Hot 9328 0

Перша міжнародна конференція для викладачів англійської мови, Київ, 26 жовтня, 2019

Перша міжнародна конференція для викладачів англійської мови, Київ, 26 жовтня, 2019

«21 lessons for the 21st century» – саме під такою назвою 26 жовтня 2019 у Nivki Hall, що в м. Києві, відбудеться, без перебільшення, грандіозна освітня подія – перша міжнародна конференція для викладачів англійської мови, яку організовує Grade Education Centre.

 • Update! Спеціальна ціна для користувачів Enguide – проко-код enguide_grade – це -17% від вартості квитка.

  Конференція має на меті об’єднати зусилля професіоналів галузі викладання англійської мови, лінгвістики, психології, менеджменту тощо для вирішення завдань, які постають у навчанні та вивченні мови, розвитку навичок, потрібних сучасній людині, які відповідають вимогам двадцять першого століття. Крім того, конференція має показати нові можливості для професійного зростання, прокачати teaching skills та озброїти педагогів необхідними інструментами для роботи із сучасними студентами.

  Спікерами “21 lessons for the 21st century” будуть викладачі Grade Education Centre та партнерів, а також експерти з інших країн із багаторічним досвідом викладання в різних контекстах (General English, Exam English, English for Specific Purposes) та країнах світу. Для них навчання англійської – не лише робота, а стиль життя. Вони ділитимуться своїми знаннями та секретами, які ви відразу зможете застосувати на практиці, у понад двадцяти воркшопах. 

  Grade Education Centre дбає про те, щоби знання, якими ми поділимося під час конференції, були ексклюзивними, якісними та практичними. Усі наші викладачі-спікери конференції володіють міжнародними кваліфікаціями (CELTA, Delta, TKT), регулярно виступають із доповідями та воркшопами на освітніх заходах в Україні та за її межами, а також майстерно володіють англійською, про що свідчать їхні сертифікати з міжнародних іспитів та відгуки слухачів мовних курсів освітнього центру.

  На майстерках від Анни Шовкалюк, Кріса Різа, Олени Кошовської, Оксани Назарчук, Альони Тригуб, Дарини Луговської, Елеонори Пазяк і Хелен Тараненко, а також партнерів центру, ви дізнаєтеся:

  • як створювати ефективні проєкти та максимізувати участь студентів у навчанні; 
  • як допомогти студентам використовувати мову, якої ми їх навчаємо, стати більш просунутими мовцями, а також ви отримаєте інструменти для створення завдань, що сприяють комунікації;
  • як навчати життєвих навичок на щоденних заняттях; 
  • як покращити власну вимову та які техніки використовувати для її навчання;
  • яка різниця між 'stir' та 'settle' activities та як їх застосовувати у викладанні мови;
  • як мотивувати дітей та підлітків вивчати англійську; 
  • як це – бути підлітком;
  • як ефективно спілкуватися, поводитися так, щоб аудиторія залишалася зацікавленою та вдячною;
  • як давати фідбек; 
  • як ефективно планувати власну роботу та знаходити розв’язання проблем, що виникають у ELT; 
  • як уникнути професійного вигорання та полюбити свою роботу знову; 
  • як застосовувати інструменти лідерства, щоби стати ефективнішими та багато іншого

  Здебільшого воркшопи відбуватимуться одночасно, тому пропонуємо заздалегідь ознайомитися з програмою конференції, щоб обрати саме ті, які цікавитимуть саме вас. 

  Справжнім сюрпризом від організаторів стане спеціально запрошений гість, відомий у світі професіоналів ELT викладач, тренер та консультант, винахідник таблиці вимови звуків англійської мови на прізвисько “Pronunciation Guru” – Едріен Андерхілл.

  Він виступить із секцією «Integrating Pronunciation into All Class Work» та проведе ексклюзивний воркшоп “Wrong is Right”. У своїй доповіді Едріен Андерхілл продемонструє інший підхід до навчання вимови, який зосереджується на фізичному аспекті та характеризує таблицю фонемних символів як "мапу тіла". Він також навчить, як інтегрувати навчання вимови до будь-якого заняття без особливих зусиль. Під час воркшопу ви зможете отримати інструменти та практичні поради щодо того, як допомогти учням звільнитися від страху перед помилками.

  Детальніше на сайті конференції

  • 26 жовтня 2019
  • Nivki Hall, Київ 
  • -17% супер ціна квитка по промокоду enguide_grade, 1399 грн замість 1699 грн (економіся 300 грн) 

  Коментарі


   Додати коментар