Відгуки про курси Green Country

Безкоштовне тестування в Green Country

Пройдіть безкоштовне тестування та визначте ваш рівень

Познайомтеся з викладачами на повноцінному занятті

30202 студентів записалися на безкоштовний урок за допомогою Enguide

10 переглядів сторінки школи Green Country cьогодні

Всього відгуків – 6
Додати відгук

  • 28 Липень 2019, 11:33
   Ходит двое детей в грин кантри и очень довольны. Хорошие преподаватели! Система отработок очень крутая вещь...читала в отзывах что она не работает...все работает и очень даже) Результат есть...но надо садится и вместе с детьми все делать. Рекомендуем школу Відповісти
  • 26 Травень 2019, 14:53
   Дочь прошла курс Комплесный весна 2019 Преподователь Катерина Загребельна . Могу сказать только одно выброшенные деньги . Знаний ноль , обещанные индив . занятия , если пропустили урок - ноль. Два раза в неделю по 90 мин . за такие деньги , очень мало , особенно если учесть, что Преподователь часто отпускала раньше положенного времени . Были дни , когда преподавателя заменял другой . Преподователь не компетентен. Не рекомендую данные курсы . Відповісти
   • Green Country Адміністрація школи25 Червень 2019, 16:29
    Ірино, вдячні Вам за відгук! Прикро, що сталася така ситуація і нам
    не вдалось повністю виправдати Ваші очікування.
    Курс Комплексний складається із 30 Self Study (онлайн занять) та 30
    аудиторних занять з викладачем по 80 хвилин. За умовами Договору
    публічної оферти, з яким ви ознайомилися та погодилися у особистому
    кабінеті Анастасії, кожен учень має право на безкоштовний додатковий
    сервіс (GC Tutor) в разі пропуску підряд 2-ох чи більше занять курсу
    комплексний (це онлайн (Skype) консультація вчителя до 45 хв.). На відпрацювання по Skype кожен студент реєструється самостійно через особистий кабінет учня "My GC" після того, як пропустив заняття.
    Частково ситуація з не 100% засвоєнням курсу могла трапитися через те, що Анастасія пропустила 1/3 курсу. При приєднанні до курсу адміністратори пропонували Вам відпрацювати пропущенні 10 занять за допомогою сервісу GC Tutor, при умові повної оплати за курс, але Ви наполягли на тому, що Анастасія наздожене пропущений матеріал самостійно.
    З приводу порушеного тайм-менеджменту можемо сказати наступне: усі викладачі школи англійської мови "Green Country" дотримуються чіткого розпорядку, при якому починати заняття на 1 хв. пізніше чи відпускати студентів на 1 хв. раніше суворо заборонено.
    Щодо проведення заняття іншим викладачем: ми не виключаємо людський
    фактор і розуміємо , що інколи викладач потребує заміни з особистих
    причин. Враховуючи, що у Грін Кантрі є Методичний відділ, який
    займається розробкою планів до кожного заняття, заміна одним
    викладачем іншого ніяк не впливає на якість проведення заняття. Це дає
    змогу не відміняти заняття, а проводити його за звичним для учнів
    розкладом.
    Зі свого боку ми докладем максимум зусиль, щоб усунути фактори, які можуть спричинити повторне винекнення подібних ситуацій.
    Для врегулювання цієї ситуації з Вами зв`язувався наш менеджер по роботі з клієнтами і запропонував Вам компенсацію у вигляді 10 безкоштовних занять онлайн.
    Відповісти
   • 30 Квітень 2014, 23:41
    Конечно очень напрягает, что необходимо оплачивать за весь период обучения. А если не понравится, что бросать и терять деньги? Мало того, что цена выше рыночной ещё и такой риск потери денег, если преподаватель не подойдёт... Відповісти
    • Green Country Адміністрація школи22 Лютий 2018, 19:13
     Анно, дякуємо Вам за відгук. Сплата за навчання в Green Country проходить двома платежами. Перший складає 1000 грн. Його клієнт вносить після тестування до першого заняття, що б підтвердити свої наміри навчатися в Green Country. Після першого заняття Ви можете вирішити продовжувати навчання чи ні. Якщо так - ви доплачуєте решту вартості курсу. В разі, якщо Ви передумали чи у Вас виникли певні обставини, які не дозволяють Вам продовжити навчання ми повертаємо Вам кошти в розмірі 900 грн. Суму в 100 грн. залишаємо за собою в якості плати за бронювання за Вами місця в групі.

     Якщо Ви вирішили припинити навчання в середині семестру, то існує два шляхи вирішення питання. Ви можете забрати готівкою 50% залишкової суми за навчання або "заморозити" 100% залишкової суми. "Заморожені" кошти Ви можете в подальшому використати на навчання своєї дитини, включно з канікулярними програмами, або подарувати другу чи використати для навчання в інших школах мережі (Green Forest, Yappi, Yappi corporate, Project 12).
     Відповісти

    Додати новий відгук