+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Green Country курси англійської мови

Відгуки про курси Green Country

Офіційна сторінка школи на Enguide
10.0 Рейтинг заснований на оцінках (відгуках) студентів, які відвідали заняття в школі англійської, та складається з 4-х параметрів: викладач, методика, офіс, сервіс. Максимальний бал - 10.
44 відгуку Green Country - 44 відгуку
Набір у Green Country закритий через Enguide

Допоможемо швидко обрати школу англійської

кращу за оцінками студентів

з безкоштовним пробним уроком

поруч з вами

Вже 17463 людини записалося безкоштовний урок за допомогою Enguide

Сьогодні 7 посетителей просматривали сторінку Green Country

Оцінка школи на основі 4 перевірених відгуків 10

Як Enguide збирає перевірені оцінки

 • Запис на безкоштовний урок
 • Відвідуєте школу
 • Отримаєте e-mail з можливістю поставити Оцінку
 • Залишаєте оцінку, вона публікується на сайті
Всього відгуків – 44
Додати відгук

 • залишила відгук у 17:46, 9 Листопад, 2017
  Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 10
  Викладач 10.0
  Методика навчання 10.0
  Навчальний клас (офіс) 10.0
  Сервіс 10.0
  Хороша школа,рекомендую Відповісти
  • залишила відгук у 12:53, 7 Листопад, 2017
   Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 10
   Викладач 10.0
   Методика навчання 10.0
   Навчальний клас (офіс) 10.0
   Сервіс 10.0
   Чудесная школа! Дочь идет на занятия с улыбкой и после учебы возвращается также счастливой! Відповісти
   • залишила відгук у 12:48, 7 Листопад, 2017
    Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 10
    Викладач 10.0
    Методика навчання 10.0
    Навчальний клас (офіс) 10.0
    Сервіс 10.0
    Рекомендую школу для дітей, все дуже подобається. Донька з радістю навчається там! Відповісти
    • залишила відгук у 19:36, 10 Жовтень, 2017
     Середня оцінка школи. Оцінюють користувачі, які відвідали пробне заняття. Оцінка - 10
     Викладач 10.0
     Методика навчання 10.0
     Навчальний клас (офіс) 10.0
     Сервіс 10.0
     Відповісти
     • залишила відгук у 08:09, 25 Січень, 2018
      0 Дуже хороша школа. Багато років разом з нею. Базові курси, канікулярні програми, тематичні вечірки - все на висоті. Дякую! Моя оцінка курсівВідповісти
      • залишила відгук у 19:29, 23 Січень, 2018
       0 Дуже хороша мовна школа, цікавий підхід до навчання, багато ігр та інтерактивних методик. Як на мене, рішення із кантріками (грошима, які видаються учням за успіхи, і за які можна придбати корисні солодощі і канцелярію у крамничці) - це взагалі просто геніальне мотиваційне рішення, принаймні, для нашого сина :) Приємний колектив, висока клієнтоорієнтованість і англійсько-українське мовне середовище - чудовий бонус для батьків! Моя оцінка курсівВідповісти
       • залишила відгук у 15:25, 23 Січень, 2018
        0 Дуже гарна школа! Спробували знайти заміну - не вийшло... Знову повернулися до них. При чому, ініціатива повернутися належить сину... Для мене Грін кантрі це ВИШУКАНА СУЧАСНІСТЬ. Дуже подобається колектив молодих професіоналів. Підсумовуючи, з цією школою дорослішає та мудрішає моя дитина, а ще вдосконалює свою англійську не з-під палки, а з бажанням..))) Успіхів та досягнень вам!))) Моя оцінка курсівВідповісти
        • залишила відгук у 10:09, 23 Січень, 2018
         0 Найкраща школа англійської мови! Особливо для батьків на канікулах!!! Ви можете сміливо залишити свою дитину, з якою і вивчать англійську мову , зроблять досліди, помайструють покормлять, поїдуть на екскурсію. Діти не хочуть покидати школу! А викладачі на Контрактовій просто супер. Вони такі позитивні! Дуже люблять дітей!! Вашій дитині сподобається!!! Моя оцінка курсівВідповісти
         • залишила відгук у 10:04, 10 Січень, 2018
          0 Моя дитина ходила до школи Green Country всього півроку. Дитина ходила з задоволенням, сама нагадувала про необхідність виконати домашнє завдання (інакше ж не отримує заохочення у вигляді шкільної валюти - кантриків); заняття триває 1, 2 годин, але є перерва, що добре. У класі є вікна, можна позаглядати під час заняття. Майже завжди діти активні, веселі, виглядають зацікавлено. Викладач теж не сидить на одному місці. Але є одне але. Це новий підручник, плід старань їхніх методистів, який теперь будуть використовувати в усіх групах. На мою думку, попри кращі наміри укладачів, цей підручник відверто невдалий. Він просто нецікавий. Це набір розрізнених ситуацій, а нові мовні одиниці пропонується вивчати через банальне зазубрювання. Оформлення не краще змісту: малюнки тривіальні, вправи озвучені не носіями мови (принаймні це так для першого step). Варто порівняти цей підручник з будь-яким якісним (!) навчально-методичним комплексом поважного видання (Oxford, Cambridge, Pearson Longman) - і перевага буде не на боці його укладачів. Вони мали на меті зосередити увагу на найбільш важких для учнів граматичних моментах мови (так мені пояснили потребу в новому підручнику), але! Для дітей молодшого віку багаті емоційні малюнки, справді кумедні ситуації, веселі сценки набагато важливіші для вдалого запам'ятовування і навчання, ніж зазубрювання граматичних конструкцій і нудних , відірваних від емоцій, речень, хоча й правильних.

          Є іще один нюанс. Якось я спитала у доньки дещо з того матеріалу, який вона вивчала на початку навчального року - і вона не пам'ятала абсолютно нічого, в той час як вивчені влітку пісеньки та діалоги з підручнику Happy House затримались в пам'яті краще.
          Моя оцінка курсівВідповісти
          • Green Country залишила відгук у 15:02, 23 Січень, 2018
           0Адміністрація школи Доброго дня!

           Зважені відгуки сприяють розвитку продуктів та послуг, тому ми завжди їх аналізуємо і приймаємо до уваги.
           Приємно, що ви зазначили позитивні сторони - високу мотивацію дитини, її бажання навчатися, виконувати домашні завдання, а також роботу викладача. Здається, наша методика "4 секрети мотивації" спрацювала і у випадку вашої дитини, а рівень подачі матеріалу викладачем та організація навчального процесу відповідали нашим внутрішнім стандартам.
           Процес навчання у Грін Кантрі відбувався за нашою авторською методикою, яка включає книгу "24 Easy Steps", щоденник Country Book, систему мотивації внутрішньою валютою та крамничкою GC Shop.
           Зараз ми продовжуємо роботу над авторською освітньою платформою, яка дасть дітям можливість навчатися із ще більшим задоволенням, адже міститиме елементи гейміфікації та максимально відповідатиме їх інтересам, які не завжди збігаються із інтересами дорослих. Підручник "24 Easy Steps" це перша сходинка на цьому шляху.
           Ілюстрації. Над книгами зараз працює три талановитих ілюстратори: Євгенія Гайдамака, Марія Фойя та Ксенія Кирілкова, які співпрацюють із в-ом Старого Лева та Boston Globe. Євгенія, зокрема, здобула перемогу у Red Dot Design та стажувалася у Society of Illustrators. Розуміємо, що смаки різні і буває важко відходити від звичних оку британських стандартів.
           Методика. Програма підручнику відповідає стандартам CEFR (Common European Framework of Reference for Languages - Загальноєвропейська концепція володіння мовою), а також він є схвалений МОН України до використання у школах і в цьому році братиме участь у конкурсі підручників для українських шкіл. Підручник містить матеріали, актуальні для дітей 21 сторіччя. Його героями є діти та роботи, які катаються на гідроскутерах та граються зі спінерами, дронами, навчаються через інтернет, дивляться відоблоги та подорожують. Всі аудіо та відео до підручника озвучені виключно носіями мови. Окрім того, для записів долучаються діти-носії мови, що підвищує цікавість студентів до процесу навчання.
           Віримо в те, що ви до нас зовсім скоро знову повернетеся :)

           З повагою, команда Грін Кантрі.
           Відповісти
          • залишила відгук у 15:39, 5 Січень, 2017
           0 Грин Кантрі-то чудове українсько-англійське середовище, де ваших дітей не виховують, а навчають.Навіть, якщо ваша дитина з "особливими потребами" в тому числі гіперактивна із дефіцитом уваги!
           Результат ви обов'язково побачите, а гарний за 2семестри. Програми вихідного дня та "розмовна з іноземцем" дозволяють дитині непогано підтримувати лексичний запас, а увага викладачів у поєднанні із їхньою креативністю-і ваші діти самі розшукують на ютубі пісеньки англійською і співають їх щодня.
           Також є чудові денні та виїздні англомовні табори, де ваша дитина ще сходить на екскурсію, смачно поїсть і отримає значок переможця, який буде носити просто на одязі і в школу.
           І до підлітків також знайдено підхід-вони вчаться із задоволенням.
           Відвідують школу син 13років та донька 9років.Рекомендую для вивчення англійської "на рівні".
           Моя оцінка курсівВідповісти
           • залишила відгук у 19:14, 4 Січень, 2017
            0 Дуже подобаються програми на різний вік, увага до тінейджерів, креатив на канікулах, а ще- вони якось щоразу нові і не повторюються! Моя оцінка курсівВідповісти
            • залишив відгук у 12:37, 26 Серпень, 2016
             0 Ребенок ходит на курсы уже 3 года. Все нравиться: доброжелательная и веселая атмосфера, не навязывают оценочный комплекс, преподаватели отзывчивы и участливы, можна расспрашивать как ребенок справляется на уроках, посоветоваться по поводу английского, обратиться с просьбой по поводу процесса обучения и прочее.
             Присутствуют увлекательные факультативы и тематические мероприятия (на английском) - можно выбрать интересное для ребенка.
             В общем создана атмосфера интересного детского клуба, а не просто "сухие" курсы.
             Желающим отправить своего ребенка на курсы английского рекомендую присмотреться к Грин Кантри.
             Моя оцінка курсівВідповісти
             • залишила відгук у 11:02, 25 Серпень, 2016
              0 Донечка холитт вже рік (5років). За рік дитина жодного разу не втратила щацікавості у навчанні. Завжди з радістю йде на уроки в вдома залюбки вчить меншу сестру тому що вивчила у школі. Я думаю що головне у грін кантрі це те що вони вміють зацікавитт дитину та навчити її любитт англійську та сам процес навчання. З нетерпіння чекаємо відновлення навчального процесу у вересні. Моя оцінка курсівВідповісти
              • залишила відгук у 11:58, 18 Серпень, 2016
               0 Green Country це школа, де моя дитина (донька Марія 13 років) навчилася, не тільки, писати, читати та говорити англійською, але і ДУМАТИ англійською!!! Команда викладачів завжди, привітна, щира і позитивна! З GC ми вже 6 років, і можемо похизуватися чудовим результатом, який отримали завдяки GC - це Cambridge English Entry Level Certificate in ESOL International, який підтверджує знання англійської на рівні В1, не поганий результат для підлітка.Чудові суботні заняття з носіями, географію, хімію, кулінарію та багато інших творчих занять, згадує Маруся з особливим теплом і позитивом. Цього року обов'язково приведу у GC двох молодших дітей 5-ти та 7-ми років. А Маруся планує і далі удосконалювати свою англійську з Green Country. Моя оцінка курсівВідповісти
               • залишила відгук у 21:58, 17 Серпень, 2016
                0 Мій син Костянтин Половньов вивчає англійську мову два роки у Green Country. Спочатку відвідував канікулярні прграми (на шкільних канікулах, міський табір м. Київ, виїзний табір у Буковелі). Саме навчальний процес у школі організовано послідовно і збалансовано. Є певні мотиваційні заохочення під час навчання та креативна методика викладання. І як результат є здобутки у знанні англійської мови. Моя оцінка курсівВідповісти
                • залишила відгук у 10:17, 17 Серпень, 2016
                 0 Два года мой ребенок (10 л.) занимается на основном курсе в Green Country. Ходит с удовольствием, несмотря на то, что один из уроков у нас в сб. на 10 утра)) За два года прогресс в знаниях на лицо. Грамматика уже на достойном уровне. В этом году идем еще и на спецкурс "Разговорный с иностранцем". И что немаловажно для родителей, помощь с домашним заданием по школе по английскому языку ей уже не нужна, все делает сама!)) Отдельное спасибо коллективу за отличную организацию процесса и отношение к детям. Моя оцінка курсівВідповісти
                 • залишив відгук у 09:06, 17 Серпень, 2016
                  0 Максим. Отличный летний лагерь. Хорошая выживаемость знаний. Масса впечатлений, новые выводы и рассуждения. Четкая организация процесса. Все на своих местах. Преподователи приветливы, дружелюбны, терпеливы, авторитетны. Комфортно и целесообразно! Моя оцінка курсівВідповісти
                  • залишила відгук у 15:00, 7 Листопад, 2015
                   +1 Донька була в таборі в Буковелі, дуже сподобалось, особливо фотограф Олег та груп-лідер Лідія! Моя оцінка курсівВідповісти
                   • залишила відгук у 22:08, 6 Листопад, 2015
                    +2 Доньцi дуже сподобались "Космiчнi можливостI". Питаю чим саме ? У вiдповiдь - " там цiкаво, пiзнавально i весело". А менi сподобалось, що розповiдаючи менi про Будову Всесвiту, вона переходить на англiйську мову:)
                    Дмитренко С.
                    Моя оцінка курсівВідповісти
                    • Tamara Stoma залишила відгук у 21:57, 10 Липень, 2016
                     0 Донька відвідувала міський табір у червні: кожен ранок з нетерпінням чекала нових пригод і вражень. Пригоди сім'ї роботів перечитуємо ще й зараз - хоча вже липень, а з "таборовими" друзями недавно зустрічалась уві сні:) Дякуємо за тепло і радість, які супроводжують навчання. До вересня! Відповісти
                    • залишила відгук у 13:36, 6 Листопад, 2015
                     0 Грин кантри – это не просто клуб для изучения английского языка, Грин Кантри – это образ жизни: мастер классы, общение с носителями языка и преподавателями, которые умеют заинтересовать и вдохновить. Фотоотчеты, дающие родителям возможность быть рядом с ребенком, даже во время выездных каникулярных программ. Здорово!!! Программы на каникулах выше всех похвал, уже неделю мы в школе после лагеря в Буковеле, а дочь до сих пор по вечерам поет «Who took the candy from the trick-or-treat bag»… Спасибо за работу!!! Моя оцінка курсівВідповісти
                     • залишила відгук у 13:07, 6 Листопад, 2015
                      +1 Дякуємо вам, наш рідний та улюблений Грін Кантрі за "Космічні можливості"!!! З вами завжди пізнавально, творчо, весело! І під час навчального семестру, і, тим паче, на канікулах! Моя оцінка курсівВідповісти
                      • залишила відгук у 17:18, 5 Листопад, 2015
                       0 Дитина в захваті від табору у Буковелі. на тему Космічні пригоди. Дуже гарно все організовано. Навчання харчування та організація на вищому рівні. До застрічи у нових таборах. Моя оцінка курсівВідповісти
                       • залишила відгук у 16:44, 5 Листопад, 2015
                        0 Вы на самом деле лучшие: это еще одни незабываемые каникулы! Ждем с нетерпением новогодних праздников! Ольга Золотухина, мама двоих деток: Никита и Кирилл Малик Моя оцінка курсівВідповісти
                        • залишила відгук у 10:36, 5 Листопад, 2015
                         0 Были на двух каникулярных программах: летом в Карпатах и на осенних каникулах в школе на Софиевской Борщаговке. Ребенок оба раза был в восторге! Очень хорошая организация, и с точки зрения документального оформления, и информационного сопровождения программ, и реализации. С детьми говорят преимущественно по английски в течение дня. Что касается прогресса в языке - 9-летний ребенок не начал говорить, конечно, но гораздо лучше воспринимает английскую речь на слух, формулирует простые предложения.
                         Смело могу рекомендовать.
                         Моя оцінка курсівВідповісти
                         • залишила відгук у 15:12, 28 Серпень, 2015
                          0 Летний лагерь просто супер!!!!! Ребенок не пропускал ни одного дня и шел с удовольствием . Вечером нельзя было забрать после 7 вечера . Только хорошие отзывы у нас о лагере . Атмосфера положительная и много творчества. Будем теперь ходить на курсы . Преподаватели заинтересовывают детей и дети учат язык в игровой форме. Моя оцінка курсівВідповісти
                          • залишила відгук у 15:08, 28 Серпень, 2015
                           0 Дуже сподобався літній табір в Буковелі, цікава програма, а головне - чітка комунікація з батьками.
                           донька мотивована вчити англійську не за оцінки, а за промтори, які мова їй може відкрити. Сама словами я це пояснити не змогла, а вчителі з Грін кантрі - змогли. Дякую!
                           Моя оцінка курсівВідповісти
                           • залишила відгук у 15:51, 26 Червень, 2014
                            0 Ми були учасниками сімейного табору влітку. Дитині 4 роки і вона просто закохалась у англійську мову після 6 днів надзвичайно цікавої насиченої програми. Їй
                            дуже сподобалось. Вона просто у захваті від цікавих дослідів, майстер-класів, ігор. Дуже високий рівень педагогів, що дуже люблять свою роботу. Рекомендуємо.
                            Моя оцінка курсівВідповісти
                            • залишив відгук у 12:32, 8 Січень, 2013
                             +10 Дочь проучилась уже 6 семестров в Green Country. Она просто влюблена в эту школу и в преподавателей. Я наверное повторюсь, сказав, что в школе очень-очень-очень хорошее отношение к детям, но это чистая правда. Еще хочу отметить, что в обычной школе мы совершенно не имеем проблем с англ. языком, дочь делает все домашние задания сама с первого класса. Рекомендую всем-всем!!! Моя оцінка курсівВідповісти
                             • залишила відгук у 11:36, 8 Січень, 2013
                              +6 Сину 8 років. Ходимо до Грін Кантрі другий рік. Результати бачимо і ми з чоловіком, і вчитель в школі. Дуже правильний підхід до дітей, цікава методика викладання.
                              Влітку були в таборі з носіями мови. Син був у захваті. Дуже дякуємо школі і адміністрації за відповідальних і небайдужих викладачів та чудову атмосферу!!
                              Сім' я Рогових
                              Моя оцінка курсівВідповісти
                              • залишила відгук у 18:44, 5 Січень, 2013
                               +7 Я навчаюсь третій рік. Буваю на всіх святах та додаткових заняттях. Літом була в таборі за Київом та в офісі Грін Кантрі. Дякую вчителям та адміністрації за організацію дуже весело та цікаво. Чекаю відкриття нового офісу на Позняках
                               Дякую! Thanks GreenCountry!
                               Рекомендую всім, всім, всім.
                               Моя оцінка курсівВідповісти
                               • залишила відгук у 13:44, 3 Січень, 2013
                                +4 Курсы замечательные! Дочка ходит с огромным удовольствием. Отдельное спасибо за организацию праздников (были на Helloween и День Святого Николая). Весело и интересно! Моя оцінка курсівВідповісти
                                • залишила відгук у 12:52, 3 Січень, 2013
                                 +7 Дуже приємні викладачі та адміністрація школи. Вивченна англіської мови для дитини цікава, захоплююча гра, вона завжи із задоволенням поспішає на заняття. Результат бачиш, коли дитина поміж зарубіжних пісень, чує слова і перекладяє їх! Дуже вдячна усій команді Green Country за те, що вони є! Моя оцінка курсівВідповісти
                                 • залишив відгук у 23:17, 5 Вересень, 2012
                                  +6 Наша донька вже друге літо відвідує літній табір Green Country, дуже задоволена. Планує і наступного літа приєднатися до "вашої дружної сім'ї Green Country". Дякуємо викладачам та адміністраторам Green Country. Цікавого, творчого та продуктивного навчального року учням та викладачам. Моя оцінка курсівВідповісти
                                  • залишив відгук у 12:26, 5 Серпень, 2012
                                   +8 Дуже дякую за літній табір. Син був щасливий буди там з вами. Повернувся, сповнений позитивних вражень, і вже чекає наступного літа :) Моя оцінка курсівВідповісти
                                   • Green Country залишив відгук у 22:49, 7 Серпень, 2012
                                    +4 дякую за теплі слова :) МИ на осінні канікули Буковель попередньо плануємо, то, можливо, не доведеться чекати аж до наступного літа :)))) Відповісти
                                   • залишив відгук у 21:54, 4 Серпень, 2012
                                    +8 Мені дуже сподобався табір green country! Вірця супер весела , добра! Моя оцінка курсівВідповісти
                                    • залишив відгук у 21:12, 2 Червень, 2012
                                     +8 Хороші курси,дали мені чудову базу знань англійської =) Моя оцінка курсівВідповісти
                                     • залишив відгук у 17:17, 2 Червень, 2012
                                      +7 Я тоже ученица, это школа супер!!! Моя оцінка курсівВідповісти
                                      • залишив відгук у 16:49, 1 Серпень, 2011
                                       +6 Я учениця школи і мені дуже подобається! :) Моя оцінка курсівВідповісти
                                       • Green Country залишив відгук у 22:52, 7 Серпень, 2012
                                        0 Регіна це не просто учениця Грін Кантрі - це наш ВЕТЕРАН :)) А ще активістка і розумниця... Дякуємо, Регіно. Вересень вже скоро! Відповісти
                                       • залишив відгук у 16:19, 27 Липень, 2011
                                        +7 Хороші курси! Мала задоволена! Літня програма взагалі супер! Моя оцінка курсівВідповісти
                                        • залишив відгук у 00:58, 21 Березень, 2011
                                         +12 Дуже хороші курси для дітей!)) Всім рекомендую!
                                         Якісне викладання і дуже дружня атмосфера. До кожної дитини індивідуальний підхід.
                                         Сильний викладацький склад!
                                         Моя оцінка курсівВідповісти

                                         Додати новий відгук

                                         Моя оцінка курсів: