КурсиКартаРейтингВідгукиОнлайн курсиЖурнал
Heart 30.12 6547 0

Як карантин змінив ставлення до онлайн-навчання

У березні 2020-го країни світу одна за одною ввели карантин. Це призвело до вимушених канікул офлайн-проектів, в тому числі очних шкіл з вивчення англійської. Для деяких з них закриття виявилося безстроковим, а інші перейшли в онлайн-формат. Багато студентів вперше спробували займатися мовою віддалено - наприклад, з викладачем по відеозв'язку. 

Щоб дізнатися, як під час пандемії змінилося ставлення до дистанційного навчання, онлайн-школа англійської мови EnglishDom спільно з месенджером Viber провела опитування, в якому взяли участь 6545 осіб. 

Портрет учасників опитування

Більш ніж половина респондентів — це люди у віці від 25 до 44, які продовжували віддалено або очно працювати під час карантину. 

До карантину 20,3% опитаних регулярно вивчали мову: на офлайн-, онлайн-курсах або самостійно. Ще 22,5% займалися англійською періодично.  

Перехід до онлайн-формату 

Майже 42% людей, які вивчали англійську до карантину, не стали кидати навчання і під час локдауну. 

Серед тих, хто перейшов в онлайн, 78% студентів задоволені новим форматом. Затримки можуть виникати в основному через проблеми з поганим інтернетом, але це питання можна вирішити.

З досвіду EnglishDom, завдяки сучасним EdTech-продуктам під час занять онлайн перед студентами відкривається ще більше можливостей, ніж на уроках «по-старому» у звичайному класі з дошкою. Наприклад, наші студенти навчаються за цифровим підручником, в якому є теми на будь-який смак, онлайн-завдання і тести з автоматичною перевіркою правильних відповідей. Виконувати завдання можна як з комп'ютера, так і через додаток, який повністю з ним синхронізований. Всі уроки індивідуальні: людині не потрібно підлаштовуватися під групу - викладач приділяє увагу лише йому. І це все в зручний для студента час, адже навіть з дому виходити не треба.

До того ж крім особистих занять EnglishDom пропонує додаткові сервіси, які допоможуть поринути в мовне середовище: додатки для самостійного вивчення граматики, персональний словник, розширення з перекладачем для браузера і доступи до розмовних клубів.

Така екосистема продуктів занурює учня в мовне середовище і надихає вивчити англійську.

Майбутнє онлайн-освіти 

87% опитаних хочуть вчитися онлайн. Одні вже давно оцінили переваги віддаленого формату і планують продовжувати. Інші раніше займалися офлайн, але під час карантину зрозуміли, що онлайн-навчання — оптимальний варіант не тільки на період локдауну, а тому не мають наміру повертатися до очних курсів. 

Найбільша частка — 47,7% — серед тих, хто не вивчав англійську, але готовий почати займатися онлайн. Можливо, колись у цих людей не було часу їздити на офлайн-курси, тому онлайн-формат стає для них виходом.

Адже завдяки знанню мови можна отримати роботу мрії в міжнародній компанії та підвищити якість життя. Наприклад, згідно з даними сайту DOU.ua, розробники з гарною англійською заробляють на $ 700-800 більше, ніж колеги, які їм не володіють.

З нашого досвіду, немає людей без здібностей до мов. Головне — знайти відповідний формат і викладача мрії, який розуміє мету студента. Для цього не обов'язково відразу оплачувати повний курс навчання: ми в EnglishDom пропонуємо студентам безкоштовний пробний урок, щоб познайомитися з системою і відчути формат. Так ви зможете дізнатися, як проходять заняття, і тільки після цього прийняти рішення щодо покупки.