Heart 4077

Мультфільми для вивчення англійської для дітей та дорослих

Мультфільми для вивчення англійської для дітей та дорослих

Одна з великих переваг англійської – це можливість вивчати її із задоволенням. Взяти хоч мультфільми для вивчення англійської - це суцільне поєднання приємного з корисним! 

 • Чим приємніший процес навчання - тим кращий результат. Це правило є абсолютно універсальним, воно працює у відношенні як дорослих, так і дітей. Тому що малечі важко пояснити важливість вивчення англійської мови, зате вони готові робити те, що їм подобається. Спеціальні мультфільми для вивчення англійської дітьми – чудовий прийом, який працює безвідмовно.

  Єдиний недолік всіх універсальних прийомів - це неможливість використовувати їх однаково. Але це зовсім не проблема, тому що мультфільми для вивчення англійської мови настільки різноманітні, що ви легко знайдете відповідні мультики для дітей і анімаційні фільми для дорослих ( початківців та тих, хто вже добре знає англійську мову), короткі і повнометражні, з субтитрами і без. А ми запропонуємо найкращі мультфільми англійською на свій смак. 

  мультфильмы для изучения английского языка, для детей

  Дитячі мультфільми для вивчення англійської 

  Англійська для дітей - це не те саме, що англійська для дорослих-початківців. У деяких батьків малюки починають базікати англійською з перших років життя. А мультики – ще одна можливість щиро зацікавити дитину іноземною мовою. Почнемо з початкового рівня та поступово складемо список мультфільмів для вивчення англійської малюками. 

  1. Gogo Loves English - це короткі п'ятихвилинні мультики з субтитрами. За сюжетом, кумедний маленький дракон на ім'я Гого знайомиться з хлопчиком та його котом, спілкується з ними, потрапляє у різні життєві ситуації, в яких обігрується англійська лексика. Перша серія присвячена знайомству: 

  2. Muzzy in Gondoland та Muzzy Comes Back - мультсеріал від телеканалу ВВС, створений спеціально для вивчення англійської мови іноземцями. Маззі – це прибулець, для якого англійська мова – не просто іноземна, а й інопланетна. 

  3. Crawford the Cat - мультфільм для вивчення англійської мови, корисний у всіх відношеннях. Окрім популярних англійських слів (“привіт”, “дякую”, “будь ласка” тощо), котик Кроуфорд вчить малюків добре поводитися, бути ввічливими, чистити зуби, прибирати свої іграшки. 

   Crawford the Cat
  4. KidsFirstTV - добірка цікавих мультфільмів для вивчення англійської, особливо підійде, якщо Ваша дитина захоплюється машинками. 

  Мультики для вивчення англійської для старших дітей 

  Не всі діти починають вивчати іноземну мову з мультиків – є такі “просунуті” малюки, яким просто подобається дивитися мультфільми англійською. Для них є серіали та анімаційні фільми з більш складною лексикою. Не виключено, що вони будуть корисні і дорослим (наприклад, запропонуйте бабусям та дідусям дивитися їх разом із онуками): 

  1. Super Why! Це не просто кілька мультиків, а цілий ютуб-канал, який розрахований на розширення словникового запасу дітьми від 3 до 6 років. Крім того, місія мультиків полягає в тому, щоб дати дітям любов до читання та пошуку нової інформації. Пригоди відбуваються у Storybrook Village, чарівному тривимірному світі за полицями в бібліотеці, де мешкають казкові персонажі. 

  2. At the Zoo - мультик з англійськими субтитрами розрахований на те, що дитина може читати англійською. Закадровий текст зачитаний дуже правильно і розбірливо, так що можна не тільки дізнатися багато цікавого про тварин, а й потренуватися у слуханні та вимові. 

  3. English Singsing. Collection of Easy DialogueАнглійська для дітей: діалоги англійською. Складність інформації в цих мультфільмах - приблизно на рівні Elementary, тобто маленькі глядачі повинні хоч трохи розуміти англійською. Зазвичай ці мультики для вивчення англійської мови рекомендують використовувати після 5 років. 

   4. DOKI - Час експедиції! Експедиція - це подорож або мандрівка, і Докі та його друзі йдуть подорожувати в кожному епізоді. Докі та його команда досліджують різні частини світу і дізнаються про нові культури та слова, пов'язані з ними. Це смішний мультфільм, якщо ви хочете дізнатися не тільки про нові слова, але і про нові культури.    5. The Wild Thornberrys - Еліза – нормальна 12-річна дівчинка, яка може розмовляти з тваринами. Це досить добрий трюк, особливо, коли твої батьки знімають документальні фільми про природу, але їй важко, тому що вона має тримати це в секреті. Вона потрапляє у божевільні ситуації зі своєю родиною. Ми згадували, що її найкраща подруга – шимпанзе?   Анімаційні фільми для вивчення англійської мови 

  Є такі мультики, які із захоплено дивляться не лише діти, а й дорослі. До таких анімаційних фільмів можна, наприклад, віднести всі твори студії “Дісней”. Все, що вам потрібно для вивчення англійської за мультфільмами Disney - це дивитися їх без перекладу, тобто в оригіналі. Але є деякі хитрощі, які дозволять дивитися мультфільми англійською ефективніше. 

  • Звертайте увагу як на загальний зміст сюжету, так і на конкретні фрази, проголошувані персонажами. Наприклад, у старому мультику Lady and the Tramp ("Леді і бродяга") є такі репліки: "They want to eat", "They're hungry", "He wants to eat", "He's hungry", "He's eating" - це відмінні приклади використання однини і множини та різних часів (Present Simple і Present Continuous). 

   мультфильмы для изучения английского
  • Слухайте пісні – їх багато у диснеївських мультиках. Багато з них настільки гарні, що легко запам'ятовується, і так і хочеться їм підспівувати. Не стримуйте себе - це чудова можливість потренуватися і в слуханні, і в розумінні, і в вимові. Наприклад, у неймовірно популярному мультфільмі Frozen, пісні йдуть буквально одна за одною. Деякі словосполучення в них дійсно заслуговують на увагу і запам'ятовування. 

  • Включайте субтитри та порівнюйте мову персонажів із перекладним текстом. Це навчить вас схоплювати вимову носіїв мови та критично сприймати переклад. Немає нічого кращого, ніж усвідомлено аналізувати інформацію та запам'ятовувати лексику саме таким чином. 

   мультфильмы для изучения английского

  Переваги мультфільмів для вивчення англійської 

  Окрім величезного задоволення, мультики англійською для дітей мають ще безліч переваг. Наприклад: 

  • Зручний хронометраж. Залежно від кількості вільного часу, ви можете вибирати повнометражні або короткі мультфільми та дивитися їх уранці, ввечері або навіть протягом дня.
  • Доступність. Ви, напевно, помітили, що багато перерахованих у статті мультфільмів доступні на Ютубі. Є багато інших інтернет-ресурсів: EnglishCentral, Multimedia-English та інші сайти для зручного перегляду англомовних мультиків.
  • Різні рівні складності та можливість включити субтитри робить мультфільми для вивчення англійської підходящими для всіх учнів: від малого до великого, від початківців до просунутих.
  • Лексика – проста і зрозуміла, яка нерідко повторюється. Ідеальні умови, щоб розширити словниковий запас і як слід засвоїти правильну вимову!
  • Є мультфільми, які створені спеціально для вивчення нових слів та фраз!
  • Мультфільми ідеальні, якщо ви шукаєте веселий спосіб вчитися. 

  Мабуть, більше не відволікатимемо вас від такого приємного заняття як перегляд мультфільмів англійською. Які Вам подобаються найбільше? Напишіть у коментарях ;) 

  Комментарии


   Добавить комментарий