Відгуки про курси London School of English Online

8.3 з 10
Онлайн-школа
8.3 з 10

Оцінка школи на основі 1 перевіреного відгуку 8.3

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 194
Додати відгук

 • 18 Червень 2024, 13:22
  Заканчиваю второй семестр в лсе, писать и говорить на Английском стало легче, удобное время занятий, хорошие преподаватели
  • Був(ла) на уроці 23 Травень 2024, 19:19
   Оцінка - 10
   Викладач 10.0
   Методика навчання 10.0
   Навчальний клас (офіс) 10.0
   Сервіс 10.0
   Не школа, а просто знахідка!
   • 23 Травень 2024, 18:02
    Мене звати Наталя. LSE чудова, комфортна та дуже професійна школа англійської мови.
    В цій школі спочатку навчалися мої діти. Зараз вони живуть за кордоном. Вільно спілкуються англійською. Донька здала IELTS на 7.5. Син буде здавати в цьому році. Він закінчив курс підготовки до IELTS в LSE та продовжує вчитися і зараз. Тому я впевнена в якості освіти, яку надає LSE.
    Більш того, я сама навчаюсь в LSE вже третій рік та дуже задоволена релультатами.
    Навчання дуже класно організовано. Цікаві уроки, зручні підручники , он-лайн платформа для навчання. Є навіть додаток для телефону, тому можна займатися самостійно в будь-який час, у будь-якому місці, потрібен тільки інтернет)
    Я з задоволенням рекомендувала LSE своїм друзьям і завжди отримувала тільки подяку.
    Є система знижок для родини , що не може не тішити)
    Ґречно дякую команді LSE за професійну роботу ❤️
    • 20 Травень 2024, 11:23
     До того як прийти в школу London School of English я мав досвід навчання в іншій школі та індивідуальні заняття онлайн з викладачем.
     London School of English мені порекомендувала дружина і я дуже задоволений!
     Мені дуже подобається система навчання, яким чином побудований процес та проходять заняття, виконання домашніх завдань і мабуть одним з найважливіших факторів це заняття з Native speaker.
     Упевнено можу рекомендувати London School of English своїм знайомим та тим, хто вагається в виборі школи.
     • 17 Травень 2024, 18:39
      Одна з найкращих шкіл з англійської мови в Одесі. Дієва програма навчання, цікаві інтерактивні підручники та чудова онлайн платформа. Крім того, що досить важливо, велика увага приділяється розмовної практики з носіями англійської мови. На уроці ти повністю занурюєшся у мовне середовище. Окремо хотіла би виділити вже вподобаних викладачів - Kate, Barbara та Andrew.
      • 17 Травень 2024, 12:30
       Хотіла написати, що дуууже задоволена навчанням в LSE. Дійсно ефективна програма навчання (перевіряю це в своїй роботі, бо часто спілкуюсь там англійською), хороша організація роботи (все працює чітко і злагоджено) і чудові вчителі!!! Вже займаємось тут сімʼєю - записала старшого сина. Якщо потрібно досягти хорошого рівня в англійській мові - рекомендую!!!
       • 16 Травень 2024, 16:29
        Я навчаюсь у LSE (Лондонській школі англійської мови) вже три роки і весь цей час маю лише позитивні емоції. Почну з найголовнішого. Ще змалечку я дуже боявся говорити англійською. Коли я тільки починав вивчати мову всі навколо говорили, що я ще недостатньо знаю і не можу підтримувати розмову. Тому в мене сформувався сильний мовний бар’єр. Але вчителі Лондонської школи змогли це змінити. На їх заняттях завжди панує дружня атмосфера. Вчителі приділяють увагу кожному, стимулюють і підтримують найменші спроби перестати боятися. Вони переконані, що не так важливо наскільки багато англійських слів людина знає, головне – щоб людина хотіла і не соромилась говорити і тоді все вийде. Усі вчителі - професіонали з великим досвідом, які вміють, і, що важливіше, хочуть навчати інших. Серед викладачів LSE є багато носіїв мови. Завдяки цьому учні мають можливість вивчати сучасну розмовну англійську мову. У Лондонській школі є багато спеціалізованих курсів, зокрема бізнес англійська, підготовка до міжнародних іспитів, розмовні клуби. Особисто я пройшов курс підготовки до іспиту IELTS. Мені він також дуже сподобався. Вчителі багато знали про іспит, відповідали на всі питання та дали багато корисних порад, які справді допомогли на іспиті. Це дозволило мені скласти іспит навіть краще аніж я розраховував. Я планую і надалі навчатися у Лондонській школі англійської мови щоб продовжувати підвищувати свій рівень знання англійської мови. Highly recommend!
        • 16 Травень 2024, 08:58
         До людей, кому необхідно швидко підняти вміння спілкування англійською найкращій вибір. Курси дають швидко результат для початку спілкування англійською. Методика полягає у тому, що в тебе не має іншого вибору як почати говорити, навіть при досить невеликому словниковому запасі.

         Результат відчув вже на 2 місяць зайнять.

         Рекомендую!
         • 15 Травень 2024, 18:26
          Вже навчаюсь четвертий місяць в школі LSE й задоволена процесом та результатом. Маю значні покращення в говорінні. Викладачка Джилл Тісдейл, уважна до деталей та приємна, старанно працює над вдосконаленням наших розмовних навичок. Приділяє багато уваги вимові, наголосу та інтонації. Викладач Алекс Віла - справжній майстер своєї справи, вимогливий та водночас завжди з гумор пояснить будь-яке невідоме слово чи складний матеріал. Заняття 90 хвилин пролітає ніби за 5, чекаю на кожен урок і не шукаю причину прогуляти.
          Дякую персоналу та вчителям за чудову роботу!
          • 14 Травень 2024, 21:09
           Найкраща школа Англійської мови в Україні на мою думку, всім рекомендую)
           • 14 Травень 2024, 19:25
            Я обрала школу LSE, бо всі заняття проводяться англійською мовою, що дозволяє мені максимально поглибити свої мовні навички. Мені подобається професійний підхід викладачів, які докладають зусиль, щоб пояснити як правила, так і слова, сприяючи моєму успіху. Викладачі вражають своєю комунікабельністю та підтримкою, що допомагає мені постійно розвивати свої навички. Я продовжую навчання в LSE, оскільки вірю, що це найкращий спосіб досягти вільного спілкування англійською мовою та здійснити свої академічні та професійні цілі.
            • 13 Травень 2024, 23:44
             Дуже подобається вчитися у LSE. Вибрала саме цю школу, бо саме тут викладають носії мови. На курсі 2 викладачі, обидва дуже цікаво викладають, кожен у своїй манері. Завдяки курсам істотно розширився словниковий запас і потроху пішов страх говорити англійською. Відчуваю результат і це дуже надихає і мотивує.
             • 13 Травень 2024, 17:57
              Обрала LSE по рекомендації від дочки, яка теж вчилася по такій програмі у школі. Бачу і чую прекрасні результати. Подобається навчатися з даною школою, бо викладачі завжди у гарному настрої, пояснюють до повного розуміння і засвоєння. Відзначаю п. Дарію Сокрут: професійно викладає, пише негайні виправлення і підказки на екрані, що дозволяє впевнено почуватися, навіть після розмовних помилок) гарно пояснює граматику! Розпочатий курс хочу закінчити у цій школі, бо вважаю, що у порівнянні з іншими, саме ця школа зрушила мій рівень знань у вищу сторону! Школа надає доступ до телеграм каналів по цікавих поясненнях у перекладі на прикладі сучасних фільмів, які транслюються у кінотеатрах. Це цікавий підхід. А також учасники мають можливість спілкуватися у окремих кабінетах на платформі з корегуванням викладача. Ми не самі) Отже, завжди є гарний настрій на навчанні у групі завдяки викладачам, є жарти. І є результат! Тепер я знаю, що розмовляти потрібно англійською, і це не важко, а можливо, щоби потім стати достойним носієм шекспірівської мови!
              • 13 Травень 2024, 17:19
               Piatakova Halyna 13 may,2024
               Третій семестр навчаюся в LSE. Достатньо цікаві методики викладання,базові підручники,
               професііні викладачі сприяють мотивації вивчення англійської мови.Навчання відбувається на платформі ZOOM,проте викладачі майстерно організують заняття,приділяють увагу кожному слухачеві,створюючи атмосферу відкритості,
               толерантності,легкості у спілкуванні.Дистанційне навчання має свої недоліки,проте наші вчителі змогли об'єднати нас,таких різних,здружити.
               Дякую за педагогічну підтримку п.Наталі, п. Марії,п.Катерині! Ви - найкращі!
               Раджу всім,хто ще не вибрав школу англійської мови, йти в LSE! Ви з нетерпінням будете чекати наступне заняття! Я ще мрію навчатися тут і отримати рівень B2.
               • 13 Травень 2024, 16:48
                Гарна школа, займаємося із дитиною) вона вже третій рік, я другий.
                Формат онлайн, зручно) у викладачів гарний рівень)
                Раджу!
                • 13 Травень 2024, 15:03
                 рекомендувати LSE з власного досвіду.До школи я потрапила тому, що побачила результат у моїх дітей, зараз вони вільно розмовляють англійською. Я навчаюсь півтора року і вже бачу результат, починала з нуля.У школі сучасне навчання, цікаві матеріали та хороші викладачі.Особливо задоволена уроками Craig Mallinson , цікаво подає матеріал і бачить та чує кожного учня, Буду вчитись і далі, ВСІМ РАДЖУ LSE
                 • 13 Травень 2024, 14:14
                  Цю школу я знайшла неочікувано для себе, просто поспілкувавшись з своєю подругою, яка досягла фантастичного рівня в англійській мові, вона порадила мені саме LSE. Школа мене, як ученицю, тішить кожного разу, також я хочу відмітити Томаша, як викладача, скажу відверто переходячи на вищий рівень, я обирала групу спираючись на його присутність. Мені до вподоби методика занять, у нас багато мовлення, що є тільки плюсом у практиці. Я з чистою душею раджу LSE, і раджу Вам пізнавати англійську мову саме з ними
                 • 13 Травень 2024, 13:33
                  Школу Lse я обрала за рекомендацією моєї подруги.Крім того, я бачила багато позитивних відгуків. Школа систематизує знання,дає практичні та розмовні навички. Викладачі створюють дружню атмосферу, використовують різні платформи для організації навчального процесу та гарно комбінують граматику,лексику та практику. Я відвідую школу для того, щоб покращити знання та навички.
                  • 9 Травень 2024, 20:15
                   Дитина навчається вже 3,5 роки в LSE і дуже задоволена! Подобається система навчання, відношення вчителів. Багато уваги приділяється розмовній практиці, на заняттях проводиться різні activities.
                   • 9 Травень 2024, 12:59
                    Навчаюся в LSE близько 12 років, це чудова школа англійської мови, яка якісно навчає мові та готує до міжнародних іспитів. Викладачі - носії мови, що дає змогу поринути в англомовне середовище та легко вивчати мову.
                    • 8 Травень 2024, 15:42
                     Знайомі порекомендували цю школу, ми спробували вирішити, спочатку у дитини був дуже низький рівень, було складно, вже навчається пʼятий рік, має рівень C1, може спілкуватися вільно, та дуже подобаються уроки, навіть коли перейшла на онлайн нічого не змінилося, навчання теж саме, школою задоволені, та будемо продовжувати навчання.Рекомендую!!!
                     • 7 Травень 2024, 23:00
                      По-перше, я жодного разу не чула від свого сина за багаторічне навчання в LSE, що він не хоче відвідувати заняття) - настільки комфортну емоційну атмосферу створюють викладачі. Можу сказати, що це дуже професійні курси. Рівень англійської моєї дитини - один з найвищіх у класі. Для підготовки до НМТ - ми обрали сами LSE, бо впевнені у результаті. Отже, рекомендую ці курси - ви обов'язково покращите свій рівень англійської!
                      • 7 Травень 2024, 17:46
                       Мені дуже подобається навчання у школі LSE , незважаючи на те що я є перекладачем, у даній школі є курси рівня С1 і вище, це дуже мотивує, також я мега рада, що є можливість навчатися з носіями мови, і більш того в кінці певних курсів отримувати сертифікати, раджу завжди своїм колегам по роботі і безсумнівно записуюсь на нові курси у даній школі, адже їх є велика кількість.
                       • 7 Травень 2024, 10:14
                        Дуже гарна школа. В навчанні наголос робиться не тільки на вивченні граматики але й спілкування та розуміння того що говорить співбесідник. За досить короткий час змогли підтягнути рівень розмовної мови на досить пристойний рівень. Всім рекомендую цю школу хто дійсно хоче почати говорити англійською мовою.
                        • 7 Травень 2024, 09:56
                         Чудова школа, чудові вчителі. Спочатку, нажаль, через мою помилку (а саме сдача вступного тесту), потрапив в групу нижче рівнем, але потім розібрались, сдали тест та запропонували групу рівнем вище. Вчителі дуже добре ставляться до учнів та відповідають на запитання навіть якщо вони дуже тупі) Школу рекомендую всім хто знав язик та потрібно згадати все що вчили раніше та навчитись чомусь новому) Бажаю LSE School розвитку та гарних студентів)
                         • 6 Травень 2024, 12:21
                          Вже не перший рік моя донька отримує знання у школі LSE. Ми вибрали цю школу завдяки хорошим відгуки. З перших днів ми помічали покращення у мові доньки, і на кожне заняття вона йшла з великою радістю. З часом я побачила, як вона все більше приділяє уваги цій мові і , крім цього, у неї розвиваються дисциплінованість, креативність і соціальність. Наразі ми плануємо продовжувати навчання, щоб максимально оволодіти англійською.
                          Щодо вчителів - всі вони проявляють високу кваліфікованість у спілкуванні з учнями, а також викладанні матеріалу. Окремо хочу похвалити Юлію, і Анету, які в даний момент викладають у моєї доньки.
                          • 5 Травень 2024, 18:25
                           Серед переліку можливих репетиторів вибір пару років назад впав саме на уроки в группі. Спочатку я ставила під питання такій підхід, але згодом зрозуміла, що комунікація та праця саме у группі це те що виводить знання англійскої мови. Тут й вчителі які не ругають за помилки, а навпаки дають важливий фідбек, це й учні які завжди раді допомогти один одному й загалом проводять гарно час разом, не забуваючи вивчати англійску. Навіть не знаю й не бачила альтернатив цієї школи, тому якщо бажаєте значно підвищити рівень англійської мови, то LSE саме для вас!
                           • 1 Травень 2024, 08:25
                            Моя донька займається в Lse вже три роки, і ми повністю задоволені навчанням. Дитина ходить на заняття із задоволенням. Викладачі мега круті і головне підтримуються дружню атмосферу в групі
                            • 30 Квітень 2024, 16:24
                             Займаюсь вже 5 рік, маю рівень В2 та готуюсь до єкзамену FCE. Загалом чудова школа, завдяки якій я отримав майже усі знання  англійської які в мене є. Загалом - чудова школа,  вчителя професіонали, які можуть пояснити матеріал якщо ти не зрозумів, не соромлять за незнання або неправильну відповідь, комфортно користуватися MEL як платформою для організації домашнього завдання. На моєму курсі, на жаль, цієї платформи нема, хоч і була на усіх попередніх. Також іноді нерівномірно розподілена увага до учнів на уроках, але це з вини учнів які постійно викрикують та перебивають. Якщо підсумувати - то чудова школа яка надає можливість побудувати базу для тієї ж освіти за кордоном. Рекомендую.
                             • 29 Квітень 2024, 15:19
                              Мене звати Поліна та мені дуже сподобався досвід навчання у LSE. Я була вражена професіоналізмом викладачів та інтенсивністю занять. Їхня методика навчання дійсно допомогла мені покращити свою англійську, особливо в розмовній практиці та граматиці. Завдяки доброзичливій атмосфері я почувалася комфортно і могла вільно спілкуватися англійською мовою з іншими студентами мого рівня, отримуючи безліч позитивних емоцій. Рекомендую LSE всім, хто серйозно ставиться до вивчення англійської
                              • 29 Квітень 2024, 12:07
                               Я впевнена в якості освіти в LSE. В цій школі спочатку навчалась я, а тепер мої діти. Навчання дуже ефективно організовано, навіть, якщо здається, що у тебе не має розмовних здібностей, на заннятях вони дуже послідовно створюються і ти починаєш розмовляти. Так і моя молодша дочка, коли починала навчання в LSE, то вже мала певні знання з англійської, але вони не збиралися до купи в голові і вона не могла розмовляти. А тепер їй дуже подобається вдома застосовувати англійські фрази і вона отримує від цього задоволення. Особливо дочці подобається вчителька Shona, яка зараз веде в неї уроки. Тож якщо дитині подобається вчитель, то це і є незаперечне визначення якісного рівня навчання!
                               • 29 Квітень 2024, 11:57
                                Мене звати Юлія навчаюсь перший рік на курсах французької мови онлайн. Про LSE дізналась в інтернеті, після довгих пошуків школи не роздумуючи обрала їх, бо швидко підєднали мене до групи і не потрібно було довго чекати наступного набору. Жодного разу не пошкодувала. Вчитель Thomas Coleman вийнятковий, носій мови, знає підходи до учнів, щоб зробити уроки цікаві навіть попри онлайн режим. Дуже задоволена, уроки насичені і бачу результат. Продовжую навчання бо зручно поєднувати з роботою та є ще чому навчитись. Всім рекомендую!
                                • 29 Квітень 2024, 10:25
                                 Вітаю!
                                 Моя дитина навчається в цій школі вже одинадцятий рік, починаючи із першого класу. На сьогодні - вільно володіє англійською мовою - спілкується , дивиться фільми, читає книги. Планує далі навчання за кордоном.
                                 Вибирала саме ці курси, тому що порадила знайома, у якої четверо дітей і всі вчилися саме тут і жодного дня не пошкодувала. Бували періоди, коли треба було дитину підштовхувати і надихати на на подальше навчання, але це було не складно, бо цікава програма і досвідчені вчителі роблять навчання легким і зрозумілим.
                                 • 29 Квітень 2024, 09:05
                                  Ходжу до школи вже багато років і краще вчителів в мене не було! Професіонали, завжди динамічно та цікаво проходять уроки. Класна система лояльності зі знижками і круто, що є курси з французької теж!
                                  • 28 Квітень 2024, 19:53
                                   Подобаються заняття у цій мовній школі. Викладачі доброзичливі, добре пояснюють, можна звернутися, якщо щось не зрозуміло, цікаві уроки та різноманітні теми, також у викладацькому складі є носії. Донька почала краще розмовляти англійською, також є хороші розмовні курси.
                                   Рекомендуємо!
                                   • 28 Квітень 2024, 19:35
                                    I highly recommend LSE! Я зараз проходжу вже 3й курс та буду продовжувати навчання далі! Всі вчетелі - native speakers з професійною педагогічню підготовкую та талантом доносити цікаво інформацію! я в захваті від кожного уроку, багато нюансів, котрі так просто не знайти самостійно в інтернеті, а тут все розказують та показують! Групи до 10 чоловік, структура уроку дуже гарно та по хвилинам продумана, тому жоден не мовчить та приймає активну участь.
                                    • 27 Квітень 2024, 23:53
                                     Мій син навчається в школі LSE більше року, дитина займається із задоволенням, результат помітно,я і сама теж приєдналася до школи))
                                     Вчителі beautiful☺️
                                     • 27 Квітень 2024, 12:55
                                      Навчаюсь в школі LSE вже більше 6 місяців і можу написати багато приємних слів про неї. По-перше, з вами проводять реальне тестування вашого рівня англійського за допомогою тестів та розмови з викладачем школи абсолютно безкоштовно. По-друге, школа має дуже зручний сайт, де можна дізнатися все про неї, а також зручну платформу, де можна переглянути записи уроків, якщо вам не вдалось доєднатися через будь-які причини. Менеджер школи Олександра завжди допоможе з будь-якими проблемами швидко та оперативно. Також особливо хочу відзначити викладачів школи - Шону та Конора, їх уроки завжди наповнені великою кількостю інформацією та вони не дозволять вам занудьгувати на занятятх. Однозначно рекомендую школу
                                      • 27 Квітень 2024, 08:55
                                       Чудова школа. Записав на онлайн курс на початковий рівень свою дитину та був вражений, наскільки цікаво та професійно здійснюється викладання. На заняттях різні типи активності і тому дочка весь час залучена до уроку. Після 4 місяців занять базовий результат вже помітен :) Плануємо і далі тут навчатись.
                                       • 26 Квітень 2024, 19:38
                                        Навчаюся в школі LSE онлайн більше року,починала з рівня A2,зараз вивчаю B2, та дуже задоволена процесом навчання, бо до цього я змінювала дуже багато шкіл іноземної мови, так як втрачала інтерес до навчання через нудні уроки. У LSE викладачі завжди вміють зацікавити та донести інформацію до учнів. Заняття включають в себе багато різних методів навчання, що, безумовно, є важливим для більшого засвоєння інформації.
                                        • 26 Квітень 2024, 19:19
                                         Чудова школа, цікаві уроки. Всім дуже задоволена!
                                         • 26 Квітень 2024, 16:24
                                          Я дуже задоволена навчанням в LSE!! Головний плюс заннять це викладачі та змога спілкуватися з носіями. Самі заняття повністю проводяться на англійскій мові, що дає чудову змогу практикувати свою вимову. Також дуже зручно, що є можливість виконувати завдання через онлайн платформу. Ще окремо хочу виділити приєму адміністрацію :)
                                          • 26 Квітень 2024, 15:32
                                           Добрий день! Моя донька навчається в LSE вже другий рік. Раніше ці курси закінчив старший син з хорошими результатами. Дочці подобаються викладачі та інші учні з якими вона подружилася. Також подобається ведення занять та подача матеріалу.
                                           У викладацькому складі є багато носіїв з якими дуже легко опанувати мову, дочка віддає перевагу викладачці Саманті. Також дитині побоюється уроки Валерії та Алекса, які видно, що люблять свою справу.
                                           Відвідуючи курси LSE ми впевнені в досконалих знаннях з англійської мови.
                                           • 25 Квітень 2024, 22:35
                                            Моя донька почала відвідувати LSE ще в першому класі. Уроки для таких маленьких учнів були цікавими в формі ігор. Робили поробки паралельно вивчаючи, як правильно говорити - і все це виключно англійською мовою, але діти все розуміли і були задоволені.
                                            Заняття адаптувалися за віком і тепер, через 6 років, на заняттях обговорюють різні теми, які цікаві підліткам.
                                            З кожним новим рівнем додаються й розширюються словниковий запас і граматика. Їх вчать розмовляти не тупо завчаючи правила, а показуючи на прикладах діалогів, коміксів, яку граматичну форму слід застосувати в певній ситуації.
                                            До того ж у всіх викладачів чудова вимова, оскільки це або нейтівспікер, або людина, яка здала міжнародний кваліфікаційний іспит на викладача англійської мови. Тепер моя донька виправляє мені вимову
                                            • 25 Квітень 2024, 18:12
                                             Добрий день! Мої діти навчаються в школі вже достатньо довго, донька більше 8 років, син більше 5 років. Дітям подобаються більшість викладачів, та як продається матеріал на уроках. Раніше в школі ще був курс німецької мови з чудовим викладачем Оксаною, нажаль цього курсу вже немає, мої діти його також відвідували. Школою задоволені і рекомендували її своїм знайомим. Бажаю всім успіху, школі привітання, ПЕРЕМОГИ всім нам.
                                             • 25 Квітень 2024, 17:57
                                              Моя донька навчається в LSE вже четвертий рік. Я обравла навчання в LSE з-за їхню відмінну репутацію та високий рівень навчання. Що мені подобається у цій школі? На перший погляд, це якісний підхід до кожного учня, що мотивує на кінцевий результат. Велика подяка викладачам, що вчили доньку - Кейт, Ліам і Саманта. Зараз їй дуже подобаються Джесіка і Ірина. Вона відзначає їхній високий рівень викладання.

                                              Навчання в LSE допомагає покращити англійську та здобути корисні знання для подальшої кар'єри. Це єдине місце, де дитина хоче навчатися, і я раджу цю школу всім, хто цінує якість та професіоналізм.
                                              • 25 Квітень 2024, 17:05
                                               Син займається у LSE уже третій місяць, навчається на рівні C1. Дізналась про цю школу від колег, які підтвердили, що у школі працюють кваліфіковані та компетентні викладачі. Вирішили піти на курси й не розчарувались! Викладачі є носіями мови та чудово справляються з подачею матеріалу! На уроках позитивна та робоча атмосфера. Особлива подяка за зворотній зв'язок та інформування батьків з результатами навчання дітей. Так тримати!
                                               • 25 Квітень 2024, 16:30
                                                Вітаю, зараз навчаюся в LSE, дуже все подобається, зрозуміло чітко, легко без ніяких нудних довгих, затянутих пояснень і + велика практика саме на Speaking, що дійсно дуже подобаэться і дає можливість практикуватися і не боятися використовувати англійську.
                                                Ще не закінчила рівень, але впевнена що піду на наступний)
                                                • 25 Квітень 2024, 16:22
                                                 У школі LSE ми навчалися всією сім'єю. Спочатку я пройшла навчання, потім моя старша дочка Анастасія, якій зараз 23. Вона зараз працює юристом і її взяли завдяки чудовому знанню мови, яку вона вивчила у цій школі. Зараз у цій школі англійської мови навчається моя молодша дочка Алісія. Їй зараз 15 років, і в цій школі вона вже близько 7 років. Як на мене, вона знає мову досконало. Завдяки цьому навчанню зараз вона президент англійського клубу в Ліцеї 1. Незабаром складатиме останні необхідні іспити на найвищий рівень. Місяць тому ми були в США і там носії мови сказали, що вона навіть не має практично акценту і вони її із задоволенням візьмуть на навчання до вищого навчального закладу. Спасибі вам!
                                                 • 25 Квітень 2024, 14:27
                                                  Всім привіт! Я почала навчання в LSE ще коли була у школі. Одразу розуміла, що без англійської в сучасному світі буде важко. Закінчила навчання на курсах на рівні B2, що допомогло мені без проблем здати всі іспити для вступу в університет, а потім отримати роботу в міжнародній компанії. Зараз вирішила підняти свій рівень бізнес англійської, щоб звучати більш професійно на зустрічах з клієнтами. І навіть не розмірковувала де навчатись, а одразу відкрила сайт LSE :)
                                                  Переваги LSE: підбір вчителів 100%. Всі вчителі, які в мене були, знаходили підхід до кожного і проводили уроки у дуже інтерактивний і цікавий спосіб.
                                                  Якщо ви самоорганізовані і вмотивовані вивчати англійську, то раджу саме брати LSE в друзі у цю подорож :)
                                                  • 24 Квітень 2024, 22:16
                                                   Я мама учня, що навчається в LSE вже 2 роки, цю школу порадив йому однокласник, у якого були найкращі в класі оцінки з англійської. Мій син дуже-дуже задоволений, бачить значний прогрес, особливо йому подобаються нейтів-спікери, тренування вимови. Акцент на speaking- це, за його словами, найважливіша особливість LSE, адже допомагає не лише подолати мовний бар'єр, а й ефективно підготуватися як до життєвих ситуацій, так і до різноманітних екзаменів. Усім щиро раджу школу LSE.
                                                   • 24 Квітень 2024, 17:58
                                                    London School of English є надзвичайно корисним та цікавим . Сину дуже подобається займатися англійською мовою завдяки високій якості навчання
                                                    Рекомендую цю школу всім, хто хоче покращити свої знання англійської мови.
                                                    • 24 Квітень 2024, 17:17
                                                     Доброго дня, нам порекомендовав друг цю школу, в ній вчились його діти. Моя донька начається більше чотих років. Результатом задовільні і будемо продовжувати далі.
                                                     Всім бажаю успіхів і мирного неба.
                                                     Слава Україні!!!
                                                     • 24 Квітень 2024, 16:15
                                                      Добрий день! Моя донька навчається в школі вже 3 рік поспіль, зараз на В2. Дуже подобається школа і рівень знань, які дають, при перебуванні за кордоном дитина спокійно спілкувалася англійською. цікаві уроки і теми обговорення. Школою дуже задоволена. рекомендую!!! Плануємо навчатися і далі! Дякую вчителям!
                                                      • 24 Квітень 2024, 15:27
                                                       Дитина займається в даній школі вже 3 роки, досягає успіхів і з задоволенням підключається на уроки! Також влітку побували інтенсивний курс для здібних учнів - чудово! Донька підвищила рівень за 1.5 міс літніх канікул!
                                                       За час навчання викладали такі вчителі: Саманта Келлі, Томас Кліффорд, Томас Коулман, Олександр Віла, Євгенія Добролежа, Юлія Яценко- дитина в захваті від них усіх !
                                                       На уроках цікаво, пізнавально, діти в групі приблизно одного рівня! Приємна система знижок для постійних студентів! Бажаємо успіху і процвітання! Наталія та Евеліна
                                                       • 24 Квітень 2024, 12:51
                                                        Обрали школу LSE за рекомендаціями знайомих. Донька навчається вже 2 роки, в неї дуже гарний результат, зараз плануємо складати іспит з IELTS, завдяки навчанню у цій школі дитина почуває себе дуже впевнено. Знання які вона тут отримує на дуже високому рівні, є з чим порівняти, були спроби інших курсів. Також, хочу відмітити постійний зворотній звʼязок з усіма викладачами та менеджерами школи, будь-які питання вирішуються оперативно та якісно.
                                                        Якщо вам потрібні знання, а також приємна атмосфера співпраці школа LSE, найкращий вибір!
                                                        • 24 Квітень 2024, 12:46
                                                         Доброго дня! Підхід до навчання школи LSE сучасний і цікавий. Обоє наших дітей задоволені навчанням, а ми батьки, відчули їх мотивацію і результат. На жаль у нашому місті проводиться тільки онлайн навчання , сподіваємося, що наступного навчального року поновляться офлайн уроки. Дякуємо усім педагогам та адміністрації за сумлінну роботу!
                                                         • 24 Квітень 2024, 12:33
                                                          Навчаємось не перший рік. Дуже чудові викладачі, цікаво викладаюсь. Дитині дуже подобається як на кожне заняття запитую його справи та інше, дуже цікавляться думкою дитини.
                                                          • 24 Квітень 2024, 12:32
                                                           Відмінна школа із чудовими викладачами. Синові дуже комфортно займатися. Рекомендую
                                                           • 24 Квітень 2024, 09:41
                                                            Про школу LSE знаю давно з розповідей друзів: їхні діти відвідували заняття і досить добре просувалися у застосуванні англійської. Спробувала і сама повернутися до англійської через роки: пройшла тестування, визначивши рівень, і тепер відвідую вже другий курс занять в групі.
                                                            Задоволена підходом вчителів: без критики і з підбадьоруванням, без купи домашки, а помірно. І головне, що англійська звучить мелодійно і природно (native speakers), на кожному рівні є про нюанси застосування слів чи фраз, граматики. Дякую Andrew, Alex, Bronwyn, Este, Conor.
                                                            Крім того, існує  швидка і доречна допомога адміністраторів LSE у вирішенні будь-яких питань і нагадувань. Дякую, Наталія.
                                                            Особливістю  в  LSE для мене стала наявність online платформи MyEnglishLab, де є вправи, і відео, і аудіо записи для саморозвитку і повторення у вільний час, і навіть по закінченню курсу. Прекрасно продумано і структуровано.
                                                            • 24 Квітень 2024, 08:09
                                                             Задоволені навчанням в LSE. Безпосередньо навчається моя донька, тому я можу оцінити лише організаторські моменти, зокрема, заняття завжди згідно розкладу, є зворотній зв’язок з менеджерами щодо успіхів дитини, зручний спосіб оплати навчання. Зі слів доньки, платформа зручна в користуванні, особливо подобається те що є друга спроба якщо завдання виконано не правильно. Вчителі пояснюють чітко та ясно, приділяють однаково уваги кожному. Ефективність навчання можу оцінити по перемогах доньки на Олімпіадах і конкурсах з англійської мови))
                                                             Ми не помилилися з вибором LSE! Будемо продовжувати навчання.
                                                             • 24 Квітень 2024, 00:37
                                                              Завдяки рекомендаціям знайомих я обрав саме LSE. Найбільше мені подобається те, що матеріал викладається англійською мовою, чітко та зрозуміло. Особливо запам'ятались викладачі Алекс Віла та Конор Хоган - заняття з ними дійсно цікаві. Я продовжую навчатися в LSE, адже вважаю цю школу однією з найкращих.
                                                              • 23 Квітень 2024, 20:16
                                                               Я долучився до онлайн курсу підготовки до FCE. Мені подобається що програма курсу розрахована на підготовку саме до екзамену, викладачі роз’яснюють нюанси кожного блоку завдань та дають поради відносно стратегії складання іспиту. Проте варто відмітити що курс розрахований на студентів що вже освоїли програму рівня B2, тому якщо є потреба вивчення саме цього рівня то мабуть краще спочатку пройти попередній курс.
                                                               • 23 Квітень 2024, 18:57
                                                                Чудові курси англійської. Ходжу вже понад 5 років і раджу всім знайомим. Хороша освітня програма та чудові вчителі, до яких хочеться ходити на заняття
                                                                • 23 Квітень 2024, 16:31
                                                                 Обравши школу London School of English, я керувалася не лише її репутацією, а й чудовими відгуками від друзів та колег. Вже з перших днів навчання я відчула, що це був вірний вибір. Школа вражає своєю професійністю та затишком, що дозволяє кожному студентові максимально зануритися у навчальний процес.

                                                                 Що мені подобається в London School of English? По-перше, це команда викладачів, яка просто неймовірна! Кожен з них володіє своїм унікальним підходом до навчання. Наприклад, викладач Conor вражає свою ретельністю та відповідальністю. Його уроки завжди насичені ілюстративним матеріалом, що сприяє легкому запам'ятовуванню. А як швидко пролітають його заняття!

                                                                 А викладачка Este — справжній професіонал своєї справи. Її турбота про успіхи студентів надихає і збуджує досягати нових вершин. Я завжди відчуваю, що вона слухає кожне слово та робить все можливе для нашого прогресу.

                                                                 Не можу не згадати і про викладача Andrew. Його детальні пояснення, особливо з уроків граматики, допомагають мені краще зрозуміти матеріал.

                                                                 А викладачка Shona — справжній промінчик в класі! Її посмішка та щирість роблять кожне заняття ще приємнішим. Я завжди відчуваю позитивну енергію під час її уроків.

                                                                 І, звичайно ж, велике слово в житті школи має викладачка Bronwyn. Легка, завжди готова допомогти — вона та людина, яку хочеться мати поруч у навчанні.

                                                                 Тож, чому я продовжую навчання саме з London School of English? Тут я відчуваю себе частиною великої спільноти, де кожен день — це нова можливість стати краще. І я впевнена, що разом з цією чудовою командою ми досягнемо найвищих вершин у моєму вивченні англійської мови!
                                                                 • 23 Квітень 2024, 16:09
                                                                  Чудова школа! Обрала її для підготовки до САЕ екзамену і ніразу не пошкодувала. Викладачі професіонали своєї справи! До того ж, матеріал подвється максимально доступно, з використанням прикладів, таблиць, візуалізацій. Також подобається, що є можливість навчатись в групах, що є максимально важливим, коли опановуєш високий рівень мови, адже є можливість відтворювати справжні комунікативні ситуації та відпрацьовувати різні діалоги, бачити підхід інших студентів і покращувати свої навички.
                                                                  • 23 Квітень 2024, 16:05
                                                                   Донька навчається в LSE 10-й рік. Питання вибору для нас не стояло: тут навчалась також старша дитина. Заняття завжди цікаві. За роки навчання було багато викладачів. Всі без виключення дуже професійні. З останніх особливо можна виділити Бронвін Уайт.. Окрім цікавих та інформативних занять, вона відрізняється дуже товариським ставленням до учнів. Ми вважаємо LSE найкращим варіантом курсів для вивчення англійської у Києві.
                                                                   • 23 Квітень 2024, 14:53
                                                                    Почала заняття в LSE 2 роки тому по рекомендації свого друга, який також закінчив ці курси. Вчимося в цій школі всією родиною і дуже задоволені підходом до навчання, структурою уроків та викладачами. Кожна група студентів має можливість обрати для навчання носія мови і швидко підтягнути розмовну англійську і граматику. Мій улюблений викладач -- Thomas Coleman, його уроки були веселими, пізнавальними та незабутніми.
                                                                    • 23 Квітень 2024, 14:45
                                                                     Дуже задоволена результатом навчання та організацією навчального процесу. Зручно навчатися не виходячи з дому. Професійні викладачі, зрозуміла і цікава програма, відчуваю ефект після кожного уроку, однозначно рекомендую!
                                                                     • 23 Квітень 2024, 14:42
                                                                      Безумовно раджу LSE. Пройшов 2 левели, опановую 3-й. Приваблює індивідуальний підхід викладачів до кожного учня, які наполягають на тому що є можливість питати і головне отримувати відповіді на свої питання. Цікавий подача матеріалу і по справжньому була сімейна атмосфера в кожній групі де я навчався. З багатьма студентами потоваришував. Але головне - це знання, які Ви безумовно отримуєте, якщо будете наполегливо навчатись і виконувати вказівки вчителів.
                                                                      • 23 Квітень 2024, 14:36
                                                                       Зручний графік для навчання та легкозасвоюваний матеріал. Суперські викладачі та їх подача знань, все дуже зрозуміло. Якщо є якісь питання, то вони завжди тобі допоможуть та підуть на зустріч ❤️
                                                                       • 23 Квітень 2024, 13:56
                                                                        Що подобається в нашій школі?
                                                                        Подобається те, що є можливість занять з носіями та багато практики говоріння, саме ця школа допомогла мені подолати мовний бар'єр.

                                                                        Як Вам викладачі (можете написати про викладача, якому віддаєте перевагу)?
                                                                        Здебільшого викладачі захоплені, наполегливі та відкриті. Перший рік у школі Том та Ірини взагалі зробили неймовірним, дуже сподобався курс. Тепер навчаюся у Конора та Есті. Подобається інтерактивний підхід Конора, а Есті заохочує нас писати, якщо маємо питання, навіть в позаурочний час.

                                                                        Чому продовжуєте навчання з нами?
                                                                        Тому що подобається поєднання розмовної частини з вивченням граматики та лексики та формат дискусії.
                                                                        • 23 Квітень 2024, 13:46
                                                                         Я вже чотири роки займаюся в Лондонській школі, і можу з упевненістю сказати, що це було чудове рішення. Мені її порекомендувала шкільна викладачка, за що я їй вдячна, адже я жодного разу не пошкодувала про вибір цієї школи. Особливо хочу виділити викладача Este, з якою готувалася до іспиту CAE. Вона не тільки чудово знає свою роботу, але й здатна передати всі тонкощі мови так, щоб вони стали зрозумілими та доступними для кожного студента. Загалом, я дуже задоволена досвідом навчання у цій школі!
                                                                         • 23 Квітень 2024, 13:46
                                                                          LSE - це просто супер! З їхньою допомогою я підняв свій рівень англійської з А2 до С1 всього за 2 роки. Онлайн-формат занять дуже зручний, а викладачі професійні та дуже підтримують на кожному етапі навчання.
                                                                          • 23 Квітень 2024, 13:33
                                                                           Занимаюсь в школе уже третий год, попала сюда по знакомству, нравится, что преподаватели - носители английского языка, очень рекомендую школу!
                                                                           • 23 Квітень 2024, 13:14
                                                                            Займаюсь на курсі бізнес англ. дуже подобається, що викладає носій мови. Уроки комфортні, багато нової інформації. Раджу школу.
                                                                            • 23 Квітень 2024, 13:13
                                                                             Моя донька навчається у школі LSE вже шостий рік. Свого часу обирали за рекомендаціями знайомих та не пожалкували про це. Гарна школа, сучасні підходи до викладання, цікаві уроки та завдання. А головне - це результат, він є. Рівень підвищується з року в рік, донька без проблем спілкується з носіями мови, З викладачів донька виділяє Саманту. Але всі молодці. Дякуємо усьому колективу школи за організацію та рівень навчання.
                                                                             • 23 Квітень 2024, 13:07
                                                                              Записувалася до цієї школи щоб підняти свій рівень англійської. Навчаюсь тут декілька років. Гарні вчителі та заняття проходять чудово. Мені подобається
                                                                              • 23 Квітень 2024, 13:02
                                                                               Встигла у школі LSE перейти на рівень В2 і точно можу порадити цю школу усім! Викладачі дуже компетентні,професіонали,прекрасно викладають і мають свою прекрасну атмосферу яку створюють на уроці. Завжди після уроку можна звернутися до викладача,якщо виникають труднощі з домашнім завданням. Можу виділити трьох викладачів,яких я точно раджу: Алекс Віла-Боцман,Тетяна Верюжська,Бронвін Уайт . Хоча усі викладачі дуже хороші, але цих можу виділити окремо) Перших пів року навчання пройшло неймовірно,кожного разу після уроку бачила прогрес і дійсно зрозуміла,що мені набагато легше говорити англійською. Буду в надалі продовжувати тут навчання.
                                                                               • 23 Квітень 2024, 12:59
                                                                                Відмінна школа з реальними результатами та прогресом у вивченні мови. На своєму досвіді: почала з нульовими знаннями, і за кілька років прийшла до вільної англійської. До цього було багато спроб почати вивчати англійську, які не призводили до результатів. Тож рекомендую цю школу! Вчителі-носії англійської, навчання так само повністю англійською починаю з початкових рівнів, можу сказати що тільки з таким підходом реально вивчити мову. Всім успіхів:)
                                                                                • 23 Квітень 2024, 12:54
                                                                                 Обрала цю школу через рекомендації знайомих, але основною перевагою є викладачі - носії мови. За весь час навчання не було жодного нудного заняття. Матеріал, за яким навчають, сучасний та насичений новою інформацією. Викладачі завжди все детально пояснюють і підтримують дружню атмосферу на уроці, що дуже заохочує до навчання.
                                                                                 • 23 Квітень 2024, 12:53
                                                                                  Навчаюсь тут з Elementary рівня і велике дякую моїм вчителям! Не можу виділити нікого окремо бо вони всі чудові, терплячі та з гарним почуттям гумору і, що найважливіше, усі вони професіонали! Завдяки їм я нарешті можу спілкуватися англійською!)
                                                                                  • 23 Квітень 2024, 12:26
                                                                                   Чудова школа для вивчення англійської мови, щоразу коли відвідую уроки з носіями англійської, маю натхнення щодо подальших дій в житті , вчителі приділяють Вам багато уваги , щоб саме ви навчилися та розуміли англійську . Займаюся в цій школі вже 4 рік і ні разу не пожалкував!
                                                                                   • 23 Квітень 2024, 09:42
                                                                                    Добра школа, викладачі гарні, з гумором. Уроки проходять англійською (типу лише англійська, навіть теорію розповідають англійською), спілкування англійскою розвиває розмовні навички, а це важливо. Менеджери також гарні люди з великим серцем. Рекомендую)
                                                                                    • 23 Квітень 2024, 00:27
                                                                                     Навчання в London School of English є надзвичайно корисним та стимулюючим досвідом. Я відчуваю значний прогрес у своєму володінні англійською мовою завдяки високій якості навчання та використанню перевірених підручників. Я рекомендую цю школу всім, хто прагне покращити свої знання англійської мови.
                                                                                     • 22 Квітень 2024, 16:42
                                                                                      Я мав неймовірний досвід навчання в London School of English. Ця школа справді відрізняється своєю комунікативною методикою, яка дозволяє студентам не лише вивчати англійську мову, але й застосовувати її в реальних ситуаціях.

                                                                                      Я вражений її ефективністю. Заняття організовані так, щоб студенти могли максимально багато часу присвятити практиці мовлення. Це дозволяє нам зростати не лише в граматиці та словниковому запасі, але й у вмінні впевнено висловлювати свої думки та ідеї.
                                                                                      • 22 Квітень 2024, 15:44
                                                                                       Мій син навчається 4-й рік LondonSchool of English.
                                                                                       До війни були заняття очні , з носіями анг.мови , цікавими та корисними.
                                                                                       Зараз уроки в онлайн режимі , але заняття залишились в тому ж рівні. ,На різному рівні навчання, різні викладачі і всі класні вони отивують та надихають.Викладач Софія ,син в захваті від її методу подачі матеріалу.
                                                                                       За 4 роки син підняв чудово свій рівень анг.мови з рівня В2 до рівня С1-С2 .
                                                                                       В майбутньому планує здати IELTS .
                                                                                       Щиро дякуємо LSE
                                                                                       • 22 Квітень 2024, 13:56
                                                                                        Школа просто надзвичайна!
                                                                                        Важливо відзначити використання підручників видавництва Pearson. Ці матеріали є добре структурованими, легко зрозумілими та покривають широкий спектр тематик. Вони допомагають студентам не лише вивчити англійську мову, але й розвивати навички читання, письма, аудіювання та мовлення. Використання таких якісних підручників робить процес навчання більш систематичним та продуктивним.
                                                                                        • 22 Квітень 2024, 13:54
                                                                                         Одним з ключових переваг цієї школи є викладачі - носії мови, які дійсно поглиблюють наше розуміння мови та культурних відтінків. Вони не лише майстри англійської мови, але й вміють надихнути та мотивувати студентів на активне спілкування та вивчення.

                                                                                         У цілому, відвідування London School of English стало важливим кроком у моєму навчанні. Я відчуваю значний прогрес у своєму володінні англійською мовою та не можу дочекатися подальшого розвитку під керівництвом цієї чудової команди викладачів.
                                                                                         • 22 Квітень 2024, 13:53
                                                                                          Навчалася в LSE для підвищення рівня англійської для роботи. Дуже сподобалися викладачі. Радує можливість спілкування з native speakers для подолання мовного барʼєру. Методика цікава, багато говоріння, якісні та автентичні підручники. Групи невеликі, індивідуальний підхід. Закінчила 3 рівні. Дякую LSE!
                                                                                          • 22 Квітень 2024, 12:51
                                                                                           Хочу поділитися своїм досвідом в навчанні в школі LSE. Я довго шукала школу, щоб задовольнила всі мої потреби, відповідально поставилася до цього питання, так як мову вчила вже багато років і все ще не було досягнуто того рівня, що мені потрібно, мені швидко ставало нудно. Але в LSE такого не трапилося. Дуже круті викладачі, вдало підібраний підручник і рівень. Навчатися було цікаво і весело. А саме найголовніше, що я все ж, накінець, вивчила мову. Дякую всій команді LSE за підтримку і результат.
                                                                                           • 22 Квітень 2024, 12:17
                                                                                            Я, обрав школу англійської мови LSI і отримав дивовижний досвід. Вчителі були дуже обізнаними та досвідченими, створюючи сприятливе середовище для навчання. Класи були невеликими, що дозволяло вчителям приділяти більше уваги кожному учню. Школа також пропонувала різноманітні культурні заходи та екскурсії, які допомогли мені практикувати свою англійську в реальних ситуаціях. Загалом я вважаю, що мій час у LSI значно покращив мої знання англійської мови.
                                                                                            • 22 Квітень 2024, 12:15
                                                                                             Мені дуже сподобалася школа! Отримала необхідний сертифікат FCE, який потрібно було для моєї роботи. Сподобалися кваліфіковані викладачі , які завжди були уважні і допомогли, коли мені потрібна була допомога. Пізніше я записала свою дитину на заняття і вона з задоволенням їх відвідувала. Бачила, що їй стала подобатися англ мова в школі, бо легше стало навчатися.
                                                                                             • 22 Квітень 2024, 12:12
                                                                                              Дуже задоволена навчанням в LSE!
                                                                                              Радує високий рівень професіоналізму викладачів та усієї команди. Гарно структуровані уроки, цікаві та неординарні завдання. Особливий плюс онлайн платформі, де можна виконувати домашні завдання: все чітко, зрозуміло та доступно.
                                                                                              Буду однозначно рекомендувати!
                                                                                              • 22 Квітень 2024, 12:02
                                                                                               Навчався в LSE до війни, з о до рівня В1 . Гарні викладачі та програма. Література використовується хоч і дорогувата, але вона дуже цікава і сучасна. Відвідував зайняття офлайн. Планую поновлювати навчання, але онлайн.
                                                                                               • 22 Квітень 2024, 11:53
                                                                                                Декілька років не могла перестрибнути зі свого рівня B2+ до рівня С1. Бракувало мовної практики, «кульгав вокабуляр», записалась на пробне онлайн заняття в LSE. Одразу вразили викладачі: комунікабельні, досвідчені, дружні, і що важливо - обидва носії мови з сертифікатами CELTA/DELTA. Після відвідала короткий курс підготовки до IELTS і успішно здала. Дуже рекомендую!
                                                                                                • 21 Квітень 2024, 21:05
                                                                                                 Син займається у школі LSE вже 6й рік і зараз навчається на рівні С1. Цю школу нам порадила знайома вчителька англійської, як школу з серйозним і правильним підходом до вивчення англійської мови. Сину за період навчання подобались майже всі викладачі. З тих, хто викладає в останній час, подобається native speaker Sophia. Ще хочу відмітити всебічну включеність школи у навчальний процес. У випадку, якщо дитина пропускає заняття, адміністратор оперативно (іноді навіть на початку заняття) зв'язується з батьками для з'ясування причини пропуску. Це допомагає батькам підлітків контролювати навчальний процес.
                                                                                                 • 20 Квітень 2024, 20:41
                                                                                                  Я обрав LSE, бо як мені повідомили мої друзі, тут дуже якісно і швидко розвивають говоріння, а це саме те, що мені потрібно, бо у вивченні мови головне - уміння нею володіти, дана школа робить все для цього!!!
                                                                                                  • 20 Квітень 2024, 19:38
                                                                                                   Вже чотири місяці вчусь в LSE. Дуже задоволена методикою викладання, викладачем. Акцент зроблено на говорінні, і дійсно зникає мовний барʼєр. Заняття проходять дуже плідно та позитивно. Зручно , що Служба підтримки допомагає вирішувати будь-які організаційні питання.
                                                                                                   • 20 Квітень 2024, 18:47
                                                                                                    Доброго дня! LSE вибрала, оскільки мої діти вже пройшли навчання в LSE та отримали сертифікати В2. Діти абсолютно впевнено спілкуються і у наших поїздках були "моїми перекладачами".
                                                                                                    Раніше займалася індивідуально, і вважала, що я з англійською на "Ви".. моєю помилкою було те, що я вважала навчання в групі неприйнятним для мене, мені здавалося, що викладач не зможе приділити належну увагу особисто мені.
                                                                                                    Можливо мені дуже пощастило з групою та з Викладачем, але з першого дня абсолютно різні люди змогли налаштуватися на одну хвилю і дуже позитивно спілкуватися. Однозначно дякую за це чудовій Валерії Глотовій. Дуже приємно вражена позитивом викладача, яка зуміла дати кожному з нас впевненість, що ЗМОЖЕМО.
                                                                                                    Я займаюся бізнесом і для мене важливо перейти від спілкування з «перекладачем» або за допомогою професійних перекладачів на живе спілкування з англомовними партнерами. Тому, я планую продовжувати навчання.
                                                                                                    Від занять лише позитивні емоції та самозадоволення. Мені цікаво! А ще - я певною мірою повірила в себе. ДЯКУЮ!!!

                                                                                                    • 20 Квітень 2024, 18:32
                                                                                                     Займаюся із LSE більше пів року. Починала з рівня Starter, на разі продовжую навчання на рівні Elementary. Планую, після продовжувати досягати висот у вивченні іноземної мови разом із LSE. Тут на вас очікуватиме приємний колектив, цікаві та продуктивні заняття, чудові викладачі. Рекомендую всім!
                                                                                                     • 20 Квітень 2024, 17:59
                                                                                                      Добрий день! Дочка вивчає англійську мову з LSE вже 10 рік ( з 5 років). Дуже висока якість навчання та багато розмовної практики. Подобається високий професіоналізм викладачів - носіїв мови. Особливо доньці подобаються Craig та Samantha.. Дуже вдячна, що в такий важкий час діти мають змогу отримувати якісне навчання. Дякую всій Вашій команді, LSE!
                                                                                                      • 20 Квітень 2024, 08:53
                                                                                                       Добрий день, дуже подобаються курси у LSE. Друзі порадили записатися, бо в них також займається тут дитина. Дуже хороші курси, дитина каже, що дуже подобаються вчителі, що дуже цікаво проходять уроки та вчителі можуть легко зацікавити до виконання якоїсь вправи, їй ще дуже подобається те, як проводяться уроки, всі уроки проходять повністю англійською, а це те, що ми й хотіли. Дитина в захваті від курсів! Всім рекомендую ці курси!
                                                                                                       • 19 Квітень 2024, 19:54
                                                                                                        Добрий день. Дуже подобаються курси англійської в LSE. Продуктивне навчання не тількі в країні, але і за її кордонами. Вже 6 років тут моя донька займаеться англійською. Всі викладачі професіонали свого діла, привітлива адміністрація і своєчасна техпідтримка. Всі ці роки, були прекрасні викладачі, найбільше з усіх, на данному курсі, їй подобаються Томас і Андре, які є носіями мови. Рекомендую усім навчання з LSE.
                                                                                                        • 19 Квітень 2024, 18:31
                                                                                                         Моя дитина за два роки навчання у школі LSE підняла свої знання і планує сертифікуватися на рівень В2 !!! Хочу відмітити високий професіоналізм викладачів школи та добре організований адміністраторський та технічний супровід онлайн занять. Зважаючи на невелику кількість дітей у групі викладач може приділити увагу та підібрати індивідуальний підхід до кожної дитини. Рекомендую цю школу всім, хто вважає знання іноземної мови однією з необхідних навиків у наш час !
                                                                                                         • 19 Квітень 2024, 16:41
                                                                                                          Добрый день! Я хочу написать на будущее всем ктоеще сомневается... Курсы с высоким уровнем! Есть с чем сравнить. Огромный плюс в том что преподаватели носители языка и на уроке не присутствует какой либо другой язык кроме английского. Мы довольны! По окончанию курса надеемся без проблем пройти главный экзамен и получить сертификат.
                                                                                                          В Одессе если спрашиваешь за достойные курсы, все отправляют в эту школу. Это уже известность и репутация.
                                                                                                          Операторы всегда на связи, всегда вежливы. Так держать.
                                                                                                          Очень хотелось бы чтоб поскорее закончились военные действия и была возможность сдавать экзамены в нашей Украине. Процветания и успехов школе! Вы молодцы
                                                                                                          • 19 Квітень 2024, 16:35
                                                                                                           З LSE моя родина з самого відкриття. Кращих курсів англійської мови не зустрічала! За весь цей час навчалися мої сестри, племінниці, мій чоловік ( тоді ще не був), кума тощо. Зараз навчаються мої діти і сподіваюсь через рочків 15 будуть і онуки)))) Діти закохалися в мову і навіть спілкуються вдома, просто так, між собою - вважаю це найкращий показник. Головне я вважаю підхід до студентів, робота як в групі, так індивідуально, зверну увагу і на підручники по яким проводяться заняття (стисло, інформативно, цікаво, сучасно і головне результативно). Вчителі завжди цікавляться не просто виконанням завдань, а і пояснюють те що важче дається і все виключно англійською. Раніше займалися тільки офлайн у групах, коли з'явився онлайн - вагалася. Але моя улюблена школа не підвела, мої діти найкращі у ліцеї і це дзеркало школи. Дякую всій команді, що не дивлячись на важкі часи нам допомагають реалізовувати свої мрії!!!!
                                                                                                           • 19 Квітень 2024, 16:21
                                                                                                            Зі школою LSE вже більше 7 років.
                                                                                                            У школі у сина англійська була другою мовою, тому необхідно було займатись додатково для отримання знань достойного рівня. За рекомендацією друзів син почав вивчати англійську у школі LSE на рівні Pre-Intermediate. За 4 роки навчання не тільки вдосконалив знання, а і отримав міжнародний сертифікат. Зараз син навчається за кордоном і не має ніяких проблем ні в спілкуванні, ні в навчанні завдяки отриманим знанням. Я надихнувшись його успіхами також вирішила вдосконалити свої знання англійськой - і вже 3 семестр як навчаюсь. Дуже задоволена, познайомилась з багатьма цікавими людьми. Дуже важливо, що заняття проводять викладачі-носії мови. Молодша донька також почне навчання з вересня. Всім рекомендую.
                                                                                                            • 19 Квітень 2024, 14:54
                                                                                                             Навчаюся в LSE з 4-го класу школи. В цьому році здала міжнародний екзамен IELTS на рівень С1, що дало мені змогу без труднощів вступити закордон на навчання англійською мовою. Вчителі сумлінно ставляться до розробки індивідуального підходу до учнів.
                                                                                                             Дуже хочу звернути увагу саме на підручники, бо вони є показником найсучаснішої методики навчання. Всі вони відповідають сьогоденним світовим трендам і тенденціями з використанням інтерактивних технологій.
                                                                                                             Вже рекомендувала цю школу своїм друзям, вони також взахваті від швидкості покращення їх рівня англійської)
                                                                                                             • 19 Квітень 2024, 13:49
                                                                                                              Донька цього року розпочала навчання в LSE. Вибирали по рекомендації знайомої. Ні разу не пошкодували про свій вибір. Сучасні підходи, хороші викладачі і зручний розклад. І ще важливо, що є взаємодія викладач(школа)-батьки.
                                                                                                              • 19 Квітень 2024, 13:08
                                                                                                               Я обрала LSE для своєї старшої дитини, оскільки чула багато позитивних відгуків від знайомих про якісну освіту та індивідуальний підхід до кожного учня. Після першого року навчання старшої дитини, я була вражена рівнем педагогічної майстерності викладачів та розумінням потреб кожного учня. В цій школі мені дуже подобається атмосфера сприяння навчанню та розвитку учнів. Викладачі завжди готові допомогти та підтримати учнів у їхньому навчальному процесі. Продовжую навчання молодшої дитини в LSE, оскільки бачила позитивні результати у старшої дитини і впевнена, що і молодша зможе отримати якісну освіту та розвиватися в цьому середовищі. Для нашої сім'ї LSE стала не просто школою, а справжньою спільнотою, де кожен учень може знайти своє місце для розвитку!
                                                                                                               • 19 Квітень 2024, 12:33
                                                                                                                Добрий день!
                                                                                                                Діти цього року розпочали навчання в LSE. Гарні викладачі, постійний зворотній звʼязок і регулярна перевірка дз приводять до високих результатів. Продовжуємо навчатись далі разом! Дякую!
                                                                                                                • 19 Квітень 2024, 11:59
                                                                                                                 My daughter has already been taking her English classes at LSE for 6 years, since she was 10. I see her progress and good results in exams and fluent speaking. So we continue studying here to improve the current level. All teachers are professionals, and we were attracted by native speaking teachers at school. That was the biggest challenge in the very beginning, but finally - the biggest advantage. It allows not to have the fear to speak)
                                                                                                                 • 18 Квітень 2024, 23:23
                                                                                                                  Шість років тому приятелька, чий син вже відвідував курси англійської мови в LSE , порадила нам спробувати навчатися тут. Чесно кажучи, маючи негативний досвід різних курсів, які не приносили жодного результату, я не мала надії на позитив. Але, коли мій син після першого ж заняття в LSE, почав розуміти граматику, чути англійську, а на третє заняття відчув упевненість в тому, що він навіть МОЖЕ ГОВОРИТИ - я не могла повірити, що так буває! Крок за кроком, рік за роком, син опановував англійську і зараз вже вступатиме до вишу з мовою навчання...англійська! Повірте, він навчався ТІЛЬКИ в LSE! Спочатку тричі на тиждень, потім двічі. Тільки позитивні враження й результати! По-перше, неперевершені викладачі. Завжди привітні, готові допомогти, відкриті до спілкування, водночас дуже уважні до кожного студента. Загалом носії мови, але є й наші українські викладачі, дуже професійні. Чудова атмосфера на уроках, усі все встигають, не буває незрозумілого матеріалу. Часто ігрова форма, цікава подача матеріалу. По-друге, чудова форма навчання, не знаю, як їм це вдалося, але програма так побудована, що студент взмозі все зрозуміти, запам'ятати і рухатися далі. По-третє, прекрасні посібники, у яких вся граматика, дуже наочно і структуровано. Мені, як мамі, важлива була комунікація з адміністрацією що до успіхів дитини і подальшого навчання - все це завжди у доступі, вам обов'язково про все розкажуть, навіть про те , що дитина пропустила заняття! Звичайно, у доступі всі чати, месенджери, особистий аккаунт, тощо... Сказати, що я задоволена навчанням у LSE - того буде замало. Я дякую тому щасливому випадку, котрий нас звів з цією школою, тому що зараз мій син має набагато більше можливостей, ніж він мав би без LSE. Якщо ви бажаєте, щоб ваші діти володіли англійською, навіть не шукайте нічого іншого і не вагайтесь - з LSE ваша дитина дійсно говоритиме, розумітиме й любитиме англійську. І повірте, згодом буде вам дуже вдячна. Хочу ще раз подякувати всім-всім викладачам LSE, а особливо: Пітер Коротаєв, Ієн Беккер, Ірина Возна, Джеймс Кордок, Деніел Брумфілд і Бронвін Уайт, і звісно, улюблена Саманта Келлі! Ви неймовірні! Дякую усім вам за знання і успіхи мого сина! З повагою, Ольга.
                                                                                                                  • 18 Квітень 2024, 22:57
                                                                                                                   Віддали до школи двох діток. І старшу доньку, і молодшого сина. В доньки так викладаються пари в училищі, що краще б його взагалі закрили. За перший курс у неї жодного уроку анлійської не проводилось, хоча по розкладу він є. Тому, ми навіть рівень 10-11 класу пропустили там. Тут дитина навчається з старшою групою. Дуже задоволені підходом і графіком. Сподіваюсь, ми своє надолужимо ще. З молодшим сином були складнощі загалом з навчанням в основній школі. Нам все дається дуже важко. Тому з першого по третій клас ми повністю забили на англійську, оскільки пріоритети були у нас інші. Вже цього року ми пішли в школу LSE онлайн і почали приділяти увагу і цьому предмету, правди лише в школі LSE. В основній школі нічого не змінилось Дуже подобається те, що насилу дитина хоч літери відлічає, може сам читати, робить помилки, але може читати, чого основна школа не дала за 4роки. Сподіваюсь будемо продовжувати надалі і досягнемо успіху!
                                                                                                                   • 18 Квітень 2024, 21:57
                                                                                                                    Навчаюся в LSE з 2019 року. Почав навчання з рівня pre-intermediate і можу з впевненістю сказати, що школа дала мені той необхідний поштовх для використання англійської мови і допомогла зрозуміти, що я люблю цю мову всім серцем. Хочу додати, що я мав досвід навчання як офлайн, так і онлайн. На початкових рівнях мені дуже подобалося ходити до школи на очні заняття. Нажаль, після того, як вибухнула війна, мені довелося перейти на онлайн форму навчання. Спочатку мені було важко звикнути до такого формату, але зараз важко уявити свій графік без “зуму” по вівторках та четвергах. Нещодавно я закінчив рівень С1 і зараз проходжу курси підготовки до Cambridge Advanced. Якщо ваш рівень англійської на початковому рівні і ви маєте бажання старанно працювати і досягати конкретних цілей, таких як міжнародний сертифікат, то ця школа абсолютно допоможе вам!
                                                                                                                    • 18 Квітень 2024, 21:20
                                                                                                                     Чудова та сильна школа, нам її радила вчителька. Дуже подобається відношення між вчителем та учнями. За урок можуть і посміятися, і посперечатися,і подискутувати ,і навіть потихеньку учити вчителя української мови
                                                                                                                     • 18 Квітень 2024, 20:42
                                                                                                                      Неймовірні курси! Шукаючи ідеальні курси, ми здається знайшли те що треба! Вчителі пояснюють досконало матеріал, одногрупники як підтримка під час навчання. Другий курс вже тут навчаємось, знань з кожним уроком все більше й більше!
                                                                                                                      • 18 Квітень 2024, 20:31
                                                                                                                       Обравши LSE, я шукав високоякісні курси з можливістю навчання онлайн. Школа вразила своєю професійністю та різноманіттям навчальних програм.

                                                                                                                       Особливо сподобалася методика викладання. Викладачі проявили себе як досвідчені фахівці, здатні не лише передавати знання, але і зацікавлювати студентів. Особливо вражає викладання Саманти, чий підхід дозволяє зрозуміти складні концепції легко та цікаво.

                                                                                                                       Продовжую навчатися в LSE через їхню здатність допасовувати курси до сучасних тенденцій та надавати актуальні знання. З нетерпінням чекаю нових можливостей навчання!
                                                                                                                       • 18 Квітень 2024, 20:02
                                                                                                                        Добрий день. Моя донька вчиться тут майже рік. Навчання їй подобається, особливо важливо, що його проводять носії мови, що стимулює ще краще вчитись, щоб розуміти та відповідати.
                                                                                                                        • 18 Квітень 2024, 19:27
                                                                                                                         Вітаю! Змінивши декілька онлайн- шкіл, ми зупинилися на LSE, маємо з чим порівняти. Група сильна, всі учні одного рівня-це дуже важливо. Проводяться тести, результати яких показують чи лишаються учні в групі і це є стимулом працювати, щоб не вилетіти з групи. Хочемо продовжувати навчання. Вчителі подобаються. Саманта улюблений викладач, завжди роз'яснює незрозуміле, відкрита до спілкування. Подобається контроль (домашніх завдань, камери, відвідування...) і негайне повідомлення.
                                                                                                                         • 18 Квітень 2024, 19:27
                                                                                                                          Я відвідую заняття з LSE вже доволі довго. Хотіла би подякувати школі, вчителям, менеджерам за якісні уроки. Дуже задоволена, що обрала LSE, все подобається. Інформативні заняття, неймовірні вчителі, які є носіями мови, ввічливі менеджери. Я б дуже радила всім, хто хоче вивчити англійську записатися до цієї школи.
                                                                                                                          • 18 Квітень 2024, 18:44
                                                                                                                           Вдячна  усьому колективу LSE за працю і турботу! Мій син вільно володіє англійською , що зіграло надважливу роль в навчанні та професії. Натхненні  успіхами старшої дитини,  молодшу теж залучили до навчання в LSE.  Успіхи неймовірні! Вільне спілкування з дітьми з різних куточків світу , читає,  слухає та дивиться мовою оригіналу.
                                                                                                                           • 18 Квітень 2024, 17:51
                                                                                                                            Займаюсь англійською з LSE два роки і можу сказати те, що ці курси найкращі! Задавалась питанням, що хочу вивчати англійську і моя подруга порекомендувала мені саме цю школу. Хочу сказати, не було того моменту, щоб пожалкувала про свій вибір, тепер вже я всім рекомендую)) Прогрес було видно одразу, вчителі виховали впевненість в словах, акцент, лексику і правильне вживання часу. Всі родичі побачили мій успіх у вивченні англійської. Зараз це мій улюблений предмет і я з нетерпінням чекаю наших занять. Всі вчителі підібрані чудово, з ними завжди весело, всі інтерактиви і завдання з кожним разом все краще. В цьому році здаю екзамен і не сумніваюсь в своїх силах. Дякую!!!
                                                                                                                            • 18 Квітень 2024, 16:32
                                                                                                                             Моя дочка займається в LSE вже два роки. І ми будемо продовжувати вивчати англійську з LSE далі. Хоча ми живемо закордоном, де багато пропозицій щодо вивчення мови з носіями, але LSE найкращі, тому що є зв’язок зворотній з батьками, поважне ставлення до учнів і можливість спитати щось під час уроку. Дуже подобаються молоді і веселі викладачі, навчальний матеріал і залучення уваги дитини. В минулому семестрі в моєї доньки в німецькій школи була найвища оцінка і це найкращий показник. Дякуємо і бажаємо успіхів!
                                                                                                                             • 18 Квітень 2024, 16:05
                                                                                                                              Вже другий рік поспіль ми з LSE, знайшли цю школу завдяки нашим друзям, вони порадили, як найкращу в Одесі. До LSE було багато спроб вивчати мову самостійно, з репетитором, з викладачем тощо. Але саме закохали в мову мою доньку викладачі LSE. Дуже подобається, що до навчання долучаються носії мови по понеділкам, завжди є зворотній звʼязок з викладачем, нестандартні підходи, мотивація вчитися і ще багато преференцій. Дуже вдячна, що навіть у період повномасштабного вторгнення заняття не закінчились і наші діти мали змогу отримувати знання і надалі. Ми з Вами до кінця і здамо IELTS, навіть нема сумніву)
                                                                                                                              • 17 Квітень 2024, 21:17
                                                                                                                               Мої діти разом з LSE з 2012 року, коли мій старший син у віці 5 років почав відвідувати групу для найменших «Pingu», а в минулому році вже склав Кембріджський іспит на С1. Молодша донька зараз із задоволенням теж навчається у LSE. І результати кажуть самі за себе краще будь-якої реклами: вона вдало пройшла співбесіду, і зарахована до міжнародної загальноосвітньої британської школи.
                                                                                                                               Дякуємо улюбленій LSE!
                                                                                                                               • 17 Квітень 2024, 20:16
                                                                                                                                Син займається в LSE кілька років в дуже задоволений. Рішення віддати сина саме в цю школу було через те, що заняття проводять носії мови, а це дуже результативно при вивченні мови. Викладачі застосовують новітні методики викладання чим зацікавлюють і мотивують дітей вчитися. Син ніколи не уникає уроків як буває з іншими додатковими заняттями.
                                                                                                                                • 17 Квітень 2024, 19:39
                                                                                                                                 Як що хтось обирає для себе, чи дитині курси англійської мови, то можу відверто сказати, що однозначно рекомендую. Мій син займається вже сьомий рік в London School of English і результати гарні. І по шкільній програмі йому легше добувати знання. Гарний педогогічний состав, вміють донести інформацію. Зручно те, що є можливість займатись як дестонційно так і офлайн. Ще хотіла би додати,що багато знайомих навчається, або вже пройшов навчання в цій школі з позитивними результатами. Ще ця школа оргонізовує літні табори, дужі цікаві. Як що шукаєтк школу для вивчання англійської мови, то рекомендую)
                                                                                                                                 • 17 Квітень 2024, 19:08
                                                                                                                                  Донька навчається в LSE вже 8 років. Відвідувала тут різні курси: звичайні, говоріння та підтвердження володіння мови. Після кожного заняття я бачила як в неї з'являлася енергія та мотивація розвиватися та навчатися далі. Вчителі позитивні та кваліфіковані. Дочці подобається спілкуватися та водночас навчатися з однолітками. Особливо приємні спогади з часів очного навчання. Дякую всій команді LSE!
                                                                                                                                  • 17 Квітень 2024, 18:16
                                                                                                                                   Донька декілька років займається в LSE і вже буде захищати рівень C1. Професійні викладачі і цікаво побудовані заняття. Молодшу доньку теж віддам в LSE.
                                                                                                                                   • 17 Квітень 2024, 17:38
                                                                                                                                    Прекрасна школа) До кожного учня індивідуальний підхід, комфортна атмосфера та швидкий прогрес) На декілька місяців раніше закінчення курсу вирішила спробувати скласти екзамен, результат був майже на рівень вище ніж я очікувала. Буду рекомендувати знайомим.
                                                                                                                                    • 17 Квітень 2024, 17:37
                                                                                                                                     Очень довольна этими курсами , даже при сегодняшних реалиях обучение проходит онлайн при этом уроки емкие и интересные . Серьезный подход педагогов , каждый учитель умеет работать с детьми , уроки проходят интересно и многогранно , за 4 ре года уровень английского очень возрос , я рекомендую эти курсы !!!)
                                                                                                                                     • 17 Квітень 2024, 16:49
                                                                                                                                      Очень хорошая школа, удобный график, индивидуальный подход. Сын учится третий год. Смело могу рекомендовать знакомым
                                                                                                                                      • 17 Квітень 2024, 16:26
                                                                                                                                       Я довго обирала школу, яка би задовольняла всі мої потреби у вдосконаленні спілкування англійською, де б не було купи домашніх завдань, щоб була зручна локація, комфортний графік і приємна атмосфера тощо.
                                                                                                                                       LSE - це саме та школа, де все співпало :)
                                                                                                                                       Розмовний курс тривалістю трішки більше 2-х місяців і заняття онлайн у вечірній час - неймовірна перевага для мене, як працюючої людини.
                                                                                                                                       Окремо хочу відмітити чітку і злагоджену роботу колективу школи у спілкуванні з клієнтами і організації занять для студентів .
                                                                                                                                       • 17 Квітень 2024, 15:52
                                                                                                                                        Зʼявилась можливість написати відгук про школу англійської мови LSE. І одночасно подякувати їй. Я являюся мамою учнів цього закладу. Моя донька вивчала англійську з 2011-2017. Зараз син закінчує навчання. Я навіть не уявляю, що би робила без LSE. Обидві мої дитини з задоволенням відвідували курси, де вони знайшли не тільки друзів та однодумців, а ще і отримали високі знання з англійської мови. Донька з успіхом здобула сертифікат; здала ЗНО. Син зараз теж готується до екзамену.
                                                                                                                                        Хочу подякувати усім викладачам та менеджерам школи. За підтримку, допомогу та розуміння.
                                                                                                                                        Знаю, що принаймні 3-4 дитини відвідують LSE після моєї рекомендації.
                                                                                                                                        Всі діти та їх батьки задоволени
                                                                                                                                        Бажаю усіму колективу школи успіхів та гарних учнів.
                                                                                                                                        Дякую
                                                                                                                                        • 17 Квітень 2024, 15:14
                                                                                                                                         Я багато разів починала вивчати англійську ,але ніколи не могла (боялася) спілкуватися англійською .Але зараз ,під час навчання в школі LSE ,я стаю впевненішою у своїх знаннях, немає страху ,хоча звісно,я ще роблю помилки, але дуже вдячна вчителям Ользі і Дарʼї ,які завжди відкриті щоб допомогти.
                                                                                                                                         Зручно що навчання відбувається онлайн ,і я не витрачаю час на дорогу до занять ,можу підключитися будь де .
                                                                                                                                         • 17 Квітень 2024, 14:52
                                                                                                                                          Шкода lse - це однозначно правильний вибір!) чудові та терплячі вчителі, які розʼяснюють доки ти не зрозумієш. Наші уроки це не тільки зубріння, а завжди цікаві та funny дискусії ;) час летить не помітно і вже хочеться якомога швидше зробити домашку, щоб почати наступну тему. Це точно любов з першого lesson!) З вами я відчуваю що мій левел злетить до native speaker)) thanks to all of you guys!
                                                                                                                                          • 16 Квітень 2024, 19:48
                                                                                                                                           Олександра починала навчання в LSE ще до ковіда і широкомасштабного вторгнення в нашу державу, в офф лайн режимі, було дуже круто! Зараз продовжуємо он лайн. Результати задовільняють! Але хотілося б живого спілкування!
                                                                                                                                           Всього найкращого LSE!!!Залишаємося вашими клієнтами і запрошуємо інших до нас приєднатися!))
                                                                                                                                           • 16 Квітень 2024, 15:56
                                                                                                                                            В мене немає жодних сумнівів, що LSE - одна з найкращих мовних шкіл в Україні.
                                                                                                                                            Я навчалася в LSE в 1999- 2000 роках, успішно здала іспит CAE в 2000 році.
                                                                                                                                            Донька 6 років навчалася в LSE і успішно здала FCE, CAE, а також ЗНО із англ.мови на 192 бали.
                                                                                                                                            Обоє синів також навчаються 7-ий і 8-ий рік в LSE і мають чудові результати навчання: вільно спілкуються на англ., отримують відмінні оцінки з англ. в загально-освітній школі.
                                                                                                                                            Програма, по якій іде навчання, досконало оптимізована, але при цьому насичена і не нудна ні дітям на дитячих курсах, ні дорослим на курсах для дорослих.
                                                                                                                                            Під час COVID ця школа оперативно протягом тижня перейшла на он-лайн форму і діти не втратили жодного уроку з програми.
                                                                                                                                            Зараз сини теж на он-лайн формі навчання, що дуже зручно і доречно.
                                                                                                                                            Що стосується викладацького складу, то не памʼятаю жодного вчителя, який би не подобався дітям і з яким би діти не підготувалися до тесту на хороший або відмінний бал.
                                                                                                                                            Дякую за кропітку і натхненну працю всьому трудовому колективу LSE і бажаю процвітання ще багато-багато років!♥️
                                                                                                                                            • 16 Квітень 2024, 12:18
                                                                                                                                             Наш старший син, Микита, навчається в LSE вже сьомий рік. Коли потрапив у Великобританію, то місцеві жителі запитували -звідки у вас така гарна англійська мова? Дякуємо LSE!)
                                                                                                                                             • 15 Квітень 2024, 21:29
                                                                                                                                              Вітаю
                                                                                                                                              Моя донька два роки займається в
                                                                                                                                              London School of English
                                                                                                                                              Ми дуже задоволені, дякую нашим знайомим які рекомендували
                                                                                                                                              Донька з першого заняття захопилася,
                                                                                                                                              їй дуже подобається
                                                                                                                                              Найкращі педагоги, мотивують,проводять интересні змагання, допомогають, не залишають без уваги
                                                                                                                                              вражає що розмовляють тільки англійською,
                                                                                                                                              Якщо навчатися, то тільки тут
                                                                                                                                              Ми з вами до кінця
                                                                                                                                              Дякую за вашу працю
                                                                                                                                              • 14 Квітень 2024, 23:08
                                                                                                                                               Добрий вечір!Надихнувшись результами старшого сина ми не вагаючись записали в LSE і молодшого. Син із задоволенням відвідує заняття,покращив свій рівень знань.Особлива подяка викладачам за підхід, бо спершу в нас був протест проти додаткових занять з англійської мови!LSE ви супер!
                                                                                                                                               • 11 Квітень 2024, 22:28
                                                                                                                                                LSE нам порадили знайомі. Ми дуже задоволені, що записали сина на навчання саме сюди. Вимова викладачів просто супер, матеріал викладається доступно і цікаво. Дуже вдячні менеджеру Ніколетті, яка завжди дуже ввічливо і кваліфіковано відповідає на усі наші запитання і вчасно надсилає нам усі необхідні матеріали. Будемо продовжувати навчання і надалі.
                                                                                                                                                • 9 Квітень 2024, 22:54
                                                                                                                                                 Рекомендую школу LSE для вивчення англійскої мови!
                                                                                                                                                 Прекрасні вчителі та бездоганна підтримка! Тут вивчення англійської - це навчання із задоволенням, як приємна і корисна прогулянка, на яку хочеться повертатися знову і знову.
                                                                                                                                                 • 9 Квітень 2024, 17:50
                                                                                                                                                  Всім доброго дня.
                                                                                                                                                  Моя дитина навчається в цій школі. Дуже задоволені. Донька пройшла вхідне тестування, наразі займається 8 місяців. Уроки проходять online, цікаві матеріали, зручна платформа для домашніх завдань. Зручний час занять. Помітно краще і з задоволенням займається на уроках англійської мови в школі.
                                                                                                                                                  Дякую керівництву та викладачам.
                                                                                                                                                  • 9 Квітень 2024, 17:17
                                                                                                                                                   Рекомендую школу LSE, ребенок с удовольствием занимается, не нужно заставлять, уроки всегда разнообразные и интересные,активная техподдержка, всегда сообщают про успеваемость ребенка, работу его на занятиях,посещаемость и еще много, много плюсов!!!
                                                                                                                                                   • 9 Квітень 2024, 16:56
                                                                                                                                                    Доброго дня усім! Коли обирала школу для дитини, то сумнівів не було. Сама навчалася в ній приблизно 18 років тому і досі лише приємні спогади. Що ж до сьогодні, то дуже зручно, що є дистанційне навчання, не треба хвилюватися за дитину під час повітряних тривог. Також ми дуже часто переїжджаємо до різних країн і це також великий плюс. Коли пропускаємо з якихось причин заняття, то завжди є можливість подивитися урок у записі. Вчителя мають дуже добрий підход до діток. У нас 2 вчителя Анна та Марія. Усі заняття проходять на англійській мові, що є дуже добре, діти занурюються у язик повністю. Вважаю, що це найкращий підхід для вивчення іноземної мови. Ще дуже подобається зворотній зв'язок від школи. Контролюють виконання усіх домашніх завдань та присутність на уроці. Якщо щось пропускаємо, то завжли телефонують і питають що трапилось, або попереджають що дитина не виконала дз. Також завжди цікавлчться, чи є якісь зауваження, або побажання, чи все подобається. Отже моє враження лише позитивне, ніяких недоліків не бачу, дитині теж дуже подобається. Дякую за вашу працю і знання, які отримує моя дитина. Успіхів і процвітання вам та мирного неба!
                                                                                                                                                    • 5 Березень 2024, 21:49
                                                                                                                                                     Хочу щиро сказати, що особисто для мене
                                                                                                                                                     LSE одна з найкращих шкіл в Україні і з
                                                                                                                                                     кожним уроком я вкотре переконуюсь
                                                                                                                                                     наскільки ж викладачі віддають душу своїй улюбленій справі.
                                                                                                                                                     • 5 Березень 2024, 15:03
                                                                                                                                                      Обоє синів дистанційно навчаються в LSE. Тут працюють дійснок професіонали. Вчителя знаходять підхід до кожної дитини. Заняття інтерактивні, насичені, цікаві. Також дуже зручно, коли кожне заняття доступне в записі.
                                                                                                                                                      • 5 Березень 2024, 12:49
                                                                                                                                                       Займаюсь у школі разом з донькою. Вчителі мають свій підхід та досить доступно пояснюють матеріал. Також використовуються свої методики, які дозволяюсь швидше вивчити та запам'ятати нові слова. Групи великі, це факт, але на якість навчального процессу це не впливає негативно.
                                                                                                                                                       • 4 Березень 2024, 18:29
                                                                                                                                                        Чудова найкраща школа! З якісним викладанням! Вчителі уважні та сучасні) Діти із задоволенням навчаються, і я бачу результати! На протязі декількох років що навчаються мої діти, завжди є зворотній зв'язок як з вчителями так із адміністрацією! Дякую вам) Рекомендую!
                                                                                                                                                        • 4 Березень 2024, 13:20
                                                                                                                                                         Почала навчання і була дуже приємно вражена, хоч і обрала навчання в групі але дискомфорту та відсутності залучення не відчула. За рахунок того, що спілкування і навчання відбувається досить активно, з використанням технологій та методик для збільшення комунікації між студентами, заняття проходить дуже жваво. Відкриті та компетентні викладачі та зручна платформа для домашнього навчання. Якісна та швидка підтримка менеджерів та їх активне зацікавлення у комфорті твого навчання також справляє дуже приємне враження)
                                                                                                                                                         • 26 Лютий 2024, 16:34
                                                                                                                                                          Моя дитина навчається в цій школі вже багато років. Донька починала з нуля у 6 років, зараз рівень В2 в свої 14 років , вільно спілкується англійською; На курсах викладають також носії мови, що дуже важливо у вивченні мов.
                                                                                                                                                          Цього року почала займатися молодша донька. Також планую і я почати вивчати англійську у цій школі. Дуже Рекомендую.
                                                                                                                                                          • 17 Лютий 2024, 15:44
                                                                                                                                                           Моі діти займаються в цій школі вже багато років,старший син почав з нуля і дійшов до рівня В2 в своі 15 років,вільно спілкується англійською;цього року почала займатися і донька; діти задоволені,чудові викладачі, є результати.
                                                                                                                                                           • 15 Лютий 2024, 14:52
                                                                                                                                                            Очень советую данную школу для всех,кто действительно хочет развить коммуникативные способности в иностранных языках! Занятия информативные, виден прогресс, учиться интересно! Высокое качество обучения! Интересные квалифицированные педпгоги, которые находят подход к каждому ребенку. Высокий уровень владения английским языком у учителей дает прекрасную возможность прокачать ваш английский!!Очень рекомендую !!Отличная школа!!
                                                                                                                                                            • 15 Лютий 2024, 08:07
                                                                                                                                                             Школа дуже подобається. Донька навчається з задоволенням, з радістю відвідує заняття. Дуже подобається, що навчання проходить в невеликих групах і всім діткам приділяється максимальна увага на уроці. Рівень викладачів високий. Окремо хочу виділити творчий підхід викладачів до розкриття теми уроку. Дуже всім рекомендую!
                                                                                                                                                             • Школа чудова. Викладачі професіонали. Викладання виключно англійською мовою. Займаємось вже третій рік, починали з elementary. Зараз дочка спокійно спілкується з носіями англ.мови, та дивиться англ.фільми та ролики в ютуб без перекладу.
                                                                                                                                                              • 14 Лютий 2024, 17:11
                                                                                                                                                               Сын занимается в школе LSE со 2 класса.Мы пришли на занятия по рекомендациям моих знакомых,дети которых закончили LSE.Сперва сын учился оффлайн,потом перешли на онлайн занятия.Ребенок занимается с удовольствием!очень подтянулся в учебе,уже может вступать в диалог,что ,конечно же,радует и меня,как маму и его самого.В классе своей школы у сына высокий балл по английскому,благодаря LSE.Прекрасно адаптировались под график курсов.Моя младшая дочка тоже будет заниматься в этой онлайн школе английского.LSE-для нашей семьи самая лучшая платформа по изучению английского языка!
                                                                                                                                                               • 14 Лютий 2024, 11:02
                                                                                                                                                                Завдяки цій школі, донька дуже підтянула свою английську мову. Раніше англійська мова у дитини була пасивна, вона розуміла, але в діалозі з кимось їй було важко говорити правильно, було важко. А тепер вона вільно розмовляє англійською, я дуже задоволена результатом . Всім раджу , це найкраща школа!
                                                                                                                                                                • 14 Лютий 2024, 10:32
                                                                                                                                                                 Відмінна школа не тільки для дорослих, але і для дітей. Донька прийшла в школу LSE коли було 7 рокIв. Почали займатися з 7 років, зараз їй 11 і за показниками в школі можу сказати, що результат дуже хороший, значно краще ніж від приватного репетитора, з якими займалися до того, як дізналися про LSE. За період навчання пару разів змінювалися викладачі, як я зрозуміла – різні викладачі ведуть різні рівні. Як на мене – це плюс, діти не звикають до одного викладачеві (не вилазять на голову) і не звикають одному вимові (у вивченні мови це добре). Але що найголовніше – дитина з радістю ходила на заняття! Всім раджу, реальні знання!
                                                                                                                                                                 • 14 Лютий 2024, 09:51
                                                                                                                                                                  Записались на курсы по рекомендации приятелей и очень довольны! Появился интерес к учёбе у дочери, а главное, есть результаты. Есть, конечно, любимые преподаватели Liza, Andrew. Благодарим весь преподавательский состав и организаторов обучения!
                                                                                                                                                                  • 14 Лютий 2024, 09:49
                                                                                                                                                                   Дуже подобаються курси. Зручно, що онлайн. Зручна платформа для навчання. Дуже подобається викладач Thomas Clifford. Цікаві і веселі заняття.
                                                                                                                                                                   • 14 Лютий 2024, 09:48
                                                                                                                                                                    У школі займаються донька. Заняття проходять у групах, що дозволяє максимально ефективно засвоювати матеріал та розвивати навики ,заняття проводяться у зручний час,у разі відсутності на уроці -є запис! Програма та методика викладання на мою думку значно ефективніші ,ніж у школах. Дякуємо LSE за їх працю❤️
                                                                                                                                                                    • 13 Лютий 2024, 19:15
                                                                                                                                                                     Добрий день! Дана школу нам рекомендували знайомі, син яких, вже на той час, відвідував один рік. Дитина займається кілька років . Спочатку відвідувала офлайн на КПІ, а потім - онлайн. Більш за всіх, особисто дитині, сподобався викладач Томас. Він вміє знаходити підхід до кожної дитини, зацікавив обговоренням життям у Франції. Влітку дитина навчалася в даній школі на інтенсивному курсі. Рекомендуємо дану школу!
                                                                                                                                                                     • 13 Лютий 2024, 18:08
                                                                                                                                                                      Донька вчиться в групі рівня В2+. Дуже подобаються вчителі, які спокійно вислухають питання і охоче пояснять матеріал ще раз, якщо щось не зрозуміло. Дочка каже, що зник страх робити помилки, бо ніколи не отримаєш за це негативу з боку вчителів.
                                                                                                                                                                      • 13 Лютий 2024, 18:02
                                                                                                                                                                       Мы ходим в школу уже почти год, дочке нравится абсолютно всё, и даже занятия онлайн в группе для 5-6 лет проходят с легкостью. Преподаватель доходчиво объясняет всю лексику и темы на английском языке, домашнее задание делаем с удовольствием.
                                                                                                                                                                       За первый семестр выучили много новых тем, лексику, счёт, научились писать и читать, хотя были совсем новичками
                                                                                                                                                                       Я и сама заканчивала LSE, поэтому рекомендую как для Маленьких так и для больших!
                                                                                                                                                                       • 13 Лютий 2024, 17:34
                                                                                                                                                                        Мої діти навчаються в цій школі вже не перший рік,прогрес відчутний.На жаль,державна школа не дає стільки розмовної практики,скільки діти мають на курсах в LSE. Завжди рекомендую цю школу своїм знайомим.
                                                                                                                                                                        • 13 Лютий 2024, 17:23
                                                                                                                                                                         Дуже любимо школу LSE. Діти навчаються тут вже поспіль декілька років і мають прекрасний результат з англійської мови.
                                                                                                                                                                         Дякую LSE. Завжди рекомендую Вас знайомим і друзям
                                                                                                                                                                         • 2 Лютий 2024, 19:17
                                                                                                                                                                          Прийшов навчатися на рівень Elementary, зараз переходжу вже на наступний Pre-Intermediаte, буду продовжувати йти до своєї цілі!
                                                                                                                                                                          Дуже подобаються викладачі та підхід, дуже зручні електронні підручники, якщо займаєшся не вдома, то не потрібно з собою тягнути ще підручник - все онлайн!
                                                                                                                                                                          Також побачив, що школа почала вести свій тік ток, круті відоси. Школу рекомендую
                                                                                                                                                                          • 1 Лютий 2024, 22:49
                                                                                                                                                                           Чудова школа!
                                                                                                                                                                           Рекомендуємо!!!
                                                                                                                                                                           Задоволені і батьки ,і дитина.
                                                                                                                                                                           Подобається ,що заняття онлайн ,бо можемо займатися будь де , також є можливість обрати групи ,в дні та час який зручний саме для нас.
                                                                                                                                                                           Вчителі молодці - розслаблятись не дають,ведуть активно,цікаво заняття.Дитині подобається і це не може мене радувати як маму.
                                                                                                                                                                           Адміністратори завжди тримають в курсі навчання дитини,повідомляють про виконання чи невиконання домашніх завдань та завжди на зв'язку ,коли виникають питання.
                                                                                                                                                                           Тому якщо шукаєте хорошу школу англійської мови,то Вам однозначно в LSE
                                                                                                                                                                           • Дуже крута школа, починав з початкового рівня вчитись, зараз вже на Інтермедіейт. Для мене головне, що велика увага приділяється розмовній практиці, нарешті розговорився і тепер можу спілкуватись англійською по роботі. Викладачі професійні, особливо раджу Наталію і Томаса. Навіть на низьких рівнях є носії мови, що дуже допомагає подолати мовний барʼєр
                                                                                                                                                                            • 1 Лютий 2024, 19:28
                                                                                                                                                                             Я дуже рідко залишаю відгуки, і тут пройти повз не зміг)
                                                                                                                                                                             Вже достатньо довго не міг подолати бар'єр під назвою Pre-Intermediate. В певних школах було байдуже на твою успішність, мотивацію, були проблеми з викладачем. Проте з ЛСІ я відчув справжній метчінг - про тебе турбуються, вчителі топ, не нудно, вчителі носії мови)
                                                                                                                                                                             Рекомендую
                                                                                                                                                                             • 31 Січень 2024, 17:28
                                                                                                                                                                              Добрий день, якщо ніхто не проти то залишу тут відгук за LSE  перше знайомство з закладом відбулося 2016 році (Arcadia District) пройшовши тестування мене прийняли на рівень Elementary А1, після закінчення 5-ти місячного семестру продовжив навчання на наступному рівні Pre-Intermediate A2, здавши успішно фінальний тест закинув навчання, про що в майбутньому неодноразово пожалкував. Минулим літом прийняв для себе вольове рішення повернутися до навчання і записався до speaking club який як і сам процес навчання наразі проводиться онлайн за допомогою додатка Zoom, покращивши розмовні скіли на вищевказаному speaking club з вересня місяця розпочав навчання на рівні Intermediate B1, курс якого закінчується в середині лютого, в разі успішного складання тесту планую продовжувати навчання в LSE на рівні Upper-Intermediate, маю надію що після цих слів я нівелював ваші думки, що може це надрукував ChatGPT .
                                                                                                                                                                              Декілька слів про сам процес навчання, зайняття проходять двічі на тиждень по півтори години, після чого вам дається як у фільмові «Дзвінок» 7 днів на добровільне виконання домашнього завдання, в разі порушення дедлайну ви залишитесь без однієї спроби редагування неправильних відповідей, д/з виконується на зручному порталові від Pearson, підручник за допомогою якого проходять навчання також від Pearson . На сайті закладу працює онлайн-кабінет в якому є можливість отримувати інформацію про домашні завдання, розклад занять або сплатити за послуги навчання, але як на мене головна перевага онлайн-кабінету це змога переглянути урок в записі в разі відсутності на зайнятті або якщо є потреба в перегляді важливих моментів наприклад коли пояснюється всіма «улюблена» грамма )..
                                                                                                                                                                              • 31 Січень 2024, 13:31
                                                                                                                                                                               Пречудова школа. Навчаюсь тут вже другий рік і просто не можливо не відчути результат.

                                                                                                                                                                               Чудові вчителі, графік та адміністрація. Раджу всім хто бажає підвищити свій рівень англійської мови!
                                                                                                                                                                               • 29 Січень 2024, 23:19
                                                                                                                                                                                Гарна школа: професійні викладачі, дуже зручна платформа, структуровані уроки. Найбільший плюс- заняття проводять носії мови.
                                                                                                                                                                                • 29 Січень 2024, 15:30
                                                                                                                                                                                 Сміливо раджу цю школу як для дітей, так і для дорослих. Завжди можна підібрати зручний день і час для занять. Зручна платформа для онлайн, зрозуміла. Діти самі виконують всі завдання на платформі. Зручне виконання дз. Ми займались і офлайн, з ковідом перейшли на онлайн навчання і дуже задоволенні. Особливо зручно онлайн в тривоги. Навчання продовжується.
                                                                                                                                                                                 • 27 Січень 2024, 16:33
                                                                                                                                                                                  Я вже навчаюсь 3 роки і можу сміливо сказати що це найкращій курси англійської на яких я був.Дуже добрі вчителя та менеджери завжди допомагають та підказують.Рекомендую усім
                                                                                                                                                                                  • 26 Січень 2024, 18:11
                                                                                                                                                                                   Удобный график онлайн занятий, учителя - носитель языка и местный с хорошим уровнем, интересные уроки, возможность смотреть занятие в записи.
                                                                                                                                                                                   Чудесная администрация, которая идет навстречу каждому ученику и старается разрешить ситуацию в пользу студента.
                                                                                                                                                                                   • 26 Січень 2024, 18:01
                                                                                                                                                                                    Чудова школа для тих, хто планує розвинути дитину у напрямку англійської мови. Гармонійна будова кожного уроку, контроль засвоєнь попередніх тем. Помірна вартість за якісне навчання! Щиро рекомендую.
                                                                                                                                                                                    • 26 Січень 2024, 15:20
                                                                                                                                                                                     З LSE вже багато років навчаються мої діти) старша дитина *з початкового курсу і до завершення школи, отримала чудові знання ,успішно вступила інавчається в англомовному ВУЗі
                                                                                                                                                                                     вдячні LSE
                                                                                                                                                                                     Дуже не вистачає офлайн процесу ) мріємо про відновлення
                                                                                                                                                                                     • 26 Січень 2024, 14:36
                                                                                                                                                                                      Улюблена школа всiх моiх дiтей! Дуже любимо багато рокiв.Чудові викладачі які знають свою справу! Якщо ви хочете якiсно та цiксво вивчитии англійську мову то вам сюди
                                                                                                                                                                                      • 26 Січень 2024, 14:08
                                                                                                                                                                                       My favorite school is LSE. I have been studying English there for more than a year. There are professional teachers in the school who have international certificates. I recommend LSE))
                                                                                                                                                                                       • 26 Січень 2024, 12:51
                                                                                                                                                                                        Great school! I recommend
                                                                                                                                                                                        • 26 Січень 2024, 10:44
                                                                                                                                                                                         Проходив тестування в школі LSE, вперше мене тестував сам нейтив, в інших школах, в яких я проходив тестування, це робив менеджер по телефону.. Що досить дивно..
                                                                                                                                                                                         Звернув увагу, оскільки підписаний на телеграм канал цієї школи, ..Було досить цікаво, оскільки тестував мене викладач, який мені й сподобався на каналі - Скотт.
                                                                                                                                                                                         • 28 Липень 2023, 05:59
                                                                                                                                                                                          Добрий день! Мої діти навчаються в школі вже достатньо довго. Дітям дуже подобається подача матеріалу та вчителі. Завжди цікаві уроки та завдання. Мені дуже подобається як уважно відносяться до учнів та слідкують за успіхами. Завжди повідомляють батьків про все що роблять діти та про будь які зміни в школі та навчанні учня. Я бачу як росте рівень знань моїх дітей. Школою дуже задоволена і зочу рекомендувати всім хто хоче гарних знань!!!
                                                                                                                                                                                          • 26 Липень 2023, 21:51
                                                                                                                                                                                           Дуже гарна школа. 3 роки ми ходимо до цієї школи, близько через 2 роки дитина стала вільно розмовляти англійською. Моєму синові 11 років. Ми будемо продовжувати навчання.
                                                                                                                                                                                           • Навчаємось не перший рік. Чудові викладачі, структуровані уроки, але дуже чекаємо відновлення офлайн навчання, результат якого набагато вищій, ніж онлайн уроки…
                                                                                                                                                                                            • 13 Лютий 2023, 21:12
                                                                                                                                                                                             Hello.
                                                                                                                                                                                             My name is Stas. I have already completed two courses at LSE. I thank the entire team for their hard work. Despite all the difficult circumstances, the school fulfilled its obligations and met me halfway. I would also like to thank the teachers of the Intermediate course Yuliia Kulyna and Natalia Serbenyuk, it was always interesting and fun.
                                                                                                                                                                                             • 13 Лютий 2023, 20:44
                                                                                                                                                                                              Прекрасна школа! Чудові викладачі які знають свою справу! Якщо ви хочете вивчитии англійську мову то вам сюди. Закінчив два класи Upper-In та Pre-Adv.
                                                                                                                                                                                              • Anatoly Omelchenko 25 Квітень 2024, 22:05
                                                                                                                                                                                               На теперішній час, я навчаюсь на курсі c1-c2, що зайвий раз доводить, що при вашому бажанні і старанності, можна поступово підвищувати свій рівень володіння мовою.

                                                                                                                                                                                               Школу рекомендую! Наснаги і терпіння тим хто бажає знать!
                                                                                                                                                                                              • 24 Жовтень 2022, 17:32
                                                                                                                                                                                               Спочатку було чудово результат гарний проте останніх півтора року все змінилося.Он-лайн навчання в цій школі жахливе.Групи по 14 чоловік.
                                                                                                                                                                                               • LSE Group Адміністрація школи25 Жовтень 2022, 14:53
                                                                                                                                                                                                Добрий день, дякуємо за відгук! Нам прикро, що ви незадоволені навчанням в LSE Online. Стандартна кількість студентів в наших групах: 10-12 в дитячому навчальному центрі та максимум 13 в дорослих групах. Ми пропонуємо широкий вибір груп на кожному рівні, тож завжди маємо опцію за вашим запитом змінити групу на більш оптимальну для вас. Чекаємо на ваш дзвінок або повідомлення, сподіваємося побачити вас на заняттях!

                                                                                                                                                                                               Додати новий відгук


                                                                                                                                                                                               Безкоштовний урок в London School of English Online

                                                                                                                                                                                               Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

                                                                                                                                                                                               Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

                                                                                                                                                                                               39365 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

                                                                                                                                                                                               3 перегляди сторінки школи London School of English Online cьогодні