График работы

Графік роботи підтримки Enguide

РусскийУкраїнська

Будет Talk курси англійської мови

Будет Talk курси англійської мови

Сторінка підтверджена
76.31 52
52 відгуку
від800 грн/міс

Програми навчання Останнє оновлення — 25.04.2017

проспект Володимира Маяковського, 10

Про школу Будет Talk

Курси іноземних мов «Будет Talk» – невелика школа англійської мови в Києві з унікальною методикою викладання. В затишних аудиторіях вас зустріне молодий та дружній колектив викладачів, що є фундаментом наших курсів.


В нашій школі іноземних мов «Будет Talk»  кожен зможе підібрати навчання для себе, виходячи із власного бюджету та цілей. У нас Ви знайдете постійниі набори груп для дорослих та дітей. В групах проходить навчання з таких мов:

·Англійська     Польська ·   Німецька ·   Французська

Кожен з наших викладачів вносить свою "фішку" в основну методику навчання. Окрім базових знань (граматика, читання, писання, говоріння та поширений лексикон), Ви зможете розвинути свої мовні навички за рахунок активного спілкування, дізнаєтесь окремі слова та вирази, а також зможете будувати речення, використовувати сучасні ідіоми та розмовляти на іноземній мові сьогодні! 

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Є будь-які види груп: 10:00 - 21:30

Заняття 3 рази на тиждень по 1,5 години

Контактні телефони

068-984-52...

Показати номер

Перейти на офіційний сайт

budet-talk.com.ua

Адреси філіалів та телефони

 • Київ, Деснянський район, проспект Володимира Маяковського, 10
  +38 (050) ... Показати номер
  +38 (097) ... Показати номер

Відгуки

 • Evgeny Novikov
  Evgeny Novikov залишив відгук про Будет Talk у 20:40, 17 Березень, 2017
  Побывал на курсах первый раз, и сразу на pre-intermediate. Группа попалась чудесная и учитель идёт на встречу, не хотелось уходить даже. Понимал речь почти всегда и темы. Привел друга даже, который в другой группе учится. Побывал на Новогодней вечеринке (от курсов)
  • Андрей Булахов
   Андрей Булахов залишив відгук про Будет Talk у 17:54, 15 Березень, 2017
   Это не первые мои курсы английского. Года полтора назад проходил кусы в одной из школ Киева. Школа Будет Толк приятно удивила и не столько манерой преподавания сколько результатом. Вначале было тяжело, хотя я полагал, что у меня какая то база имеется. Преподаватели действительно требовательные но материал излагают доступно и усваивается он легко. Через недели две как будто барьер какой то сломался и я начал говорить, мало того даже смотрел передачи на английском и хоть не все, но в целом понимал о чем идет речь. И потом стало настолько легко и интересно учиться, что сам себе удивлялся. Жалею, что раньше не пришёл на эти курсы потерял столько времени и возможностей, а все оказалось так легко и просто. Спасибо ребятам за их труд. Хорошую школу организовали.
   • Анна Янчук
    Анна Янчук залишила відгук про Будет Talk у 00:26, 11 Березень, 2017
    Ребенок ходит на курсы пол года, результат удивил. За два года в обычной школе не дал половины тех знаний, которые мы получили на курсах. Не мало важно что ребенок с удовольствием ходит на уроки и с удовольствием занимается дома. Очень профессионально преподают учителя, интересно с игровигровой техникой . На уроках дети свободно общаются при этом соблюдая дисциплину. Советую школу "Будет Talk", вы как и я останитесь довольны.
    Читати всі відгуки