График работы

График работы поддержки Enguide

УкраїнськаРусский

Азбука Світу курси англійської мови

Азбука Світу курси англійської мови

21.04 13
13 відгуків
від340 грн/міс

Про школу Азбука Світу

У Львівському центрі "Азбука Світу" пропонують вивчати англійську мову як дорослим, так і дітям. Центр може похвалитися своїми кваліфікованими викладачами і новою методикою. Кожен урок обов'язково включає в себе 4 види мовної діяльності: говоріння, письмо, аудіювання і читання. Ви можете проконсультуватися з питань навчання за кордоном: на Мальті, в США, Австрії, Великобританії. Всім, хто навчається в школі, не доведеться хвилюватися через придбання підручників та навчальних посібників, Вас БЕЗКОШТОВНО забезпечать усім необхідним.  

Показать больше информации о школе

Графік занять

Контактні телефони

032 297 05...

Показати номер

067 67 24 ...

Показати номер

Офіційний skype

Азбука Світу

Адреси філіалів та телефони

 • Львів, Сихівський район, проспект Червоної Калини, 62А
 • Львів, Шевченківський район, проспект В'ячеслава Чорновола, 67
 • Львов, Франковский район, улица Академика Андрея Сахарова, 42

Відгуки

 • Ярослав Мазурик
  Ярослав Мазурик залишив відгук про Азбука Світу у 22:42, 13 травня, 2016
  Доброго вечора усім
  На разі я відвідую курси англійської мови у цьому закладі, та надзвичайно не задоволений!
  Зацікавленості викладача хоть чогось навчити відсутнє, тим більше кожного заняття він пів години а інколи і більше говорить про власні проблеми
  НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
  • Гаврилич Олег
   Гаврилич Олег залишив відгук про Азбука Світу у 15:09, 1 січня, 2015
   З Новим роком вітаю усіх українців: миру, здоров'я, радості і добра! Мій син проходив у цій школі рівень Upper- Intermediante і половину курсу Advanced (до цього він займався з репетитором з 2 класу, а в 10 пішов у школу "Азбука світу") хочу щиро подякувати дівчаткам-викладачам за чудове викладання англійської мови. ВІн біг на заняття галопом і прибігав з захватом, я думаю що цим все сказано. І зараз попри 3-ох репетиторів з інших предметів він з лютого іде на другу частину рівня Advanced. Моя думка така, що починати вивчення будь-якої іноземної мови потрібно з репетитором, а на певному етапі переходити в групові заняття (це з досвіду мого сина). Зараз він чудово спілкується англійською з іноземцями. Всім успіхів у навчанні!
   • Катя Огулєва
    Катя Огулєва залишила відгук про Азбука Світу у 20:09, 11 листопада, 2014
    Вітаю,
    мій коментар радше спрямований на людей, які мають замір співпрацювати з цією установою у справі перекладів.
    Перед тим, як почати роботу, добре подумайте, чи готові Ви працювати за "дякую". Головна проблема - не лише затримка у нарахуванні коштів за роботу, а й взагалі відсутність оплати! Все це дуже добре помітно, коли фірма замовляє великий обсяг перекладу, а в результаті - або потрібно довго і нудно "вибивати" кошти, або не отримати їх взагалі.
    Останню 70-сторінкову роботу я виконала ще у вересні, а кошти все ще не отримала, і, як сказала мені менеджер з "Азбуки", "замовник забракував Ваш переклад" і оплачувати фірма не збирається. Працівники досить добре продумали хід своїх псевдо-чесних дій, тому, ймовірно, проводять пошук наступної "жертви", яку можна так само ошукати.
    Ваші знання та навички, а головне нерви, побережіть краще для іншої тільки вже чесної установи!
    Читати всі відгуки