График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

Image Osvita курсы английского языка

Image Osvita курсы английского языка

34.38 30
30 отзывов
от720 грн/мес

Условия обучения

 • К-во людей в группе до 8
 • Старт обучения Каждую неделю
 • Отработка пропущенных занятий Есть
 • Сертификат На каждом уровне обучения
 • Разговорные клубы
 • Количество занятий 2 зан. / нед.

О школе Image Osvita

Школа английского языка Image Osvita основана в октябре 1991 года и до сегодня является одним из лидеров в обучении английскому языку в Украине. Имидж Освита является авторизированным центром Кембриджского университета в Украине по подготовке к международным экзаменам. Компания является независимой организацией, которая в течение многих лет имеет членство во многих международных ассоциациях.

Имидж Освита - это курсы английского языка в Киеве, которые:

- Дают наиболее полную базу знаний для начальных уровней!

- Имеют один из самых высоких рейтингов по подготовке к самым известным международным экзаменам, начиная с 2000 года.

- Предлагают методику, предполагающую минимум работы дома, так как рассчитана на тех, у кого время ограничено.

- Имидж Освита имеет максимально отличительный показатель по опыту и дате основания среди всех коммерческих курсов Киева - октябрь 1991 года.

- Имидж Освита одна из первых получила лицензию в Украине на работу с детьми. Важно отметить, что это лицензирование состоялось при содействии Британского Совета в Украине путем ее официального обращения в лицензионную комиссию Министерства Образования Украины. 

На сайте школы Вы можете ознакомиться с  детальной информацией о курсах и их преимуществах.

Показать больше информации о школе

График занятий

Будни: 8:00-21:00
Выходные: 10:00-13:00

Контактные телефоны

044 496 20...

Показать номер

096 528 79...

Показать номер

095 087 97...

Показать номер

063 726 68...

Показать номер

Адреса филиалов и телефоны

 • Київ, Подільський район, вулиця Нижній Вал, 7
 • Киев, Шевченковский район, улица Пушкинская, 39
 • Киев, Подольский район, улица Ярославская, 6
 • Киев, Дарницкий район, улица Тростянецкая, 7Г

Отзывы

 • Олена Піхур
  Олена Піхур оставила отзыв о Image Osvita в 12:52, 27 мая, 2015
  Я навчалась в Імідж освіті давно, 12 років тому, пішла на нульовий курс, бо в школі англ. Мову не вчила. Це навчання - найкращі мої спогади. Пройшла три рівні, зупинилася, бо народила другу дитину. Того иівня вистачило на більш менш вільне спілкування за кордоном та можливість допомогти дітям десь класу до 6-го :) . Але вони вчаться у мовній школі, тому це логічно. Зараз хочу віддати старшу доньку для отримання В2. Сподіваюсь, їй також сподобається. Було весело, креативно, особливо 6 годинні тренінги, де ні слова рідної мовою :)))) Дякую вам, це було класно! ;)
  • Irina Yakovenko
   Irina Yakovenko оставила отзыв о Image Osvita в 10:42, 31 августа, 2014
   Прийшли ми з дочкою в Імідж Освіту після інших курсів, де я особисто, не побачила її прогресу. Моя дитина, Аліна, вже 2 рівні закінчила в Імідж Освіті. В загальноосвітній школі немає належного викладання, тому ці курси - це наше спасіння! В групах по 8 діток, надзвичайно вмілі викладачі, які до кожної дитини знаходять підхід. Починали ми з елементарно рівня, а вже, ось в вересні підемо на середній. Аліна в захваті, з радістю бігає на заняття на Ярославську. (живемо ми зовсім поруч, і це ще один великий плюс!) Я, як мама, рекомендую ці курси для навчання своїх дітей!
   • Іра Супрунюк
    Іра Супрунюк оставила отзыв о Image Osvita в 10:37, 1 февраля, 2013
    Закінчую курс business English, рівень upper-intermediate - займаємось на Ярославській, у групі 6 людей. Хочу висловити власне суб"єктивне бачення "Імідж Освіти" від першого дня, як мала нагоду потрапити. По-перше, ці курси мені порекомендували знайомі, які відвідували їх раніше, додатковим аргументом при виборі стало ім"я Києво-Могилянської академії) По-друге, організація, атмосфера і, звісно, найголовніше - викладання на дуже професійному рівні (Зайчук Олена наш викладач: різноманітно подає матеріал - інтерактивно, створює дуже гарне враження товариськості, не втрачаючи навчального ладу!). Також сподобались вкраплення speaking club під час занять: Борис, стипендіат Фулбрайта - розбавляє "університетську атмосферу" native English)
    Щодо недоліків: хотілось би відмітити обстановку класів - бажано, щоб бути столи чи парти для навчання (так як сидимо по колу за стільцями - не завжди зручно з паперами і книжками).
    Загалом, рекомендую дану школу! Надіюсь, керівництво візьме до уваги побажання і врахує враження студентів! Дякую!
    Читать все отзывы