Відгуки про курси Speak Well Online

8.3 з 10
Онлайн-школа
8.3 з 10
Перейти на офіційний сайт:

Оцінка школи на основі 1 перевіреного відгуку 8.3

Як Enguide збирає перевірені оцінки

Ви записуєтесь на безкоштовний урок
Відвідуєте школу
Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 9
Додати відгук

 • 6 Травень 2023, 12:20
  Вже 3 місяці відвідую курси А2+, і для мене це справжнє відкриття. Тобто перевідкриття, як і англійської мови, так і взагалі підходу до навчання.
  Кожне заняття побудоване на цікаві теми, які включають різнопланові вправи на граматику, словниковий запас, і головне на практику й «відчуття» мови.
  Процес навчання ефективний та легкий на засвоєння, що іноді навіть ловиш себе на думці що починаєш мислити на англійській)
  Професійна викладачка Діана доступно подає матеріал і вміє тримати увагу в фокусі.
  Рекомендую усім хто бажає згадати та підтягнути English, так і корисно урізноманітнити свій lifestyle)
  • 3 Травень 2023, 15:34
   Ще перед війною почала у СпікВел курс підготовки до IELTS. Ходила офлайн: усе мега подобалося, починаючи від професіоналізму викладачки і до загальної атмосфери у групі. Після початку війни заняття відбувалися виключно онлайн, але і це навіть наздогнало мої очікування, тому що вайб завжди був приємний, заняття -- цікаві та мега корисні. Рекомендую цю школу для усіх: і малих, і дорослих, бо навіть з С1 ви тут зможете навчитися чогось нового. Люблю <3.
   • 3 Травень 2023, 15:31
    Навчаюсь тут вже пару років. Починала з А2, наразі закінчую курс С1. Займалась спочатку в групі, потім почала індивідуально. В обох випадках заняття проходили неймовірно приємно та продуктивно.Не жалкую, що обрала саме Speak Well
    • 3 Травень 2023, 14:27
     Готувався у школі до екзамену IELTS. Дуже сподобалося поєднання професіоналізму з приємною атмосферою, заняття проходило ефективно, але при цьому легко - завжди закінчував з позитивними відчуттями. Також дуже цінним був зворотній зв'язок поміж уроків, зокрема перевірка домашніх завдань. Дуже раджу усім, хто хоче значно покращити свій англійській і при цьому робити це із задоволенням!)
     • 23 Грудень 2021, 23:50
      Записалась на курсы по подготовке к IELTS. Программа качественная и без воды. Преподаватели — профессионалы своего дела. Занятия интересные, разнообразные и эффективные. Так что рекомендую
      • 23 Грудень 2021, 16:02
       Також довго не міг визначитись із мовною школою, але зупинився на даній і жодного разу не пошкодував. Займаюсь індивідуально, подобається все. Рекомендую!
       • 23 Грудень 2021, 15:24
        Дуже довго обирала курси для вивчення англійської мови і нарешті знайшла. Адміністратор дуже допомагає, консультує о будь якій годині, навіть після 21:00 (я була дуже здивована, адже інші курси, до цього ходила на Flash, після 20:00 ніколи не відповідали). На даний момент я перейшла на upper level і я не збираюсь зупинятись. Також я планую здавати IELTS і впевнена, що зможу здати його добре. Я займалась спочатку індивідуально, а потім перейшла на групове навчання. І викладач і адмін після заняття мені допомагав і пояснював якщо я щось не зрозуміла. Рекомендую!
        • Був(ла) на уроці 20 Грудень 2021, 21:06
         Оцінка - 10
         Викладач 10.0
         Методика навчання 10.0
         Навчальний клас (офіс) 10.0
         Сервіс 10.0
         Был на первом индивидуальном занятии IELTS. Осталася супер доволен. Преподаватель четко определила «action plan», что мы будем делать чтоб я получил свой балл, так как время на подготовку меня ограничено. Я реально не понимал как это все организовать, ведь в тесте много разных заданий, но преподаватель разложила все по полочкам. Я понял, этих заданий бояться ненужно если ты знаешь что нужно делать и с какой скоростью.
         • 20 Грудень 2021, 12:07
          Вже близько двох місяців навчаюся у "Speak Well" онлайн і можу впевнено рекомендувати ці курси для тих хто починає свій шлях у вивченні англійської або ж хоче удосконалити наявні знання.
          Для початку спеціалісти проведуть з вами тестування для визначення рівня знання англійської мови, що дасть можливість підібрати відповідного викладача та програму навчання, яка відповідає вашим потребам та інтересам. Також, максимально гнучким є підхід щодо графіку занять, що є не менш важливим при поєднанні роботи з навчанням.

          Додати новий відгук


          Безкоштовний урок в Speak Well Online

          Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

          Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

          39350 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

          4 перегляди сторінки школи Speak Well Online cьогодні