График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

American English Center курси англійської мови

American English Center курси англійської мови

Сторінка підтверджена
55.66 88
88 відгуків
від390 грн/міс

Про школу American English Center

Практика, практика і ще раз практика – ось головний девіз школи American English Center. Для ефективного процесу вивчення англійської мови в школі передбачено абсолютно все: висококваліфіковані викладачі з України та США, максимум практичних завдань та розмовної практики на заняттях. На сайті школи Ви можете ознайомитися з прикладами завдань різних рівнів та приклади семестрових і фінальних письмових тестів. Також на сайті школи Ви можете ознайомитися з детальною інформацією про розклад занять і можливість запису на заняття.

Показать больше информации о школе

Графік занять

Будні: 16:00-22:00 
Неділя: 11:00-19:00 

Адреси філіалів та телефони

 • Киев, Днепровский район, улица Челябинская, 10
 • Киев, Оболонский район, улица Лайоша Гавро, 20А
 • Киев, Святошинский район, проспект Победы, 63
 • Киев, Печерский район, Печерский спуск, 13А
 • Киев, Днепровский район, бульвар Алексея Давыдова, 17
 • Киев, Печерский район, улица Круглоуниверситетская, 9

Відгуки

 • Pasha Koval
  Pasha Koval залишив відгук про American English Center у 13:34, 27 вересня, 2016
  ПЛЮС- те,що в неділю є speaking club
  ПЛЮС - те,що можна взяти додатковий час з репетитором для кращого засвоєння матеріалу якого не зрозумів.
  МІНУС - те,що викладач на speaking club (native speaker) позволяє собі говорити на рос.мові,хоча це другий рівень. Студенти так і не навчаться говорити і пояснювати на англ. бо знають,що викладач їм відповість на ламаній рос.
  МІНУС - в неділю speaking club триває дві години і ми цілих дві години повторюємо матеріал за попередніх два заняття,які тривають теж по дві год. Питання - для чого??? На мою думку в неділю має бути заняття на вільну тему.
  МІНУС - у vocabuiary list вказують слова з яких більшість мають декілька значень,а вони вказують одне вирване з контексту. Ви або вказуйте декілька значень в дужках або вказуйте словосполучення(фразою).

  P.S. Speaking club з укр. викладачем проходить цікавіше і ефективніше ніж native speaker на 2 рівні ( ЦЕ СМІШНО )
  • Вадим Штепа
   Вадим Штепа залишив відгук про American English Center у 18:06, 11 вересня, 2016
   Да курсы очень помогли преодолеть разговорный барьер рекомендую
   • Teresa Prokhoryan
    Teresa Prokhoryan залишила відгук про American English Center у 13:09, 12 липня, 2016
    Ходила на курсы в январе-феврале 2015 года. Мне их порекомендовала знакомая да и цена была довольно привлекательной. Согласно результатам тестирования определили меня в Elementary. Первое, что мне бросилось в глаза, так это учебники просто отвратительного качества. Судя по всему эти учебники печатаются самими курсами. Ужасная бумага, нудные задания, в общем я была немного в шоке.

    Перед занятием можно посетить разговорный клуб, и вот я туда пошла, поскольку было самое первое занятие, мы рассказывали немного о себе, на следующий раз преподаватель сказала придумать какую-нибудь тему для обсуждения, то есть не она должна это делать, а мы! Второе посещение этого разговорного клуба дало понять, что преподаватель сам далеко не идеально владеет английским языком. Больше я не посещала разговорный клуб.

    Теперь перейдем к занятиям. Могу описать одним словом - СКУКОТА, я реально засыпала и не придирки, у меня есть с чем сравнить, когда просто бежал на занятия, тут же еле-еле заставляла себя. Особенно я если честно не понимала момента того, чтобы хором повторять слово, если честно вспомнилась школа. На середине курса я уже не выдержала и бросила их, потому что ужасно скучно и неинтересно преподают язык.

    А теперь насчет носителя, по этому американцу было видно, что ему настолько впадло с нами заниматься, что он давал нам какие-то самостоятельные задания, лишь бы его не трогали. В общем все тут было ужасно флегматично. Не рекомендую.
    Читати всі відгуки