавий інтерактивний підручник, на уроках комбінуються навчальні вправи з активними тематичними розвагами (наприклад танцями зі словами які вивчають).Я однозначно рекомендую
                       • 12 Липень 2022, 10:15
                        навчалась офлайн у Харкові, тепер онлайн, і все одно уроки super цікаві!!
                        захоплюючі навчальні матеріали, додаткова мотивація у вигляді кантриків, відкриті вчителі, які підкажуть і допоможуть якщо що..
                        дякую green country, ви назавжди в моїм сердечку
                        • 11 Липень 2022, 19:34
                         Ця школа - найкраща!Зараз, у війну, особливо важливо, щоб дитина знаходилась у безпеці і гарно, коли вона буде зайнято навчанням.Грін кантрі справляється з цими завданнями-якісні освітні послуги, кожна хвилина уроку змістовна.Мої діти самі знають що їм вчити, на коли-завдяки електронному кабінету.Завдання інтерактивні, вчителі висококваліфіковані, діє гарна система знижок і мотивацій для дітей за виконані завдання.Green County можна порівняти із світом Гаррі Поттера, створеного Джон Роулінг)) Це дійсно окремий світ із чіткими правилами, справедливістю, підтримкою.Мої діти у захваті від цієї школи Ми дуже раді, що в Україні є такі класні спеціалісти.Їм рівних немає!
                         • 11 Липень 2022, 17:31
                          Green Country найкращі! Вчуся дистанційно, подобається. І вчителі, і знання, які нам дають. Дуже рада, що тут навчаюся! Продовжуйте в тому ж дусі. Love you
                          • 2 Червень 2022, 13:21
                           Завдяки навчанню в школі Green Country тепер я вільно почуваюся у мовному середовищі. Дивлюся фільми та серіали на англійській, розуміючи суть) змогла подолати мовний бар'єр. Вражає, наскільки покращились мої знання за період навчання у школі. Дякую!
                           • 27 Березень 2022, 09:25
                            Сын прошёл курс "Разговорного английского с носителем языка". Мест в группе соответствующей его уровню не было, потому для поддержания разговорных навыков посещали предложенную группу Green country . Native speaker к детям относился доброжелательно, сын не чувствовал дискомфорта так как весь материал был для него знаком(также интересен был опыт работы со Stem) . На этом все плюсы обучения здесь закончились. И в конце либо Native (или какой-то методист) написал в отзыв полнейшую чушь, которая не соответствовала действительности , так как я присутствовала на большинстве занятий (сыну 8лет). Неприятно удивлена как можно писать откровенную неправду. Естественно продолжать здесь учится не будем и никоу не посоветую. Сейчас ищем другие курсы.
                            • 26 Листопад 2021, 10:17
                             Green country - крута школа англійської мови!
                             Дитина тут на онлайн навчанні.
                             Комунікація з адміністраторами супер професійна та з індивідуальним підходом. Доньці не так легко було підібрати курс, так як вона не дуже хотіла зі старшими дітками, та рівень іі англійськоі (в школі англійська 4р/т, тай займалася вона з 4 років додатково) був трохи вищий однолітків. Адміністратори навіть радились з викладачами, на чиїх пробних уроках була дитина, для прийняття правильного рішення.
                             • 14 Листопад 2021, 20:40
                              Хеллоу, мені дуже подобаеться Green country. Тут інтересні уроки й класні вчителі! Є валюта кантрики. В йеллоу шоп продаються класні речі. Усе класно!
                              • 12 Листопад 2021, 00:17
                               Школа англійської просто супер
                               • 11 Листопад 2021, 19:43
                                Чудова школа! Хоча займаюсь у ній не довго,проте встигла по-справжньому полюбити. Мені дуже подобаються підручники з цікавими вправами та завдання вчителів,які роблять уроки кращими. Перевернуті уроки - новий підхід до навчання,який полегшує вивчення мови
                                • 10 Листопад 2021, 18:40
                                 Дочь в Green Country уже 2 года!
                                 Учит язык с удовольствием и интересом
                                 Интересные занятия
                                 Интерактивное домашние задание
                                 Полный восторг
                                 Всем знакомым советую для обучения ребёнка.
                                 • 10 Листопад 2021, 18:17
                                  Навчаюсь в грін Катрі майже 1,5 року. Мені дуже подобається. Тічери дуже круті та веселі, іноді навіть здається що це друзі, а не вчителі. Уроки завжди цікаві та веселі. Обожнюю грін кантрі!!
                                  • Був(ла) на уроці 14 Липень 2021, 11:38
                                   Оцінка - 10
                                   Викладач 10.0
                                   Методика навчання 10.0
                                   Навчальний клас (офіс) 10.0
                                   Сервіс 10.0
                                   Чули багато позитивних відгуків про цю школу та вирішили спробувати навчання з літа, щоб визначитися одразу з курсами на осінь. Для початку записалися на Розмовний курс із носіями, сину дуже сподобалось, вибігав щасливий після занять. Дуже класна ідея з перевернутими уроками, син нарешті почав говорити, навіть вдома переходить на англійську. На осінь вже записалися на повний курс з граматикою.
                                   • 14 Липень 2021, 10:57
                                    Чудова школа англійської! Дуже зручно, що при дистанційному навчанні ти не прив‘язаний до місця. Влітку дитина постійно в роз‘їздах, тому найважливішим критерієм підбору для нас був онлайн-формат. Обрали курс Комплексний, щоб закріпити матеріал, але були шоковані скільки нового та цікавого дитина отримала. Зараз вирішили переключитися на курс Розмовний. Моя донька знайшла нових друзів і з нетерпінням чекає новий урок. Приємно здивована її успіхам та результатам. Дякую!
                                    • 19 Травень 2021, 20:14
                                     Мені сподобалась система перевернутого уроку. Це дає змогу попрацювати над помилками якщо в селф стаді щось не ясно то вчитель на уроці все пояснить.
                                     • 17 Травень 2021, 22:18
                                      Школа супер.Дочка ходить із задоволенням.
                                      Дуже приємні викладачі. Ходимо вже 4 роки, плануємо і далі навчатися в GC.
                                      Рекомендована школу друзям, вони в захваті , теж планують навчатися і далі.
                                      • 23 Квітень 2021, 17:33
                                       Навчаюся на курсах вже рік. дуже задоволений роботою з носіями мови.
                                       • 29 Березень 2021, 23:43
                                        Дуже подобається підхід до навчання цієї школи, а валюта - кантики це мотивація вчитися!! Навчання подається цікаво розумієш все + розважаєшся, а навчання дистанційно зараз те що треба
                                        • 27 Березень 2021, 14:35
                                         Навчатись тут цікаво й мотиваційно. Організатори піклуються про розвиток школи, постіно покращують підручники, власну електронну платформу. Кожен учень має власний електронний кабінет, де зручно орієнтуватись і у розкладі, і у завданнях, і в успішності. Дітям подобається навчатись і вирішується головна проблема батьків: як мотивувати до навчання. Той, ххто тут стає учнем сам зацікавлений у своєму розвитку і без нагадувань виконує цікаві інтерактивні завдання, підвищуючи свір рівень англійської. Приємна атмосфера на заняттях , кваліфіковані вчителі, класні адміни, постійні акції, що дають можливість отримати знижки на навчання або взагалі отримати його безкоштовно, бонуси, що діти отримують за навчання. а потім купують за них класні дрібнички й не тільки - все це вже багато років дають підстави називати цю школу професійною, якісної і найкращою дли вивчення англійської дітьми. Жодного разу не пожалкувала, що майже 6 років тому привела сюди свою дитину. особливо вразило як швидко вони підготувались до дистанційного формату навчання. від якого якість навчання не постраждала ні на краплину. При тому, що батьки не знають англійської, а діти показують найкращі результати в школі і не тільки - кращого підтвердження якості надання ними знань і не треба. Тому, якщо англійська дітям - це тільки Green country!
                                         • 26 Березень 2021, 13:41
                                          Дуже подобається ця школа! Я дуже швидко вчуся та люблю ходити на заняття, за заняття тобі дають валюту Грін кантрі (кантрики) і ти можеш щось купити - це дуже круто!
                                          • 25 Березень 2021, 22:09
                                           Навчання це не завжди нудно! Ви не повірите, це може бути цікаво, а до того, ще й кантріки можна заробляти, щоб потім за них придбати цікаві речі. На уроках завжди цікаво і весело, легко і навчально. 2й рік з цією школою і не шкодую.
                                           • 25 Березень 2021, 21:10
                                            Моя донечка, 7 років дуже любить анолійську і Грін Кантрі. Дуже цікавий для неі додаток у смартфоні, виконує всі завдання з задоволенням. Знайшла нових друзів у групі, питає коли вже буде англійська. А мотивація кантриками це взагалі супер ідея, не встидається відповідати на уроці, бо знає, що за активність отримає кантрики.
                                            • 15 Березень 2021, 20:54
                                             Дуже крута школа англійської мови! Вчитель завжди підтримує та радо пояснює незрозуміле! Однозначно рекомендую! + Крута методика перевернутих уроків
                                             • 30 Грудень 2020, 12:39
                                              Ребёнку нравятся)
                                              Рекомендую!
                                              • 30 Грудень 2020, 11:27
                                               Дитині дуже подобається канікулярна програма в Green Country. Вже не перший раз ходимо на цікаві уроки-майстер-класи. Туди біжить з радістю і потім із захопленням розповідає що і як було на заняттях! Спасибі всім велике за цікаву програму і радісні дитячі очі :)
                                               • 26 Грудень 2020, 17:57
                                                Цікаво, захоплююче, доступно. Моїй доньці дуже подобається. Займається дистанційно з початку літа - спочатку Розмовний курс, а зараз Комплексний. Покращилась розмовна англійська. Навчатися на платформі 24 Easy Steps сподобалося. Класно придумано з кантриками - мала в захваті, адже сама купує якісь дрібнички. Рекомендую, варто спробувати.
                                                • 25 Грудень 2020, 02:20
                                                 После начала дистанционного курса, увидев подход и как это все работает, поняла что можно смело продолжать online уроки. У нас есть большой прогресс в знаниях, 0 минут добраться куда-то и даже неважное самочувствие не помеха
                                                 • 24 Грудень 2020, 16:48
                                                  Дуже гарна школа англійської. Тут розмовляють тільки англійською що дуже допомагає
                                                  • 24 Грудень 2020, 16:37
                                                   Мені дуже сподобалось навчатися в Green Country . Хоча були помилки в дз , Я всеровно залишився задоволеним .Дякую що ви є .
                                                   • 24 Грудень 2020, 16:31
                                                    Чудові уроки та вчитель. Протягом 4 місяців навчання, я бачу прогрес у вивченні англійської мови.
                                                    • 24 Грудень 2020, 11:17
                                                     У сучасному світі дуже доречна дистанційна форма навчання. Викладач - носій мови, повне занурення у англійську атмосферу, також подобається формат домашніх завдань - вивчення нових слів, підготовка до уроку.
                                                     • 22 Грудень 2020, 17:22
                                                      Наша дитина від вересня відвідує CG (Львів, Сихів). Сказати, що ми задоволені - це мало, адже вона суттєво підтягнула розмовну англійську, заповнила прогалини в граматиці. Дочка із задоволенням відвідує заняття, самостійно готується до них (4 клас). Заохочення у вигляді кантриків також добре працює.
                                                      Дуже зручно, що передбачено тестування перед початком занять, додаткові тестування впродовж цілого семестру та тестування вкінці. Тим самим можна побачити, що дитина засвоїла добре та над чим потрібно ще працювати. У весняному семестрі ми знову Green Country. Рекомендую!
                                                      • 21 Грудень 2020, 21:41
                                                       Ребенок ходит в эту школу уже полтора года. Пробовали и курс комплексный ( это просто must have) и разговорный с носителем языка и каникулярную программу. Все организованно на высшем уровне, прогрессивные методики и отличный результат. Дочку невозможно заставить делать что либо против ее воли, но здесь она сама занимается. Это большое счастье для родителей, результаты отличные.
                                                       Особо хочется отметить организацию обучения, все безукоризненно и всегда в интересах клиента. Со школой приятно взаимодействовать.
                                                       Если говорить о цене, то если разделить стоимость семестра на количество занятий то получится меньше чем стоимость обычного занятия с репетитором. Но преимуществ масса, а эффективность выше. Однозначно рекомендую школу!
                                                       Когда случился локдаун школа перешла на дистанционную форму обучения, все материалы были присланы оперативно и за счёт школы. Процесс обучения не прервался. Это важно, я не опасаюсь оплачивать какие либо очные курсы в этой школе, поскольку знаю что они смогут организовать учебный процесс в любой ситуации. Желаю процветания любимой школе!)
                                                       • 21 Грудень 2020, 18:09
                                                        Дуже захоплюючі та продуктивні заняття!! Всім рекомендую!!
                                                        • 21 Грудень 2020, 12:48
                                                         У моего сына были проблемы в государственной школе, он был конфликтным и неуживчивым, не мог найти общий язык с одноклассниками. По совету психолога мы решили подобрать ему новый детский коллектив, где его принимают. И так он первый раз летом 2015 года попал на каникулярную программу в Green Country. С того момента начался его путь в изучении английского языка, налаживания отношения с людьми и вообще к формированию позитивного мышления. Здесь ему были всегда рады, всегда было легко и весело. И изучение нового языка в такой атмосфере давалось просто. Благодаря квалифицированным преподавателям весной 2020 года он сдал тест FCE на высокий бал. Но увы пришлось дальше продолжить обучение уже в другой школе английского, потому что программ для уровня C1 в Green Country нет. А очень хотелось бы. Потому что посетив другую школу, он понял, что так интересно, интерактивно, современно, как в Green Country там не преподают. Наша же семья с Green Country не рассталась, наша 9 летняя дочь уже второй год посещает эту школу.
                                                         • 21 Грудень 2020, 10:55
                                                          З вересня моя донька (9р.) навчається в Green County, ось її враження: Я щаслива, що пішла навчатись саме в Green County. Тут дуже весело і цікаво навчатись. С початку я знала дуже мало, а тепер дізналась багато нового і почала краще розуміти англійську. Мені подобаються вчителі цієї школи. Вони добрі і гарно пояснюють. На уроці ми багато граємо. Також у мене з'явились нові друзі. Я хочу і далі тут навчатись.
                                                          • 20 Грудень 2020, 20:34
                                                           Дитині дуже подобається займатися в Green Country. Спочатку навчалася на розмовному курсі, а тепер готується до ЗНО. Дуже подобається формат занять, викладачі, форма подання матеріалу... А мені (мамі) — результат!!! Все дуже гарно. Дякую!!!
                                                           • 20 Грудень 2020, 20:18
                                                            Все сподобалося ! Я рекомендую усім.
                                                            • 18 Грудень 2020, 22:24
                                                             Однозначно Green Country! Усе подобається! Окреме спасибі менеджеру Марії на філії Комоду! Допомогла розібратися з системою школи, турбувалася чи підійшла нам група і чи подобається навчання. Приємно відчувати себе не пересічним, а особливим ) викладачі молоді та амбітні. Особливої уваги заслуговує онлайн платформа, легко контролювати прогрес дитини. Дуже задоволені вибором школи. Рекомендуємо друзям та знайомим.
                                                             • 18 Грудень 2020, 18:36
                                                              Одного разу виграли у вашій школі безкоштовний курс, це було років три тому! І з того часу дитина займається безперервно навіть під час канікул. Чекаємо ще на цікаві акції та знижки
                                                              • 18 Грудень 2020, 13:32
                                                               Дуже класна школа. Дочка займається із задоволенням. Високий професійний рівень вчителів (ми спробували і розмовні курси, і комплексний). Результати навчання відчутні. Рекомендую!
                                                               • 17 Грудень 2020, 15:56
                                                                Ви шукали школу в якій навчаються завдяки іграм. Це вона! Але це лише одне ІЗ за, що я люблю Green Country, Я дуже прокався в спікінгу, так як уроки проходять виключно англійською.
                                                                • 17 Грудень 2020, 15:43
                                                                 Обожнюю цю школу. Завдяки їм я підьтянула свої оцінки ))
                                                                 • 17 Грудень 2020, 11:20
                                                                  Обучаемся on-line. Очень интересная программа обучения. Занятия дочке нравятся,ждет с нетерпением.
                                                                  • 17 Грудень 2020, 10:29
                                                                   На курсы мой ребенок пришел почти 3 года назад с уровнем пэм-бэм) В то время мы меняли и школу, так как с английским была беда. Благодаря курсам уровень просто взлетел. Ребенок спокойно на сегодня может объясниться в чужой стране, не боясь, что ему не хватит словарного запаса, быть не понятым и тд. Спасибо девочкам-педагогам!
                                                                   • 17 Грудень 2020, 09:52
                                                                    Доня навчається вже три роки, але в цьому році, зважаючи на пандемію, перший рік обрали онлайн курс. Дещо переживала з приводу ефективності онлайн навчання. Дуже радію з того, що Green County вдалося дуже ефективно організувати навчання.
                                                                    • 16 Грудень 2020, 22:15
                                                                     Очень хорошо организована работа с детками! Сын учится тут третий год. Грамотно разработанные учебные программы и интерактивные домашние задания позволяют родителям не трудится над их выполнением. Есть возможность учится онлайн и отрабатывать пропущенные уроки. Я очень довольна, что на нашем образовательном пути встретила такая школа.
                                                                     • 16 Грудень 2020, 21:38
                                                                      Дочка 9 лет учится первый семестр, но результат уже на лицо: может поддержать диалог на английском, читает и понимает тексты, составляет грамматически правильные простые предложения. Очень нравится форма занятий для самоподготовки. Ну и отдельный плюс вам за кантрики - отличный стимул для самообучения!
                                                                      • 16 Грудень 2020, 21:16
                                                                       Все супер сервіс дуже зручне розташування (недалеко від метро) ходити на заняття саме задоволення можна вибрати форму навчання просто клас
                                                                       • 16 Грудень 2020, 20:02
                                                                        Чудовий викладач, син дуже задоволений, все розуміє, готується до уроку сам і загалом навчання без участі (допомоги) батьків, що для мене, як мами, дуже важливо.
                                                                        Проходимо другий курс і плануємо подальше навчання з школою Greencountry❤
                                                                        • 16 Грудень 2020, 19:14
                                                                         Interesting, challenging, breathtaking. Highly recommended.
                                                                         • 16 Грудень 2020, 19:13
                                                                          Наша дитина в захваті . У нас в під'їзді також є навчання англійської від інакшою відомої компанії . Один раз сходили і все бажання немає. Коли пішли в Green Country сам без нагадувань сідає і вчить.
                                                                          • 16 Грудень 2020, 18:44
                                                                           Моя донька навчається в Green County, їй дуже подобається. Там професійні вчителі, цікава й весела форма навчання. Рекомендують!
                                                                           • 16 Грудень 2020, 18:29
                                                                            Добрый день! Обучаемся в Green Country три месяца, результат просто потрясающий. Занятия проходят в интересном формате, материал усваивается легко и непринуждённо. Огромная благодарность нашему преподавателю Марии Сметаниной.
                                                                            • 16 Грудень 2020, 18:08
                                                                             Грін Кантрі дуже задоволені навчанням були і на канікулах у таборі та зараз відвідуємо курс!! Дитина дуже задоволена навчанням і щаслива із занять приходить, а це найвищий показник
                                                                             • 16 Грудень 2020, 11:00
                                                                              Син займався на розмовному курсі з носіями мови. Це дуже корисно бачити та спілкуватися дитині зі справжніми людьми, які розмовляють цією мовою, розуміти, що це мова не тільки у підручниках, а справжня жива мова.
                                                                              • 15 Грудень 2020, 22:10
                                                                               Занимаюсь с сентября этого года. Это супер курсы! Интересно на каждом уроке, дружественная обстановка, необычная система обучения! И ещё можно получать подарки за кантрики). Рекомендую всем!
                                                                               • 15 Грудень 2020, 18:27
                                                                                Дуже класне місце для вивчення англійської мови! Я займалась на безкоштовних дистанційних курсах, і мені дуже сподобалось
                                                                                • 15 Грудень 2020, 17:59
                                                                                 Школа англійської прикольна та сучасна, без домашнього завдання лише цікаві завдання для самостійного вивчення нового матеріалу, який ви потім відпрацюєте на уроці. Вчителя іноземці, тому добре знають англійську мову, а ок іноді можуть посидіти в телефоні і не звертати уваги на дітей. На уроці можна пограти в kahoot, пізніше дізнатися про нові пристрої та висловити свою думку оточуючим. Загалом школу я рекомендую, мені сподобалося навчання, у ній видно, що люди постаралися зробити цікаві уроки крутий сайт, кантрики тощо..
                                                                                 • 23 Жовтень 2020, 15:49
                                                                                  Green Country-школа, в яку хочеться ходити
                                                                                  • Був(ла) на уроці 6 Серпень 2020, 14:52
                                                                                   Оцінка - 10
                                                                                   Викладач 10.0
                                                                                   Методика навчання 10.0
                                                                                   Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                   Сервіс 10.0
                                                                                   My godson really liked GC!
                                                                                   • 3 Серпень 2020, 14:39
                                                                                    Однозначно рекомендую: современные учителя, удобный онлайн формат, внимание и индивидуальный подход к ребенку-все это сделало пребывание ребенка в Дневном лагере интересным и развивающим. К тому же, очень хорошая идея выдавать за достижения кантрики, которые потом можно обменивать на товары, это очень мотивирует детей! Благодарю учителей и организаторов!!!
                                                                                    • 29 Липень 2020, 18:55
                                                                                     Син був студентом "Комплексного літнього курсу". Місяць навчання з задоволенням! Все зрозуміло, конкретно та цікаво. На жаль, після шкільного курсу "порядку" навіть з елементарними знаннями не було. Після занять з викладачами Green Country син зацікавився англійською, планує вивчати й надалі. А головне, з'явилася впевненість у своїх силах.
                                                                                     Дякуємо викладачам Green Country.
                                                                                     • 22 Липень 2020, 18:03
                                                                                      Навчаємось із старшою дитиною вже 4 роки . Пересвідчились, у цьому році, що Грін кантрі флагман на просторі надання освітніх послуг з англійської мови для дітей ще й і у дистанційному форматі. Привертає увагу потужна та надійна освітня платформа, яка використовується при навчанні, дуже цікаві завдання для підготовки до уроку, класні тести для перевірки. Вчителі професійні і захоплені своєю справою. Класна система мотивації для навчання дітей із виплатою кантриків, за які можна купувати безліч дитячих і не дуже цінностей: від снеків до наплічників та навушників. Коротше кажучи, ми і другу дитину -майбутнього другокласника сюди вже зареєстрували і встигли пройти вже її перший семестр також дистанційно. І нам цей формат дуже сподобався, що ми його вирішили залишити і восени будемо навчатися на ньому незалежно від ситуації з пандемією. бо це суттєво економить час при константі отримання якісних знань.
                                                                                      • 2 Липень 2020, 15:32
                                                                                       Всем рекомендую школу Green Country, Киев. В этом году выбрала Летний лагерь + специализация Tic-Tok. В школе дочка знает английский на высоком уровне. Имеет хороший словарный запас. Благодаря Green Country. Занятия насыщенные интересной программой + интересные дополнительные занятия, развивающие игры. Родителей на территорию не пускают. Только детей. Спокойна за ребенка. Она сочетает полезное обучение с приятными развлекательными программами. Спасибо администраторам и преподавателям!
                                                                                       • Green Country Адміністрація школи14 Липень 2020, 16:59
                                                                                        Дуже вдячні вам за відгук і тішимося, що вам та вашій доньці сподобалася програма табору. Приєднуйтеся ще;)
                                                                                       • 17 Червень 2020, 11:40
                                                                                        Ми навчаємося Рівень: Primary Step 9-10. Дуже подобається. Можна перебувати на відпочинку, у бабусі. І отримувати нові знання та не розгубити вивчене! .greencountry- СУПЕР.
                                                                                        • Green Country Адміністрація школи14 Липень 2020, 17:00
                                                                                         Англійська дистанційно у Грін Кантрі - це вивчення мови будь-де та будь-коли;) Раді, що ви оцінили!
                                                                                        • Був(ла) на уроці 11 Червень 2020, 18:05
                                                                                         Оцінка - 10
                                                                                         Викладач 10.0
                                                                                         Методика навчання 10.0
                                                                                         Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                         Сервіс 10.0
                                                                                         Дуже вдячна.Всі професіонали.
                                                                                        • Був(ла) на уроці 3 Червень 2020, 16:48
                                                                                         Оцінка - 10
                                                                                         Викладач 10.0
                                                                                         Методика навчання 10.0
                                                                                         Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                         Сервіс 10.0
                                                                                        • Був(ла) на уроці 2 Червень 2020, 12:52
                                                                                         Оцінка - 10
                                                                                         Викладач 10.0
                                                                                         Методика навчання 10.0
                                                                                         Навчальний клас (офіс) 10.0
                                                                                         Сервіс 10.0
                                                                                        • 15 Квітень 2020, 23:41
                                                                                         Мені дуже подобається дистанційне навчання у Green Country, адже воно дуже зручне та доступне. Усі учні групи можуть під'єднанатися дуже швидко і немає перебоїв у зв'язку. Дуже дякую команді Green Country, за те, що продовжують навчання, не зважаючи на пандемію, дистанційно❤️
                                                                                         • Green Country Адміністрація школи14 Липень 2020, 17:01
                                                                                          Дякуємо, що ви з нами❤️
                                                                                         • 15 Квітень 2020, 18:03
                                                                                          З початку карантину немає змоги навчатись, ходячи на заняття в GC. Але це не проблема, на час карантину в GC проводиться онлайн навчання. Нічим не відрізняється від звичайних занять а філії. До того ж так само цікаво і повчально. Надзвичайно наполегливі вчителі, які навчать тебе всьому що знають. Дякую за таку можливість, Green Country!!!!
                                                                                          • Green Country Адміністрація школи14 Липень 2020, 17:02
                                                                                           Атмосфера класу - у вас вдома! Чудово, що ви оцінили такий формат навчання, який дійсно нічим майже не відрізняється ві звичайних курсів, окрім того, що ти вдома, а твої одногрупники та викладач у смартфоні)
                                                                                          • 15 Квітень 2020, 14:01
                                                                                           Навчатися дистанційно з Green Country дуже зручно та цікаво. Якщо у Вас є якісь питання, Ви завжди можете звернутися до команди Green Country.
                                                                                           Дякую Green Country, за можливість навчатися дистанційно. В наш час пандемія забрала можливість навчатися вживу, але команда Green Country віришила цю проблему, за що їм велике дякую)
                                                                                           • Green Country Адміністрація школи14 Липень 2020, 17:07
                                                                                            Вдячні, що ви з нами та за те, що ви оцінили дистанційний формат навчання❤️

                                                                                           Додати новий відгук


                                                                                           Безкоштовний урок в Green Country. Дистанційне навчання

                                                                                           Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

                                                                                           Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

                                                                                           39292 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                                                                           31 перегляд сторінки школи Green Country. Дистанционное обучение cьогодні