График работы

Графік роботи підтримки Enguide

УкраїнськаРусский

Азбука Світу курси англійської мови

Азбука Світу курси англійської мови

26.28 15
15 відгуків

Про школу Азбука Світу

У Львівському центрі "Азбука Світу" пропонують вивчати англійську мову як дорослим, так і дітям. Центр може похвалитися своїми кваліфікованими викладачами і новою методикою. Кожен урок обов'язково включає в себе 4 види мовної діяльності: говоріння, письмо, аудіювання і читання. Ви можете проконсультуватися з питань навчання за кордоном: на Мальті, в США, Австрії, Великобританії. Всім, хто навчається в школі, не доведеться хвилюватися через придбання підручників та навчальних посібників, Вас БЕЗКОШТОВНО забезпечать усім необхідним.  

Показати більше інформації про школу

Графік занять

Офіційний skype

Азбука Світу

Адреси філіалів та телефони

 • Львів, Сихівський район, проспект Червоної Калини, 62А
 • Львів, Шевченківський район, проспект В'ячеслава Чорновола, 67
 • Львов, Франковский район, улица Академика Андрея Сахарова, 42

Відгуки

 • Олеся
  Олеся залишила відгук про Азбука Світу у 11:17, 23 Червень, 2017
  Нещодавно співпрацювала з "Азбукою світу" як перекладач. Окей, щодо вартості оплати перекладу за сторінку - дійсно небагато, але для практики може підійти. Мене здивував інший момент - відсутність "фідбеку" як такого, якщо були виявлені помилки перекладу. Коли я робила перший переклад (з італійської мови) і не отримала вчасно обіцяну оплату, відразу написала менеджеру, яка відповіла, що це все через те, що мою роботу потрібно було виправляти. З мого досвіду, якщо якість перекладу викликає сумнів, то, в першу чергу, бюро (замовник) контактує з перекладачем з проханням виправити помилки, конкретно вказавши на них, переглянути текст. Я вважаю, що правильно робити саме так, а то пояснення "мали мороку з вашим перекладом" викликає дуже неоднозначні враження.
  Через певний час після того (роботу все ж проплатили), бюро дало мені на переклад ще документи, цього разу вже на італійську мову. І знову гроші мені вчасно не прийшли. Після мого листа менеджер написала, що оплата проводиться, але сума, яку я отримала була меншою на третину (після моїх зауважень різницю доплатили).
  Спочатку я подумала, що проблема, можливо, була дійсно у мені, але прочитавши коментарі вище (хоча вже після них минуло кілька років), стала сумніватися у доцільності подальшої співпраці.
  Шановні працівники "Азбуки світу", будь ласка, будьте більш уважними до цих моментів. Якщо дійсно бачите явні недоліки у роботі перекладачів, інформуйте їх про це відразу.
  • Людмила Шмігелько
   Людмила Шмігелько залишила відгук про Азбука Світу у 13:34, 2 Грудень, 2016
   мені сподобалося, що школа забезпечує навчальні матеріали і не потрібно купувати дорогі книжки. моя викладачка строга і поблажок не дає, але це і добре бо так я хоч щось роблю.
   • Ярослав Мазурик
    Ярослав Мазурик залишив відгук про Азбука Світу у 22:42, 13 Травень, 2016
    Доброго вечора усім
    На разі я відвідую курси англійської мови у цьому закладі, та надзвичайно не задоволений!
    Зацікавленості викладача хоть чогось навчити відсутнє, тим більше кожного заняття він пів години а інколи і більше говорить про власні проблеми
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
    Читати всі відгуки

    Популярні школи з безкоштовним пробним уроком

    Lead-Up
    • вулиця Смаль-Стоцького, 1
    • Відкрито набір в 3 групи
    Вибрати групу
    Агенція іноземних мов Наталії Дячук "Руна"
    • вулиця Чайковського, 12
    • площа Міцкевича, 8
    • Відкрито набір в 9 груп
    Вибрати групу
    Green Forest
    • вулиця Театральна, 6
    • площа Ринок, 38
    • Відкрито набір в 5 груп
    Вибрати групу